• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
چرا کسی به بازی خوب حقیقی اشاره نکرد ؟ :D خیلی خوب بود تو این بازی :D علی عسکر هم احتمال از jack 3d استفاده کرده بود تو این بازی خودش نبود :D
به جای سید صالحی باید یه بازیکن تکنیکی بزارن خیلی سرعت بازی رو میاره پایین اصلا نمیتونه تک ضرب بازی کنه :hmm:
نوری هم سرعت بازی رو آورد پایین :hmm:
نیم فصل دوم کلا تیم خوب بازی میکنه باید امیدوار باشیم این بازی ها ادامه داشته باشه :D

حیف عباس زاده والبته حاتمی که باید فصل بعد شاهد درخششون تو تیم استقلال باشیم-حرکت علی عسگر هم واقعا یه لحظه یاد جادوگر انداختمون-

از شرایط انتقال به تیم رقیب اینه که نیمکت نشین و بالای 30 سال باشی :D
عباس زاده جوونه شرایط لازم رو نداره متاسفانه :D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خب امروز دوشواریمون کمتر بود نسبت به هفته پیش با اضاف شدن صادقیان و عالیشاه کلا روحیه تغییر کرده بود
فقط یک دوشواری بزرگی که داریم این سید خداست یکجوری باید پشت علیرضا حقیقی قایمش کنیم بفرستیمش بره البته گل های حساسی زده برامون ولی کلا هر کار کنه بازیش به دل نشین نیست انشالله محمد غلامی فصل بعد میاد وضعیت بهتر میشه .
یک دمش گرم عالی هم برای سید جلال میزاریم کنار هم اینکه مایه اعتبار ما تو فیفاست و هم اینکه امروز یه دریبل باحال زد منو یاد نانی انداخت دمش جیزززززززززززز
میگم این مسلمان به تیمش گل که نزد هیچ یک گلم به خودمون زد:blink:
و نتیجه اخلاقی ماجرا:علی دایی آخرم سرمربی نمیشه !!!
الفراررررررررررررررررر:D

به علی دایی توهین میکنی؟
maniac.gif

سید صالحی وقتی دو تا بازی نیمکت نشین بشه بازیش درست میشه
اونموقع ببین تو هر بازی دو سه تا گل میزنه:D

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
اعتقاد دایی به معمولی بودن حرکاتش و نظر مخالف داور چهارم
در حالی که سرمربی پرسپولیس معتقد بود که حرکاتش طبیعی است اما داور چهارم اعتقاد داشت که اعتراض‌های او بیش از حد است.
13920727000410_PhotoA.jpg

، در پایان دیدار دو تیم پرسپولیس و ذوب‌آهن علی دایی تک تک اعضای کادر فنی سرخ‌پوشان را در آغوش گرفت و به آنها تبریک گفت.

* هنگامی که محمدرضا خلعتبری قصد داشت برای تست دوپینگ به اتاق برود، همراه با 6 بطری آب در اتاق حاضر شد. او در واکنش به درخواست خبرنگاران مبنی بر مصاحبه اعلام کرد که ابتدا در اتاق تست دوپینگ حاضر شود و پس از آن مصاحبه کند و اگر تا شب این موضوع طول بکشد باید اول تست بدهد.
* ناظر بازی در مورد صحبت‌های علی دایی بین دو نیمه اظهار داشت: دایی به من می‌گفت حرکت طبیعی انجام دادم و اعتراض‌های غیرمعمولی انجام نمی‌دادم که داور چهارم بخواهد به من تذکر دهد و نسبت به این موضوع اعتراض داشته باشد اما داور چهارم هم معتقد بود او زیاد اعتراض می‌کند.
* نیلسون نسبت به برخورد بازیکنان ذوب‌آهن با او و بی‌توجهی داور نسبت به این موضوع معترض بود.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تبریک میگم تیم خیلی خوب شده و قشنگ بازی میکنه. توی 2 تا حرکت هم عالیشاه و علی‌عسگری ترکوندن یاد رونالدینهو افتادم. امیدوارم تداوم داشته باشه و برسیم به صدر.
چه فایده رونالدین هو هم که باشیدیگه فایده نداره کیروش هم یه ایرانی شد مگه خبر نداری
تیم ملی فقط مال اوناست افتخار ما تو جام جهانی تماشای بازی ماهینی نوری وبیک زاده که اگه خدا بخواد با اینا میریم فینال!!!
بازیکنی مثله عالیشاه و صادقیان که بدرد تیم ملی نمیخورن ما احتیاج به تجربه داریم به شجاعی وآره کاپیتانهای خوب! وحرفه ای!

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
چرا کسی به بازی خوب حقیقی اشاره نکرد ؟ :D خیلی خوب بود تو این بازی :D علی عسکر هم احتمال از jack 3d استفاده کرده بود تو این بازی خودش نبود :D
به جای سید صالحی باید یه بازیکن تکنیکی بزارن خیلی سرعت بازی رو میاره پایین اصلا نمیتونه تک ضرب بازی کنه :hmm:
نوری هم سرعت بازی رو آورد پایین :hmm:
نیم فصل دوم کلا تیم خوب بازی میکنه باید امیدوار باشیم این بازی ها ادامه داشته باشه :D

از شرایط انتقال به تیم رقیب اینه که نیمکت نشین و بالای 30 سال باشی :D
عباس زاده جوونه شرایط لازم رو نداره متاسفانه :D
یعنی د...... س.......
بدجور دو خط آخرت منو ترکوند :lol:

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
دلیل مخالفت دوستان با دایی رو نمیفهمم. بعد از چند سال پرسپولیس داره با مربیگری ایشون قدرتنمایی میکنه. شایدم خصومت شخصی دارین که اینجوری این بدبختو میکوبین!!؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سيدصالحي: ديگر جاي اشتباه نداريم

مهاجم پرسپوليس گفت: اگر گل بزنم کار خدا هست و اگر نزنم باز هم خواست خداوند بوده است و من عددي نيستم.
00945675.jpg

سيد مهدي سيدصالحي پس از برتري دو بر يک پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن گفت: پس از اينکه در ديدار مقابل تراکتورسازي، روز بد فوتبالمان بود، امروز مي‌خواستيم مقابل هوادارانمان بازي قابل قبولي ارائه کرده و 3 امتياز را بگيريم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: مي‌دانستيم که پس از شکست مقابل تراکتور ديگر جاي اشتباه نداريم و با صحبت‌هاي علي دايي و کادر فني به منظور کسب هر 3 امتياز به ميدان آمديم.

سيدصالحي گفت: مي‌دانستيم ذوب‌آهن تيم خوبي است و خدا را شاکريم که امروز لطفش شامل حال ما شد تا بتوانيم برنده شويم.

وي در مورد اينکه در اين مسابقه نتوانست گل بزند، گفت: راضي هستم به رضاي خدا، من عددي نيستم، اگر گل بزنم عنايت خداوند بوده است و اگر نزنم باز هم خواست خداوند متعال بوده است.

پ ن : یکی نیس بگه پسر خوب به جای این حرفا تلاشت و بازیتو بهتر کن تا توپ هات گل بشه :D

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
دلیل مخالفت دوستان با دایی رو نمیفهمم. بعد از چند سال پرسپولیس داره با مربیگری ایشون قدرتنمایی میکنه. شایدم خصومت شخصی دارین که اینجوری این بدبختو میکوبین!!؟
خوب دایی انگار دنبال سوژه هست هرطوری شده همیشه یه حاشیه باخودشداره ضمن اینکه تو تعویضها و تو استفاده از بعضی بازیکنها کوتاهی وتو بعضی ها هم زیاده روی میکنه بخاطر همین سبک تفکراتش به هر حال مخالفانی هم داره که ازجمله خود من یکی از مخالفین پرپاقرصشم چون همین ایرادها رو که کنار درگیری با اسطوره قلبم (علی کریمی)میزارم مشکلاتم با دایی بیشتر میشه ولی در هر صورت باشه مربی تیمه اگه خودش حاشیه درست نکنه ما هم تحمل میکنیم

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
امروز شبیه رئال زمان زیدان و بکهام و فیکو بودیم. حرکات ترکیبی قشنگ و پاسکاریهای بعضا دقیق. اینا اگه اشتباه نکنم کار مربی تیم علی داییه نه من و شما.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
زیرا دایی یک سری غددلنفاوی خودبزرگ بینی دارد که اقا اجازه!!!
اوه همه را از خود میرنجاند وهمینطور هم ماهارا او بازیکنهایی رافیکس مگذارد که آن بازیکنها مارافیکس میگذارند او با ستارگانی لج میکند که آن ستارگان را ما می دوستیم او آنقدر لج میکند که ماآنقد بدمی گویمش
خب دوست من مربی دوست نداره با یه سری بازیکن کار کنه این کاملا یه امر طبیعیه./ مثل مورینو که کاسیاس رو نمیخواست یا وقتی برگشت چلسی اتوو رو آورد و استوریچ رو اخراج کرد!!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
زیرا دایی یک سری غددلنفاوی خودبزرگ بینی دارد که اقا اجازه!!!
اوه همه را از خود میرنجاند وهمینطور هم ماهارا او بازیکنهایی رافیکس مگذارد که آن بازیکنها مارافیکس میگذارند او با ستارگانی لج میکند که آن ستارگان را ما می دوستیم او آنقدر لج میکند که ماآنقد بدمی گویمش

هر ادمی یه جور اخلاقی داره ...
من به اخلاق خودش کار ندارم ولی به عنوان سرمربی پرسپولیس خیلی قبولش دارم

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
برای تیم ملی باید تدارک خوبی می‌دیدیم
حسینی: امیدوارم به روندمان خوب‌مان ادامه دهیم/ «با غیرت» هواداران پرسپولیس هستند
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امروز بازی بسیار خوبی انجام دادیم و امیدوارم به این روند ادامه دهیم.

13920829000375_PhotoA.jpg

سید‌جلال حسینی پس از پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل ذوب آهن گفت: بازی بسیار خوبی بود. ذوب آهن از تیم‌های خوب لیگ است و خدا را شکر توانستیم پیروز شویم. امیدوارم این شرایط خوب در آینده ادامه داشته باشد.

وی در مورد قرعه‌کشی جام جهانی عنوان کرد: همه تیم‌های حاضر در مسابقات جام جهانی قدرتمند هستند. باید از قبل بازی‌های خوبی را تدارک می‌دیدیم. هنوز هم دیر نشده است و باید با تدارک بازی‌های مناسب آماده مسابقات شویم.
مدافع پرسپولیس در مورد تشویق هواداران و اینکه با شعار «سیدجلال باغیرت» از وی حمایت می‌کردند، عنوان کرد: آنها به من لطف دارند. شما دیدید با وجود اینکه بازی یک بر یک بود تیم را تشویق می‌کردم و از آنها تشکر می‌کنم. با غیرت هواداران پرسپولیس هستند که همیشه تیم‌شان را تشویق می‌کنند.

------------------------------------------------

با غیرت یعنی سید جلال آفرین به این بزرگمرد

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
سيدصالحي: ديگر جاي اشتباه نداريم

مهاجم پرسپوليس گفت: اگر گل بزنم کار خدا هست و اگر نزنم باز هم خواست خداوند بوده است و من عددي نيستم.

پ ن : یکی نیس بگه پسر خوب به جای این حرفا تلاشت و بازیتو بهتر کن تا توپ هات گل بشه :D

ای بابا ....برو تو تیم خدا بازی کن پس! ............ فعلا خدا سرش به مسی و رونالدو گرمه ...وقت نداره به تو برسه ..تو بری به مداحی بدون میکروفن برسی .....ما هم یه نفس راحت میکشیم ......برو بازی تو بهتر کن ..... ادا بازی رو بزار کنار ............. یه جوری حرف میزنی داره به

کسی که میشنوه توهین میشه! هوادارو مسخره میکنی؟

پ.ن : اگه مشیت الهی بر این قرار گرفت توی این فصل به تو عزت نده !....تکلیف ما چیه ؟ با نزدن گلهای صد در صد ؟

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
قبل از بازی با ذوبی‌ها حال و احوال کردم!
صادقیان: قبل از بازی به خلعتبری گفته بودم پاس گل می‌دهم/ شرایطم خوب است
هافبک پرسپولیس گفت: قبل از آغاز مسابقه به خلعتبری گفته بودم که به وی پاس گل می‌دهم.

13920727000207_PhotoA.jpg

، پیام صادقیان پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن گفت: پس از اینکه متأسفانه دیدار مقابل تراکتورسازی را به خاطر 3 کارته بودن از دست دادم در دیدار امروز مقابل ذوب‌آهن بازی خوبی ارائه کرده و توانستم پاس گل بدهم و در مجموع شرایطم خوب است.

وی ادامه داد: می‌خواهیم روند خوب و بردهایمان را در بازی‌های بعدی از جمله دیدار هفته آینده مقابل مس همچنان حفظ کنیم. تا حالا که بد نتیجه نگرفته‌ایم و از این پس هم امیدوارم اتفاقات خوبی برای پرسپولیس بیفتد.
صادقیان در مورد گلزنی خلعتبری گفت: به او تبریک می‌گویم البته قبل از بازی به خلعتبری گفته بودم که به وی پاس گل می‌دهم و این کار را انجام می‌دهم.
هافبک پرسپولیس در مورد اینکه آیا در این مسابقه به خاطر تقابلش با تیم سابق، از انگیزه بیشتری برخوردار بود یا خیر، گفت: یک مقدار انگیزه‌ام در این مسابقه بیشتر بود اما در مجموع همه بازی‌ها مثل هم است.
وی در پایان در مورد اینکه چرا قبل از مسابقه به سمت نیمکت ذوب‌آهن نرفت، یادآور شد: قبل از آغاز بازی با همبازیان سابقم سلام و احوالپرسی کرده بودم و دیگر نیازی به این کار نبود.

====================================

در کل بازیکن خوبیه پیام...ولی ولی حاشیه هاش خیلی زیاده.کاشکی این بچه رو بشه کنترل کرد.فکر هم می کنم فقط دایی می تونه کنترلش کنه
به هر حال واقعا به تمام معنا بازیسازه این پسر

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یه مقایسه بسیار عالی هم رفقا کرده بودن .....بین آقای جادوگر و علی عسگر .............. در نوع خودش جالبه ............. هنوز یه فصل نشده کریمی رفته دارین با علی عسگر مقایسش میکنین ! ............. خدایا خودت جادوگر ما رو از دست هوادارانش نجات بده!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]دايي تهديد به کناره‌گيري از پرسپوليس کرد[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر توهين کنندگان به دستيارانم پيدا و پيگيري نشود از پرسپوليس مي‌روم.[/h]
00939893.jpg

علي دايي پس از پيروزي دو بر يک مقابل ذوب آهن در نشست خبري گفت: فکر مي‌کنم هر دو تيم بازي خوبي را به نمايش گذاشتند و هردو برد مي‌خواستند و هيچ تيمي دفاع نکرد. ذوب آهن خيلي خوب کار کرد و متاسفم که در اين شرايط ذوب آهن قرار دارد و مي‌دانم اين تيم مي‌تواند بالا بيايدنيمه دوم بد بازي را شروع کرديم و گل بچگانه خورديم و در ادامه گل زديم وسه امتياز حساس را گرفتيم و دوباره در کورس قرار گرفتيم و دست بازيکنانم درد نکند خيلي تلاش کردند و از هواداران هم تشکر مي‌کنم که در اين هواي سرد به ورزشگاه آمده‌اند ولي در ابتداي مسابقه برخي تماشاگر نماها عليه دستيارانم توهين کردند و اگر اين مسئله را پيگيري نشود و نتوانم با آن برخورد کنم در تيم نمي‌مانم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: متاسفم براي اين تماشاگر نماها اگر اين مسئله حل نشود و مشخص نشود چه کساني به دستيارانم توهين کردند و در پرسپوليس نمي‌مانم.

متاسفم براي کساني که اسم خودشان را خبرنگار گذاشته‌اند و چرا تلفن نمي ‌زنيد که بببيند چه شده و بعد مي‌نويسيد که به ماشين دايي حمله شده است. ددو نفر در يک پژو سفيد بودند که با يک پرايد درگير شدند و مقصر هم آنهايي بودن که مست بودند در پژو سفيد بودند اسم خودتان را هم خبرنگار اسلامي گذاشته‌ايد اما کارهايتان خلاف اسلام است و مجبور هستم که به عالم و آدم جواب پس بدهم و نيروي انتظامي بايد با برهم زدگان نظم عمومي برخورد کنم. کاري هم از دستم برنمي‌آيد و براي خودتان در خبرگزاري ها و شبکه‌هاي اجتماعي مطالب را مي‌نوسييد که نمي‌دانم چه کنم مي‌خواهيد که ياد بدهيد به ماشين دايي حمله کنند. مگر کشور قانون ندارد قانون دارد وخيلي راحت اين مسايل قابل پيگيري شود.

وي در مورد صحبت‌ هاي مديرعامل ذوب آهن گفت: آذري از دوستان صميمي من است و برايش احترام خاصي قائل هستم و خودتان بايد قضاوت کنيد که حق با چه کسي بوده است و بازي با تراکتورسازي 5 دقيقه وقت اضافه گرفتند اما اين بازي که خيلي وقت اضافه نداشت شش دقيقه وقت گرفته شد و اگر اين بازي 6 دقيقه وقت تلف شده بازي با تراکتروسازي بايد 15 دقيقه وقت گرفته مي شد.

وي ادامه داد: در منطقه فني خودم ايستادم و داور چهارم مي‌گويد طبق قانون با تو برخورد مي‌کنم من يکبار حق گفته‌ام و اين همه هجمه درست شد و مردم همه مسايل را خيلي شفاف و روشن متوجه مسايل مي‌شوند.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
علی‌عسگر: از اینکه 3 اخطاره شدم ناراحتم/ روندم در نیمه دوم بهتر شد
هافبک پرسپولیس گفت: از اینکه 3 اخطاره شده و دیدار بعدی پرسپولیس را از دست دادم ناراحتم.
13901114000109_PhotoA.jpg

حمیدرضا علی‌عسگر پس از برتری دو بر یک پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن گفت: هواداران همواره به من لطف دارند و امروز هم لطفشان شامل حالم شد و خوشحالم که من را تشویق کردند.

وی ادامه داد: از اینکه 3 اخطاره شدم و دیدار بعدی پرسپولیس را از دست دادم بسیار ناراحتم.
علی‌عسگر در مورد دیدار با ذوب‌آهن یادآور شد: نیمه اول اشتباهاتی داشتم اما در نیمه دوم روندم بهتر شد و توانستم بازی قابل قبولی را ارائه دهم ضمن اینکه در این نیمه یک پاس گل هم به خلعتبری دادم.
===========

در کل خوبی هاش بیشتر از بدیهاشه ....به نظرم بازیکن خوبیه و میشه روش حساب کرد

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
یه مقایسه بسیار عالی هم رفقا کرده بودن .....بین آقای جادوگر و علی عسگر .............. در نوع خودش جالبه ............. هنوز یه فصل نشده کریمی رفته دارین با علی عسگر مقایسش میکنین ! ............. خدایا خودت جادوگر ما رو از دست هوادارانش نجات بده!
نه بابا عزیزم شایعه بود اون فرد استاد اسدیه اشتباه نگیر:cool:

بالا