• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
یه مقایسه بسیار عالی هم رفقا کرده بودن .....بین آقای جادوگر و علی عسگر .............. در نوع خودش جالبه ............. هنوز یه فصل نشده کریمی رفته دارین با علی عسگر مقایسش میکنین ! ............. خدایا خودت جادوگر ما رو از دست هوادارانش نجات بده!

داوود جان سوء تفاهم شده
بچه ها گفتن علی عسگر یه حرکت زد که مارو یاد یکی انداخت حالا نفهمیدیم کرییم بود یا استاد اسدی :wacko:
وگرنه کریمی بزرگتر ازین حرفاست که بخوایم با X یا Y مقایسش کنیم:)

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دايي تهديد به کناره‌گيري از پرسپوليس کرد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر توهين کنندگان به دستيارانم پيدا و پيگيري نشود از پرسپوليس مي‌روم.
00939893.jpg

علي دايي پس از پيروزي دو بر يک مقابل ذوب آهن در نشست خبري گفت: فکر مي‌کنم هر دو تيم بازي خوبي را به نمايش گذاشتند و هردو برد مي‌خواستند و هيچ تيمي دفاع نکرد. ذوب آهن خيلي خوب کار کرد و متاسفم که در اين شرايط ذوب آهن قرار دارد و مي‌دانم اين تيم مي‌تواند بالا بيايدنيمه دوم بد بازي را شروع کرديم و گل بچگانه خورديم و در ادامه گل زديم وسه امتياز حساس را گرفتيم و دوباره در کورس قرار گرفتيم و دست بازيکنانم درد نکند خيلي تلاش کردند و از هواداران هم تشکر مي‌کنم که در اين هواي سرد به ورزشگاه آمده‌اند ولي در ابتداي مسابقه برخي تماشاگر نماها عليه دستيارانم توهين کردند و اگر اين مسئله را پيگيري نشود و نتوانم با آن برخورد کنم در تيم نمي‌مانم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: متاسفم براي اين تماشاگر نماها اگر اين مسئله حل نشود و مشخص نشود چه کساني به دستيارانم توهين کردند و در پرسپوليس نمي‌مانم.

متاسفم براي کساني که اسم خودشان را خبرنگار گذاشته‌اند و چرا تلفن نمي ‌زنيد که بببيند چه شده و بعد مي‌نويسيد که به ماشين دايي حمله شده است. ددو نفر در يک پژو سفيد بودند که با يک پرايد درگير شدند و مقصر هم آنهايي بودن که مست بودند در پژو سفيد بودند اسم خودتان را هم خبرنگار اسلامي گذاشته‌ايد اما کارهايتان خلاف اسلام است و مجبور هستم که به عالم و آدم جواب پس بدهم و نيروي انتظامي بايد با برهم زدگان نظم عمومي برخورد کنم. کاري هم از دستم برنمي‌آيد و براي خودتان در خبرگزاري ها و شبکه‌هاي اجتماعي مطالب را مي‌نوسييد که نمي‌دانم چه کنم مي‌خواهيد که ياد بدهيد به ماشين دايي حمله کنند. مگر کشور قانون ندارد قانون دارد وخيلي راحت اين مسايل قابل پيگيري شود.

وي در مورد صحبت‌ هاي مديرعامل ذوب آهن گفت: آذري از دوستان صميمي من است و برايش احترام خاصي قائل هستم و خودتان بايد قضاوت کنيد که حق با چه کسي بوده است و بازي با تراکتورسازي 5 دقيقه وقت اضافه گرفتند اما اين بازي که خيلي وقت اضافه نداشت شش دقيقه وقت گرفته شد و اگر اين بازي 6 دقيقه وقت تلف شده بازي با تراکتروسازي بايد 15 دقيقه وقت گرفته مي شد.

وي ادامه داد: در منطقه فني خودم ايستادم و داور چهارم مي‌گويد طبق قانون با تو برخورد مي‌کنم من يکبار حق گفته‌ام و اين همه هجمه درست شد و مردم همه مسايل را خيلي شفاف و روشن متوجه مسايل مي‌شوند.
اووووووووووووو حالا چه نازی میکنه حالا یک برد بدست آوردی قومپز نداره که

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
خوب دایی انگار دنبال سوژه هست هرطوری شده همیشه یه حاشیه باخودشداره ضمن اینکه تو تعویضها و تو استفاده از بعضی بازیکنها کوتاهی وتو بعضی ها هم زیاده روی میکنه بخاطر همین سبک تفکراتش به هر حال مخالفانی هم داره که ازجمله خود من یکی از مخالفین پرپاقرصشم چون همین ایرادها رو که کنار درگیری با اسطوره قلبم (علی کریمی)میزارم مشکلاتم با دایی بیشتر میشه ولی در هر صورت باشه مربی تیمه اگه خودش حاشیه درست نکنه ما هم تحمل میکنیم
وقتی پرسپولیس دارد با آدمی که به قول شما بد اخلاق و حاشیه ساز است و ضمنا با بعضی بازیکنان پررو درست برخورد میکند و شاخشان را میشکند، نتیجه میگیرد نباید حمایت بشود!؟ آیا مقصود موفقیت پرسپولیس بزرگ است یا چیز دیگری که باعث خوشحالی دشمنان این تیم میشود!!؟
128fs318181.gif

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
داوود جان سوء تفاهم شده
بچه ها گفتن علی عسگر یه حرکت زد که مارو یاد یکی انداخت حالا نفهمیدیم کرییم بود یا استاد اسدی :wacko:
وگرنه کریمی بزرگتر ازین حرفاست که بخوایم با X یا Y مقایسش کنیم:)

آخرش نفهمیدم اینجا کی به کیه ؟ .............. عادت کردیم به در و دیوار الکی گیر بدیم ............... میخوام یه سری پست دو پهلو بزارم .............. دور هم خوش میگذره!

یه مورد جالب که بازی خوبی انجام دادیم و برد هم آوردیم ................ ولی یه سری از بچه ها! معتقدن که چرا برد و بازی خوب با بازیکنای مورد نظر سرمربی تیم بدس اومده و با فلان و بهمان بازیکن مورد نظر خودشون بدست نیومده ؟!

!!!!!!!!!!!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
اصلا بحث گیر دادن نبود فقط صحبت این بود که حرکت فلانی مارو یاد یکی دیگه انداخت:)

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]حسيني:اميدوارم به روندمان خوب‌مان ادامه دهيم[/h]
[h=2] مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: امروز بازي بسيار خوبي انجام داديم و اميدوارم به اين روند ادامه دهيم.[/h]
00943189.gif

سيد‌جلال حسيني پس از پيروزي دو بر يک پرسپوليس مقابل ذوب آهن گفت: بازي بسيار خوبي بود. ذوب آهن از تيم‌هاي خوب ليگ است و خدا را شکر توانستيم پيروز شويم. اميدوارم اين شرايط خوب در آينده ادامه داشته باشد.

به گزارش فارس، وي در مورد قرعه‌کشي جام جهاني عنوان کرد: همه تيم‌هاي حاضر در مسابقات جام جهاني قدرتمند هستند. بايد از قبل بازي‌هاي خوبي را تدارک مي‌ديديم. هنوز هم دير نشده است و بايد با تدارک بازي‌هاي مناسب آماده مسابقات شويم.

مدافع پرسپوليس در مورد تشويق هواداران و اينکه با شعار «سيدجلال باغيرت» از وي حمايت مي‌کردند، عنوان کرد: آنها به من لطف دارند. شما ديديد با وجود اينکه بازي يک بر يک بود تيم را تشويق مي‌کردم و از آنها تشکر مي‌کنم. با غيرت هواداران پرسپوليس هستند که هميشه تيم‌شان را تشويق مي‌کنند.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
[h=1]غلامپور: استقلالي دوآتيشه هستم[/h]
[h=2] مربي دروازه‌بانان پرسپوليس گفت: اگر هواداران يکبار ديگر به من توهين کنند من از اين تيم خواهم رفت.[/h]
00945867.jpg

بهزاد غلامپور در خصوص توهين تماشاگران به او اظهار داشت: من در حال گرم کردن بودم که هواداران به من خيلي توهين کردند، اگر اين اتفاق يکبار ديگر رخ دهد از اين تيم مي‌روم، من فقط به خاطر علي دايي به اين تيم آمدم، استقلال را خيلي دوست دارم و استقلالي دوآتيشه هستم اما به خاطر علي دايي به پرسپوليس آمده‌ام.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: خانواده خود را از سر راه نياورده‌ام و انتظار ندارم که چنين توهين‌هايي را بشنوم. تماشاگران پيش از اين به من توهين مي‌کردند و در ديدار امروز هم اين اتفاق دوباره تکرار شد. به امام حسين قسم اگر اين موضوع يکبار ديگر رخ دهد من عطاي پرسپوليس را به لقايش خواهم بخشيد و در پرسپوليس نمي‌مانم.

اين صحبت‌هاي مربي دروازه‌بان پرسپوليس در حالي بود که در طول مسابقه بغض کرده بود.

=============
mellowsmiley.gif
mellowsmiley.gif
mellowsmiley.gif
mellowsmiley.gif

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
این پیروزی شیرین و برد خوب رو به همه دوستان تبریک می گم.

به عقیده من بازی خیلی خوبی بود و حرکات ترکیبی زیادی در اون دیده شد و در دقایقی از بازی سرعت تیمی بسیار خوب بود (البته من از دقیقه 38 نیمه اول بازی رو دیدم)

خوب های پرسپولیس از دید من عبارت بودند از:

خلعت بری (گل اولش واقعا فوق العاده بود؛ در یک صحنه دیگر هم در اواخرنیمه دوم ضربه فنی ش با کمترین اختلاف بیرون رفت و حیف شد که گل نشد) / نیلسون (روی گلی که خورد مقصر نبود چون توپ تغییر مسیر داد) / رضا حقیقی / پیام صادقیان+ امید عالشیاه/ حمید علی عسکر (هر چند زیاد از این بازیکن خوشم نمی آمده ولی وقتی خوب است باید خوب بودنش را ذکر کرد و بهش احترام گذاشت.) / سید جلال حسینی (فوق العاده است این بازیکن و جواهری برای خط دفاعی تیم محسوب می شود)

با نظر برخی رفقا در مورد مهره چینی یا انتخاب بازیکنان تعویضی اصلا موافق نیستم. سرمربی بهترین فردی است که تشخیص می دهد برای تیمش و تاکتیک های مدنظرش چه ارنجی را باید انتخاب کند یا چه کسانی را تعویض کند.

محمد نوری بازیکن با تجربه ایست و بودنش در زمین از دید من قابل توجیه هست. ممکن است قبول داشته باشم که هنوز به روزهای خوب گذشته اش نرسیده ولی بازیکن های میدان دیده و قدیمی تر در یک باشگاه ارجحیت دارند به بازیکنانی که به تازگی می آیند و هنوز هماهنگ نیستند. محسن مسلمان از این دسته است که بازیکن خوبی است ولی هنوز جا داره که هماهنگ بشه.

سید صالحی هم به همین ترتیب؛ باز هم حضورش از دید من قابل دفاع است، سید صالحی یک بازیکن خوش قد و قواره است که در کل به عنوان یک "تمام کننده" روی او حساب می شود. همیشه "عقبه" یک بازیکن را در نظر می گیرند نه یکی دو بازی و احیانا یکی دو فرصت تصفه و نیمه دادن او را! علاوه بر اینها سید صالحی هم سر زن خوبی است و تا حالا هم چند گل حساس برای پرسپولیس به ثمر رسانده.

علی دایی تا الان خوب کار کرده با تیم و جایگاه تیم در رده سوم بیانگر موفقیت تیم در این فصل هست، در نتیجه اولین اولویت همه هواداران - اگر واقعا هوادار پرسپولیس هستند- باید حمایت از سرمربی موفق باشد.

پ.ن:
1. هر نوع پست بی ارتباط با تاپیک (مثل صحبت از قرعه کشی جام جهانی) حذف می شود.

2. هر نوع بی احترامی آشکار به بازیکن/سرمربی/مدیرعامل پاک خواهد شد (علاوه بر پاک کردن پست جرایم دیگری نیز بر حسب مورد و تکرار می تواند اعمال شود)

3. متلک انداختن به تیم رقیب نیز مشمول پاک شدن خواهد شد، لطفا رعایت کنید.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اصلا بحث گیر دادن نبود فقط صحبت این بود که حرکت فلانی مارو یاد یکی دیگه انداخت:)

دیگه حرفی نداریم بزنیم ............... حرف فلانی تو تاپیک خودش دنبال بشه که بهتره! .............. البته تیکه بازی هم لطف خودشو داره .....

حالا ماشین میلیاردی سرمربی رو سنگ میزنن .... یا مربی دروازبانا رو فش میدن ...یا هنوز ماجرای کذایی قهرمانی تموم نشده دوباره دو تا پنالتی ما سوخت میشه...... یا پیروانی یهو یاد طلبش میافته و غیره و غیره ...به نفع تیم نیست

............ بهتره دایی اخراج بشه .....برا تیم بهتره ... ببینم کی میاد و پرسپولیسو قهرمان میکنه!

پ .ن . بازم خوشحالم که با حرکت عسگر یاد جادوگر میافتیم ... چشم جادوگر رووشن!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دیگه حرفی نداریم بزنیم ............... حرف فلانی تو تاپیک خودش دنبال بشه که بهتره! .............. البته تیکه بازی هم لطف خودشو داره .....

حالا ماشین میلیاردی سرمربی رو سنگ میزنن .... یا مربی دروازبانا رو فش میدن ...یا هنوز ماجرای کذایی قهرمانی تموم نشده دوباره دو تا پنالتی ما سوخت میشه...... یا پیروانی یهو یاد طلبش میافته و غیره و غیره ...به نفع تیم نیست

............ بهتره دایی اخراج بشه .....برا تیم بهتره ... ببینم کی میاد و پرسپولیسو قهرمان میکنه!

پ .ن . بازم خوشحالم که با حرکت عسگر یاد جادوگر میافتیم ... چشم جادوگر رووشن!

ایشاا... داوود جان با همین ترکیب و همین سرمربی قهرمان میشیم تا چشم حسودان کور بشه که نمیتونن موفقیت تیمو ببینن:)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی دایی تا الان خوب کار کرده با تیم و جایگاه تیم در رده سوم بیانگر موفقیت تیم در این فصل هست، در نتیجه اولین اولویت همه هواداران - اگر واقعا هوادار پرسپولیس هستند- باید حمایت از سرمربی موفق باشد.

پ.ن:
1. هر نوع پست بی ارتباط با تاپیک (مثل صحبت از قرعه کشی جام جهانی) حذف می شود.

2. هر نوع بی احترامی آشکار به بازیکن/سرمربی/مدیرعامل پاک خواهد شد (علاوه بر پاک کردن پست جرایم دیگری نیز بر حسب مورد و تکرار می تواند اعمال شود)

3. متلک انداختن به تیم رقیب نیز مشمول پاک شدن خواهد شد، لطفا رعایت کنید.

گرامی

ملاک هواداری بودن متلک ننداختن به سرمربی هست؟ یکی دوس داره پرسپولیس موفق بشه ولی چشم دیدن سرمربی رو تداره.......میشه اینجا داریم!........ پس اینجا پست نده!

بی احترامی اشکار؟؟ چرا اصلا بی احترامی؟

الان سرمربی داره با تفکر و مهره چینی اشتباهش تیمو به صدر جدول هدایت میکنه! ....... پس چرا باید ازش حمایت کرد؟

الان با هر برد یا مساوی یا باخت من باید با دانش بالای مربی گریکه دارم بیام اینجا و سرمربی رو به باد انتقاد بگیرم.... چرا .....چون فلانی از تیم بیرون انداخته شده ....... یا فلانی چرا تو زمینه!

ضمنا مگه پرسپولیسی داریم که متلک به تیم رقیب ندازه؟ الان تو استادیوم بازی با ذوبه .....دارن شعار معروفه سرور رو میدن ............. این توافق ضرب تاپیک رو میگیره ! متلک محترمانه خوب نیس؟

قبلا هم از علی اقا خواسته بودم پستها پاک نشن .....اگه امکانش هست....... ادیت بشن ......

این پست جواب نیست ............ تایید پست شماست!

ارادتمند داود

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]نوري: به تصميم دايي احترام مي‌گذارم[/h]
[h=2]هافبک پرسپوليس گفت: با برتري مقابل ذوب‌آهن مقابل يکي از بهترين‌هاي تيم ايران سه امتياز را کسب کرديم.[/h]
00945989.jpg

محمد نوري پس از برتري دو بر يک پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن گفت: مقابل يکي از بهترين‌هاي ايران هر سه امتياز را کسب کرديم و اميدوارم هواداران از عملکردمان راضي باشند.

وي در مورد نيمکت نشيني‌اش در اين مسابقه گفت:‌
به تصميم دايي احترام مي‌گذارم. مشکل خاصي وجود ندارد.

نوري يادآور شد: بي‌صبرانه براي صدر جدول لحظه‌شماري مي‌کنم و اميدوارم اين اتفاق خوب براي
پرسپوليس تکرار شود.

وي در پايان گفت:‌ انگيزه داشتيم در يک ديدار 6 امتيازي به برتري رسيديم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2]خلعتبری: گلم را به هواداران پرسپولیس تقدیم می‌کنم/آرزویم گلزنی سایر مهاجمان پرسپولیس است[/h]
khalatbari2.jpg
پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر دو گلم را به هوادارانی تقدیم می‌کنم که در این سرمای بی‌نظیر به ورزشگاه آزادی آمدند و ۹۰ دقیقه پرسپولیس را حمایت کردند.
محمد‌رضا خلعتبری در مورد بازی با ذوب آهن اظهار داشت: ما از قبل می‌دانستیم با تیم بزرگ و پرمهره‌ای به نام ذوب آهن بازی داریم که واقعا فوتبال را خیلی خوب بازی می‌کنند اما خدا را شکر سه امتیاز شیرین کسب کردیم.

وی افزود: من این برد را تقدیم به تک تک هواداران پرشور پرسپولیس می‌کنم که از من حمایت کردند و در این سرمای عجیب و بی‌نظیر روی سکوهای آزادی پرسپولیس را حمایت کردند. از صمیم قلب گلم را به آنها تقدیم می‌کنم.

خلعتبری ادامه داد: در هفته‌های پیش در مورد من رسانه‌ها حرف‌های زیادی نوشتند اما رفتم به دایی گفتم که درباره نیمکت‌نشینی من حرفی نزده‌ام، امروز هم به همین دلیل گلم را با او تقسیم کردم چون من به دایی واقعا علاقه خاصی دارم.

خلعتبری در پایان خاطرنشان کرد: آرزو می‌کنم همانطور که من امروز گل زدم در بازی‌های بعدی نیز سایر مهاجمان پرسپولیس گلزنی کنند. این آرزوی من است و امیدوارم این اتفاق بیفتد. روز بسیار خوبی برای من بود و خیلی خوشحالم که پرسپولیس امروز سربلند بود و من هم کمک کوچکی به این موفقیت کردم اما گلم تقدیم به تک تک هواداران خونگرم روی سکوهای سرد آزادی باشد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
برد مبارک باشه
حالبی این لیگ میدونین چیه؟ طرف با سن 40 سال از دقیقه یک تا نود زد و کشت و پاس گل داد و هزار بار سر داور داد زد و خسته نشد.
در.مورد قرعه کشی هم عجیب خوش بینیم چون آرژانتینو مساوی میگیریم. نژاد پرستیم چون نیجریه آدم نیستن! بوسنی هم که تیم نیست.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خلعت یه مقدار از استاندارد بالای خودش رو نشون داد ........ اگه کمی شانس داشت راحت هتریک میکرد ....... از خلعت حتی بیشتر از این هم انتظار میره چون قابلیتشو واقعا داره ......... امیدوارم روند خوبشو ادامه بده ....... در هر دو جام به کیفیت بالای بازی خلعت نیاز هست ....

خسته نباشید میگیم به مهاجم ملی پوش و خوبمون ...........

نظرم اینه که به جای سید هم یه مهاجم دیگه با نظر سرمربی (شاید) جایگزین بشه .....حاتمی؟!.... ضرب خط حمله زیادتر بشه عالیه ..........شاید خط حمله اتشین بشه ...........

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
گرامی

ملاک هواداری بودن متلک ننداختن به سرمربی هست؟ یکی دوس داره پرسپولیس موفق بشه ولی چشم دیدن سرمربی رو تداره.......میشه اینجا داریم!........ پس اینجا پست نده!

بی احترامی اشکار؟؟ چرا اصلا بی احترامی؟

الان سرمربی داره با تفکر و مهره چینی اشتباهش تیمو به صدر جدول هدایت میکنه! ....... پس چرا باید ازش حمایت کرد؟

الان با هر برد یا مساوی یا باخت من باید با دانش بالای مربی گریکه دارم بیام اینجا و سرمربی رو به باد انتقاد بگیرم.... چرا .....چون فلانی از تیم بیرون انداخته شده ....... یا فلانی چرا تو زمینه!

ضمنا مگه پرسپولیسی داریم که متلک به تیم رقیب ندازه؟ الان تو استادیوم بازی با ذوبه .....دارن شعار معروفه سرور رو میدن ............. این توافق ضرب تاپیک رو میگیره ! متلک محترمانه خوب نیس؟

قبلا هم از علی اقا خواسته بودم پستها پاک نشن .....اگه امکانش هست....... ادیت بشن ......

این پست جواب نیست ............ تایید پست شماست!

ارادتمند داود

ناچارم قدری توضیح بدهم.

من واژه "متلک انداختن" رو درباره "تیم رقیب" به کار بردم ... منظور این هست که صرفا درباره موضوع این تاپیک که "پرسپولیس" هست صحبت بشه؛ برخی پست ها پتانسیل به حاشیه رفتن تاپیک رو به شدت دارند و باید از چنین گوشه زنی هایی خودداری کنند دوستان. (البته عین همین مساله برای تاپیک هواداران رقیب هم مد نظر هست، هیچ تفاوتی نداره)

اما در مورد سرمربی و این که انتقاد داریم و مطرح کنیم یا نه.

نمی دانم شما چقدر با روحیات من آشنا هستید. من با کسی رودر بایسی ندارم. در مورد انتقاد کردن هیچ محدودیتی از نظر من وجود نداره، خواه طرف علی دایی باشه، یا علی کریمی یا علی پروین و هر اسم نامدار دیگر. فرقی نمی کنه، چیزی که احتمالا تفاوت داره، نوع ادبیات بنده نوعی هست؛ بنده نهایتا یک "فوتبالدوست" هستم که فوتبال را از صفحه تلویزیون تماشا کرده و شاید در نوجوانی هم قدری در کوچه و خیابان! گل کوچک بازی کرده باشم! در نتیجه هرگز نمی توانم رای و نظر قطعی صادر کنم درباره یک سرمربی فوتبال که چون به فلان بازیکن بازی داده چیزی از سرمربی گری سر در نمی آورد و بعد هم با تکرار صحبتم بگویم باید از تیم برود! من همیشه سعی می کنم خیلی با احتیاط حرف بزنم، سوادم در همین حد هست، شاید دوستان دیگر سوادشان خیلی بالاتر است و متخصص و کارشناس فوتبال هستند، به هر حال نظر دادن در باره چگونگی بازی و سایر مسایل فنی تیم کار آدم های متخصص است، ما هم البته در سطح هوادار انتطاراتی داریم و حق هم داریم که نقد داشته باشیم کسی هم منکر این نیست، مسلما سکوت هم خوب نیست، اما باز هم تکرار می کنم که در حرف زدن بیشتر دقت کنیم. در نهایت لب کلام من اینه: "فرق هست بین گپ و گفت های خودمانی هواداری و اظهار نظرهای کارشناسی"

در مورد این که پست ها پاک نشوند. بله، با شما موافقم که حتی المقدور پست ها ادیت بشوند، اما همیشه این امکان مقدور نیست، ضمن این که این مساله بیشتر بر می گرده به دقت نظر خود کاربرانی که در اینجا دارند فعالیت می کنند و ما بر این باوریم که با علم به قوانین و مقررات تالار نوشته های خود را ارسال می کنند. وقتی پستی حاوی کلمه توهین آمیز تند است یا از یک تصویری استفاده شده که خلاف مقررات تالار هست ناگزیز به پاک کردنش هستم و کاری هم نمی شود کرد. اما پست های بی ربط دیگر موضوعش منتفی است، باید در تاپیک خودش مطرح شود نه اینجا ... اینها مجمل انتظاراتی است که از فعالیت دوستان انتظار داریم و اگر خلاف آن را ببینیم ناچار خواهیم بود علاوه بر پاک کردن پست تصمیمات مدیریتی دیگری هم بر حسب مورد بگیریم.

ارادت

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ناچارم قدری توضیح بدهم.

من واژه "متلک انداختن" رو درباره "تیم رقیب" به کار بردم ... منظور این هست که صرفا درباره موضوع این تاپیک که "پرسپولیس" هست صحبت بشه؛ برخی پست ها پتانسیل به حاشیه رفتن تاپیک رو به شدت دارند و باید از چنین گوشه زنی هایی خودداری کنند دوستان. (البته عین همین مساله برای تاپیک هواداران رقیب هم مد نظر هست، هیچ تفاوتی نداره)

اما در مورد سرمربی و این که انتقاد داریم و مطرح کنیم یا نه.

نمی دانم شما چقدر با روحیات من آشنا هستید. من با کسی رودر بایسی ندارم. در مورد انتقاد کردن هیچ محدودیتی از نظر من وجود نداره، خواه طرف علی دایی باشه، یا علی کریمی یا علی پروین و هر اسم نامدار دیگر. فرقی نمی کنه، چیزی که احتمالا تفاوت داره، نوع ادبیات بنده نوعی هست؛ بنده نهایتا یک "فوتبالدوست" هستم که فوتبال را از صفحه تلویزیون تماشا کرده و شاید در نوجوانی هم قدری در کوچه و خیابان! گل کوچک بازی کرده باشم! در نتیجه هرگز نمی توانم رای و نظر قطعی صادر کنم درباره یک سرمربی فوتبال که چون به فلان بازیکن بازی داده چیزی از سرمربی گری سر در نمی آورد و بعد هم با تکرار صحبتم بگویم باید از تیم برود! من همیشه سعی می کنم خیلی با احتیاط حرف بزنم، سوادم در همین حد هست، شاید دوستان دیگر سوادشان خیلی بالاتر است و متخصص و کارشناس فوتبال هستند، به هر حال نظر دادن در باره چگونگی بازی و سایر مسایل فنی تیم کار آدم های متخصص است، ما هم البته در سطح هوادار انتطاراتی داریم و حق هم داریم که نقد داشته باشیم کسی هم منکر این نیست، مسلما سکوت هم خوب نیست، اما باز هم تکرار می کنم که در حرف زدن بیشتر دقت کنیم. در نهایت لب کلام من اینه: "فرق هست بین گپ و گفت های خودمانی هواداری و اظهار نظرهای کارشناسی"

در مورد این که پست ها پاک نشوند. بله، با شما موافقم که حتی المقدور پست ها ادیت بشوند، اما همیشه این امکان مقدور نیست، ضمن این که این مساله بیشتر بر می گرده به دقت نظر خود کاربرانی که در اینجا دارند فعالیت می کنند و ما بر این باوریم که با علم به قوانین و مقررات تالار نوشته های خود را ارسال می کنند. وقتی پستی حاوی کلمه توهین آمیز تند است یا از یک تصویری استفاده شده که خلاف مقررات تالار هست ناگزیز به پاک کردنش هستم و کاری هم نمی شود کرد. اما پست های بی ربط دیگر موضوعش منتفی است، باید در تاپیک خودش مطرح شود نه اینجا ... اینها مجمل انتظاراتی است که از فعالیت دوستان انتظار داریم و اگر خلاف آن را ببینیم ناچار خواهیم بود علاوه بر پاک کردن پست تصمیمات مدیریتی دیگری هم بر حسب مورد بگیریم.

ارادت

ممنون ......

آقای مری چرا ناچار ؟! من که گفتم پستم تایید پست شما هست! ......... شاید اینطوری بهتر باشه : من خواستم و شما توضیح دادید تا اینکه شما ناچار بودید جواب بدید! :happy:

من منظور داشتم 3 تا ایتم .. از طرف شما عنوان بشه! ............... دو تاش عنوان شد ........... ممنون ......باشد که رستگار شویم!

فقط موردی هست که یه مقدار کل کل رو بیشتر دامن میزنه و اینکه تاپیک رو از ارامش خارج میکنه! اونم معیار سنجش پستهای دارای پتانسیل خصومت هست .................. که در جای دیگه عنوانش میکنم ...............

پ . ن دوستانیکه پست اقای مرتضی رو لایک کردن ......... در کمال احترام و ادب یه اشتپ کوچول انجام دادن ................. و منظور منو خوب نرفتن ......... اون پست اصلا با ادبیات من عنوان نشده ........!!

ارادتمند تمام رفقای پرسپولیسی این تاپیک و بردهای بهتر و بیشتر برای تیممون بدون دایی!

Last edited:
بالا