• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
تبریک
برد خوبی بود.
خلعتبری میتونست براحتی هتریک کنه و 3گله شه!که عالی میشد و هم تیم بهتر میشد هم وضعیت خودش!
---
در رابطه با جام جهانی بنده هم امید دارم که تیم دووم سعود میکنیم!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تبریک
برد خوبی بود.
خلعتبری میتونست براحتی هتریک کنه و 3گله شه!که عالی میشد و هم تیم بهتر میشد هم وضعیت خودش!
---
در رابطه با جام جهانی بنده هم امید دارم که تیم دووم سعود میکنیم!

اره دقایق اخر بازیش ضربه پای چپش با اختلاف خیلی کم رفت بیرون!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
اره دقایق اخر بازیش ضربه پای چپش با اختلاف خیلی کم رفت بیرون!!

سعی کرد دقت خوبی داشته باشه روی ضربه ........ یه مقدار باید داخل زده میشد .............. امید دارم با تلاش بیشتر جایی برا خودش صدر جدول گلزنا دست و پا کنه ................... اونجا باید نماینده داشته باشیم ...............:happy:

pidas

Registered User
لایک‌ها
8
همین بتونه ذوب آهن رو ببره دیگه. اگه میتونست هفته پیش نتیجه میگرفت :lol:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
بازی بعدی هم 2تا مینه خلعت

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
همین بتونه ذوب آهن..................................... :lol:

وقتی داور درست سوت نزنه .پیش میاد این موارد................ هفته پیش تا دو پنالتی برای تیم نگرفت .......... در واقع سیزده نفر بودن .......... 11 تا نیرو + داور + تیر دروازه!

pidas

Registered User
لایک‌ها
8
چرا اونجا که باید یار شما رو اخراج میکرد نکرد رو نمیگی؟

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
مهم اینه که تیمهای متوسط و ضعیف رو ببریم. امتیاز دادن برابر این تیمها در پایان فصل بسیار دردناک خواهد بود...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

تا الان که تقریبا هیمنطوری بوده :)
باید ببینیم در ادامه چی پیش میاد.
به نظر من فولاد دیگه از کورس قهرمانی خارجه و تا حالاش هم به خاطر امتیاز های خوبی که تو ده هفته اول گرفته بالای جدول مونده
سپاهان هم که فعلا روند نزولی رو پیش گرفته... تو این نیم فصل رقیبامون نفت - تراکتور و استقلال هستن:)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
اتفاقا نبوده... همین ذوب در دور رفت... سایپا ، نفت و ... اینا امتیازات مفتیه که دادیم و دیگه نباید تکرار بشه..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

pidas

Registered User
لایک‌ها
8
انصافا تیمتون خوبه ولی خیلی جر میزنید بعد بازی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
چرا اونجا که باید یار شما رو اخراج میکرد نکرد رو نمیگی؟

اونم همینه دیگه ....فرقی نمیکنه! ............. ولی با یار کمتر پنالتی هم نگرفت ..... شما تبریزی ای؟ از علی آقا ما خوب نگهداری کنین ............ دوباره میخوایم برش گردونیم ................

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
انصافا تیمتون خوبه ولی خیلی جر میزنید بعد بازی

برا تفننه ................ خوش میگذره ........ بعد از بازی نتیجه هر چی بوده دیگه تموم شده ! .................

pidas

Registered User
لایک‌ها
8
بله تبریزیم . علی رو هم نمیدیم به هیچ وجه . همین جا با کرار براشون بازی خداحافطی میگیریم با بشیکتاش.
داور یادتونه بازی رفت با ما که داشتین به نفع شما سوت زد؟ این بازی هم رو کریم پنالتی کردین نگرفت

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
خوب تبریک میگم دوستان ! عجب قرعه ای داشتیم تو جام جهانی !

والا خوشانسیممممممممممم . اون استرالیای بد بخت ببین با کیا باید بازی کنه .

البته از اینم نگزریم که ما با هر کی بازی کنیم نمیتونیم به مرحله ی بعد بریم ! چون آرزومون حضور تو جام جهانی هست نه مراحل بالاتر ....

امیدوارم از بازیکنای خوبی مثل خلعت بری تو بازی های استفاده بشه و کیروش سعی نکنه این جام رو برای معرفی بازیکن های 2 رگه به دنیا ! تجربه کنه !

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بله تبریزیم . علی رو هم نمیدیم به هیچ وجه . همین جا با کرار براشون بازی خداحافطی میگیریم با بشیکتاش.
داور یادتونه بازی رفت با ما که داشتین به نفع شما سوت زد؟ این بازی هم رو کریم پنالتی کردین نگرفت

علی آقا منظورتونه دیگه؟ درسته تو پرسپولیس بزرگ شده ولی متعلق به ایرانه .....اشکالی نداره ....... شما خداحافظی بگیرید و لطفا با تیم بزرگتر............ بشیک زیادی کوچیکه .............

البته الان دیگه اونطوری نیست ها . یک امتیاز رو گذاشتن واسه بعد بازی ها

اگه اینطور بود باید از تبریز به خاطر بازی اخر امتیاز کم کنن ............ بودی استادیوم ؟ ............ من بودم ...................

دارم میرم جایی کار دارم ............. بازم بیا گپ بزنیم ....اگه نزاشتن میریم پخ ........... شما هواداره خوبی هستی....منطقی هم هستی.......... شب خوش ....................:happy:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
بابا الان کل ایران دغدغشون بازی ایران و ارژانتین و مهار لیونل مسی بابا یکی نیست بهشون بگه ما هم خلعت رو داریم بزار بازی با ارژانتین دفاعشون رو رقص اورد خود مسی میاد بر پاهاش بوسه میزنه:D تازه سید جلال سیم خاردار هم داریم ولی خداییش خودمونیمو باز باید پرسپولیسی ها ابروداری کنن:rolleyes:
اینا که شوخی بود ولی اگه سید جلال الان 25-26 سالش بود صد در صد با بازی هایی که الان می کنه لژیونر می شد ولی خلعت رو شوخی نکردما اگه جای شجاعی از اول بازیش بده حسابی گرد و خاک می کنه بازی با روسیه رو که فراموش نکردین تو یه لحظه روسیه رو اتیش زد

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
حیف که کیروش هم بد شده وگرنه باید یکی مثله صادقیان عالیشاه بختیار رحمانی وحتی همین فرزاد حاتمی رو حتما تیم ملی دعوت میکرد وهمچنین هادی عقیلی رو ولی حیف دیگه کاری نمیشه کرد:(

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
یکی نیست بگه تا اون موقع پولادی خوب شده فیکس تیم ملیه به این اصلا بازی نمی رسه دهن بنده خدا اسفالت شده همش تقصیر این مزدک هست:D

من میترسم با این بازی هایی که علی عسکر انجام میده دیگه بازی به پولادی تو پرسپولیس نرسه :D
البته علی عسکر خودش پتانسیل تبدیل شدن به بیک زاده رو داره از اون نظر مشکلی نیست :D

بالا