• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خبر فوری/رضا حقیقی به بازی با ذوب‌آهن می‌رسد

2.jpg

پرسپولیسیها :
هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس مشکلی برای حضور مجدد در تمرینات و همچنین بازی روز جمعه این تیم با ذوب‌آهن ندارد.

رضا حقیقی، هافبک تیم فوتبال
پرسپولیس که شب گذشته خبر مصدومیت و شکستگی پای‌اش مطرح شد مشکلی برای بازی کردن ندارد و می‌تواند سرخپوشان را در بازی روز جمعه با ذوب‌آهن همراهی کند.

کادر پزشکی تیم فوتبال
پرسپولیس ضمن تایید این خبر اعلام کرد: مشکل حقیقی جدید نیست. بعد از عکسی که دیروز از پای این بازیکن گرفتیم متوجه شدیم مشکلی برای بازی کردن ندارد.

حقیقی برای بازی با ذوب‌آهن مشکلی ندارد و ...... با غیرت و تعصب از فردا در تمرینات حضور پیدا می‌کند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خدایی دوست عزیز قبول نداری تیمو بد ارنج میکنه درسته زمان بازیگریش خوب بوده ولی بنا نمیشه که سرمربی خوبی هم باشه , بقول شما با اون تیم ضعیف قهرمان شد
درست ولی چطوری قهرمان شد 90% شانس دخیل بود نیم فصل اولم با اشتباه مدافعین یا یک توپ مرده رو گل میکردیم توی این چند بازی نیم فصل یک بازیسازی درست دیدین از تیم خب اگه سرمربی سرمربی باشه باید یه فکر بحال این قسمت بکنه

دوست گرامی من خیلی با احترام عرض میکنم حرفاتون درباره سرمربی پرسپولیس خجالت آوره ! ............. اینقدر قدر نشناس باید باشیم؟ ......... تا حالا تو عمر 51 ساله خودم که کلشم هوادار پرسپولیس بودم ..نشنیده بودم یه پرسپولیسی قهرمانی تیمشو شانسی بدونه!

وای بر ما ....وای بر ما ................ هوادار هم هوادارهای قدیم ........................ الان یه دشمن بیاد این پست شما دوست عزیز رو ببینه ......... چی فکر میکنه ؟ خودشون قهرمانیشون رو قبول ندارن!

بی نهایت از سرمربی پرسپولیس نفرت دارین ................ اگه این فصل قهرمان بشیم .به شما و امثال شما بسیار سخت خواهد گذشت ............. پس دعا کنید برای سقوط دایی و پرسپولیس!

ارادتمند شما داود

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
از بحث دعواشون بیایم بیرون چون اخرشم به نتیجه نمیرسیم.ولی یک چیزیو میخوام بگم مایلی دست خودش بود میتونس دایی رو هم نیارش که بازی کنه الان مگه این اقای کیروش به صادقیان بازی میده خدایی از کسی پوشیده نیس که صادقیان یکی از سه مهره فعال تیمه و اکثر بازیا با بازی صادقیان بردیم ولی چرا هاشم بیگ زاده رو بازی میده ولی صادقیانو نه خودتون دیدید بازیشون با گسترش دو تا توپو نمیتونس درست کنترل کنه میخام نتیجه بگیری که سرمربی هم میتونه یک بازیکنو بهش بال بده هم میتونه پر پروازشو بزنه حالا دیگه بقیشو خودت برو....
اره با این حرفت موافقم که می تونست دعوتش نکنه ولی صادقیان با اینکه به تیم ملی دعوت نمیشه همچنان یه ستارست شاید کیروش هیچ اعتقادی بهش نداشته باشه ولی سرمربی بعدی تیم ملی شاید دعوتش کنه و تو تیم ملی هم بدرخشه دایی رو اگه مایلی کهن هم دعوت نمی کرد سرمربی بعدی تیم ملی دعوت می کرد اینو یادتون باشه تیم ملی هیچ وقت بازیکن نمیسازه بلکه این باشگاه هست که بازیکن رو میسازه و تبدیلش می کنه به ستاره امثال سردار ازمون و جهانبخش و اسماعیل زاده بدون بازی در تیم بزرگسالان ملی به خارج کشور رفتن

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خب... اول پوزش میخوام بخاطر سوء تفاهم ایجاد شده... من قصدم توهین نبود و نخواهد بود.

بعد اینکه من ابدا به چیزی و کسی جز پرسپولیس تعصب ندارم. پرسپولیس حکم اتومبیل گرانقیمتی رو داره که راننده حال حاضرش (به هر دلیل) دلش نمیخواد مثلا از کروز کنترلش استفاد کنه. تا زمانی که عملکرد راننده باعث ایجاد انحراف در رسیدن به مقصد نشه، من حمایتش میکنم. و با همه اون کسانی هم که رسیدن رو به شرط استفاده از آپشن های دلخواه خودشون منوط بکنن چالش خواهم داشت.
پست من رو بخون امیرجان... من مشخصا گفتم که دایی ایراد داره. اما ضربه زدن به دایی (با انتقاد فرق میکنه) در حال حاضر، ضربه زدن به پرسپولیسه. حالا خوشبختانه یا متاسفانه.
یه مغرور مثل دایی شما رو به موفقیت برسونه براتون جالب تره یا اینکه یه محبوب همیشه شما رو در هول و ترس نگه داره؟ اونهم در فوتبال رابطه سالار ایران؟
خدا از دهنتون بشنوه علی اقا ولی میدونم نمیتونه اگه بخواد روند پرداختن به حاشیه وداور رو ادامه بده به تیم لطمه میزنه حالا خدا کنه موفق باشه ببینیم بازی بعد چطور تیمو ارنج میکنه

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دوست گرامی من خیلی با احترام عرض میکنم حرفاتون درباره سرمربی پرسپولیس خجالت آوره ! ............. اینقدر قدر نشناس باید باشیم؟ ......... تا حالا تو عمر 51 ساله خودم که کلشم هوادار پرسپولیس بودم ..نشنیده بودم یه پرسپولیسی قهرمانی تیمشو شانسی بدونه!

وای بر ما ....وای بر ما ................ هوادار هم هوادارهای قدیم ........................ الان یه دشمن بیاد این پست شما دوست عزیز رو ببینه ......... چی فکر میکنه ؟ خودشون قهرمانیشون رو قبول ندارن!

بی نهایت از سرمربی پرسپولیس نفرت دارین ................ اگه این فصل قهرمان بشیم .به شما و امثال شما بسیار سخت خواهد گذشت ............. پس دعا کنید برای سقوط دایی و پرسپولیس!

ارادتمند شما داود
آقا داود ما نظره خودمونو گفتیم///
انشالله که موفق بشه پرسپولیس ولی چون ما همیشه پرسپولیسو تهاجمی دیدیم بیشتر بخاطر این ناراحتیم الان پتانسیل حمله عالیه ولی نحوه استفاده از مهره ها رو بلد نیست

Last edited by a moderator:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
20 بار گفتم بازم می گم اگه رویانیان یک کار درست تو پرسپولیس انجام داده باشه فوتبال پایه و پرورش استعداد ها هستش که حتی از قهرمانی پرسپولیس مهم تره چون اگه الان با بازیکن های پولکی قهرمان نشیم مطمئن باشین با استعداد هایی که پرورش دادیم چندین سال متمادی قهرمان میشیم

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
اره با این حرفت موافقم که می تونست دعوتش نکنه ولی صادقیان با اینکه به تیم ملی دعوت نمیشه همچنان یه ستارست شاید کیروش هیچ اعتقادی بهش نداشته باشه ولی سرمربی بعدی تیم ملی شاید دعوتش کنه و تو تیم ملی هم بدرخشه دایی رو اگه مایلی کهن هم دعوت نمی کرد سرمربی بعدی تیم ملی دعوت می کرد اینو یادتون باشه تیم ملی هیچ وقت بازیکن نمیسازه بلکه این باشگاه هست که بازیکن رو میسازه و تبدیلش می کنه به ستاره امثال سردار ازمون و جهانبخش و اسماعیل زاده بدون بازی در تیم بزرگسالان ملی به خارج کشور رفتن
یه نکته در مورد سردار آزمون بگم سردار همشهریمونه شناخت خوبی ازش دارم پدره سردار یکی از مایه دار های اینجاس بازیکن فوق ستاره ای نیس با پول اومده بالا خلاصه خرج زیاد کردن براش ولی بهتر از این بازیکنای حال و حاظر فوتبال ایرانه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یه نکته در مورد سردار آزمون بگم سردار همشهریمونه شناخت خوبی ازش دارم پدره سردار یکی از مایه دار های اینجاس بازیکن فوق ستاره ای نیس با پول اومده بالا خلاصه خرج زیاد کردن براش ولی بهتر از این بازیکنای حال و حاظر فوتبال ایرانه

خلیل آزمون... ملی پوش والیبال دهه 60 ایران... چه والیبالی داشت گنبد... بای محمد دوجی، حبیب کوزه لی، غیاث الدین صحنه، خلیل آزمون...

جدیدترین نامه فیفا به مانوئل ژوزه باشگاه پرسپولیس ادعای شما را قبول ندارد/ دفاعیاتی دارید ارائه بدهید

به گزارش خبرگزاری فارس، مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی سابق تیم فوتبال پرسپولیس به همراه سه دستیارش پس از جدایی از قرمزپوشان به دلیل عدم پرداخت کامل مطالباتش از قرمزپوشان به فیفا شکایت کرد و در نامه‌های مختلف با باشگاه پرسپولیس این موضوع از طریق فیفا در میان گذاشته شد اما با مستنداتی که باشگاه پرسپولیس داد، فیفا مجددا این پرونده را بررسی کرد که در جدیدترین نامه از طرف فیفا که کپی آن به باشگاه پرسپولیس رسیده اعلام شده که باشگاه پرسپولیس ادعای شما را نپذیرفته و اگر دفاعیات جدیدی را دارید آنها را ارائه دهید.

مصطفی شکری مشاور مدیرعامل در بخش حقوقی باشگاه پرسپولیس به فارس گفت: ما در خصوص ژوزه در حال مکاتبه لازم هستیم. آخرین نامه از طرف فیفا برای ژوزه فرستاده شده که در آن ادعاهای ایشان مورد تائید فیفا قرار نگرفته و از ایشان خواسته شده که دفاعیاتش را اعلام کند. اگر ایشان دفاعیاتی داشته باشد، پس از آن نظرات هر پنج طرف، یعنی باشگاه پرسپولیس، ژوزه و سه دستیارش مجددا وارد کارهای اداری خواهد شد در غیر این صورت، دیگر درباره این پرونده بحثی مطرح نمی‌شود. فیفا از ژوزه خواسته اگر دفاعیاتی دارد ارائه دهد. تاکنون این اتفاق نیفتاده و ما هم منتظر هستیم اگر مباحث جدیدی مطرح شود، آن را پاسخ بدهیم.

این در شرایطی است که باشگاه پرسپولیس پس از جدایی ژوزه قصد داشت به صورت توافقی با او فسخ قرارداد کند اما سرمربی پرتغالی سابق قرمزپوشان از این کار خودداری کرد و همه پول خود را درخواست کرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
20 بار گفتم بازم می گم اگه رویانیان یک کار درست تو پرسپولیس انجام داده باشه فوتبال پایه و پرورش استعداد ها هستش که حتی از قهرمانی پرسپولیس مهم تره چون اگه الان با بازیکن های پولکی قهرمان نشیم مطمئن باشین با استعداد هایی که پرورش دادیم چندین سال متمادی قهرمان میشیم

با وضع موجود ...رویانیان چند صباحی بیش مهمان پرسپولیس نیست .....و این کار خوب ،معلوم نیست توسط نفرات بعدی که بازم معلوم نیست با شورت ورزشی عکس دارن یا نه دنبال بشه! .................. اینا باید به صورت دستورالعمل باشه که هر کسی اومد موظف به دنبال کردن

موارد مثبت نفر قبلی باشه

یا لااقل اینقدر مطمین باشه که اگر برنامه هاش درست جلو میره ............. راه به راه ،صحبت برکناریش نباشه! ............ الان مدیریت ،شایسته سالاری نیست .لابی سالاریه! .......... فک میکنم بعد از مدتها پرسپولیس یه مدیر عامل خوب گیرش اومده!!!!

که هر روز صحبت برکناریش به گوش میرسه!

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
با وضع موجود ...رویانیان چند صباحی بیش مهمان پرسپولیس نیست .....و این کار خوب ،معلوم نیست توسط نفرات بعدی که بازم معلوم نیست با شورت ورزشی عکس دارن یا نه دنبال بشه! .................. اینا باید به صورت دستورالعمل باشه که هر کسی اومد موظف به دنبال کردن

موارد مثبت نفر قبلی باشه

یا لااقل اینقدر مطمین باشه که اگر برنامه هاش درست جلو میره ............. راه به راه ،صحبت برکناریش نباشه! ............ الان مدیریت ،شایسته سالاری نیست .لابی سالاریه! .......... فک میکنم بعد از مدتها پرسپولیس یه مدیر عامل خوب گیرش اومده!!!!

امیدوارم مدیر بعدی عابدینی باشه...

- رویانیان ازش دعوت به همکاری کرده
- بعد از داربی گیلان تحت هر شرایطی از داماش خواهد رفت
- خودش اعلام آمادگی کرده و تاکید کرده که رویانیان رو حفظ میکنه
- با دولتمردان جدید همسو هست
- ید طولایی در درآمد زایی به شیوه های مختلف داره
- پرسپولیسی بوده و کاملا ورزشیه
- یکی از بهترین کارنامه ها رو در تاریخ پرسپولیس داره

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

موارد مثبت نفر قبلی باشه

الان بحث مدیریت فوتبال کلا جدای از ورزشه اتفاقا کسی که فوتبالی باشه نمیتونه زیاد در بحث مدیریت کارا باشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آقا داود ما نظره خودمونو گفتیم///
انشالله که موفق بشه پرسپولیس ولی چون ما همیشه پرسپولیسو تهاجمی دیدیم بیشتر بخاطر این ناراحتیم الان پتانسیل حمله عالیه ولی نحوه استفاده از مهره ها رو بلد نیست

اگه خودتون هم مایل بودین درباره اون قسمت هایلایت توضیح بدین ......لطفا........

الان که با دو امتیاز اختلاف دوم جدولیم به خاطر مهره چینی غلط بوده؟

شما هم مثل اقای جادوگر معتقدید که پرسپولیس باید با 8 امتیاز اختلاف صدر جدول میبود؟ درسته عزیز؟

تو بازی قبل 7 موقعیت گلزنی بوجود میاد و به تیر کوبیده میشه و پنالتی توسط داور سوخت میشه ....مربوط بخ همین مهره چینیه غلطه؟

Last edited:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مهدوی کیا:پنجشنبه روح مادرم شاد بود/دلیلی نداشت برای خودنمایی به کنار زمین بروم :: وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس

هادی مهدوی کیا در گفت و گو با خبرنگار اوج،درباره بازی خداحافظی برادرش در مسابقه با آث میلان عنوان کرد:باید از مجموعه باشگاه پرسپولیس تشکر کنم که یک روز بزرگ را در تاریخ ورزش کشور رقم زدند.من فکر می کنم این روز هم مثل مسابقه ایران و استرالیا و برخی روزهای دیگر برای همیشه در خاطر علاقمندان باقی خواهد ماند.

وی ادامه داد:جمع کردن این همه بزرگ و پیشکسوت کار بسیار بزرگی بود و شاید آرزویی دست نیافتنی به نظر می رسید.به خودم افتخار می کنم که در بازی خداحافظی برادرم این بزرگان کنار هم قرار گرفتند و مردم هم از تماشای این بازی لذت بردند.در نیمه نخست بازی،حساب کردم که بازیکنانی در میدان حضور داشتند که هر کدام بالای 7،8 سال پیراهن پرسپولیس را برتن کردند.

مدافع پیشین پرسپولیس درباره اینکه چرا در این بازی سرخپوشان را همراهی نکرد گفت:این مسابقه جای بزرگان بود.من فکر نمی کنم با 5 فصل حضور در پرسپولیس شایستگی حضور در این بازی را می توانستم داشته باشم.پنجشنبه به برادرم و تیم محبوبم افتخار کردم که چنین روز خاطره انگیزی را رقم زدند.

وی ادامه داد:روز بازی،همراه با پسر بزرگم که حالا 11 سال سن دارد و فوتبال را هم به صورت جدی بازی می کند،به استادیوم رفتیم.او دوست داشت بازی خداحافظی عمویش را از نزدیک ببیند.وقتی مهدی متوجه علاقه پسرم شد به من گفت بیا با اتوبوس تیم به آزادی برویم اما من نپذیرفتم و خودم با پسرم به استادیوم رفتیم.حتی در داخل ورزشگاه و وقتی مهدی دور افتخار می زد هم این جسارت را نکردم که کنار زمین بروم چون اطراف مهدی مملو از بزرگان پرسپولیس بود و دلیلی نداشت من خودنمایی کنم.

مهدوی کیا افزود:چیزی که آن روز من را خیلی تحت تاثیر قرار داد،حس عجیبی بود که درباره مادر مرحومم داشتم.آن خدا بیامرز در زمان خداحافظی مهدی شرایط سختی را تحمل کرد ولی اطمینان دارم پنجشنبه روحش شاد بود که می دید مهدی با آن شکوه و عظمت فوتبال را کنار می گذارد.

وی در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر چه فعالیتی دارد گفت:از فوتبال دور هستم.من به دلایلی که نمی خواهم آن ها را باز کنم در 24 سالگی فوتبال را کنار گذاشتم.البته به تشویق مهدی در کلاس مربیگری شرکت کرده ام و شاید در آینده به فضای فوتبال بازگردم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
خدایی دوست عزیز قبول نداری تیمو بد ارنج میکنه درسته زمان بازیگریش خوب بوده ولی بنا نمیشه که سرمربی خوبی هم باشه , بقول شما با اون تیم ضعیف قهرمان شد
درست ولی چطوری قهرمان شد 90% شانس دخیل بود نیم فصل اولم با اشتباه مدافعین یا یک توپ مرده رو گل میکردیم توی این چند بازی نیم فصل یک بازیسازی درست دیدین از تیم خب اگه سرمربی سرمربی باشه باید یه فکر بحال این قسمت بکنه

دوست به نظرت یعنی تیم های دیگه که قهرمان شدن خیلی تاکتیک داشتن؟ خیلی وقت ها شانس دخیله اما همه چیز نیست...

نمی دونم چطوره که تیم رقیب این قدر همدلند اما ما خیلی راحت به خاطر علی کریمی ها و علی دایی ها حالا چه در دفاع کردن و چه ***** کردن های بیش از حد باعث تضعیف پرسپولیس می شیم!

درسته اونا ممکنه مثل ما اسطوره های بزرگ نداشته باشند اما کاشکی ما هم نمی داشتیم که به خاطرشون این طور پرسپولیس رو تضعیف کنیم!

در مورد کریم ....ظاهرا یادتون ر فته چقدر طاقچه بالا گذاشت برای پرسپولیس که می خواست بره تیم های خارجی که جور نشد و اون آخر گفت باشه میام که یه جورایی این جور تصور می شد که دیگه

پرسپولیس خونه آخر و ناچار می خواد بیاد اینجا.... دایی که خوب کاری کرد قبولش نکرد....حداقل با این کار شان پرسپولیس حفظ شد... اصلاا کریم 100 گل بزنه تو تراکتور برای من اصلا ارزشی نداره...ما

به چه قیمتی می خواهیم پرسپولیس قهرمان کنیم ...با این بی تعصب ها؟؟؟

اما در مورد علی کریمی .... خیلی از خاطرات خوشی که داریم در پرسپولیس به خاطر علی هستش و ممنونش هستیم علی اسطوره است برای پرسپولیس دمشم گرم ....متاسفانه به خاطر همین

علاقه ی بی حد و حصرش که دوست داشت و داره در پرسپولیس باشه داره در جهت تضعیف پرسپولیس قدم می گذاره .... علی پرسپولیس رو به خاطر خودش می خواد و این خود خواهیه :eek:

علی هر وقت هم برگرده پرسپولیس قدمش رو چشم و ورزشگاه دوباره نامش را فریاد می زنه و ما هم یک صدا با اونا اما نه الان که در تیم تراکتوره و با مصاحبه هاش .....

موارد بالا رو در مورد مایلی کهن هم صدق می کند!

تیم، تیم پرسپولیسه نه تیم کریمی...والسلام

علی دایی:
ایشون خیلی قهرمانی برامون بدست آورده حالا چه با شانس چه بی شانس...اصلا آقا من حال می کنم قهرمانی بیاره همه اش شانس باشه چه اشکالی داره؟ اینو که تو تاریخ نمی نویسند...اینو می

نویسن که پرسپولیس چند بار قهرمان جام حذفی شده ....

اخلاق علی دایی خیلی مشکل داره و خیلی راحت تحریک پذیره ... خیلی وقت ها این اخلاق باعث میشه پرسپولیس بره تو حاشیه اما خوب جمع میشه ...چیکار کنیم اخلاق هر کسی دست خودش

نیست عادته.... شما کسی رو می شناسید بی عیب باشه؟ من ترجیح می دهم بی اخلاق باشه اما قهرمانی رو برای پرسپولیس به ارمغان بیاره

نکته آخر در مورد دایی:
ایشون هم که از پرسپولیس بیرون میره دقیقا همون رفتار های کریمی رو نشون میده!

.
.
.
.
.

دوستان تورو خدا بس کنید این قدر آیه یاس نخونید خواهشا!:hmm:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
امیدوارم مدیر بعدی عابدینی باشه...

- رویانیان ازش دعوت به همکاری کرده
- بعد از داربی گیلان تحت هر شرایطی از داماش خواهد رفت
- خودش اعلام آمادگی کرده و تاکید کرده که رویانیان رو حفظ میکنه
- با دولتمردان جدید همسو هست
- ید طولایی در درآمد زایی به شیوه های مختلف داره
- پرسپولیسی بوده و کاملا ورزشیه
- یکی از بهترین کارنامه ها رو در تاریخ پرسپولیس داره
درباره عابدینی فقط یه مورده که منو نگران می کنه اونم دخالت هاش در مسائل فنی هست البته الان با حضور دایی عمرا بتونه دخالت کنه ولی همین امر ممکنه باعث اختلافشون و در نتیجه حاشیه بشه من به شخصه بیشتر مدیرانی که فوتبالی نیستن رو بیشتر قبول دارم چون باعث میشه فقط به مدیریتشون بچسبن و در مواقعی که دلشون به حال تیم می سوزه جو نگیرشون که یه زمانی دستی بر اتش داشتن بخان استین ها رو بالا بزنن خودشون تیم رو ارنج کنن نمونه کاری که عابدینی در داماش انجام میده و حتی جالبه منکرشم نشده و با افتخار گفته مدرک مربی گری داره:blink:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
کریم انصاری فرد جفا کرد به پرسپولیس... اما ته تهش امیدوارم روزی به دامان تیم ما برگرده... استعداد نابی بود که به دلیل شرایط نامساعد تیم، ازش درست استفاده نشد... این یه نظر شخصیه البته...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درباره عابدینی فقط یه مورده که منو نگران می کنه اونم دخالت هاش در مسائل فنی هست البته الان با حضور دایی عمرا بتونه دخالت کنه ولی همین امر ممکنه باعث اختلافشون و در نتیجه حاشیه بشه من به شخصه بیشتر مدیرانی که فوتبالی نیستن رو بیشتر قبول دارم چون باعث میشه فقط به مدیریتشون بچسبن و در مواقعی که دلشون به حال تیم می سوزه جو نگیرشون که یه زمانی دستی بر اتش داشتن بخان استین ها رو بالا بزنن خودشون تیم رو ارنج کنن نمونه کاری که عابدینی در داماش انجام میده و حتی جالبه منکرشم نشده و با افتخار گفته مدرک مربی گری داره:blink:

این کار رو با مربیهای بزرگ نمیکنه... کما اینکه با استانکو و پروین نکرد... اما مشخصا دخالت های فنیش در کار ایوان مت کوویچ از عوامل قهرمان نشدن پرسپولیس در آسیا در سال 76 بود...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
الان اگه رده هفتم یا دهم بودیم ............ چی درباره سرمربی میگفتیم .......... تو وضعیتی که امید خاصی به تیم نبود و با مهره های جوونش چشم به فردا ها دوخته بود!!!!!!! ............... تیمو اورد بالا و چسبوند به صدر جدول و بعد از چند سال هوادارا تونستن بازم از قهرمانی فصل

حرف بزنن!!!..................

ضمنا اقای جادوگر فعلا بازیکن یکی از تیمهای خیلی رقیبه!!!!!!!!!!!! موفق بشه نوش جون تیراختور و بد باشه بازم دخلی به ما نداره ......... شخصا براش آرزوی موفقیت نمیکنم چون تو جبهه مخالف تیم ما قرار داره ..........

نقل قول از سِر وحید گرامی:

"اخلاق علی دایی خیلی مشکل داره و خیلی راحت تحریک پذیره ... خیلی وقت ها این اخلاق باعث میشه پرسپولیس بره تو حاشیه اما خوب جمع میشه ...چیکار کنیم اخلاق هر کسی دست خودش

نیست عادته.... شما کسی رو می شناسید بی عیب باشه؟ من ترجیح می دهم بی اخلاق باشه اما قهرمانی رو برای پرسپولیس به ارمغان بیاره"

فک میکنم تا حدی اون محرومیت دو جلسه ای برای دایی خوب بود ......... و حتی لازم بود .....اگه تاثیرش ادامه داشت و اونی که تو فکرمه به وقوع پیوست .... تو یه فرصتی یه مطلب دربارش مینویسم ! به امید موفقیت پرسپولیس و کسانی که دارن براش زحمت میکشن!

بالا