• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
تا حالا از اون 3 نفر بد میگفتین حالا شدن خوب :) . اون 3 تا از اول هم در حد تیم ما نبودن . خود علی دایی هم مربی نیست . اون محمد دایی هم کسی نیست که نظر بده . بازیهای بعدی مشخص میشه . تیم یحیی رو ببینید بی ادعا صدر جدوله فقط به خاطر تفاضل هست که ... . این تیم با این بازیکن ها باید با 6 امتیاز اختلاف صدر باشه که نیست هیچ فقط 13 تا گل زده . من موندم دایی اگر سید جلال بنگر نیلسون رو نداشت الان کجا بود ؟

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
تا حالا از اون 3 نفر بد میگفتین حالا شدن خوب :) . اون 3 تا از اول هم در حد تیم ما نبودن . خود علی دایی هم مربی نیست . اون محمد دایی هم کسی نیست که نظر بده . بازیهای بعدی مشخص میشه . تیم یحیی رو ببینید بی ادعا صدر جدوله فقط به خاطر تفاضل هست که ... . این تیم با این بازیکن ها باید با 6 امتیاز اختلاف صدر باشه که نیست هیچ فقط 13 تا گل زده . من موندم دایی اگر سید جلال بنگر نیلسون رو نداشت الان کجا بود ؟

همین آقا یحیی پارسال پرسپولیس رو خراب کرد. باعث رفتن مهدوی کیا کی بود؟

وقتی میگم تعصب بیجا باعث میشه حقایق رو ببینید همینه ، حرفهای شما دقیقا حرفهای کریمیه !

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
آقا سینا یحیی کارش با مهدی بد بود اما خوب نتیجه گرفت تو یک نیم فصل فقط یه باخت داشت چه تیمی رو هم تحویل گرفت یحیی که ژوزه نابودش کرده بود . حداقل یحیی از 12 تیم رو 7 ام کرد تازه انقدر امتیازها نزدیک بود ما تو 4 تا هم میتونستیم بیایییم. حالا که کار بدی کرد یحیی میشه بگی پس کار علی دایی با علی کریمی چیه پس . مهم نیست گذشته دیگه بیخیال اما میخوام ببینم علی دایی چیکار میکنه تو نیم فصل دوم .

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا سینا یحیی کارش با مهدی بد بود اما خوب نتیجه گرفت تو یک نیم فصل فقط یه باخت داشت چه تیمی رو هم تحویل گرفت یحیی که ژوزه نابودش کرده بود . حداقل یحیی از 12 تیم رو 7 ام کرد تازه انقدر امتیازها نزدیک بود ما تو 4 تا هم میتونستیم بیایییم. حالا که کار بدی کرد یحیی میشه بگی پس کار علی دایی با علی کریمی چیه پس . مهم نیست گذشته دیگه بیخیال اما میخوام ببینم علی دایی چیکار میکنه تو نیم فصل دوم .

بر کسی پوشیده نیست که هر اتفاقی برای علی کریمی میفته نقش خود علی کریمی به خاطر سرکشی و قلدری درونی خودش رو نمیشه نادیده گرفت ، مثال بهتری برای علی دایی میزنم که بدونی من چشم بسته حرف نمیزنم ، علی دایی با کاری که در مورد کریم باقری کرد تا ابد حس کینه رو تو دلم امثال من کاشت ! ولی الان علی دایی و پرسپولیس عجین شدند ! نمیشه جداشون کرد ! انتقاد خوبه ولی این حرفا که به دایی و بازیکنان زده میشه حتی از طرف هوادارای خودمون تیشه به ریشه تیم میزنه ، حرف من رو خواهشا دقیق بخونید

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
بازیکن بی اعصاب تیم ! چند وقتی نباشه خوبه !

خیلی خیلی خیلی عصبیه بابا ! اصلا من نمیدونم چه مشکلی داره که انقدر زود از کوره در میره !

به نظرم این چند هفته ای که نیست فرصت خوبیه که روانشناس تیم ( البته اگه داشته باشیم ! ) باهاش کار کنه .

kamran1365

Registered User
لایک‌ها
458
بازیکنانی که توپرسپولیس معروف میشن باید اخرین تیمشون همون پرسپولیس باشه
باجداشدنشون هم از چشم هواداران میوفتند هم به نوعی افت شخصیت پیدا میکنند.دقیقا عین علی کریمی

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
بازیکنانی که توپرسپولیس معروف میشن باید اخرین تیمشون همون پرسپولیس باشه
باجداشدنشون هم از چشم هواداران میوفتند هم به نوعی افت شخصیت پیدا میکنند.دقیقا عین علی کریمی

حالا اگر نخواستنشون چی ؟ به خاطر مسائل غیر فوتبالی از تیم رفتن چی ؟ به خاطر خودخواهی بعضی ها به زور رفتن چی؟ تقصیر کیه ؟

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
اصلا از اول انتخاب دایی اشتباه بود واقعا سرمربی گری بلد نیست اینقدر که به داور گیر داده دیگه بازیکن تا بازیکن حریف نازش میکنه خودشو میندازه متاسفانه بهانه گیری رو دایی به بازیکنا یاد داده چمیدونمدروازه سر جاش نبود و نور ورزشگاه کم بود .فقط همینو بگم دایی خیلی مغرور ویک دنده شده انتقاد پذیر نیست حالا میبینید که باز دهنوی تو زمینه و باز تک مهاجم بازی میکنیم خدایی خلعت تو تیم ملی چه حرکتایی میکنه ولی اینجا دایی با این سیستم مضخرفش اجازه حرکت به خلعتو نداده ما سرمربی میخایم که فکر داشته باشه مثل جلالی یا حمید درخشانم بد نیس مایلی کهنم از لحاظ سیستماتیک و فکری عالیه ولی خیلی رفت به حاشیه

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس می‌گوید بازیکنان این تیم در بازی با تراکتورسازی مورد اهانت تماشاگران تبریزی قرار گرفته‌اند و علی الحساب و طبق قوانین باید یک امتیاز از این تیم کسر شود. این اظهار نظر در شرایطی صورت گرفته است که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال قبل از این از تیم تراکتورسازی یک امتیاز به خاطر توهین‌های هوادارانش کسر شده بود.

محمود سالارکیا در خصوص فحاشی تماشاگران تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس و شکایت از این باشگاه تبریزی اظهار داشت: من از علی دایی و سعید شیرینی سرمربی و سرپرست تیم خواستم تا جزئیات بیشتری از اتفاقات بازی روز جمعه در اختیار ما قرار دهند.

وی ادامه داد: تماشاگران تراکتورسازی از اول بازی علیه بازیکنان پرسپولیس فحاشی کردند و با الفاظ نابجا بازیکنان ما را تحت فشار قرار دادند. این مسابقه یک جنگ روانی تمام عیار علیه پرسپولیس بود و به نظرم زیبنده فوتبال ما نیست که چنین اتفاقاتی در آن رخ بدهد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: پس از گزارش جزئیات اتفاقات روز جمعه، به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نامه می‌زنیم و خواستار رسیدگی این موضوع از آن مرجع می‌شویم. امیدواریم که کمیته انضباطی هم به این مسئله رسیدگی کند.

سالارکیا درباره اینکه آیا احتمال کسر امتیاز از تراکتورسازی به خاطر فحاشی‌ها و سابقه این باشگاه در این مسئله، گفت: این دیگر به نظر کمیته انضباطی بستگی دارد ولی علی الحساب و طبق قانون باید امتیاز از این تیم کسر شود. قانون باید برای همه به صورت یکسان اعمال شود.

وی در پایان در خصوص وضعیت علیرضا حقیقی هم گفت: رای حقیقی مشخص شده است ولی منتظر امضای دو تن از اعضای کمیته انضباطی هستیم تا پس از امضای آنها، رای نهایی را صادر کنیم.

تیم‌های فوتبال تراکتورسازی و پرسپولیس در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال روز جمعه در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این مسابقه در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شاید نتوانید صفرهای حساب مالدینی را بشمارید ولی پیشکسوت پرسپولیس با موتور رفت و آمد می‌کند.

رضا شاهرودی، ستاره پیشین پرسپولیس در بازی با میلان بسیار بدشانس بود. او که در دوران بازیگری هم مصدومیت‌های تلخی را تجربه کرده معتقد است که اگر در فوتبال بدشانسی نمی‌آورد می‌توانست جایگاه بالاتری را به دست آورد. شاهرودی در خصوص مصدومیتش در بازی با میلان و مسائل مختلف دیگر به سئوالات پاسخ داد که مشروح آن در زیر می‌آید:

* مثل اینکه بدشانسی‌های دوران بازیگری‌ات، در دوران بازنشستگی هم ادامه دارد؟

دقیقاً همین‌طور است. چنین مصدومیتی را قبل از جام جهانی 1998 فرانسه تجربه کردم که البته از ناحیه مچ پا بود. من یک روز قبل از بازی با یوگسلاوی مصدوم شدم و متاسفانه جام جهانی را از دست دادم. وقتی در بازی با میلان مصدوم شدم یاد آن روز افتادم که جام جهانی 98 را از دست دادم.

* چرا مقابل میلان اینقدر زود مصدوم شدی؟

کشاله من کمی مشکل داشت اما قبل از بازی آمپول زدم و موقع گرم کردن نیز مشکلی نداشتم. متاسفانه توپ زیر پایم گیر کرد و این مصدومیت برای من به وجود آمد. در رختکن که با چند بازیکن حرف می‌زدم آنها هم گفتند که توپ زیر پای‌شان گیر می‌کرد. این توپ‌ها ایراد دارد!

* هواداران هم خیلی تشویق‌ات کردند، چه حسی داشتی؟

من واقعاً حس خوبی داشتم و یاد دوران اوجم افتادم که در پرسپولیس بازی می‌کردم. من دست تک تک هواداران پرسپولیس را می‌بوسم. آنها نمی‌گفتند شاهرودی مالدینی بلکه می‌گفتند مالدینی شاهرودی که این برایم جالب بود.

* راستی با مالدینی حرف زدی؟

بله صحبت کردم. من به انگلیسی به مالدینی گفتم که لقب او را روی من گذاشته‌اند و حتی آقای پنجعلی هم این موضوع را به مالدینی گفت. البته من فکر می‌کنم مالدینی حرف‌هایم را متوجه نشد و شاید انگلیسی بلد نبود!

* در صحبت‌هایت به مصدومیتی که قبل از جام جهانی 98 دچارش شدی اشاره کردی. آیا حمید استیلی تو را مصدوم کرد؟

من و استیلی برای زدن ضربه سر به هوا پریدیم ولی او بدون اینکه مرا ببیند روی مچ پایم فرود آمد. بنده خدا استیلی مقصر نبود.

* ظاهراً قرار بود بعد از جام جهانی به یک تیم اروپایی بروی؟

دقیقاً همین‌طور است. امیر عابدینی با نماینده باشگاه هامبورگ مذاکره کرده و همه چیز تمام شده بود. آنها فقط می‌خواستند مطمئن شوند که من در جام جهانی بازی می‌کنم و حتی قراردادم آماده بود. نماینده باشگاه هامبورگ هم به فرانسه آمده بود و اگر در جام جهانی بازی می‌کردم قرار بود با هامبورگ بلافاصله قرارداد امضا کنم. وقتی من مصدوم شدم حاج آقا عابدینی خیلی ناراحت شد.

* در مورد بازی با میلان بیشتر صحبت کن. قبول داری بازیکنان پرسپولیس بیش از حد اضافه وزن داشتند؟

قبول دارم که اضافه وزن داشتیم ولی بازیکنان پرسپولیس آنقدرها هم چاق نبودند. به نظر من مقایسه پرسپولیس و میلان درست نیست چون آنها از دوران کودکی زندگی حرفه‌ای را آموزش می‌بینند. در ضمن پیشکسوتان میلان مثل پیشکسوتان پرسپولیس مشکل ندارند. پیشکسوت پرسپولیس هزار مشکل دارد و یکی از دلایل چاق شدن، مشکلات زندگی و غصه خوردن است. شما الان نمی‌توانید صفرهای حساب مالدینی را بشمارید ولی پیشکسوت پرسپولیس با موتور رفت و آمد می‌کند. این تفاوت‌ها واقعا آزاردهنده است.خیلی‌ها آنقدر مشکل دارند که حتی نمی‌توانند به تمرین یا فوتبال بازی کردن فکر کنند.

تسنی: فکر می‌کنی دوباره تیم‌های بزرگ به تهران بیایند؟

واقعاً حرکت خوبی بود و باید از رویانیان تشکر کرد. امیدوارم کارها متداوم باشد و دوباره چنین بازی‌هایی را انجام بدهم. این خیلی ارزش داشت که ستاره‌های سرشناس میلان به تهران آمدند.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بدشانسی را از عوامل ناکامی تیمش در دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز عنوان کرد.

محسن مسلمان ابتدا در خصوص شکست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ما بازی بسیار خوبی انجام دادیم و به عقیده خیلی‌ها تا به امروز هیچ تیمی تراکتورسازی را در تبریز اینقدر تحت فشار نگذاشته بود. فکر می‌کنم هواداران از بازی ما راضی هستند ولی متاسفانه بدشانسی آوردیم. ما موقعیت‌ها را از دست دادیم و در طرف مقابل تراکتورسازی از یک موقعیت که جدی هم نبود به گل رسید. متاسفانه به حق خودمان نرسیدیم اما می‌توانیم در بازی‌های آینده این باخت را جبران کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عملکرد خود در این بازی و اینکه ضربه‌اش به تیر دروازه تراکتورسازی اثبات کرد، گفت: امیدوارم کادرفنی پرسپولیس از عملکردم راضی باشد ولی من تلاش می‌کنم تا در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشم. متاسفانه بدشانس بودم که ضربه‌ام تبدیل به گل نشد ولی در این بازی نهایت تلاشم را انجام دادم. با این حال باید بگویم که به زمان احتیاج دارم تا بتوانم خیلی زود در پرسپولیس جا بیفتم.

وی در واکنش به شعارهایی که هواداران تراکتورسازی علیه او و دیگر بازیکنان پرسپولیس دادند، خاطر نشان کرد: واقعاً رفتار هواداران تراکتور زشت و تاسف‌آور بود. من قبل از بازی در مصاحبه‌ای گفتم که به آنها احترام می‌گذارم و حتی عذرخواهی هم کردم ولی آنها به من و بعضی از بازیکنان پرسپولیس توهین کردند. امیدوارم کمیته انضباطی به اتفاقات این مسابقه رسیدگی کند تا هواداران تراکتورسازی دیگر رفتارهای خود را تکرار نکنند. صحبت کردن در مورد این مسائل دیگر فایده‌ای ندارد، ما باید همه چیز را فراموش کنیم و به فکر بازی‌های بعد باشیم.

مسلمان در خصوص بازی این هفته پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن و تقابل با تیم سابق خود تصریح کرد: من ذوب‌آهن را دوست دارم و در این تیم پیشرفت کرده‌ام اما الان بازیکن پرسپولیس هستم و نهایت تلاشم را برای موفقیت این تیم انجام می‌دهم. من دوستان خوبی در ذوب‌آهن دارم و امیدوارم تقابل پرسپولیس با تیم سابقم یک بازی زیبا و هیجان‌انگیز باشد.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
حالا اگر نخواستنشون چی ؟ به خاطر مسائل غیر فوتبالی از تیم رفتن چی ؟ به خاطر خودخواهی بعضی ها به زور رفتن چی؟ تقصیر کیه ؟

تو مساله کریمی و دایی بیشتر دایی مقصر بود علی کریمی باقری رو واسطه کرد ولی دایی لج کرد الان واقعا جای خالی کریمی احساس میشه ما با داشتن صادقیان ومسلمانو خلعت فقط به کریمی احتیاج داشتیم تا تغذیشون کنه الان همین کارو کریمی تو تراکتور داره میکنه اگه بازیهای قبل تراکتور رو دیده باشین همش علی کریمی بازیسازی میکرد

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ما الان یکی از بخت های قهرمانی هستیم ....

خواستم یاد آوری کنم که دوستان یادشون نره بدون دایی با هر مربی که اومد و رفت تا رده ی 7 و 8 بالاتر نیومدیم !!!

انصافم خوب چیزیه بچه ها ! :eek:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به خاطر اینکه اونموقع بازیکن نداشتیم . بعدش خوده طرفدارای علی دایی تیم رو فنا دادن بدبخت هرکی اومد گفتن علیییییییییییههههههههه داییییییییییییییییییی. بدبخت کرانچار تیمش 3 جدول بود ... گفتن داییی از اون موقع بود که ....

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
به خاطر اینکه اونموقع بازیکن نداشتیم . بعدش خوده طرفدارای علی دایی تیم رو فنا دادن بدبخت هرکی اومد گفتن علیییییییییییههههههههه داییییییییییییییییییی. بدبخت کرانچار تیمش 3 جدول بود ... گفتن داییی از اون موقع بود که ....
پارسال تیم کهکشانی بازیکن نداشت؟

بالا