• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
قوچی باشه و نباشه خیلیییییییییی تو جام جهانی فرقی نخواهد کرد

میخوایم 10 تا از آرژانتین بخوریم قوچی هست فوقش 1 دونه هم میزنیم :D

ما که قراره پودر بشیم بزار بشیم :D

تو پرسپولیس واقعا باشه خیلی خوب میشه چون سید فقط مهاج نوک مطلقه نه سرعت داره نه پاس بلده بده نه بلده سانتر کنه هیچیی فقط بلده شوت کنه قوچی همه این کارا رو میکنه خیلی هم عالیه شوت هم میکنه مثل ایمون زاید :D

اعتماد رو حال کنید

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
maldiniha.jpg

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
قوچی باشه و نباشه خیلیییییییییی تو جام جهانی فرقی نخواهد کرد

میخوایم 10 تا از آرژانتین بخوریم قوچی هست فوقش 1 دونه هم میزنیم :D

ما که قراره پودر بشیم بزار بشیم :D

تو پرسپولیس واقعا باشه خیلی خوب میشه چون سید فقط مهاج نوک مطلقه نه سرعت داره نه پاس بلده بده نه بلده سانتر کنه هیچیی فقط بلده شوت کنه قوچی همه این کارا رو میکنه خیلی هم عالیه شوت هم میکنه مثل ایمون زاید :D

اعتماد رو حال کنید

فعلا تو پرداخت پول خلعتبری موندیم چه برسه به قوچی:D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که علي دايي تمرينات ويژه‌اي را براي مهاجمان در نظر گرفته بود.[/h]
00946088.jpg

تمرين پرسپوليس از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد.

به گزارش فارس،در اين تمرين ابتدا بازيکنان بدن‌هاي خود را گرم کردند و سپس به فوتبال با 4 دروازه کوچک در دو سوم زمين پرداختند.

در مرحله بعدي نيز پرسپوليسي‌ها اين فوتبال را از 4 دروازه به 2 دروازه تغيير دادند.

*در مرحله پاياني تمرين بازيکنان با دستور دايي به دو قسمت تقسيم شدند مهاجمان و هافبک‌هاي هجومي با دايي تمرين کردند و مدافعان نيز زير نظر محمد دايي بودند. فريادهاي بلند دايي و راهنمايي بازيکنان مخصوصا در هنگامي که فرصت‌هاي خوبي داشتند اما آن را به گل تبديل نمي‌کردند از نکات قابل توجه بود.

*عاليشاه و عابدزاده در تمرين امروز غايب بودند.

*مهرداد پولادي تمرينات ويژه‌اي را زير نظر عليپور پزشک قرمزپوشان دنبال کرد.

* با وجود گذشت چند روز از مراسم قرعه کشي جام جهاني هنوز هم سوژه اصلي تمرين پرسپوليسي‌ها رويارويي با مسي است.

*محسن بنگر در تمرين امروز شرکت کرد اما کمي زودتر با پزشک تيم تمرين قرمزپوشان را ترک کرد.

*50 هوادار نيز در تمرين امروز عملکرد قرمزپوشان را زير نظر داشتند.

*مجتبي محرمي نيز در تمرين امروز به صورت ويژه تمرين مي‌کرد. او اين روزها با لباس قرمز مانند ساير بازيکنان اختصاصي در ورزشگاه درفشي‌فر تمرين مي‌کند.

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
مدیربرنامه های مارادونا در پاسخ به درخواست پرسپولیسی ها مبنی بر حضور در جشن باشگاه پرسپولیس، مبلغ ۵۰۰ هزار دلار را درخواست کرده که با توجه به قیمت این روزهای دلار، هزینه ای نزدیک به ۱۵ میلیارد ریال را برای پرسپولیسی ها در پی خواهد داشت! اگرچه سردار رویانیان در تلاش است تا از طریق مراودات سیاسی، مارادونا را متقاعد به حضور در ایران کند اما بعید به نظر می رسد که رویای حضور دیگو در جشن ۵۰ سالگی پرسپولیسی به این سادگی ها تعبیر شود!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
بچه ها پست#55829 این تاپیک چی میگه؟http://forum.persiantools.com/t66706-page3722.html
انقدر مسخره نوشته من هبچی متوجه نشدم یکی برا من توضیح بده

پس از محرز شدن صغر سن پرسپولیسی‌ها استقلال برنده دربی نوجوانان شد

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، طی حکم کمیته انضباطی هیئت‌ فوتبال استان تهران نتیجه مسابقه بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس سه بر صفر به نفع استقلال اعلام شد.

بعد از شکایت مدیر‌آکادمی فوتبال باشگاه استقلال مبنی بر اینکه تیم نوجوانان پرسپولیس در دیدار دربی از محمدرضا گل‌محمدی به عنوان بازیکن صغرسنی استفاده کرده، کمیته انضباطی پس از بررسی مدارک و استماع اظهارات طرفین و به استناد مواد 35 و 36 آیین‌نامه انضباطی نتیجه دیدار دربی نوجوانان را سه بر صفر به نفع استقلال اعلام کرد. همچنین باشگاه پرسپولیس به لحاظ قصور در انجام وظیفه (انعقاد قرارداد با شناسنامه واهی) به یک میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

طبق اعلام رأی ‌کمیته انضباطی، محمدرضا گل‌محمدی، بازیکن خاطی پرسپولیس به جهت استفاده از شناسنامه معجول به 6 ماه محرومیت از حضور در کلیه مسابقات رسمی و پرداخت مبلغ دو میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]نتيجه MRI بنگر مشخص شد[/h]
[h=2] بنابر اعلام کادر پزشکي پرسپوليس نتيجه MRI محسن بنگر مشخص شد.[/h]
00941672.jpg

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، دکتر حقيقت پزشک پرسپوليس اظهار داشت: نتيجه MRI انجام شده روي پاي محسن بنگر نشان داد که وي خوشبختانه دچار عارضه خاصي نشده است و دردي که در ناحيه عضله پشت ران احساس مي کند با انجام برنامه‌هاي فيزيوتراپي مرتفع خواهد شد.

وي افزود: محسن بنگر مي‌تواند همزمان در تمرينات پرسپوليس حضور داشته و برنامه‌ها را به طور کامل انجام دهد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
خلعتبری مرد ۹ امتیازی پرسپولیس

mohammadreza_khalatbari1.gif

به رغم تمام حرف و حدیث هایی که در هفته های اخیر پیرامون محمدرضا خلعتبری وجود داشت، اما هافبک، مهاجم
پرسپولیس نشان داد

که در آغاز نیم فصل دوم از انگیزه های بسیاری برخوردار است.

او که پس از حضورش در پرسپولیس نوسانات بسیاری را از خود نشان داده بود، برابر ذوب آهن ۲ گل ارزشمند را به ثمر رساند

تا علاوه بر ارتقاء رتبه اش در جدول گلزنان
پرسپولیس را نیز صاحب ۳ امتیاز بازی و رتبه سوم جدول کند. البته پیش از این نیز خلعتبری

با گل های۳ امتیازی خود به داد دایی رسیده بود.

گل های زیبای او برابر راه آهن و البته گسترش فولاد تا پیش از بازی با ذوب آهن ۶ امتیاز ارزشمند را برای او به ثبت رسانده بودند

که پس از دو گل او به ذوب آهن، جمع امتیازاتی که این مهاجم برای
پرسپولیس
با گل هایش بدست آورده به عدد ۹ برسد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عابدزاده: پنجشنبه در ایران خواهم بود - Goal.com

سایت گل- احمدرضا عابدزاده که این روزها داغدار پدرش است در مصاحبه ای که با سایت پرسپولیس داشت عنوان کرد پنجشنبه در ایران خواهد بود.
کاپیتان سابق تیم ملی کشورمان در این باره گفت: این روزها در غربت سخت ترین روزهایم را در غم از دست دادن پدرم سپری می کنم و امیدوارم که بتوانم محبت همه آنهایی که این روزها با من و خانواده ام ابراز همدردی کرده اند را جبران کنم.
با توجه به اینکه ایام تعطیلات کریسمس نزدیک است برای تهیه بلیط و سفر فوری به ایران با کمی مشکل مواجه شدم اما بالاخره بلیط پرواز را تهیه کرده و چهارشنبه عصر پس از چندین ساعت توقف در فرودگاه استانبول عازم تهران خواهم شد و انشاالله روز پنجشنبه به ایران می رسم و بلافاصله هم به اصفهان خواهم رفت تا بر سر مزار پدر خدابیامرزم بروم. با این شرایط پس از اینکه نتوانستم در مراسم تشییع و تدفین پدر عزیزم حضور یابم در مراسم ترحیم که صبح روز چهارشنبه برگزار می شود نخواهم بود. روز یکشنبه مراسم شب هفت در اصفهان برگزار می شود و دوستانم در تهران لطف کرده و در حال برنامه ریزی هستند تا مجلس ترحیمی که احتمالا روز دوشنبه خواهد بود در تهران برگزار شود.

عابدزاده در پایان گفت: از زمان فوت پدرم پیام های ابراز همدردی مردم فوتبالدوست و هواداران را در فضای مجازی و اینترنت مطالعه کرده و با خواندن پیام های محبت آمیز و همدردی آنها اشک ریختم. طی این روزها خیلی ها با صدور پیام تسلیت با من ابراز همدردی کردند. از اعضای تیم فوتبال پرسپولیس تا مدیران باشگاه ، پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس و خیلی ها که روزگاری با هم بودیم از همه آنها سپاسگزارم و امیدوارم که در شادی هایشان جبران کنم. در این میان آقای رویانیان و آقای کربکندی با حضور در مراسم تشییع و تدفین لطف خود را بار دیگر به من نشان دادند. بنده امروز با آقای رویانیان تماس گرفتم و بر حسب وظیفه از ایشان تشکر و قدردانی کردم. اینکه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به رغم مسئولیت های زیادی که دارد و در مراسم تشییع حضور یافته برایم بسیار ارزشمند و فراموش نشدنی است. از ایشان سپاسگزارم و بار دیگر از رسانه ها و همه آنهایی که طی این روزها با صدور پیام تسلیت یا ابراز همدردی در فضای مجازی خود را شریک غم های من دانستند بی نهایت سپاسگزار و ممنونم. امیدوارم بتوانم که محبت مردم و همه پیشکسوتان و مسئولان را جبران کنم. غم از دست دادن پدر بسیار سخت است و این روزها من در غربت با مطالعه پیام های مردم کمی آرام گرفتم و امیدوارم که بتوانم لطف مردم را جبران کنم.

بالا