• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
پست ویرایش شده و صرفا در مورد پرسپولیس:
در راستای برنامه ریزی سازمان لیگ برای مسابقات آینده لیگ برتر، تیم پرسپولیس نسبت به سایر رقبا که در کورس قهرمانی هستن در هفته های اخیر بازیهای بیشتری رو جلوتر از اونها برگزار کرده و همچنین هفته بیستم و بیست و یکم لیگ رو هم زودتر بازی میکنه، بالطبع اطلاع داشتن از نتیجه بازی تبمهای مدعی قبل از بازی میتونه در انگیزه بازیکنان تاثیرگذار باشه.
ایشا... سازمان لیگ که مسءول برنامه ریزی مسابقات هستند این مسءله رو در نظر داشته باشند و در بازیهای آینده برای مسابقات تیمهایی که در کورس قهرمانی هستند برنامه ریزی دقیقتر انجام بدن و تقدم و تاخر در اجرای بازیها به نسبت مساوی در تیمهای مدعی رعایت بشه.
پ.ن1: این پست صرفا جهت اطلاع رسانی در رابطه با برنامه ریزی سازمان لیگ و بازیهای پرسپولییس هست، لذا از تیم خاصی اسم برده نشده و به طورکلی در رابطه با تیمهای مدعی قهرمانی بیان شده که امیدوارم سازمان لیگ این مورد رو در برنامه ریزی مسابقات آینده مدنظر قرار بده و شرایط برای همه تیمهای مدعی یکسان باشه.
پ.ن 2: مدیران محترم بخش فوتبال، بازهم اگه جای این پست نامناسب هست بگید تا ویرایش کنم.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خدا خیرت بده دو ساعته ریپورت دادم کسی نگاه نمیکنه

آقا امیر عزیز البته این مسءله رو هم نباید فراموش کنیم که مدیران محترم 24 ساعته توی انجمن نیستن که، بندگان خدا هم کار و زندگی دارن. از طرفی واقعا خوندن همه پستها در تاپیکهای مختلف خیلی سخت و وقت گیره پس اگه پست نامناسبی رو دیدیم، فقط ریپورت کنیم تا مدیران محترم بدونن کدوم پستها خلاف قوانین هستش و بر اساس صلاحدیدشون نسبت به اون پست تصمیم گیری کنن.
پ.ن: خدایی کار مدیریت اینجور تاپیکها سخت و وقت گیره و جا داره همینجا یک خسته نباشید خدمت همه مدیران عزیز و محترم بگیم.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
آقا امیر عزیز البته این مسءله رو هم نباید فراموش کنیم که مدیران محترم 24 ساعته توی انجمن نیستن که، بندگان خدا هم کار و زندگی دارن. از طرفی واقعا خوندن همه پستها در تاپیکهای مختلف خیلی سخت و وقت گیره پس اگه پست نامناسبی رو دیدیم، فقط ریپورت کنیم تا مدیران محترم بدونن کدوم پستها خلاف قوانین هستش و بر اساس صلاحدیدشون نسبت به اون پست تصمیم گیری کنن.
پ.ن: خدایی کار مدیریت اینجور تاپیکها سخت و وقت گیره و جا داره همینجا یک خسته نباشید خدمت همه مدیران عزیز و محترم بگیم.
نه میدونم اینو اون دوست عزیزمون میگفت ریپورت ندادی گفتم خیلی وقته دادم کسی نمیبینه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مسئله "سردار"!

فرارو- شرایط برای باشگاه پرسپولیس این روزها خارج از زمین خوب پیش نمی‌رود و شایعه تغییرات در سطح مدیریتی این تیم هر روز جدی تر از روز گذشته می شود.

به گزارش سرویس ورزشی فرارو، هر چقدر که دایی و بازیکنان پرسپولیس سعی می کنند آرامش را در زمین مسابقه حفظ کنند، بیرون از گود اتفاقات متعددی رخ می دهد.

سرخ های پایتخت که این روزها با ارائه بازی های منسجم به صدر جدول لیگ برتر تکیه زده اند، با خبرهای ضد و نقیضی درباره تغییر مدیر عامل این باشگاه مواجه شوند؛ شنیده می‌شود علی پروین قرار است جای رویانیان را در باشگاه بگیرد و شاید چند تغییر هم در هیئت مدیره رخ دهد. با این حال پروین این خبرها را تایید نکرده و رویانیان هم هنوز مانده که برود یا بماند.

سردار سرخ ها این روزها به شیوه همیشگی اش قهر «مصلحتی» کرده تا بتواند به نوعی تکلیف خودش را مهیا کند. در این بین هستند افرادی که مشکل را نه در سطح مدیر عامل بلکه در هئیت مدیره پرسپولیس می دانند؛ دکتر ابراهیم آشتیانی که سابقه بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را هم در کارنامه دارد یکی از این افراد است.

او می گوید: «این روزها همه این موضوع را سیبل کرده اند که تا کی پرسپولیس باید از کیسه دولت بخورد. البته این نظر هم کاملا درست است. من 10، 15 سال است که این طرح را داده ام تا پرسپولیس از لحاظ اقتصادی خود کفا باشد. این مورد را به دولتی ها هم اعلام کرده ام و گفته ام 5 سال زمان نیاز است تا این تیم آهسته آهسته روی پای خودش بایستد و نیازی به دولت نداشته باشد».

آشتیانی در ادامه به برخی از راهکارهایش هم اشاره کرد: «من اتفاقا در همین جلسه هیئت مدیره شرکت کردم و طرح هایم را پیشنهاد دادم؛ به آنها گفتم ببینید ما بیش از 25 میلیون هوادار داریم؛ می توانیم این ها را بیمه کنیم و با شرکت های بیمه قرار داد ببندیم؛ بعد موضوع بیمارستان خصوصی را هم مطرح کردم و نظریاتم را هم گفتم. حتی بحث درباره حق پخش تلویزیونی را هم مطرح کردم که چطور باید از صدا و سیما حساب و کتاب پرسپولیس را گرفت و چندین و چند پیشنهاد دیگر هم دادم.»

البته ظاهرا هیچ کدام از این پیشنهادها عملی نشده و یکی از انتقادهایی که از آقای رویانیان هم می شود همین موضوع است: «مشکل آقای رویانیان در پرسپولیس تیم اقتصادی اشان است. من مخالف کارهایی که آقای رویانیان در پرسپولیس کرده نیستم. اتفاقا کارهای خوبی هم کرده اند مثل همین تاسیس دانشگاه پرسپولیس که خودم از نزدیک در جریان بوده ام. البته وعده‌هایی مثل بهبود شرایط تیم های پایه هم داده اند که عملی نشد. با این حال موضوع اینجاست که نمی شود صرف اینکه نفوذ داشته باشی از دولت بگیری و خرج تیم کنی تا امورات را رفع و رجوع کنی. ما پیشنهاد دادیم ولی متاسفانه هئیت مدیره گوش شنوایی نداشت.»

آشتیانی در پاسخ به این سوال که آیا موافق رفتن آقای رویانیان هستید یا نه گفت: «ببینید مشکل آقای رویانیان نیست؛ موضوع هیئت مدیره پرسپولیس است که هیچ کدام فوتبالی نیستند و متاسفانه از جایگاهشان برای رسیدن به اهداف عالی استفاده می کنند. ما بارها گفته ایم این کارها را به دلسوزها و پیشکسوتان پرسپولیس بسپارید تا این مشکلات پیش نیاید. همه می دانند که راه های درامد زایی برای باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس راحت تر از اینها است و صرفا مشاوره اقتصادی غلط دادن به آقای رویانیان نمی تواند مشکلات را برطرف کند.»

او ادامه داد: «باید گروه اقتصادی کارکشته ای در کمیته فنی حاضر باشند تا بر این مسائل نظارت کنند. متاسفانه همان طور که گفتم هیئت مدیره در این موارد مشکل زا هستند و مشکل اصلی هم همین است که فوتبالی نیستند. مثلا شما ببینید من به عنوان یک فردی که استاد دانشگاه هستم و دکترا دارم و بازوبند پرسپولیس را هم بر بازو بسته ام الان خانه نشینم. این در شرایطی است که رفتم و با این حال به نیت کمک پیشنهادهایی هم مطرح کردم که بی پاسخ ماند.»

ابراهیم آشتیانی البته هنوز هم از طرح هایی که در ذهن دارد صحبت می کند: «کمیته اقتصادی در بحث اسپانسر ضعیف عمل کرده و نتوانسته پول قابل توجهی به دست بیاورد. می شود راحت با 10، 12 هزار نفری که در تمرین حاضر می شوند اسپانسری هم برای محل تمرین دست و پا کرد. از طرفی من همین الان هم می گویم آکادمی پرسپولیس را به من بدهند تا در مدت 4 سال، 4 بازیکن از پرسپولیس ترانسفر کنم و درآمد زایی کنم. مگر زمان آقای عابدینی چطور پول به باشگاه تزریق می شد؟ علی دایی، کریم باقری، مهدوی کیا و یک بازیکن دیگر را ترانسفر کردند و 10 میلیارد تومان برای باشگاه درآمد زایی کردند. حالا سوال من اینجاست؛ آن پول ها چه شد؟ می خواهم بگویم اگر پیشکسوتان پرسپولیس در راس کار بودند این پول ها حیف و میل نمی‌شد و راه خرج کردن آنها در راه صلاح باشگاه را بهتر از آدم های غیر فوتبالی می دانستند. مدیرعامل باید کسی باشد که همه این فوت و فن ها را بلد باشد و این کارها البته از دست یک هیئت مدیره خوب هم بر می آید.»

آشتیانی در ادامه اشاره ای هم به بازی روز گذشته پرسپولیس برابر سایپا کرد و از ضعف مدافع های کناری این تیم گفت: « اول باید بگویم علی دایی با تزریق بازیکنان جوان به تیم دست به کار با اهمیتی زده و پرسپولیس واقعا پوست انداخته است. با این حال چیزی که در بازی برابر سایپا کار پرسپولیس را دشوار کرده بود این بود که دفاع های کناری در حمله شرکت نمی کردند و این موضوع باعث شده بود تا سایپا در نیمه اول بالاتر از حد تصور کار کند. دیگر در فوتبال مدرن محلی برای این کار نیست که مدافعین کناری سرجایشان بمانند و در حمله شرکت نکنند. آنها باید بیایند و به بازیکنان هجومی این تیم کمک کنند. کاری که متاسفانه در این تیم دیده نشد و نمی دانم راه حلی برای این مشکل پیدا می کنند یا نه.»

صحبت درباره خط میانی جوان پرسپولیس هم دیگر موردی بود که آشتیانی به آن پرداخت: «پرسپولیس با هافبک های جوانی که به خدمت گرفته کار را در میانه میدان کمی بهتر کرده ولی هنوز مشکل این تیم نداشتن یک هافبک بازیساز است که در این مورد هم امیدوارم به زودی مشکلات برطرف شود. البته این تیم نیاز به یک مدافع وسط خوب و یک مهاجم کارکشته هم دارد؛ مدافع برای اینکه اگر یکی از این دو مدافع اصلی مصدوم شد جایگزین خوبی داشته باشد. درباره مهاجم هم من نوروزی بازیکن تیم نفت تهران را پیشنهاد دادم که متاسفانه نمی دانم چه شد که این بازیکن به پرسپولیس نیامد.»

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
گزارش : نیلسون ؛ بالا تر از همه دروازه بانهای تاریخ پرسپولیس - Goal.com

سایت گل – نیلسون سنگربان پرسپولیس در 12 بازی از 19 بازی تیمش در لیگ گل نخورده است و در 7 بازی دیگر مجموعا 8 گل خورده است. این رکوردی است ویژه که اگر ترک نخورد او را بالاتر از همه گلرهای پرسپولیس در تاریخ قرار خواهد داد .

به گزارش گل ، بر این اساس او با رکورد دریافت 42/0 گل در هر بازی رکورددار است و براساس آمار در 63/0 بازی‌هایش گلی دریافت نکرده است.

البته آنچنان که قبلا گفته‌ایم رکورد بهترین خط دفاع در سال 54 توسط پرسپولیس ثبت شده است، تیمی که در 30 بازی آن سال 12 گل خورد اما تا پایان هفته نوزدهم آن سال پرسپولیس 9 گل خورده بود در حالی که امروز پرسپولیس فقط 8 گل دریافت کرده است.

نکته دیگر آنکه در هر 19 بازی امسال نیلسون از دروازه پرسپولیس دفاع کرده است. در حالی که در لیگ 54 در 19 بازی اول 17 بار بهرام مودت و 2 بار حسین قراخانلو در درون دروازه قرار گرفت. پس گلر پرسپولیس فعلا رکورددار تاریخ این باشگاه است ؛ بالاتر از همه عقاب های افسانه ای .

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خب دوستان من باز یک چند وقتی نیستم,انشالله برای تبریک قهرمانی میام به تاپیک ,
البته بخاطر کارت زرد آقا علی نیس چون همیشه منو با کارتاشون مورد لطف قرار میدن :Dدیگه شده عادت برامون علی اقا کارت نده تعجب میکنیم:lol:
به امید قهرمانی تیم محبوب
خداحافظ همگی

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خب دوستان من باز یک چند وقتی نیستم,انشالله برای تبریک قهرمانی میام به تاپیک ,
البته بخاطر کارت زرد آقا علی نیس چون همیشه منو با کارتاشون مورد لطف قرار میدن :Dدیگه شده عادت برامون علی اقا کارت نده تعجب میکنیم:lol:
به امید قهرمانی تیم محبوب
خداحافظ همگی

به سلامتی داداش ... ایشاا... واسه بازیه اخر برسی:D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]مشاور مخصوص، مامور بررسي پرسپوليس شد[/h]
[h=2] مسئولان وزارت ورزش مشاوري مخصوص براي بررسي پرونده باشگاه پرسپوليس مشخص کردند.[/h]
00026785.jpg

پس از اتفاقات اخير و مسائلي که در هيئت مديره باشگاه پرسپوليس پيش آمد مسئولان وزارت ورزش نيز با دستور گودرزي وزير ورزش دست به کار شدند و مشاوري مخصوص براي بررسي وضعيت پرسپوليس مشخص کردند.

به گزارش فارس، اين مشاور ويژه قرار است درخصوص وضعيت باشگاه و انتخاب اعضاي جديد هيئت مديره بررسي‌هاي لازم را انجام دهد.

گفتني است که وي تا به امروز در چند جلسه بررسي‌هاي لازم را در خصوص پرونده پرسپوليس و وضعيت باشگاه انجام داده و گزارشي هم به وزير ورزش و جوانان داده است تا تصميمات لازم گرفته شود.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
گزارش : نیلسون ؛ بالا تر از همه دروازه بانهای تاریخ پرسپولیس - Goal.com

سایت گل – نیلسون سنگربان پرسپولیس در 12 بازی از 19 بازی تیمش در لیگ گل نخورده است و در 7 بازی دیگر مجموعا 8 گل خورده است. این رکوردی است ویژه که اگر ترک نخورد او را بالاتر از همه گلرهای پرسپولیس در تاریخ قرار خواهد داد .

به گزارش گل ، بر این اساس او با رکورد دریافت 42/0 گل در هر بازی رکورددار است و براساس آمار در 63/0 بازی‌هایش گلی دریافت نکرده است.

البته آنچنان که قبلا گفته‌ایم رکورد بهترین خط دفاع در سال 54 توسط پرسپولیس ثبت شده است، تیمی که در 30 بازی آن سال 12 گل خورد اما تا پایان هفته نوزدهم آن سال پرسپولیس 9 گل خورده بود در حالی که امروز پرسپولیس فقط 8 گل دریافت کرده است.

نکته دیگر آنکه در هر 19 بازی امسال نیلسون از دروازه پرسپولیس دفاع کرده است. در حالی که در لیگ 54 در 19 بازی اول 17 بار بهرام مودت و 2 بار حسین قراخانلو در درون دروازه قرار گرفت. پس گلر پرسپولیس فعلا رکورددار تاریخ این باشگاه است ؛ بالاتر از همه عقاب های افسانه ای .

رکورد خیلی بهتر از اینهاست
به یاد بیاریم بازیهایی که نامردی گل خوردیم
یعنی منظورم اینه که اگر روال طبیعی گلها رو در نظر بگیریم آمار خارق العاده است.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
جانشین رویانیان فردا انتخاب می‌شود

اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس فردا (یکشنبه) برای بررسی وضعیت باشگاه و انتخاب مدیرعامل جدید با وزیر ورزش و جوانان دیدار خواهند کرد.

این دیدار در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار خواهد شد و قرار است مدیرعامل جدید به دنبال استعفای محمد رویانیان و واگذاری امور باشگاه به بهروز منتقمی انتخاب شود.

رویانیان چند روزی است که به حالت قهر باشگاه پرسپولیس را ترک کرده و کلیه امور مربوط را به بهروز منتقمی، قائم مقام باشگاه واگذار کرده و خواسته که وزارت ورزش و جوانان تکلیف ادامه فعالیتش در باشگاه را مشخص کند.

پ ن : این رشته سر دراز دارد...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين امروز پرسپوليس[/h]
[h=2] تمرين امروز تيم پرسپوليس در ورزشگاه درفشي‌فر که چمن آن رو به زردي مي‌رفت، برگزار شد.[/h]
00945557.jpg

تمرين امروز تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 11 در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد.

به گزارش تسنيم، سرخپوشان پس از دويدن و انجام حرکات کششي در دو گروه به تنيس‌ فوتبال مشغول شدند.

* علي دايي با لباس شخصي در تمرين حاضر شد و از روي نيمکت عملکرد شاگردانش را زير نظر گرفت.

* محمد پنجعلي و سعيد شيريني از ابتدا در تمرين امروز حضور داشتند. شيريني دقايق زيادي را با دايي مشغول گفت‌وگو بود.

* امير عابدزاده و فرشاد قاسمي براي همراهي تيم اميد پرسپوليس با اجازه دايي در تمرين حضور نداشتند. تيم اميد پرسپوليس امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف نيروي زميني مي‌رود.

* مهرداد پولادي به صورت اختصاصي دور زمين دويد. اين بازيکن بعد از بازي روز سه‌شنبه پرسپوليس و ملوان مي‌تواند در تمرينات گروهي و مسابقات سرخپوشان حضور پيدا کند.

* اميد عاليشاه هافبک مصدوم پرسپوليس در تمرين امروز زير نظر کادر پزشکي به دويدن دور زمين پرداخت.

* حدود 30 هوادار در ورزشگاه درفشي‌فر حضور داشتند.

* چمن ورزشگاه درفشي‌فر تقريبا زردرنگ شده است.

* مجتبي محرمي مانند روزهاي گذشته به دويدن دور زمين پرداخت.

* فيلم بازي پرسپوليس و سايپا در اختيار بازيکنان و اعضاي کادرفني اين تيم قرار گرفت.

* نيلسون و رضا محمدي 2 دروازه‌بان حاضر در تمرين زيرنظر غلامپور به صورت اختصاصي تمرين کردند. در اواخر تمرين يک دروازه‌بان نوجوان در تمرين حاضر شد و با دروازه‌بانان پرسپوليس به تمرين پرداخت و از سوي نيلسون و محمدي تشويق شد.

* ضياء عربشاهي با حضور در تمرين سرخپوشان کنار دايي نشست و با او به صحبت پرداخت.

* هنگامي که گروهي از بازيکنان پرسپوليس برنده تنيس فوتبال شدند و پس از آن قصد انداختن عکس يادگاري داشتند، فرزاد حاتمي به سمت آنها شوت زد و بلافاصه به سمت رختکن دويد.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خسته نباشی متن خبر تازه ولی عکس خبر بیات شده

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
من نظرم اینه که به حرف رسانه ها نباید توجه کرد و یا اگرم میخونیم مبنای رای قرار نگیره. چرا که اگرم درست باشه تو ایران خیلی راحت تکذیب میکننش.
الان کی از پروین مستقیم چیزی بگوشش رسیده؟ بعید میدونم اینقدر نسجینده کار کنه .
من که حرف بدخواهای پرسپولیسو اعتباری براش قائل نیستم چون در هر صورتی کار خودشونو میکنن و امسال بدتر چرا که سرورشون پر و بال گرفته و هیچ چیزی به این اندازه حالشون رو نگرفته

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
اطلاعیه وزارت ورزش و جوانان در مورد تغییر در مدیریت استقلال و پرسپولیس
تغییرات مدیریتی سرخابی‌ها در دستور کار وزارت نیست
وزارت ورزش و جوانان در حال حاضر برنامه‌ای برای تغییر مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد.

13920825000107_PhotoA.jpg

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، طی روزهای گذشته شایعات و اخباری در رسانه های گروهی مبنی بر تصمیم وزارت ورزش و جوانان برای تغییرات مدیریتی در هیئت مدیره و مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس منتشر شده که انعکاس این اخبار غیر واقعی، نگرانی هایی را در هواداران و افکار عمومی ایجاد کرده است.

لذا با توجه به اهمیت موضوع و برای روشن شدن اذهان عمومی تاکید می شود که در وضع کنونی تغییرات مدیریتی در این دو باشگاه در دستور کار وزارت ورزش و جوانان نیست و انتظار می رود هیئت مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس امور و وظایف اصلی دو باشگاه را با جدیت و اهتمام هر چه بیشتر دنبال کنند و اجازه ندهند که شایعات و اخبار نادرست مدیریت و هواداران این باشگاه ها را دچار حاشیه کنند.
بدیهی است در حال حاضر عمده ترین موضوع مورد نظر وزارت ورزش و جوانان در مدیریت آینده این دو باشگاه، پیگیری خصوصی سازی است که پس از بررسی های کارشناسی در کارگروه ذی ربط و جمع بندی تصمیمات نتایج آن به اطلاع افکار عمومی رسانده خواهد شد.

پ.ن:
خداکنه سردار بمونه! :)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رکورد 61 درصدی پیروزی برای علی دایی

پرسپولیس در 19 بازی لیگ 11 بار به پیروزی رسیده است. سرخپوشان هر دو دیدار خود در جام حذفی را نیز با پیروزی به پایان رسانده اند. مجموعا پرسپولیس در 21 بازی 13 پیروزی کسب کرده است و علی دایی 61درصد بازی هایش را برده است.

پرسپولیس 2بار برابر مس و یک بار برابر تراکتورسازی، ذوب آهن، سایپا، داماش، فولاد، گسترش فولاد، ملوان، فجرشهیدسپاسی، راه آهن، پدیده مشهد و الوند همدان برنده شده است.

پرسپولیس هنوز نتوانسته نفت تهران، اس..... تهران، سپاهان، استقلال خوزستان و صبای قم را شکست دهد.

پرسپولیس تنها برابر مس کرمان در بازی های رفت و برگشت لیگ برنده بوده است. ضمن اینکه از 5 تیمی که پرسپولیس برابرش به پیروزی نرسیده است مصاف برابر نفت تهران و سپاهان با شکست و اس...... تهران، اس..... خوزستان

و صبای قم با مساوی به پایان رسیده است.

رکورد 61درصدی علی دایی در مقاطع حضور او به عنوان سرمربی پرسپولیس از همیشه بهتر بوده است.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
وزارت ورزش و جوانان با انتشار اطلاعیه ای در باره خبرهای منتشره مبنی بر تغییرات مدیریتی در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اعلام کرد که تغییرات در این دو باشگاه در راس برنامه این وزارتخانه قرار ندارد.

به گزارش ایرنا دراین اطلاعیه آمده است:طی روزهای گذشته شایعات و اخباری دررسانه ها مبنی برتصمیم وزارت ورزش وجوانان برای تغییرات مدیریتی در هیات مدیره ومدیران عامل دو باشگاه استقلال وپرسپولیس منتشر گردیده که انعکاس این اخبار غیرواقعی نگرانی هایی را در بین هواداران و افکار عمومی ایجاد کرده است.

این اطلاعیه می افزاید: لذا با توجه به اهمیت موضوع و برای روشن شدن اذهان عمومی تاکید می شود که در وضع کنونی تغییرات مدیریتی در این دو باشگاه در دستورکاروزارت ورزش و جوانان نیست و انتظار می رود هیات مدیره باشگاه های استقلال و پرسپولیس امور و وظایف اصلی دو باشگاه را با جدیت و اهتمام هر چه بیشتردنبال کنند واجازه ندهندکه شایعات واخبار نادرست مدیریت و هواداران این باشگاه ها را دچار حاشیه کنند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: در حال حاضر عمده ترین موضوع موردنظر وزارت ورزش و جوانان در مدیریت آینده این دو باشگاه، پی گیری خصوصی سازی است که پس از بررسی های کارشناسی در کارگروه ذیربط و جمع بندی تصمیمات نتایج آن به اطلاع افکار عمومی رسانده خواهد شد.

بالا