• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
برد رو تبریک میگم ............ بازی رو ندیدم ............ ولی آفرین به صادقیان و خلعت ..................ضمنا یادی میکنم از مدیری که خیلی برا آوردن خلعت زحمت کشید ...................مر30 سردار ................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فک کنم زیباترین پاس گل آسیا (بلکه جهان) رو امروز دیدیم.

فقط میشه گفت صاحب این پاس دارای نبوغ و هوش ذاتی فوتباله ..........

پ ن : دو بازی سه تیرک هم برا خودش رکوردیه ! ...که امیدوارم ادامه نداشته باشه! ..........

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خلعتبري: پرسپوليس لياقت قهرماني را دارد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت که اين تيم لياقت قهرماني را دارد.
00945716.jpg

محمدرضا خلعتبري پس از پايان ديدار پرسپوليس و ملوان گفت: بازي خوبي بود و هم تيم ما و هم ملوان بازي خوبي انجام دادند. خدا را شکر که توانستيم سه امتياز اين بازي را بگيريم تا در صدر جدول باقي بمانيم و انشاءالله ملوان هم در بازي‌هاي بعدي موفق باشد.

به گزارش تسنيم، وي درباره اينکه در سال جام جهاني انگيزه بالايي دارد تصريح کرد: همه بازيکنان براي رفتن به جام جهاني انگيزه دارند اما براي من قبل از هر چيز موفقيت
پرسپوليس مهم است و تلاشم را در اين تيم انجام مي‌دهم. مطمئنا هر بازيکني عملکرد خوبي داشته باشد به تيم ملي دعوت مي‌شود.

مهاجم
پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که اين تيم مي‌تواند در اين فصل قهرمان شود گفت: پرسپوليس لياقت قهرماني را دارد و انشاءالله با نتايج خوبي که اين فصل مي‌گيريم قهرمان شويم.

صادقيان: مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري بزنيم

هافبک تيم پرسپوليس گفت: ما مستحق برد بوديم و چه بسا مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتر برنده شويم.
00946248.jpg

پيام صادقيان پس از پيروزي يک بر صفر پرسپوليس مقابل ملوان، اظهار داشت: شانس شايد با من يار نباشد که توپ‌هاي من هميشه به دروازه مي‌خورد. از همه چيز مهم‌تر براي من کسب 3 امتياز است که به اين خواسته خودمان رسيديم.

به نقل از فارس، وي افزود: به برخي از جوهاي ورزشگاه عادت کرده‌ايم ديگر نمي‌خواهم در مورد جو ورزشگاه صحبت کنم. براي ملوان آرزوي موفقيت مي‌کنم.

هافبک تيم
پرسپوليس گفت: ما مستحق برد بوديم چه بسا مي‌توانستيم با گل‌هاي بيشتر برنده شويم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
برد رو تبریک میگم ............ بازی رو ندیدم ............ ولی آفرین به صادقیان و خلعت ..................ضمنا یادی میکنم از مدیری که خیلی برا آوردن خلعت زحمت کشید ...................مر30 سردار ................

چه خوب گفتید
آفرین به بچه ها

من دارم فکر می کنم این ترکیب چه مدیریت و چه سرمربی و چه تیم فصل دیگه باقی بمونند قطعا هماهنگ تر می شوند و قهرمانی با این تیم صد در صده! تا چند سال کسی جلودار این تیم نخواهد بود!

ولی حیف که چشمم آب نمی خوره بگذارند این ترکیب باقی بماند! :(

برد پرسپولیس بزرگ تبریک!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ولی حیف که چشمم آب نمی خوره بگذارند این ترکیب باقی بماند! :(

این وضعیت بسیار ناراحت کنندس که حتی فکر کردن بهش هم آزار میده آدمو ............... فعلا به این فکر کنیم که دو تا قهرمانی پیش رومونه ...... و حداقلش اینه که با این کادر و ترکیب میتونیم بهشون برسیم ...............

Last edited:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بحث کل کل نیست فقط یه سواله
تیمه ما منصفانه خیلی خوب بوده تا اینجا( بیشترین برد و کمترین گل خورده و . . . فکر میکنم منصفانه کلمه خوبی باشه در این مورد ). بازیهای زیادی هم نبوده که طبیعی امتیاز از دست داده باشیم پس چرا باید با تیم اسمشو نبر فقط و ققط یه امیتاز فاصله داشته باشیم؟
این نشون میده ما زیاد هم خوب نبودیم! سربسته!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
پاس صادقیان به مراتب از گل خلعت ارزشمندتره
پاس گلی که در حد و قواره های فوتبال ایران نیست
اون قدیم ندیم استیلی بعضی موقعها خیلی دوست داشت اینطوری بیرون پا پاس بده

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
تبریک بچه ها :)

به نظرم هنوز زوده راجبه قهرمانی حرف زدن و توقع ها رو بالا بردن...
لیگ فشرده هست و رقابت توی بالای جدول خیلی سنگینه .
تراکتور تا دو بازی قبل رقیب اصلیمون بود حالا چند پله سقوط کرد...

با توجه به نتایجی که دو فصل پیش گرفتیم تا همینجا هم باید ممنون بازیکنا و کادر فنی باشیم .

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
صدای مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بلند شد رویانیان از نبی و ناظر بازی شکایت می‌کند/دهنوی باید پاسخگو باشد

محمد رویانیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد محرومیت قاسم دهنوی از دیدار مقابل ملوان و خبری که در این رابطه در سایت فدراسیون فوتبال منتشر شد، گفت: به خاطر این اتفاقی که برای قاسم دهنوی رخ داد از مهدی محمدنبی و ناظر مسابقه پرسپولیس و ملوان شکایت می‌کنم.

وی افزود: در حالیکه مطالبات باشگاه سپاهان پرداخت شده است چرا دبیر فدراسیون فوتبال اعلام می‌کند دهنوی محروم است و تمامی معادلات کادر فنی ما را برهم می‌زند. گزارشگر بازی چرا وقتی از مسئله‌ای اطلاع کافی ندارد موضع‌گیری خود را به اشتباه در رسانه ملی مطرح می‌کند و چنین جوی را به وجود می‌آورد او باید نسبت به این عمل خود پاسخگو باشد. همچنین بر اساس گزارش‌هایی که به من رسیده ناظر مسابقه نیز از بازی دهنوی ممانعت به عمل آورده است و او نیز باید نسبت به اقدام خود جوابگو باشد.

رویانیان تأکید کرد: با قاسم دهنوی نیز برخورد خواهیم کرد چرا که او نباید حرمت‌شکنی کند. همچنین سعید شیرینی باید در مورد این اتفاقات و مسائلی که رخ داده است پاسخگو باشد.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
رویانیان: در محرومیت دهنوی شیطنتی صورت گرفته / یک ماه پیش 53 میلیون تومان از محل درآمدهای پرسپولیس به سپاهان پرداخت شده / اگر بذارند پرسپولی

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت در محرومیت قاسم دهنوی شیطنتی در فدراسیون فوتبال صورت گرفته و ما در صورتی که این مشکل به طور کامل مرتفع شده باشد ادعای خسارت خواهیم کرد.

محمد رویانیان درپی اعلام مجدد محرومیت قاسم دهنوی و عدم حضور این بازیکن در میدان پس از برتری سرخپوشان مقابل ملوان بندر انزلی به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: برای رفع محرومیت دهنوی از مسئولان باشگاه و تیم خواسته بودم پیگیری های لازم را انجام دهند. به ما گزارش شده بود که از محل درآمدهای باشگاه پرسپولیس در سازمان لیگ مبالغی به حساب باشگاه سپاهان واریز شده و مشکل برطرف شده است. اما امروز دوباره محرومیت دهنوی از حضور در میادین اعلام شد و این بازیکن که چیزی نمانده بود وارد زمین شود به منظور جلوگیری از عواقب احتمالی به میدان نرفت. ما باز هم پس از پایان بازی پیگیری های خود را انجام دادیم. بر اساس گزارشی که آقای منتقمی قائم مقام محترم باشگاه به بنده ارائه کردند شیطنتی در فدراسیون فوتبال صورت گرفته و ما سرنخ هایی از این شیطنت پیدا کرده ایم. باید بگویم در تاریخ سوم آذر و یک ماه پیش مبلغ 53 میلیون تومان از محل در آمدهای پرسپولیس در سازمان لیگ کسر و به حساب سپاهان واریز شده است. مدارک کتبی و استعلام مستند این پرداختی وجود دارد و ظاهراً دهنوی بیخود و بی جهت در این دو هفته از همراهی تیم پرسپولیس محروم بوده.

ما پیگیری های خود انجام داده ایم و بدهی به سپاهان پرداخت شده است و بنده شخصاً این موضوع را با رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس سازمان لیگ و دبیرکل فدراسیون پیگیری خواهم کرد. اگر بدهی دیگری وجود نداشته پس چرا در حالی که از محل درآمدهای ما مبلغ 53 میلیون تومان به حساب سپاهان واریز شده نمی گذارند دهنوی برای پرسپولیس بازی کند. بنده برای دفاع از حق تیم این موضوع را شخصا پیگیری خواهم کرد و اگر حقانیت ما ثابت شود فدراسیون فونبال و سازمان لیگ باید خسارت عدم همراهی دهنوی از سه آذر تا کنون را به ما پرداخت نمایند.

بنده پیگیری خواهم کرد تا ببینم جریان از چه قرار است ولی شواهد نشان دهنده یک شیطنت است که در فدراسیون صورت گرفته و این موضوع را مقامات ارشد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در میان خواهم گذشت تا اگر حقی از پرسپولیس تضییع شده مشخص شود.

رویانیان در پایان با اشاره به برتری پرسپولیس مقابل ملوان بندز انزلی گفت: بر حسب وظیفه به سرمربی ، اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم و کلیه اعضای تیم خسته نباشید می گویم. باید به آنان خداقوت گفت که توانستند در زمین تیم حریف به برتری دست یابند. اینکه پرسپولیس پس از چند سال موفق به شکست ملوان در انزلی شده نشان دهنده احیای تیم و بازگشت به روزهای اوج است. خدا را شکر می کنیم که پرسپولیس در این هفته ها علاوه بر برتری مقابل حریفان در داخل و خارج از خانه رکوردهایی را خلق کرده و طلسم های چندین ساله را می شکند. پرسپولیس به روزهای اوج بازگشته و شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دارد البته اگر دوستان بگذارند و آرامش را از این تیم نگیرند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

irman23

Registered User
لایک‌ها
210
بعد چند سال داریم یه پرسپولیس سرحال و جنگنده میبینیم
ترکیب جوووووونا و با تجربه ها شده بهترین تیم فعلی ایران
صادقیان مثل همیشه تووووووووپ
خلعت خوب
مسلمان
سید
بنگر
همه خوب
فقط سید صالحی یه خورده به ترکیب نمیاد
یه جوریای استیلش واسه بازی هوایی خوبه
اگه کریم بود تیم کامل کامل میشد چون هم سرزنه هم پابه توپش خوبه
اما تا وقتی که ناز کنه دایی بهش رو نمیده
اصل کاری : خداییییییییییییییییییییش نمیشه از حقیقی گذشت
نمی دونم چرا بازیش منو یاد هافبک های کلاسیک میندازه
سر بالا ... پا به توپ
قدرتی .....
ایشاا... تبریک قهرمانی .....

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
به قول یکی صحنه را ندیدم ولی تبریک میگم برد مهمی بود و شدیدا لازم بود. الان میتونم بگم که تیم اعتماد به نفس قهرمانی رو بدست آورده و فقط باید روند رو ادامه بده. امسال اگه قهرمان بشیم دهمین قهرمانیمونه و زودتر از رئال به عدد 10 میرسیم !
gigglesmile.gif

بالا