• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
به قول یکی صحنه را ندیدم ولی تبریک میگم برد مهمی بود و شدیدا لازم بود. الان میتونم بگم که تیم اعتماد به نفس قهرمانی رو بدست آورده و فقط باید روند رو ادامه بده. امسال اگه قهرمان بشیم دهمین قهرمانیمونه و زودتر از رئال به عدد 10 میرسیم !
gigglesmile.gif

صدر جدول خیلی فشردس ....... با یه باخت 4 پله سقوط ......... 3 بازیهای آینده حکم مرگ و زندگی داره ........ چون هر سه تا تیم جزو شانسای قهرمانی امسالن .............

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
آخرش با این ژانگولر بازیهاش دایی رو مصدوم میکنه:D ........... اگه تو هر بازی 6 تا بزنیم ........ فقط خدا به داد دایی میتونه برسه:happy:

من بودم تلافی میکردمو و وقتی گلاویز شد و یورش آورد به سمتم!:wacko: یه جفت پا مینداختم تا دیگه تکرار نکنه

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
خلاصه بازی رو دیدم نیمه دوم خیلی موقعیت ایجاد کردیم ولی بازم بدشانسی گریبان پرسپولیس رو گرفت. صادقیان بنده خدا تو 2تا بازی 3تا تیرک زده و بدشانسترین پرسپولیسیه حاضره. اگه این بازی توپامون توی گل میرفت و بیشتر دقت میکردیم 5تا رو شاخش بود. ;)

sedo

Registered User
لایک‌ها
1,574
چهارمین برد، کمترین گل خورده، بیشترین کلین شیت، شکستن رکورد نبردن 8 ساله در انزلی، شکستن رکورد بهترین خط دفاع تاریخ ایران و همچنان صدر نشینی مبارک همه پرسپولیسی ها..

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
من بودم تلافی میکردمو و وقتی گلاویز شد و یورش آورد به سمتم!:wacko: یه جفت پا مینداختم تا دیگه تکرار نکنه
من جا خالی رو ترجیه میدم شما فکر کن اونهمه بپره بالا و با مغز بیاد رو زمین خیلی حال میده !‌ :D

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
... پرسپولیس به روزهای اوج بازگشته و شانس زیادی برای قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دارد البته اگر دوستان بگذارند و آرامش را از این تیم نگیرند.

دقیقا!

...

من موفق نشدم بازی رو ببینم؛ با این حال این برد خوب رو به همه دوستان خوبم تبریک می گم.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
من جا خالی رو ترجیه میدم شما فکر کن اونهمه بپره بالا و با مغز بیاد رو زمین خیلی حال میده !‌ :D

آخه شنگول معلوم نیست کی حمله میکنه یهو میزنه به سیم آخر میپره به دایی

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
خیلی درگیر بودم نشد که بازی رو ببینم ، به کل یادم رفته بود ! با رعض شرمندگی
تو راه چندتاه پسر بچه داشتن حرف میزدن یکیشون گفت پرسپولیس چند چند برد اون یکی گفت همون یکی رو زد !
خیلی خوشحال شدم

Sawyer2010

Registered User
لایک‌ها
1,477
فقط قرمزته :wub: تبریک به تمام پرسپولیسی ها، بازی خیلی مهمی رو بردیم
چه پاس اروپایی داد صادقیان :wub: خلعتبری هم عالی زد، فکر کنم تا حالا با گلهاش 12 امتیاز برای پرسپولیس گرفته که ارزش بالای این بازیکن رو نشون میده :)

sunflower2012

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
مهاجم اول سرخپوشان بازی با نفت را از دست داد.

خدا رو صد هزار مرتبه شکر
s050.gif
... شده آينه دق من!
مدتهاست منتظراین محرومیت و توفیق اجباری هستم!
سیدصالحی اصلا بازدهی نداره نه پرسینگ بلده نه موقعیت سازی میکنه , واقعا بی خاصیته حتی جاگیری ساده هم بلد نیست!

متاسفانه از ابتدای لیگ تو همه بازیها داریم ده نفره بازی میکنیم نود دقیقه هم باید تحملش کنیم!
حاتمی حداقل خوب تو موقعیت قرار میگیره ...بر عکس سید صالحی که حکم روح رو داره

پ ن : دایی باید رودربایستی با سیدصالحی رو کنار بذاره. چند بازی کاملا خنثی انجام داده...

1

2

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

rezax01

Registered User
لایک‌ها
453
خداییش عجب پاس گلی داد صادقیان دانلود کردم بیشتر از 30-40 بار دیدم بازم سیر نمیشم چقدر قشنگ خلعتبری رو دید دقیقا میدونست چکار میخواد بکنه
.
.
.
.

واقعا جاش تو تیم ملی خالیه صادقیان-عالیشاه خیلی بهتر از اون پسر ژاپنی هستند که هیچ علاقه ای به ایران نداره و اگر هم بیاد بخاطر بازی تو جام جهانی هست تا خودش رو مطرح کنه !!!!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
دنبال خلاصه بازی میگشتم تو چیزتیوب کل بازی رفت با ملوانو گذاشته بود
تیم 10 نفره بود که عالیشاه دقیقه 72 گل زد 25 مرداد 1392 دلم برای تابستون لک زد
بس که هوا مزخرفه تابستون آرزوی زمستون داری زمستون برعکس!
نصیب ما از هوای خوب کمی آخر اسفند و اوایل فروردین و کمی هم تو مهر بود. . .

بالا