• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
فقط برای پرسپولیس نبوده ... کم کردن امتیاز هم واسه بار اول از تیم ما بوده ...

دوست عزیز من موردی رو یاد ندارم که در لیگ ایران بدلیل بازبینی فیلم بازیها، بازیکنی رو محروم کرده باشن. البته شاید من اشتباه میکنم و اطلاعی نداشته باشم. در رابطه با کم کردن امتیاز هم درسته که از تیمهای استقلال، سایپا و ملوان برای اولین بار امتیاز کسر شد ولی من منظورم قانون جدید و به قولی متمم قانون قبلی بود که از تیم ما شروع شد. از سه تیم ذکر شده بدلیل بی احترامی به داور یا بازیکنان حریف توسط تماشاگران امتیاز کسر شد ولی از تیم ما بدلیل بی احترامی تماشاگران به هم. این متمم قانون کسر امتیاز از پرسپولیس شروع شد. تا اونجایی که من یادمه قضیه اینجوری بود و شاید باز هم من اشتباه میکنم. نکته جالبش اینجاست که در بیشتر از 90% بازیها تناشاگران از خجالت هم درمیان. از طرفی همین بازی با تراکتور یا بازی با ملوان مگه تماشاگران بی احترامی نکردن؟ مگه فحش ندادن که صداشون رو مجبور شدن کم کنن؟ پس کو مجریان اجرای قانون کسر امتیاز؟! مگه بازی فولاد-سپاهان تماشاگران نزدن سر مظفری زاده رو بشکنن، پس چرا امتیازی کسر نشد؟!

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
بعد تو 90.مياد مى گه براى دايى فلان كردن, براى ابراهيم زاده نكردن.
ميگه صادقيان با آرنج زده ولى نمى گه يارو دوخم گرفته, اون يكى جفت پا رفته تو صورت خلعتبرى و...
از اون طرف هم جريان فحاشى ها به خصوص مواقعى كه صدا رو كم مى كنن

تنها خواهش من از مسولان اينه كه حد اقل شعور رو براى هوادارا قا ئل باشن. خو بلانصبت خر كه نيستيم!!

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
حاضرم شرط ببندم پیام رو برا تیم امید در اوردن دیدن جمعه جلو کره پیام نباشه تیم گند می زنه محرومش کردن مسلمان هم بهونه گیر نیاوردن وگرنه اونم الان محروم بود

الآن يه سوال برام پيش اومد
چه طور برا پرسپوليس محرومه ولى برا تيم ملى نه! بالاخره تيم رو محروم كردن يا بازيكن رو؟؟ يعنى اگه بازيكن هاى كره رو بزنه موردى نداره؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
نمیدونم کدوم صفحه بود که گفتم متاسفم برای فدراسیونی که یه برنامه ی تلوزیونی اهدافش رو مشخص میکنه !

و دیدیم که اینجوری شد .... اما مهم نیست . بازیکن های ما باید یادبگیرن که حرفه ای تر بازی کنن .

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
دوست عزیز من موردی رو یاد ندارم که در لیگ ایران بدلیل بازبینی فیلم بازیها، بازیکنی رو محروم کرده باشن. البته شاید من اشتباه میکنم و اطلاعی نداشته باشم. در رابطه با کم کردن امتیاز هم درسته که از تیمهای استقلال، سایپا و ملوان برای اولین بار امتیاز کسر شد ولی من منظورم قانون جدید و به قولی متمم قانون قبلی بود که از تیم ما شروع شد. از سه تیم ذکر شده بدلیل بی احترامی به داور یا بازیکنان حریف توسط تماشاگران امتیاز کسر شد ولی از تیم ما بدلیل بی احترامی تماشاگران به هم. این متمم قانون کسر امتیاز از پرسپولیس شروع شد. تا اونجایی که من یادمه قضیه اینجوری بود و شاید باز هم من اشتباه میکنم. نکته جالبش اینجاست که در بیشتر از 90% بازیها تناشاگران از خجالت هم درمیان. از طرفی همین بازی با تراکتور یا بازی با ملوان مگه تماشاگران بی احترامی نکردن؟ مگه فحش ندادن که صداشون رو مجبور شدن کم کنن؟ پس کو مجریان اجرای قانون کسر امتیاز؟! مگه بازی فولاد-سپاهان تماشاگران نزدن سر مظفری زاده رو بشکنن، پس چرا امتیازی کسر نشد؟!
پر تر از دل تو فقط دل خوته!:blush:

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
////
طرف با پا رفت تو گردن.بازیکن یه قولنج هم شکست داور تو این نود خاله زنکی گفت حرکت دوستانه بوده و اصلا خطا نیست. نمیدونم وقتی اینا هوا رو از آدم دریغ کردن عدالت تو کارهاشون پیشکش

Last edited by a moderator:

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,990
رضا صادقی که او را با نام خواننده مشکی‌پوش می‌شناسند، یک پرسپولیسی دو آتشه است.
به گزارش مرصاد، به نقل از افکارنیوز، صادقی با کری‌خواندن برای استقلالی‌ها خود را وارد کری‌های انگشتی کرده تا محبوبیت بیشتری در بین هواداران پرسپولیس به‌دست بیاورد.
Screenshot_2013-12-29-03-12-23-1.png

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
متاسفم که حرکت فوتبال مارو یه برنامه ی تلوزیونی میتونه رغم بزنه .

این پیش بینی!

نمیدونم کدوم صفحه بود که گفتم متاسفم برای فدراسیونی که یه برنامه ی تلوزیونی اهدافش رو مشخص میکنه !

و دیدیم که اینجوری شد .... اما مهم نیست . بازیکن های ما باید یادبگیرن که حرفه ای تر بازی کنن .

اینم تحقق!

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
afshin-nilson.jpg

این افشین خان حسین خانی تهیه کننده برنامه ویتامین ث (یه مسخره بازی دیگه از جعبه سانسور باید باشه )شبکه سوم آنقدر پشت صحنه این برنامه نسبت به میهمانان پرسپولیسی در حال عکس انداختن شیطنت کرد

و با انگشتانش عدد .... را نشان داد تا این دروازه بان زرنگ
پرسپولیس نیلسون کوریا دست او را خواند و وقتی افشین حسین خانی از او خواست که عکسی به یادگاری با هم بیندازند، نیلسون

تنها به این شرط پذیرفت که هر دو دست افشین حسین خانی را محکم بگیرد تا از شیطنت او جلوگیری کند. این هم عکس مربوطه.

Last edited:

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
الان داشتم یه مصاحبه از صادقیان میخوندم

واقعا با سر داره میره تو حاشیه ! به دادش نرسن از وضع فعلیش خیلی دور میشه !

جوون هست و بی تجربه ! ولی هیچ کسی راهنمایش نمیکنه که سبک زندگیش واقعا اشتباه هست

نمیدونم چرا نیکبخت برا اینا تجربه نمیشه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

جوون هست و بی تجربه ! ولی هیچ کسی راهنمایش نمیکنه که سبک زندگیش واقعا اشتباه هست

اون مصاحبه رو من هم خوندم... و به شدت براش نگران شدم... قشنگ پتانسیل نابود کردن خودش رو داره...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610

اون مصاحبه رو من هم خوندم... و به شدت براش نگران شدم... قشنگ پتانسیل نابود کردن خودش رو داره...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

نمیدونم کدوم مصاحبش رو میگید دوستان عزیز. فقط میدونم اخیرا یک مصاحبه از صادقیان منتشر شده که توش به نقل از صادقیان گفته شده بود که دایی بخاطر پولش به شهرت رسیده و خودش قویا این مصاحبه رو تکذیب کرده و حضوری به دایی هم توضیح داده و گفته پیگیر منتشر کنندگان این مصاحبه هم هست.
پ.ن: نمیدونم این مصاحبه مدنظرتون هست یا یک مصاحبه دیگه.

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
نمیدونم کدوم مصاحبش رو میگید دوستان عزیز. فقط میدونم اخیرا یک مصاحبه از صادقیان منتشر شده که توش به نقل از صادقیان گفته شده بود که دایی بخاطر پولش به شهرت رسیده و خودش قویا این مصاحبه رو تکذیب کرده و حضوری به دایی هم توضیح داده و گفته پیگیر منتشر کنندگان این مصاحبه هم هست.
مصاحبه خواندنی با پیام صادقیان(1): من نیکبخت نمی‌شوم، نیکبخت خوشگل بود/ حاشیه‌ها کاری کرده‌اند که می‌ترسم از خانه بروم بیرون/ عاشق کریمی

مصاحبه خواندنی با پیام صادقیان(2): ماهی ۱۰میلیون خرج کفش و لباس می‌کنم/ قرارداد می‌بندی دو میلیارد، ولی ۷۰۰تا هم دستت را نمی‌گیرد/ کتاب نم

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964

سلام

والا تا اینجاهاش رو یادم نیست ولی بعید می دونم این همون مصاحبه باشه چون لحن گفتگو خیلی دوستانه بود

ولی توش توهین هایی هم به بازیگرا کرده بود اگه همونه که باید گفت خبرنگار خیلی شلوغش کرده بود

ولی صرفا چیز هایی تو این جوون هست که تو هم سن و سال هاش کمتر میبینیم

حالا من نمیگم خرید لباس و ... بده ولی اینکه میگه ماهی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون هزینه میکنم تا لباس بخرم و فلان تفریح و ...

ولی خود این مواردخیلی میتونه ذهن رو از زمین فوتبال دور بکنه و به حاشیه ها بکشه

دقبقا مثل نیکبخت ...

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بعد از اینکه یکی دو بازی خوب بازی کرد و شروع کرد تند تند مصاحبه ....... گفتم این بچه قدر خودشو نمیدونه و روانشناس میخواد که توجیح بشه و فقط مسیر موفقیت رو طی کنه .............. اگه از نیکبخت درس نمیگیره .......... لااقل از مهدویکیا و هاشمیان یاد بگیره که تو سن این چقدر سر به زیر به فکر پیشرفت فنی خودشون بودن...............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رویانیان: مطالبات بازیکنان را بدهم از پرسپولیس می روم / سازمان لیگ 5 میلیارد به ما بدهکار است

76-00809.jpg

محمد رویانیان می گوید زمانی که مطالبات بازیکنان و کادر فنی را بدهد، دیگر دینی در باشگاه ندارد و از پرسپولیس می رود.

مدیرعامل باشگاه
پرسپولیس در گفت وگویی درباره آخرین وضعیت خود در این باشگاه پس از حرف و حدیث هایی که درباره رفتنش بوجود آمده بود اظهار کرد: من تا الان فقط به خاطر تیم مانده ام

که در شرایط حساس فعلی مشکلی بوجود نیاید. وزارت ورزش وضعیت ما را مشخص نکرده و از این موضوع ناراحتم. فعلا برای پرداخت مطالبات بازیکنان و کادر فنی که توقع شان هم به حق است

مانده ام و دنبال این هستم که این منابع مالی را فراهم کنم تا احساس دین و تکلیف نکنم.

او ادامه داد: الان 6 ماه است که می خواهند من را بردارند. وزارت ورزش که به ما پول نمی دهد. جلسه هم که قرار بود بگذارند اما هنوز نگذاشته اند. تکلیف ما را مشخص نمی کنند. از طرف دیگر سازمان لیگ باید حداقل 5 میلیارد

از محل بلیت فروشی به ما بدهد که نمی دهد. تنها راهی که می ماند این است که خودم این پول را فراهم کنم و به اعضای تیم بدهم. پول بازیکنان را بدهم دیگر دینی در
پرسپولیس ندارم و می روم.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل
پرسپولیس قصد داشت برای رفع مشکلات مالی این باشگاه، دو فرد متمول را به هیات مدیره بیاورد. رویانیان در پاسخ به این سوال که آیا یکی از آنها بابک زنجانی نبود که به تازگی دستگیر شده؟

گفت: خداوکیلی زنجانی مرد است. حالا من به وضعیتی که او دارد کاری ندارم اما به
پرسپولیس علاقه دارد و به ما هم کمک کرد. اما به این خاطر که مالک باشگاه راه آهن است نمی توانست خیلی در کنار ما باشد. هر کس

هم این را گفته که او به هیات مدیره
پرسپولیس می آید اشتباه کرده است.

رویانیان درباره محرومیت پیام صادقیان از سوی کمیته انضباطی هم به ایسنا گفت: این تصمیم نشان داد که برخورد با صادقیان نبوده بلکه با باشگاه
پرسپولیس بوده است. ما در این موقعیت حساس هنوز باید از این مسائل ضربه بخوریم.

با این رای کنار نیامده ایم. اگر هم چیزی بگوئیم برداشت بد می شود. داوری در یکی از بازی های نفت خطای فاحشی داشت و به جای کارت دادن به بازیکن این تیم که خطا کرده بود به بازیکن دیگری اخطار نشان داد.

یا بازیکنی که به میثم حسینی فن کمر زده بود. آیا کمیته انضباطی نباید به این موارد واکنش نشان دهد؟ محرومیت حسینی را کم می کنید اما به تخلف بازیکن حریف رسیدگی نمی کنید ؟ از این گونه تصمیم ها و یک بام

و دو هوا ها در لیگ زیاد دیده ایم و نظر من این است که این تصمیم جدید هم محرومیت صادقیان نیست بلکه
پرسپولیس محروم شده است.

مدیرعامل باشگاه
پرسپولیس درباره جشن 50 سالگی این باشگاه هم که قرار است روز شنبه برگزار شود گفت: به هر حال برنامه های باشگاه در سال جاری یکی پس از دیگری اجرا می شود. سال گذشته که

تیم شرایط سختی داشت و دائم می باخت، برنامه های مان را اجرا می کردیم و و خوشبختانه این برنامه هم کارهایش انجام شده و به امید خدا شنبه برگزار می شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]مهاجم پرسپولیسی ها 50 درصد آماده شد/ عالیشاه برای دربی 78 مشکلی ندارد[/h]

مصدومیت امید عالیشاه این روزها باعث شده تا این بازیکن تمام سعی و تلاش خود را انجام دهد که به دربی هفتاد و هشت برسد.

از همین رو عالیشاه با توجه به تمرین چند روز گذشته با بدنساز تیم و حتی کار با توپ 50 درصد وضعیت خود را بهبود بخشید و با این وضعیت بازی مقابل نفت را روز جمعه از دست داد

اما با توجه به تدابیر ویژه کادر پزشکی برای عالیشاه این بازیکن از بعد از بازی با نفت در تمرینات گروهی شرکت خواهد کرد و برای دربی هفتاد و هشت نیز مشکلی ندارد.

گفتنی است دربی هفتاد و هشت 27 دی ماه برگزار می شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپولیس به دنبال جمع آوری فیلم برای حمایت از صادقیان[/h]

پس از اینکه در برنامه 90 صحنه هایی از خطاهای پیام صادقیان پخش شد و سپس کمیته انضباطی این بازیکن را یک جلسه محروم کرد پرسپولیسی ها بابت اینکه این تصمیم بعد از برنامه 90 گرفته شده ناراحت هستند.

از همین رو در اقدامی جالب توسط فیلمبردار مخصوص تیم و مسئولان رسانه ای/ف با هماهنگی با برخی از اعضای کادر فنی قرار شده صحنه هایی که در لیگ برتر و جام حذفی توسط بازیکنان تیم های مختلف

به وجود آمده مانند لگد زدن به کمر حریفان و یا مشت کوبیدن به صورت و شکم بازیکنان رقیب و خطاهای عمدی که از چشم داوران دور مانده تهیه و یک نسخه به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و یک نسخه به برنامه 90 ارسال شود.

پرسپولیسی ها معتقدند که در رأی صادقیان تبعیض صورت گرفته و کمیته انضباطی نباید تحت تاثیر برنامه 90 قرار گیرد.

گفتنی است این فیلم تا حدود زیادی آماده شده و ظرف 24 ساعت تا 48 ساعت آینده قرار است از سوی مسئول رسانه ای پرسپولیس که مأمور مخصوص تهیه این فیلم شده در اختیار مسئولان فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی و برنامه 90 قرار گیرد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

[h=1]آنالیز گل های زده و خورده پرسپولیس؛ قرمزها بوی گل می دهند![/h]

پرسپولیس در این فصل دوباره متولد شده و با استفاده از بازیکنان جوان خود تا اینجا توانسته نمایش خوبی داشته باشد و پس از سالها هواداران خود را امیدوار کند تا اینجای فصل سرخپوشان 23 گل زده و 8 گل خورده داشته اند

با تجزیه و تحلیل دقایق این گلها به نتایج خوبی می رسیم از 23 گل زده پرسپولیس تنها 7 گل آن در نیمه اول بوده و 16 گل آن در نیمه دوم بوده که نشان می دهد این تیم در نیمه دوم هجومی تر می شود بخصوص در دقایق پایانی

خطرناک تر می شوند و پراکندگی این دقایق نشان می دهد که یاران دایی هر لحظه بوی گل می دهند و در مقابل این تیم در گلهای خورده هم آمار خوبی از خود به جا گذاشته 8 گل خورده که 4 گل آن در نیمه اول و 4 گل آن در نیمه دوم

می باشد که دقایق 41 تا 48 و 93 و 94 دقایقی است که سرخپوشان بیشترین گل خورده را داشته اند.

گل های زده

04122433346924248393.jpg

گل های خورده

74942974691584550027.jpg

بالا