• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
حرفاشو قبول ندارم

جالبه تا هستن همه چی آرومه تا وقتی نیستن اینجوری می کنند.
اینم از پیشکسوت..
این همه سال بودی چه کردی برای تیم... ؟؟؟
تاببد میشه... منم با حرفاش موافق نیستم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حرفاشو قبول ندارم

اینم از پیشکسوت..

و من هم مثل شما دوستان عزیز با حرفاش موافق نیستم.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
کاپیتان حسین عبدی همراه با دو جام لیگ و حدفی (فصل 77-78)

هنوز بعد از این فصل هیچ تیمی موفق به کسب هر دو جام (دبل کردن) در یک سال نشده.
پرسپولیس امسالمون اما این پتانسیل رو داره که بعد از 15 سال خودش رکورد خودش رو تکرار کنه...

998496_619764681394229_1894064079_n.jpg

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
http://www.afkarnews.ir/vdcdn50x5yt0nx6.2a2y.html?k=ghtr3

ﺑﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺯﯾﺮ ۲۲
ﺳﺎﻝ ﺁﺳﯿﺎ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﺸﻮﺭ ﻋﻤﺎﻥ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ۲۳
ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺑﻪ ﺍﯾﻦ ﺭﻗﺎﺑﺖﻫﺎ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻧﺪ.
ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ اﻓﮑﺎﺭﻧﯿﻮﺯ، ﺍﯾﻦ ﻟﯿﺴﺖ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﺍﻋﻼﻡ ﻣﯽﺷﻮﺩ ﮐﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﻧﻤﯽﺗﻮﺍﻧﻨﺪ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻀﻮﺭﺩﺭ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ۲۰۱۶ ﺗﯿﻢ ﻣﺎ ﺭﺍ ﻫﻤﺮﺍﻫﯽ ﮐﻨﻨﺪ . ﻧﮑﺘﻪﺩﯾﮕﺮ ﺍﯾﻦ ﻟﯿﺴﺖ ﻋﺪﻡ ﺣﻀﻮﺭ ﺻﺎﺩﻗﯿﺎﻥ ﻭ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺍﺳﺖ . ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﯽﺭﺳﺪ ﺍﻋﺘﺮﺍﺽﻫﺎﯼ
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯽﻫﺎ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﻭ ﻋﺎﺑﺪﺯﺍﺩﻩ ﺟﺎﯾﮕﺰﯾﻦ ﺍﯾﻦ
ﺩﻭ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺩﺭ ﺗﺮﮐﯿﺐ ﺗﯿﻢ ﺍﻣﯿﺪ ﺷﺪ. ﺍﺳﺎﻣﯽ ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ
ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻀﻮﺭ ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﯽ ﺯﯾﺮ
۲۲ ﺳﺎﻝ ﺁﺳﯿﺎ ﺑﻪ ﺷﺮﺡ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺖ:
ﻋﻠﯿﺮﺿﺎ ﺑﯿﺮﺍﻧﻮﻧﺪ، ﻣﺤﻤﺪ ﺍﻣﯿﻦ ﺣﺎﺝ ﻣﺤﻤﺪﯼ، ﻣﺮﺗﻀﯽ
ﭘﻮﺭﻋﻠﯽ ﮔﻨﺠﯽ ) ﻧﻔﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ(
ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﺧﺎﻧﺰﺍﺩﻩ ) ﺫﻭﺏ ﺁﻫﻦ ﺍﺻﻔﻬﺎﻥ(
ﺍﻣﯿﺮ ﺍﺭﺳﻼﻥ ﻣﻄﻬﺮﯼ )ﻣﻘﺎﻭﻣﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ(
ﺷﻬﺎﺏ ﮐﺮﻣﯽ )ﻓﻮﻻﺩ ﺧﻮﺯﺳﺘﺎﻥ(
ﺍﻣﯿﺮ ﻋﺎﺑﺪﺯﺍﺩﻩ ) ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ(
ﻓﺮﺯﯾﻦ ﮐﺮﻭﺳﯿﺎﻥ ) ﻣﺲ ﺳﻮﻧﮕﻮﻥ (
ﻓﺮﺩﯾﻦ ﻋﺎﺑﺪﯾﻨﯽ )ﮔﺴﺘﺮﺵ ﻓﻮﻻﺩ ﺗﺒﺮﯾﺰ(
ﻣﺤﻤﺪ ﻭﺣﯿﺪ ﺍﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺑﯿﮕﯽ، ﺍﺣﻤﺪ ﺯﻧﺪﻩ ﺭﻭﺡ ) ﻣﺲ
ﮐﺮﻣﺎﻥ(
ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺭﯾﮕﯽ ) ﻓﺠﺮ ﺷﻬﯿﺪ ﺳﭙﺎﺳﯽ(
ﻣﻬﺪﯼ ﺷﯿﺮﯼ )ﻣﻠﻮﺍﻥ ﺑﻨﺪﺭﺍﻧﺰﻟﯽ (
ﺷﻬﺮﯾﺎﺭ ﺷﯿﺮﻭﻧﺪ، ﻧﻮﯾﺪ ﺧﻮﺵ ﻫﻮﺍ )ﺗﺮﺍﮐﺘﻮﺭﺳﺎﺯﯼ
ﺗﺒﺮﯾﺰ(
ﺍﻣﯿﻦ ﺟﻬﺎﻥ ﻋﺎﻟﯿﺎﻥ، ﺍﺣﺴﺎﻥ ﭘﻬﻠﻮﺍﻥ )ﻓﻮﻻﺩ ﺳﭙﺎﻫﺎﻥ (
ﺑﻬﻨﺎﻡ ﺑﺮﺯﺍﯼ ) ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ(
ﮐﺎﻭﻩ ﺭﺿﺎﯾﯽ ) ﺳﺎﯾﭙﺎ(
ﻣﻬﺪﯼ ﻃﺎﺭﻣﯽ ) ﺍﯾﺮﺍﻧﺠﻮﺍﻥ ﺑﻮﺷﻬﺮ(
ﭘﯿﻤﺎﻥ ﻣﯿﺮﯼ ، ﻋﻤﺎﺭ ﻧﯿﮏ ﮐﺎﺭ )ﭘﺎﺭﺳﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ(
ﺍﻓﺸﯿﻦ ﺍﺳﻤﺎﻋﯿﻞ ﺯﺍﺩﻩ ) ﺑﯿﺮﺍﻣﺎ ﭘﺮﺗﻐﺎﻝ(
ﮔﻔﺘﻨﯽ ﺍﺳﺖ، ﻧﻔﺮﺍﺕ ﺩﻋﻮﺕ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻭﺯ ﺳﻪ ﺷﻨﺒﻪ
۱۷ ﺩﯼ ﻣﺎﻩ ﺭﺍﺱ ﺳﺎﻋﺖ ۱۲ ﺩﺭ ﻫﺘﻞ ﺍﻟﻤﭙﯿﮏ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ
ﺑﻪ ﮐﺎﺩﺭ ﻓﻨﯽ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﮐﻨﻨﺪ.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]گزارش تمرين پرسپوليس[/h]
[h=2] استعفا سرمربي تراکتورسازي سوژه هواداران پرسپوليس شد.[/h]
00946088.jpg

سرخپوشان صبح روز چهارشنبه پس از برف روبي قسمتي از زمين درفشي فر،سرانجام تمرين سبکي را انجام دادند.

به گزارش اوج، اين تمرين قرار بود از ساعت 11 آغاز شود اما با 45 دقيقه تاخير آغاز شد تا در اين مدت مسولان درفشي فر و اعضاي تدارکات پرسپوليس زمين را مهيا کنند.

*در اين تمرين که پشت درهاي بسته درفشي فر برگزار شد،بازيکنان پرسپوليس زير نظر علي دايي به مرور حرکات تاکتيکي پرداختند.

*مهرداد پولادي همچون روزهاي گذشته در تمرينات گروهي حضور داشت.

*15 هوادار پشت درهاي بسته درفشي فر حضور داشتند.خبر استعفا مجيد جلالي از تيم تراکتورسازي که از حريفان اصلي سرخپوشان در راه قهرماني در ليگ برتر است از سوژه هاي صحبت آنها بود.

*علي دايي در چند نوبت بر سر بازيکنان فرياد کشيد و از آنها خواست با جديت به کارشان ادامه بدهند.

*قاسم دهنوي در اين تمرين از انگيزه بالايي برخوردار بود.وي که مشکلش براي همراهي سرخپوشان رفع شده است مي تواند در بازي با نفت پرسپوليس را همراهي کند.

*اميد عاليشاه زودتر از سايرين تمرين را ترک کرد.

* دايي به مسئولان نگهدارنده چمن درفشي‌فر تذکر مي‌داد که بايد بيشتر به وظيفه خود عمل کنند تا زمين چمن اين طور وضعيت بدي نداشته باشد.

millennium

Registered User
لایک‌ها
760

اگه دقت کنید تو حرفاش خیلی از پروین و هدایتی تعریف کرده
به منه هوادار این حس رو میده که این حمایت یه منفعتی براش داره
امیدوارم که اینطوری نباشه و حرفاش فقط از سر دلسوزی باشه

Last edited by a moderator:

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دفاع تمام قد عابدینی از رویانیان :او برود فاجعه می شود !

سایت گل- اول گفت در مسیر رفتن به یک جلسه است و می خواهد روی آن جلسه تمرکز کند اما وقتی صحبت پرسپولیس وسط آمد نتوانست طاقت بیاورد و سر صحبت باز شد. آنچه در ادامه می خوانید صحبتهای امیر عابدینی تنها مدیرعامل پرسپولیس است که زمان طولانی توانست در این باشگاه مدیریت کند وجام های زیادی را به نام پرسپولیس و مدیریت خودش ثبت کند. این یک مصاحبه پشت ترافیک خیابان ست!

• سوال بی جواب اینست که چرا بعد از پایان دوره مدیریت شما دیگر هیچ مدیری در پرسپولیس از حاشیه امنیت برخوردار نبود و خیلی زود مجبور به ترک پستش شد؟!

حالا مگر قرار است رویانیان را برکنار کنند؟!

• وزارتخانه می گوید تا پایان فصل اتفاقی نمی افتد اما وقتی از کمک خبری نباشد عملا باید گفت رویانیان رفتنی است!

خدا نکند این اتفاق بیافتد که مطمئن باشید فاجعه بدی برای پرسپولیس رخ می دهد!

• خداوکیلی؟!!

به خدا! من امیدوارم عوضش نکنند. الان رویانیان حکم ریسمان شاغول را دارد. این ریسمان پاره شود پرسپولیس دیگر تراز نیست! عقل سلیم می گوید اجازه دهند او به کارش ادامه داده و برنامه هایش را دنبال کند. او در تیم جا افتاده و برنامه هایش در مسیر اجرا در آمده و نباید با یک تغییر همه چیز را به هم ریخت.از من چند بار در مورد مدیریت پرسپولیس سوال کردند هر بار گفتم به رویانیان کمک می کنم. بعد پرسیدند اگر من را جانشین رویانیان کردند چه گفتم می روم دنبالش و برش می گردانم تا به کمک او این برنامه های اقتصادی و اجرایی تیم و باشگاه را به سرانجام برسانم.

با اعتقاد کامل می گویم رویانیان الان نباید از پرسپولیس کنار گذاشته شود چون زمان نتیجه گرفتن او از برنامه هایش است.

• ما که نفهمیدیم چرا بعد از شما هیچ مدیری فرصت بقا طولانی و اجرای کامل برنامه هایش پیدا نکرد!

زمان ما ثبات مدیریت بود و این ثبات به موفقیت منتهی شد. آن زمان مجمع ما از آقایان محلوجی و عباس انصاری فرد تشکیل شده بود و هر دو نفر آنها در کار کاملا عاقل بودند . وقتی می دیدند تیم دارد نتیجه می گیردنه در کار من دخالت می کردند نه چوب لای چرخ کارم می گذاشتند. آنها واقعا حمایت می کردند و عامل موفقیت تیم می شدند.اما بعد از من پای دولت و سازمان تربیت بدنی وسط آمد. متاسفانه سازمان دخالت نمی کرد حمایت هم نمی توانست بکند شرایط پولسازی هم نمی توانست فراهم کند! حمایت مادی و معنوی است. اگر می خواستند حمایت معنوی کنند صدای بقیه تیمها در می آمد و می گفتند سازمان خطی و رنگی عمل می کند و اگر حمایت مادی می کرد توازن قدرت در لیگ به هم می ریخت و باز هم صدای اعتراض بود که بلند می شد! بخش خصوصی هم وجود نداشت که بخواهد تعریف خاص خودش را در تیمداری اعمال کند. سیستم تعاملی دچار اشکال بود و همین مسئله باعث بی ثباتی کار مدیران پرسپولیس شد. دیدید که غمخوار رفت خطیب آمد خطیب رفت انصاری فرد و مصطفوی و کاشانی و سایرین آمدند. اما نمی شود که همه مدیران اشکال داشته باشند. سیستم اشکال داشت که مدیران را دارای مشکل جلوه می داد!

برای همین است که امروز رویانیان دچار مشکل شده چون حامی به معنی واقعی ندارد.

• با همه این توضیحات مشکل جابجایی هرگز حل نشده!

حل هم نخواهد شد. یک نفر را آوردند طرف رفته از آبرویش خرج کرده و پرسپولیس را به ثباتی رسانده . پرسپولیس جان گرفته و دایی موفق عمل کرده برنامه ریزی دراز مدت ارائه کرده اند و شعبات اقتصادی را در باشگاه فعال کرده و خلاصه بیکار نبوده. حالا می خواهند من نوعی را به عنوان جانشین معرفی کنند. نمی گویند هر کس بیاید یکسال باید از آنچه در تیم اتفاق افتاده و به سرانجام نرسیده ایراد بگیرد و آخرش هم بگوید پرسپولیس یک خرابه بوده که تحویل گرفته!!! نمیروند از رویانیان بپرسند چی کار کردی و این برنامه ها را چطور می خواستی به انتها برسانی تا به کمک او این پروژه ها به ثمر برسد.

• جالب است این همه از رویانیان دفاع می کنید اما همیشه با هم مشغول جنگ و دعوا بودید!!

هر چه بود دعوا و برخورد ورزشی بود! شما تو زمین پیراهن حریف را می گیری تا طرف وارد 18 قدمتان نشود. حتی ممکن است پیراهن طرف پاره شود اما وقتی بازی تمام می شود می روی و صورتش را می بوسی و می خواهی پیراهنتان را با هم تعویض کنید. این دعواها گاهی پیش می آید. در عالم رفاقت گاهی لازم است با هم دعوا کنیم!اما قرار نیست چون با هم دعوا کردیم این دعوا را در ارزش گذاری عملکردی طرف مقابل لحاظ کنیم. حالا گاهی دعوا کردیم و او دو تا متلک به من گفته و من هم جوابش را داده ام. این دلیل نمی شود که امروز از عملکردش تعریف و دفاع نکنم.

• بعد از این همه سال پرسپولیسی بودن چه شد گفتید می خواهید به استقلال بروید؟!

من گفتم برای آکادمی استقلال حاضرم به این تیم کمک کنم. نگفتم که می خواهم استقلالی شوم.

• شما از حساسیت هواداران پرسپولیس خبر ندارید؟!

چرا خبر ندارم اما آنها معنا و مفهوم حرفهایم را می فهمند. اگر می گفتم می خواهم جای فتح ا...زاده بروم مدیر استقلال شوم هواداران پرسپولیس حق داشتند ناراحت شوند. البته خدایی استقلالیها هم اجازه نمی دادند که من آبی شوم. همه می دانند علاقمندی من فقط پرسپولیس است. من تحت هر شرایط آماده ام به پرسپولیس کمک کنم اما کمک من به استقلال فقط به آکادمی خلاصه می شد. مثل روزهایی که رئیس فدراسیون فوتبال بودم. مگر در آن زمان به استقلال کمکی کردم هوادار پرسپولیس ناراحت شد.

• فدراسیون فوتبال داستانش فرق می کند!

من رسما گفتم آماده کمک کردن به پرسپولیسم همه روزنامه ها حتی روزنامه خودتان این مطلب را چاپ کرد. حتی قرار بود بعد از استعفایم از داماش به این تیم و شخص رویانیان کمک کنم که البته استعفایم پذیرفته نشد. هر چند که چون زمان قانونی دوماه بعد از استعفا گذشته ، من می توانم به هر جا که می خواهم بروم و فقط برای دور شدن داماش از خوف انحلال دارم کارهای این تیم را پیگیری می کنم.

• اما آخرین سوال ما به بازی پرسپولیس و داماش برمی گردد. سه بازی پیاپی است که تا بازی دو تیم تمام می شود کمیته انضباطی به سرعت علیه پرسپولیس رای می دهد اما در موارد مشابه زمان قانونی برای آن مسئله در نظر می گیرد. واقعا جریان چیست؟!

من می گویم حالا که رابطه پرسپولیس و کمیته انضباطی خوب شده و پرسپولیس توانست نظر کمیته استیناف را در مورد رای علی دایی برگرداند بهتر است این رابطه حسنه را نه ما انگولک کنیم نه شما!!

• خوب از پاسخ دادن طفره رفتید! و صحبت آخر؟!
به غلامپور بگویید با این شادیهایی که می کند یک دفعه کار دست علی دایی ندهد و بلایی سرش نیاورد

پ ن : بذارید کنار مصاحبه خوردبین... من هنوز نفهمیدم جریان اون 40 میلیارد کجا منتشر شده؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]بازی با نفت، بازی محمد نوری؟[/h]

محرومیت پیام صادقیان در یکی از حساس ترین بازی های نیم فصل دوم حتما برای پرسپولیس گران تمام خواهد شد و حتما به همین خاطر بوده که رویانیان و همکارانش در باشگاه پرسپولیس همه کار کردند تا این محرومیت لغو شود؛

اتفاقی که از همان ابتدا هم غیر ممکن می نمود.

با این وجود پرسپولیس باید به بازی بدون صادقیان فکر کند و حتما علی دایی از لحظه شنیدن حکم کمیته انضباطی به این موضوع فکر کرده و راه های فتح دروازه نفت بدون پیام را مرور کرده است.

حالا همه پرسپولیسی ها می پرسند که پرسپولیس بدون بهترین گلساز خود که در بازی های اخیر یکی از مهمترین عوامل بردهای پیاپی اش بوده می خواهد حمله کند و به گل برسد؟

از آنجایی که امید عالیشاه مصدوم است و قطعا به بازی جمعه نمی رسد تغییر قریب به یقین در ترکیب پرسپولیس بازگشت محمد نوری به ترکیب اصلی است و به احتمال فراوان مسلمان و خلعتبری در چپ و راست او بازی خواهند کرد.

شاید این بهتین فرصت برای کاپیتان پرسپولیس باشد تا از قابل یک نیمکت نشین صرف بیرون بیاید و بار دیگر خودش را به علی دایی ثابت کند اما اگر نیمکت نشینی هخای مخرب در آستانه جام جهانی نوری ملی پوش را بیش از گذشته تضعیف کرده باشد

آن وقت کار پرسپولیس در فاز حمله به مراتب دشوار تر خواهد شد و البته جای خالی پیام صادقیان بیشتر از پیش احساس می شود.

با توجه به گزینه های دیگر و اینکه بعید است تغییر سیستم یا جابجایی خاصی در ترکیب پرسپولیس به وجود بیاید جمعه همه نگاه ها به محمد نوری دوخته خواهد شد.آیا بازی نفت بازی نوری است یا محرومیت صادقیان می شود مایه افسوس پرسپولیسی ها بعد از سوت پایان بازی؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
١٠ نفره بازي كنيم نوري نياد تو زمين :)

اينكه علي عسگر رو هم بياره بعيد نيست !

بی انصافی نکن نوری هم برا تیم زحمت کشیده ولی اوجش تو صبا بود نه پرسپولیس
دیگه اونقدرا هم بد نیست بترسیم که وای کی رو جا پیام بزاریم دیگه کار اندامو راه میندازه این موقع ها ولی خب درسته از قدرت تیم در نبود پیام کم میشه

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642

به مناسبت نودی شدن فدراسیون فوتبال و کمیته هایش ............!!!!

2-1-20131231154735.png

این هیچ ربطی به حرکت صادقیان نداره .
حرکت نکونام عمدی نبوده و در حین بازی بوده .

صادقیان قبلترش هم این مشکلات رو داشته همینطور اگه بخواهی نظرم بدهیم سیلی که خلعتبری زد تو گوش بازیکن سایپا (دقیق نمی دونم ) مستحق این هست که محروم بشه !

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حرفاشو قبول ندارم

اینم از پیشکسوت..

بنده نیز همینطور ..

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این هیچ ربطی به حرکت صادقیان نداره .
حرکت نکونام عمدی نبوده و در حین بازی بوده .

صادقیان قبلترش هم این مشکلات رو داشته همینطور اگه بخواهی نظرم بدهیم سیلی که خلعتبری زد تو گوش بازیکن سایپا (دقیق نمی دونم ) مستحق این هست که محروم بشه !

با استوک کفش نکونام رفته روی حساسترین و آسیپ پذیرترین نقطه بدن یک انسان ( همون شقیقه ) امکان مرگ خلعتبری وجود داشت اگه میمیرد اینهمه پولی که ما براش داده بودیم رو کی میداد :D شوخی

ممکنه حرکتش غیر عمد بوده ولی بی نهایت خطرناک بوده

بالاخره باید حواسش رو جمع کنه نباید جلو پاش رو ببینه !!! تیموریان پروانه رو از زمین میبینه میبردش یه جا دیگه نکونام یه آدم رو جلوپاش نمیبینه ؟

بهرحال اون قضیه گذشته و دیگه نمیخواد سرش بحث کنیم که فایده نداره

مسئله اصلی که هوادارای پرسپولیس رو خیلی ناراحت کرده اینه که برنامه 90 و آقای فردوسی پور به نحوی فدراسیون رو تحت فشار گذاشته برای این تصمیم ! خود فدراسیون مگه ناظر نداره ؟؟؟؟؟

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
حرکت دوست عزیزمون امیرحسین صادقی هم کاملا دوستانه بوده و میخواسته قلنج صادقیان رو بشکونه خستگی پیام در بره بهتر بازی کنه :))

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی اقا .............. پستهایی که من میزارم بعد خودم حذف میکنم رو شما رویت میکنید؟ یا اگه من قبل از مرور شما موفق به پاک کردن پست خودم بشم معنی اینو میده که کسی ندیدتش؟

علی اقا اگه پست به تشخیص مدیریت اشکالی نداشته باشه .....ولو اینکه کاربر حذف کرده باشه ......ممکنه برگردوننده بشه!؟

و اینکه آیا ممکنه برا حذف پستی .توسط ناظران شور گذاشته بشه ............. یا اینکه پس از اعتراض پست برگردونده بشه؟

ایا اعتراض کنندگان به حذف پستها از هر دو تاپیک هواداری تو گرفتن تصمیم های بعدی دخیل هستن؟

پ ن اینم بنویسم که پستم اسپم نشه! ........... به خاطر بیاحتیاطی نکو ممکن بود فک بازیکن ما خورد بشه!! ....تازه از این حرکت طرفداری هم میشه!

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
علی اقا یا اقا فرزاد یا اقا مرتضی .............. پستهایی که من میزارم بعد خودم حذف میکنم رو شما رویت میکنید؟ یا اگه من قبل از مرور شما موفق به پاک کردن پست خودم بشم معنی اینو میده که کسی ندیدتش؟

پستهای حذف شده توسط کاربرها از طرف مدیریت قابل رویت هست...

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
با استوک کفش نکونام رفته روی حساسترین و آسیپ پذیرترین نقطه بدن یک انسان ( همون شقیقه ) امکان مرگ خلعتبری وجود داشت اگه میمیرد اینهمه پولی که ما براش داده بودیم رو کی میداد :D شوخی

ممکنه حرکتش غیر عمد بوده ولی بی نهایت خطرناک بوده

بالاخره باید حواسش رو جمع کنه نباید جلو پاش رو ببینه !!! تیموریان پروانه رو از زمین میبینه میبردش یه جا دیگه نکونام یه آدم رو جلوپاش نمیبینه ؟

بهرحال اون قضیه گذشته و دیگه نمیخواد سرش بحث کنیم که فایده نداره

مسئله اصلی که هوادارای پرسپولیس رو خیلی ناراحت کرده اینه که برنامه 90 و آقای فردوسی پور به نحوی فدراسیون رو تحت فشار گذاشته برای این تصمیم ! خود فدراسیون مگه ناظر نداره ؟؟؟؟؟

من نگفتم خطرناک نبوده . ولی اون موقع نکونام اصلا ندید خلعتبری رو و همینطور صادقی . شاید حرکتش خشن بود و تو دایره ورزشی مستحق کارت زرد یا قرمز بوده باشه ولی حرکتش با حرکتی که خلعتبری و صادقیان کرد فرق می کنه ! همینطور که تو نود نشون داد حرکت حسینی روی بازیکن مس خطرناک بود ولی عمدی تو کارش نبود و خطرناک بود !

مثال هست من به صورت یک بازیکن سیلی بزنم(منظورم خلعتبری هست ) فرق می کنه با اینکه من تو بازی سفت بازی کنم و با بی احتیاطی باعث ضربه خوردن بازیکن حریف بشم !

خود صادقیان هم اومد تو نود عذر خواهی کرد و گفت به خاطر عصبانیت و جو بازی اون کار رو کردم پس این خیلی فرق می کنه که تو یک صحنه بازیکن بر سر توپ می جنگند و بی احتیاطی باعث میشه بازیکن مصدوم بشه !!

بعد هم وقتی بازیکنی اینکار رو می کنه و باید محروم بشه من منظورم همه بازیکن ها هستند چه استقلالی یا هر تیمه دیگه !!

اینکه فدراسیون با دیدن نود اینکار رو کرده فرقی توی اصل قضیه که صادقیان اشتباه کرده نمی کنه . اینکه دلیل و بهونه بیاریم که چون برای تیم های دیگه این کار رو نمی کنند پس باید این رو هم ببخشند بیشتر میشه گول زدن خودمون و اینکه اون بازیکن یاد نمی گیره که چطور رفتار باید بکنه !

اینکه فدراسیون چطور عمل می کنه به کنار اینکه صادقیان چطور باید تنبیه بشه بازم خودش یک مشکله . اگه بخواهیم کاری کنیم که نه سیخ بسوزه نه کباب هیچ چیزمون درست نمیشه ! حداقل یاد بگیریم وقتی اشتباهی می کنیم اون رو بپذیریم نه اینکه بگیم چون بقیه اینکار رو نمی کنند پس برای ما هم انجام ندید !

اینکه اعتراض داشته باشیم که باید برای همه یکسان عمل کنیم یک چیزه و اینکه بخواهیم از این مسئله سوء استفاده کنیم و مشکل خودمون رو حل کنیم باز یک چیزه دیگه هست .

موفق باشید :)

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

اقای فرامرز جالبه با یه موفق باشید شما میتونی ده خط بنویسی ....... ولی پاسخ ساده و دو خطی من پاک میشه!! ...... اگه میبینی که اینجا مینویسید و از حرکت غیر فوتبالی بازیکن ابی دفاع میکنید .به خاطر این است که نمیگذارند بنده پاسخ شما را بدهم ....

اصلا همه بازیکنهای خوب شما بر حق هستند و صحیح صورت بازیکن ما را زیر استوک له میکنند ..... ببخشید که بازیکن ما صورت خود را زیر استوک بازیکن شما گذاشت. الان این خوب است؟! راضی هستید؟ خوشحالم که به

عنوان یه آبی به تاپیک قرمز سر میزنید و جواب پستهایی رو که دوست دارید میدهید! در اخر هم ضمن عرض موفق باشید به شما ..... باید بگویم استدلالهای شما از پایه غلط میباشد .......... من اله توفیق .............. داود 12 ساله از تهران

ضمنا رفقا دکترها برا معالجه حقیقی طب سوزنی تجویز کردن .......فک کنم از پایه چینی هست!

Last edited:
بالا