• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
اقای فرامرز جالبه با یه موفق باشید شما میتونی ده خط بنویسی ....... ولی پاسخ ساده و دو خطی من پاک میشه!! ...... اگه میبینی که اینجا مینویسید و از حرکت غیر فوتبالی بازیکن ابی دفاع میکنید .به خاطر این است که نمیگذارند بنده پاسخ شما را بدهم ....

اصلا همه بازیکنهای خوب شما بر حق هستند و صحیح صورت بازیکن ما را زیر استوک له میکنند ..... ببخشید که بازیکن ما صورت خود را زیر استوک بازیکن شما گذاشت. الان این خوب است؟! راضی هستید؟ خوشحالم که به

عنوان یه آبی به تاپیک قرمز سر میزنید و جواب پستهایی رو که دوست دارید میدهید! در اخر هم ضمن عرض موفق باشید به شما ..... باید بگویم استدلالهای شما از پایه غلط میباشد .......... من اله توفیق .............. داود 12 ساله از تهران

آقا داوود شما حساس هستی که استقلالی نیاد در تاپیک پرسپولیس پست بزاره ؟

من از چیزی دفاع نکردم و نگفتم که اون حرکتشون درسته فقط گفتم اون حرکات عمدی تو کارش نبوده همانطور که حرکت حسینی در زدن بازیکن مس عمدی توش نبوده !! و این فرق می کنه با حرکت پیام صادقیان !! پس این رو نگید که من می خوام از حرکتی دفاع کنم !!

من در اینکه یک آبی بیاد در تاپیک قرمز و بالعکسش هیچگونه اشکالی نمی بینم اگر توام با احترام باشه . من هم توهین یا کنایه ای نزدم در مورد پستی که شما گذاشتی نظرم رو دادم و فکر نمی کنم که اشتباه باشه . اگه شما دوست نداری پسران آبی اینجا پست بدهند پس می توانید در از تیم ما در تاپیکتون صحبت نکنید و اگر هم صحبت می کنید (که تو این هم مشکلی نمی بینم) پس این انتظار رو داشته باشید که جوابش رو هم بشنوید .

و اینکه این نظر من بود حالا شما فکر می کنید اشتباه هست دیگه به خودتون بر می گرده .

موفق باشید :)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
آقا داوود شما حساس هستی که استقلالی نیاد در تاپیک پرسپولیس پست بزاره ؟

من از چیزی دفاع نکردم و نگفتم که اون حرکتشون درسته فقط گفتم اون حرکات عمدی تو کارش نبوده همانطور که حرکت حسینی در زدن بازیکن مس عمدی توش نبوده !! و این فرق می کنه با حرکت پیام صادقیان !! پس این رو نگید که من می خوام از حرکتی دفاع کنم !!

من در اینکه یک آبی بیاد در تاپیک قرمز و بالعکسش هیچگونه اشکالی نمی بینم اگر توام با احترام باشه . من هم توهین یا کنایه ای نزدم در مورد پستی که شما گذاشتی نظرم رو دادم و فکر نمی کنم که اشتباه باشه . اگه شما دوست نداری پسران آبی اینجا پست بدهند پس می توانید در از تیم ما در تاپیکتون صحبت نکنید و اگر هم صحبت می کنید (که تو این هم مشکلی نمی بینم) پس این انتظار رو داشته باشید که جوابش رو هم بشنوید .

و اینکه این نظر من بود حالا شما فکر می کنید اشتباه هست دیگه به خودتون بر می گرده .

موفق باشید :)

بله دوست عزیز ..مثلا آواتار شما مشکل ساز و حساسیت زاست! ......... من باید تو تاپیک هواداری قرمز آوتار ابی ببینم!!!!!!!! ..........عزیز من میگم تحلیل شما ( با اجازه) از پایه غلطه!!!! برای اینکه تو عکس کامل معلومه که بازیکن بی احتیاطی کرده ...ممکن بوده فک بازیکن حریف خورد بشه .... ( بی احتیاطی خودش جریمه داره؟) و به همین دلیل شما دارید از حرکتی دفاع میکنید!

شما میفرمایید احترام!!! بنده پست شما با احترام ندیدم .......... ( اختلاف نظر باعث پیشرفت میشه!) عزیز شما احیانا در کمال احترام مفتش نیستس احیانا! که میفرمایید تو تاپیکمون حرف از شما نزنیم!!! و میاید سرکشی و سریع نظر هم میدید؟!

البته نظر شما برا خودتون محترمه ولی نه در تاپیکی که هوادارای رقیب توش پست میدن ......... شما میای اینجا نظر نا سالم میدید و حقوقشم برا خودتون محفوظ میدونین ؟؟؟؟!!!

منم حرفی نزدم فقط گفتم نظری که فقط برا خودتون محترمه اینجا محلی از اعراب نداره

تا یادم نرفته ....موفق باشید ...................عزیز دل برادر ....................
داود 12 ساله از تهران

ضمنا رفقای قرمز! آقای منصوریان عزیز مربی تیم زیر 22 سال ....دست از سر بازیکنای ما برداشت؟ اونم تو این شرایط سخت لیگ؟

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
البته نظر شما برا خودتون محترمه ولی نه در تاپیکی که هوادارای رقیب توش پست میدن ......... شما میای اینجا نظر نا سالم میدید و حقوقشم برا خودتون محفوظ میدونین ؟؟؟؟!!!

البته نظرشون برای منم قابل احترامه
حداقل ایشون بر خلاف بعضی از دوستان آبی در کمال آرامش نظراتشون رو بیان میکنن و حداقل من توهین و تهمتی بین حرفایی که زدن ندیدم
حالا اینکه نظرشون با ما یکی نیست بحثش جداست ولی دموکراسی یعنی اینکه نظرات دیگران رو هم بشنویم
به شخصه من دیدن همچین پست هایی رو تو تاپیک پرسپولیس ترجیح میدم تا پست های پر از تهمتی که تو تاپیک های دیگه زده میشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بله لطفا ............... من با اجازتون خوش ندارم این بابا رو اینجا ببینم .......یه سری بازیکنا عملشون با هم فرق میکنه .........نمیشه مثلا جواد زرینچه و منصوریان و بازیکنای از این دست رو با بعضیهای دیگه مقایسه کرد! ....این از اواتار ...............

شما جواب منو ندادی .....بی احتیاطی تو فوتبال جریمه داره یا نه؟! در مورد اول قطع نخاع شدن بازیکن ما وووووووووووووو مورد دوم خورد شدن جمجمه و فک بازیکن ما!!!!

نه من دقیقا همون برداشتی رو میکنم که شما منظورته .............. اگر شما منظور تون رو 7 لایه زیر هم پنهان کنید باز من میفهمم اونو!!! ( اینجا دیگه همه منو میشناسن)

عزیز شاید من یه شات گان گرفتم دم درب رو به شما و درباره تیمت صحبت میکنم .شما باید بیای تو؟! یعنی منطق شما اینه که چون من درباره ابی صحبت میکنم شما هم حتما باید بیای جواب بدی؟! این جسارتا احساس ضعف نیست دوست خوب من ؟

ضمنا من از کسی اجازه نمیگیرم درباره صحبت در مورد تیم حریف ..مگر مدیریت تشخیص بده که درس نبوده ....اونم پاک میشه مثل ماه!

نظر ناسالم!!!!!!!!! خوشبختانه شما با طناب پوسیده من تو چاه افتادید و منطقتون رو برا حضار روشن کردم! با عرض محبت و اظهار عشق البته!

در اخر هم با ارادت و احترام همینکه شما موفق باشید کافیه ............. من نخواستم ! .....داود 12 ساله از تهران

[h=2]رویانیان : بالغ بر 100 مدرسه فوتبال پرسپولیس راه اندازی کرده ایم[/h]

• Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
البته نظرشون برای منم قابل احترامه
حداقل ایشون بر خلاف بعضی از دوستان آبی در کمال آرامش نظراتشون رو بیان میکنن و حداقل من توهین و تهمتی بین حرفایی که زدن ندیدم
حالا اینکه نظرشون با ما یکی نیست بحثش جداست ولی دموکراسی یعنی اینکه نظرات دیگران رو هم بشنویم
به شخصه من دیدن همچین پست هایی رو تو تاپیک پرسپولیس ترجیح میدم تا پست های پر از تهمتی که تو تاپیک های دیگه زده میشه

عزیز بین بد و بدتر رو شما مجبورید!!!! پس یکی انتخاب کنید ......من مجبور نیستم ..............

ضمنا ما اینجا حتی شیش تای احتمالا......مبادا حساسیت زا باشه!...... راحت نمیتونیم بگیم .حالا از تاپیک رقیب میان تفسیر و تفحص هم میکنن و باید اظهار رضایت کنیم .............

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
داوود جان اینکه شما ناراحت هستید رو درک نمی کنم .

من پستم رو پاک کردم چون دوست ندارم توی این تاپیک بحث دو نفره باشه :)

من هم هر وقت حس کنم تو هر تاپیکی صحبت می کنم حالا شما خوشتون نمیاد رو من نمی تونم کاری کنم .

و فکر هم نمی کنم صحبت در تاپیک ها محدودیتی توش باشه تا وقتی که بی احترامی صورت نگرفته باشه .

این هم آخرین پست بود :)

موفق باشی :)

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
عزیز بین بد و بدتر رو شما مجبورید!!!! پس یکی انتخاب کنید ......من مجبور نیستم ..............
تو فروم های دیگه یه امکانی هست به اسم بلک لیست که اگه نخواین پست کسی رو ببینین میزارینش تو بلک لیستتون
نمیدونم این فروم این امکان رو داره یا نه
در هر صورت من بد و بدتری نمیبینم تو این قضیه
و رو امثال فرهاد مجیدی و غیره هم حساس نیستم که ناراحت اومدنشون تو این تاپیک بشم
همونطوری که این دوستمون میتونه با آواتار فرهاد مجیدی تو این تاپیک پست بده منم میتونم در کمال دموکراسی تو این تاپیک بگم فرهاد مجیدی 3 تا گل تو دربی زده و یکی از گل هایی که به نام خودش ثبت کرده حسین کاظمی زده و دلیلی نداره که من روش حساس باشم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
داوود جان اینکه شما ناراحت هستید رو درک نمی کنم .

من پستم رو پاک کردم چون دوست ندارم توی این تاپیک بحث دو نفره باشه :)

من هم هر وقت حس کنم تو هر تاپیکی صحبت می کنم حالا شما خوشتون نمیاد رو من نمی تونم کاری کنم .

و فکر هم نمی کنم صحبت در تاپیک ها محدودیتی توش باشه تا وقتی که بی احترامی صورت نگرفته باشه .

این هم آخرین پست بود :)

موفق باشی :)

عزیز همون طور که گفتم من انچه که لازم بود رو از پستتون استخراج کردم .......... و متناسب با اون جواب دادم ............. ولی شما قانع نمیشید و البته حق دارید ............ شما موفق باشید ..................دوست گرام

• Like
Reactions: usl

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
تو فروم های دیگه یه امکانی هست به اسم بلک لیست که اگه نخواین پست کسی رو ببینین میزارینش تو بلک لیستتون
نمیدونم این فروم این امکان رو داره یا نه
در هر صورت من بد و بدتری نمیبینم تو این قضیه
و رو امثال فرهاد مجیدی و غیره هم حساس نیستم که ناراحت اومدنشون تو این تاپیک بشم
همونطوری که این دوستمون میتونه با آواتار فرهاد مجیدی تو این تاپیک پست بده منم میتونم در کمال دموکراسی تو این تاپیک بگم فرهاد مجیدی 3 تا گل تو دربی زده و یکی از گل هایی که به نام خودش ثبت کرده حسین کاظمی زده و دلیلی نداره که من روش حساس باشم

عزیز دل برادر شما یه مقدار البته کوچیک از موضوع غافل شدید!! اصلا موضوع اونی که شما میگید نیست ...و البته شما حق دارید نظر خودتون رو بدید .....شاید شما خودی هستین! و اگه شما رو هیچ موضوعی حساس نیستید مشکل خودتونه .......اینجا پستها به دلیل ایجاد حساسیت حذف میشن و روشن کردن میزان و ایجاد حساسیت هم مدیران هستن ............................. اینم پست اخر من .........شما هم موفق...............

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840

شاید از نظر شما عمدی نبوده باشه ولی از نظر بنده و سایرین عمدی بوده :hmm:

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
تبعیض آشکار شهرداری تهران بین دو تیم پایتخت!

در روزهایی که دو تیم پایتخت شدیداً در مضیقه مالی هستند و آبی هم از وزارت ورزش گرم نمیشود شهرداری تهران با تبعیضی آشکار فقط به کمک تیم استقلال آمد!

شهرداری تهران با حک کردن نام بانک وابسته خود (بانک شهر) روی قسمت بالای پیراهن استقلال مبلغ قابل توجهی به این تیم پرداخت کرد اما از کمک به تیم پرسپولیس دریغ کرد!

پیدا کردن علت این موضوع شاید خیلی سخت نباشد!
گفته میشود قالیباف از این فرصت برای تسویه حساب شخصی با رویانیان که در زمان حضور در نیروی انتظامی با هم اختلاف داشتند استفاده میکند!

در هر صورت دست همگی درد نکنه!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
تبعیض آشکار شهرداری تهران بین دو تیم پایتخت!

در روزهایی که دو تیم پایتخت شدیداً در مضیقه مالی هستند و آبی هم از وزارت ورزش گرم نمیشود شهرداری تهران با تبعیضی آشکار فقط به کمک تیم استقلال آمد!

شهرداری تهران با حک کردن نام بانک وابسته خود (بانک شهر) روی قسمت بالای پیراهن استقلال مبلغ قابل توجهی به این تیم پرداخت کرد اما از کمک به تیم پرسپولیس دریغ کرد!

پیدا کردن علت این موضوع شاید خیلی سخت نباشد!
گفته میشود قالیباف از این فرصت برای تسویه حساب شخصی با رویانیان که در زمان حضور در نیروی انتظامی با هم اختلاف داشتند استفاده میکند!

در هر صورت دست همگی درد نکنه!

نگران نباشین
به قول mahdian57 تلافی میکنیم ولی جوانمردانه نه اینکه ملتو بسیج کنیم به تیم x ضربه بزنن

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
مورد داشتیم کاملا غیرعمدی گردن محسن بنگر رو گرفته ببینه بعد چند دقیقه صورتش سرخ میشه...

البته کاملا جوانمردانه و برخورد فوتبالی بوده ;)

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

اول اینکه تاکید میکنم اظهار نظر محترمانه با رعایت قوانین و مقررات در همه تاپیکها آزاده. پس لطفا دیگه تکرار نکنید که فلانی بیاد یا نیاد. بعد اینکه تاپیکهای هواداری جای کل کل نیست. هر پستی در این راستا پاک میشه.

اما یه موضوع دیگه. من متوجه منطق کسانی که به شهرداری تهران ایراد میگیرن نمیشم. سوال مهم اینجاست... آیا بانک شهر مستقیما به باشگاه استقلال پیشنهاد داده یا استقلال جهت اسپانسر شدن به سمت اونها رفته؟ اگر مورد اول باشه که من چیزی نشنیدم، ایراد رفقا درسته و میشه درباره اش حرف زد. اما اگر مورد دوم باشه، دینی به گردن شهرداری نیست. شاید اگر باشگاه پرسپولیس هم بره مذاکره کنه قبول کنن. آیا پرسپولیس هم مثل استقلال درخواست داشته و اونها رد کردن؟ حالا بماند که سر تغییر خودسرانه اسپانسر پرسپولیس از بانک شهر به اپل مشکلاتی به وجود آمد و روابط با شهرداری تیره شد.
پس تا زمانی که مشخص نشده که شهرداری مستقیما پیشنهاد همکاری داده یا باشگاه استقلال درخواست کرده و پرسپولیس نه، تصور میکنم هر گمانه زنی و تحلیلی اشتباهه...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
مورد داشتیم کاملا غیرعمدی گردن محسن بنگر رو گرفته ببینه بعد چند دقیقه صورتش سرخ میشه...

البته کاملا جوانمردانه و برخورد فوتبالی بوده ;)

داداش بیخیال
منطقی حرف زدن با بعضی ها ، حتی از پوشیدن دمپایی لای انگشتی با جوراب هم سخت تره !

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006

به مناسبت نودی شدن فدراسیون فوتبال و کمیته هایش ............!!!!

2-1-20131231154735.png

داود جان بارها قبلا خواسته شده پستهایی که در اون تیم مقابل یا بازیکنانشون یا رفتارشون به چالش کشیده میشه رو در تاپیک هواداری قرار ندید
این پست شما قطعا پاسخهایی رو از طرف هواداران دیگر تیمها داشته و داره - حال اینکه شما این پست رو در این تاپیک قرار دادین و از صحبت هواداران تیمهای دیگر در این تاپیک ناراحت میشید به نظر بنده فقط یک دلیل داره - اینکه محل مناسبی رو برای ارسال این پست انتخاب نکردین
لطفا از این پس این مدل پستها رو در تاپیکهای مرتبط (مثل بحث در مورد داوری و مسائل ... ) قرار بدین
با تشکر

بالا