• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
توی خط هافبک باید از مسلمان ، کفشگری و حقیقی استفاده کنه اگه عباس زاده رو بزاره هافبک تهاجمی خوب میشه
دهنوی بیاد تو بازی باختیم:(

امروز خط حملمون بهتر میشه چون سید صالحی محرومه و احتمالا 99درصد بجاش حاتمی بازی میکنه:)

اگه حاتمی بتونه خودشو نشون بده ............... برا خودشم خوبه...........البته به نظرم بازی سنگینی باشه ..............

• Like
Reactions: usl

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
میبریم . ببینید کی بهتون گفتم
پرسپولیس امسال مثل پرسپولیس پارسال نیست .
خیلی ها رومون فشار اوردن . امسال ساله تلافیه

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
ترکيب تيم فوتبال پرسپوليس مشخص شد
تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و نفت در چارچوب هفته بيست و يکم ليگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر خواهند رفت. با توجه به محروميت صادقيان و سه کارته بودن سيد صالحي پرسپوليس در ديدار امروز با ترکيب نيلسون - محسن بنگر - ميثم حسيني - سيدجلال حسيني - حسين ماهيني - رضا حقيقي - محسن مسلمان - فرزاد حاتمي، محمدرضا خلعتبري، مهرداد کفشگري و حميد علي عسگر به ديدار تيم نفت خواهند رفت.
به نقل از فارس، با توجه به اينکه حدود 40 دقيقه مانده به شروع بازي امروز حدود هزار هوادار در ورزشگاه آزادي حضور دارد اما اطراف پارکينگ ورزشگاه آزادي نيز مملو از جمعيت است.
* امروز روبه‌روي جايگاه درهايش به روي هواداران باز شده و تعداد زيادي هوادار در روبه‌روي جايگاه مستقر شدند.
* نکته جالب قبل از شروع بازي امروز اين بود که پرسپوليسي‌ها با سه دروازه‌بان براي گرم کردن آمدند. نيلسون، محمدي و عابدزاده سه دروازه‌باني بودند که براي گرم کردن به داخل زمين آمده بودند.
* علي‌رغم پيش‌بيني‌هاي گذشته نکته جالب اين است که هادي نوروزي نيز در ترکيب تيم نفت حضور ندارد.

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
حقیقی چند تا توپ خراب کرد که طبیعی هستش و هرکس ممکنه توپ خراب کنه ولی اون داد زدنهای سر بقیه بازیکنها قابل قبول نیست. بنظر من مسلمان و علی عسگر تو بازی گم هستن بخصوص مسلمان. میشد تو این بازی از اول به نوری بازی داد. تیم نفت هم نشون داده که تیم خیلی خوبی هستش. در مورد محرومیت صادقیان هم بالاخره این حکم اجرا شد و امیدواریم همین قضیه برای سایر بازیکنهای خطاکار که خطاهاشون از چشم داور دور میمونه هم اجرا بشه تا قوانین برای همه یکسان باشه.
به امید پیروزی در این بازی مهم ;)

matgogoia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,006
دوست گرامی .....ابدا حرف شما رو قبول ندارم ............ صحبت از زد و بند برنامه نود با فدراسیون بود و اینکه چرا بازیکنهای دیگر تیمها محروم نمیشن ولی نود تونست بازیکن ما رو در آستانه بازی مهم محروم کنه(البته منصوریان هم دستش تو کار بوده) و اون عکس هم در جهت طرفداری نود و فدراسیون از نیم دوم پایتخت بود و کاملا به جا و صحیح عنوان شده ...... پس جای پست اینجا بوده و بس! البته یه سری دوستان آبی دایما اینجا سرکشی میکنن و اظهار نظر به جا انجام نمیدن و مشکل خودشونه ....
دوست گرامی نیاز شد که واضح تر بیان کنم از این پس پستهای مشابه پست نقل قول شده سریعا حذف خواهند شد و شاید بهتر بود از ابتدا به جای تذکر به حذف پست اکتفا میکردم

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
خوب نیمه اول تموم شد. بدون تعصب تیم نفت تا حدی از تیم ما بهتر بازی کرد. باز هم میگم بنظرم مشکل امروز پرسپولیس سردر گم بودن مسلمان و علی عسگر هستش و عملا خط هافبک تهاجمیمون نتونستن فرصت خاصی برای حاتمی ایجاد کنن. بنظر من آوردن نوری به زمین میتونه بهمون کمک کنه.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
نقت عجب تیمیه
فصل بعد سپاهان تراکتور آبی ها تموم تمرکزشون رو خرید بازیکنای نفته
خیلی استخون دار بازی میکنن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
همین تیم جلوی اون یکی تیم راحت 2-0 میخوره
عین فنر خشک بدون تغییر و چغر بازی میکنه. پدر تیمی که جلوش بازی کنه در میاد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دوست گرامی نیاز شد که واضح تر بیان کنم از این پس پستهای مشابه پست نقل قول شده سریعا حذف خواهند شد و شاید بهتر بود از ابتدا به جای تذکر به حذف پست اکتفا میکردم
آقا جون یکی دیگه اشتباه کرده ...منو تهدید میکنی.................. اگه حرف و مدرک و دلیل نداری ........... حرفت قابل قبول نیست ............. مگه علف خرسه که پست پاک کنی ............ شما خوب توجیه نشدی لطفا با مافوقتون صحبت کنید بهتره ........

پاک شدن پست من دلیل ضعف شماست! .......... پاک میکنم راه نشد!!!! حرف شما منطقی نیست ..... و رد میشه .............

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
پا خلعتو درو کرد بعد به خلعت زرد داده آخه تا کی ما با داور باس مشکل داشته باشیم
بعد میگن فغانی باس خوبه حقش جام جهانی ارواح عمشون به درد لیگ هند هم نمیخورن این آشغالا برن برزیل آبرو داوری ایران قشنگ تو جهان قهوه ای کنن

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پا خلعتو درو کرد بعد به خلعت زرد داده آخه تا کی ما با داور باس مشکل داشته باشیم
بعد میگن فغانی باس خوبه حقش جام جهانی ارواح عمشون به درد لیگ هند هم نمیخورن این آشغالا برن برزیل آبرو داوری ایران قشنگ تو جهان قهوه ای کنن
احسنت دقیقا همینطوره

خلعت بازی بعدی محرومه
به خشکی شانس

بالا