• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
کفشگري در بيمارستان آتيه بستري شد

پس از بستري شدن هافبک پرسپوليس در بيمارستان آتيه در مورد درمان شکستگي دست اين بازيکن تا چند ساعت آينده تصميم‌گيري مي‌شود.
00946194.jpg

مهرداد کفشگري در جريان ديدار پرسپوليس مقابل نفت تهران از ناحيه دست دچار مصدوميت شديد شد که او را به سرعت به بيمارستان منتقل کردند.

پزشکان از دست اين بازيکن عکس گرفتند تا مشخص شود يا دست او را گچ بگيرند يا اينکه تحت عمل جراحي قرار بگيرد.

هافبک پرسپوليس از ناحيه دست به شدت احساس درد مي‌کند و تا چند ساعت ديگر تصميم نهايي در مورد درمان او گرفته خواهد شد.

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
بار دیگر نام یک پرسپولیسی در کنار بزرگان فوتبال جهان قرار گرفت.

از سوی فیفا
نام مهدی مهدوی کیا در کنار بزرگانی چون دیوید بکهام، پل اسکولز، سر الکس فرگوسن، فن بومل، الساندرو نستا، گتوزو، یوپ هاینکس و .... که در سال 2013 از دنیای حرفه ای فوتبال خداحافظی کردند قرار گرفت.

http://www.fifa.com/world-match-centre/news/newsid/225/646/7/

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
خیلی بد شد ... ولی در عوض برای بازی بعد عالیشاه و صادقیان رو داریم!!
میشه از عباس زاده به جای خلعتبری استفاده کرد و علی عسگر هم بجای کفشگری

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
درود به غیرتت افشین خان ...

پيرواني در مورد جشن 50 سالگي باشگاه پرسپوليس گفت: به بازيکنان پول نداده‌اند اما مي‌خواهند جشن بگيرند. اينها دنبال شهرت هستند. مهم اين است که حق و حقوق بازيکنان را بدهند و بدهي نداشته باشند. به من ارتباطي ندارد که مي‌خواهند جشن بگيرند اما اگر بازيکنان به چنين بحثي معترض باشند حق دارند.

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
درود به غیرتت افشین خان ...

پيرواني در مورد جشن 50 سالگي باشگاه پرسپوليس گفت: به بازيکنان پول نداده‌اند اما مي‌خواهند جشن بگيرند. اينها دنبال شهرت هستند. مهم اين است که حق و حقوق بازيکنان را بدهند و بدهي نداشته باشند. به من ارتباطي ندارد که مي‌خواهند جشن بگيرند اما اگر بازيکنان به چنين بحثي معترض باشند حق دارند.
شما هروقت تیم میبازه یا مساوی میکنه میاین پست میدین :p
منتظر پستتون بودم امروز :rolleyes:
مهرداد پولادی و میثم حسینی جفتشون میتونن هافبک دفاعی بازی کنن
پست اصلی پولادی هافبک دفاعی بود از زمان کیروش اومده دفاع چپ
استفاده از علی عسگر که توانایی بالای تو لو دادن توپ داره وسط زمین اشتباهه :mad:
یکی از دلایل خوب بازی کردن نفت تو این بازی نبودن سید صالحی بود که تو بازی های قبلی اجازه ی بازی سازی به خط دفاع حریف نمیداد
تو این بازی اصلا از جلو نتونستیم نفت رو پرس کنیم راحت توپ میرسید با هافبک هاشون
حاتمی و عباس زاده عملا تو بازی نبودن :mad:

aliandre

Registered User
لایک‌ها
737
حقیقی نتونه خودش رو کنترل کنه به سرنوشت معدنچی دچار میشه ... یه مقدار غرور کاذب و عصبانیت بی دلیل در وجودش هست
تو دو صحنه سر بازیکن خودی بی دلیل فریاد زد با اینکه خودش مقصر بود !
تو صحنه ای که نیلسون میخواست باش حرف بزنه یه حرکت زشت انجام داد که اگر نزدیک بودم دهنش رو سرویس میکردم ...
آره . خیلی قاطیه
تو اون صحنه خیلی دلم برا نیلسون سوخت:(

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شما هروقت تیم میبازه یا مساوی میکنه میاین پست میدین :p
منتظر پستتون بودم امروز :rolleyes:

مهرداد پولادی و میثم حسینی جفتشون میتونن هافبک دفاعی بازی کنن
پست اصلی پولادی هافبک دفاعی بود از زمان کیروش اومده دفاع چپ
استفاده از علی عسگر که توانایی بالای تو لو دادن توپ داره وسط زمین اشتباهه :mad:
یکی از دلایل خوب بازی کردن نفت تو این بازی نبودن سید صالحی بود که تو بازی های قبلی اجازه ی بازی سازی به خط دفاع حریف نمیداد
تو این بازی اصلا از جلو نتونستیم نفت رو پرس کنیم راحت توپ میرسید با هافبک هاشون
حاتمی و عباس زاده عملا تو بازی نبودن :mad:
توی این بازی همه بد بودن پولادی اگه به بازی بعد برسه به جای علی عسگر بازیکن کنه خوب میشه
سید صالحب در عوض فقط تموم کنندست ولی این بازی حداقل حاتمی چند تا پاس قشنگ داد:)

millennium

Registered User
لایک‌ها
760
توی این بازی همه بد بودن پولادی اگه به بازی بعد برسه به جای علی عسگر بازیکن کنه خوب میشه
سید صالحب در عوض فقط تموم کنندست ولی این بازی حداقل حاتمی چند تا پاس قشنگ داد:)
مهاجم نوک باید تموم کننده باشه دیگه :p
حاتمی که 2 تا تک به تک تو بازی با ملوان خراب کرد
تو این بازی هم من ندیدم که پاس قشنگی بده فقط میدیدم توپ لو میده
تو این بازی به جای اینکه حاتمی بازیکن های حریف رو پرس کنه خلعتبری و مسلمان داشتن این کار رو انجام میدادن که به خاطر هیکل کوچیکشون عملا توفیقی نداشتن تو این کار
در اینکه سید صالحی رو اعصاب هست شکی نیست ولی حاتمی اصلا تو بازی دیده نمیشه که بخواد رو اعصاب بره :p
ایشالله فصل بعد یه مهاجم خوب میخریم :cool:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
فک کنم مشکل ما همین بازی کردن این به جای اونه!! حاتمی جای صالحی کار خاصی انجام نداد و کسی جای صادقیان کاری نتونست بکنه! حالا از کجا معلوم جای خلعت و جای حقیقی بتونن بازی خوبی انجام بدن .......

خوشبینی نسبت به این بازی نتیجش این شد که زیادی خوشبین به جاها نباشیم!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
دلم برای خیابانی سوخت. بنده خدا مادرش رو ساعاتی پیش از دست داد ولی بازم اومد بازی رو گزارش کرد و وقتی اون صحنه رو نشون داد توی اسکوربورد اشک ریخت.

جواد سوتی زیاد میده اما بازم به مرامش که اومد کارشو انجام داد. خدا مادرش رو بیامرزه و همه مادران رو حفظ کنه.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
فک کنم مشکل ما همین بازی کردن این به جای اونه!! حاتمی جای صالحی کار خاصی انجام نداد و کسی جای صادقیان کاری نتونست بکنه! حالا از کجا معلوم جای خلعت و جای حقیقی بتونن بازی خوبی انجام بدن .......

خوشبینی نسبت به این بازی نتیجش این شد که زیادی خوشبین به جاها نباشیم!

شاید نبودن صادقیان باعث این اتفاقا شدش ....

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
کلا علی عسگر عجوبه ای برا خودش از اون دست بازیکناست که از نیمه زمین کل هافبک و دفاع و دروازبان حریف رو هم دریب می کنه بعد ..... اگه انتظار دارین بگم میزنه تو گل یا تو اوت متاسفانه هیچ کدوم رو انجام نمیده بعدش مغزش هنگ می کنه اخه اون صحنه پشت شش قدم بهش پاس دادن دقیقا اون حرکتی که زد رو یکی برام معنی کنه از هر 10 تا پاسشم که 9 تاش لو میره اصولا بازیکن اینده داری بهش خورده نگیریم شاید در اینده نه چندان نزدیک چیزی شد ضایع شدیمo_O
دومین بازیکن هم که امشب خیلی رو اعصاب بود حقیقی بود هم خودش عصبی بود هم بازیکن ها رو عصبی کرد هم اعصاب مارو داغون ... به نظرم یه جریمه ای چیزی از سوی باشگاه بشه بد نیست البته اگه کمیته انظباتی به خاطر داد کشیدن سر بازیکن خودی یه جلسه محرومش نکنه!!!!!!!!!!!!:eek:
ببوسم پای سید جلال رو که بهترین بازیکن امروز پرسپولیس بود جلو خوردن یه 3-4 تا گل رو گرفت بنگر هم بد نبود ماهینی تعطیل بود اخه یه بازیکن چه قدر می تونه افت کنه بهترین بازیکن پارسالمون بود اما امسال .... میثم حسینی هم مثل اینکه سایه پولادی رو دیده ترسیده درصد فعالیتش رفته بالا :D
فصل بعد حتما باید یه فکری به حال مهاجم بکنیم از اونجا که کلا تو فوتبال ایران دیگه بازیکنی به نام مهاجم نوک نداریم کلا همه تعطیلن شدیدا پیدا کردن یه نوک خارجی گل زن نیازه مخصوصا اینطوری که بوش میاد فصل بعد تو لیگ قهرمانان هم هستیم

redboys

Registered User
لایک‌ها
1,520
حقیقی نتونه خودش رو کنترل کنه به سرنوشت معدنچی دچار میشه ... یه مقدار غرور کاذب و عصبانیت بی دلیل در وجودش هست
تو دو صحنه سر بازیکن خودی بی دلیل فریاد زد با اینکه خودش مقصر بود !
تو صحنه ای که نیلسون میخواست باش حرف بزنه یه حرکت زشت انجام داد که اگر نزدیک بودم دهنش رو سرویس میکردم ...
چیکار کرد ؟ من ندیدم

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
چیکار کرد ؟ من ندیدم
توپو تو سه قدم داشت از دست میداد به زور نگه داشته نه اوت میزنه نه هیچی بعد میده کرنر بلند میشه داد بی داد نیلسون میخواست مثل همه دروازه بانه بهش تذکر بده حقیقی دستشو گذاشت رو بینی خودش گفت هیسسسسس... (خفه شین همه)
نیلسون حالش گرفته شد همینطور من نیلسون با مرامه بدم میاد کسی حالشو بگیره

بالا