• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
البته بعد نظر تند من این به ذهن من رسید این بچه مایه های بالفطره اگر تو تیمهای دیگه بودن پول و حقوقشون سر موقع بود.
بیچاره گیر تیم ما افتادن که هر کی بتونه یه لگد بهش میزنه

• Like
Reactions: usl

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
فارغ از همه لعن و نفرینها که بیراه هم نیست... یک چیز واضح و مشخصه... تیم رهاست. تحت کنترل سرمربی نیست. نه این روزها و بعد از این اتفاقات... مدتهاست که نیست. یادم میاد زمان استانکو میگفتن یه چوب خشک هم بالای سر پرسپولیس باشه این تیم باید قهرمان بشه. کنایه از تاثیر بازیکنها بجای سرمربی هست...
دایی پلان بی نداره... یک تفکر فریز شده در ذهنش هست و اونهم بازی با سیستم 4231... به هر دلیلی این ترکیب به هم بخوره (محرومیت یا مصدومیت بازیکنها) دایی هنگ میکنه... حتی اگر مشکل بازیکن هم نداشته باشه اگر در جریان بازی حریفش حربه تیمش رو خنثی کنه دایی صرفا یک تماشاگر بی اثر میشه... هیچ تغییر سیستمی، جابجایی بازیکنها، تعویض هایی که روال تیم رو تغییر بده، تغییر موقعیت بازیکنها در زمین و هر کار دیگه ای که یک مربی در زمان رسیدن به بن بست باید انجام بده نزد دایی موجود نیست... امروز هم برای چندمین بار دیدیم که نبودن همزمان دو هافبک دفاعی تخصصی باعث شد میانه میدان در اختیار حریف باشه...
با این نقطه ضعف بزرگ... باید اعتراف کنیم دایی مربی بزرگی نیست... و با همین روند در آینده هم نخواهد شد...

starone after banned

Registered User
لایک‌ها
444
بابا به قران برن گمشن از پرسپولیس .
حاضرم 7 جدول بودیم ولی با غیرت هایی مثل داش علی و اقا مهدوی کیا و اینا توی تیم بودن

از همینجا هم تبریک میگم به تیم قهرمان . خدا کنه یا فولا بشه یا نفت
قهرمانی نوش جونشون

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: usl

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
علی دائی به واقع لایق هر توهینی که بگین هست... .

هیچ چیزی از سرمربیگری داخلش نمیبینم .. فقط با ناعدالتی قصد داره بازی ها رو نتیجه بگیره . بار فنیش صفــره با این که بهترین بازیکنای لیگ رو داره.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
فارغ از همه لعن و نفرینها که بیراه هم نیست... یک چیز واضح و مشخصه... تیم رهاست. تحت کنترل سرمربی نیست. نه این روزها و بعد از این اتفاقات... مدتهاست که نیست. یادم میاد زمان استانکو میگفتن یه چوب خشک هم بالای سر پرسپولیس باشه این تیم باید قهرمان بشه. کنایه از تاثیر بازیکنها بجای سرمربی هست...
دایی پلان بی نداره... یک تفکر فریز شده در ذهنش هست و اونهم بازی با سیستم 4231... به هر دلیلی این ترکیب به هم بخوره (محرومیت یا مصدومیت بازیکنها) دایی هنگ میکنه... حتی اگر مشکل بازیکن هم نداشته باشه اگر در جریان بازی حریفش حربه تیمش رو خنثی کنه دایی صرفا یک تماشاگر بی اثر میشه... هیچ تغییر سیستمی، جابجایی بازیکنها، تعویض هایی که روال تیم رو تغییر بده، تغییر موقعیت بازیکنها در زمین و هر کار دیگه ای که یک مربی در زمان رسیدن به بن بست باید انجام بده نزد دایی موجود نیست... امروز هم برای چندمین بار دیدیم که نبودن همزمان دو هافبک دفاعی تخصصی باعث شد میانه میدان در اختیار حریف باشه...
با این نقطه ضعف بزرگ... باید اعتراف کنیم دایی مربی بزرگی نیست... و با همین روند در آینده هم نخواهد شد...
واقعا علی آقا گل گفتید کاملا با اون تیکه ای که گفتین تفکرات دایی فریزه موافقم از اول فصل 4231 رو تغییر نداده با اینکه میبینه جواب نمیده امروز اوج ضعفش تو ریسکو نشون داد امروز باید 433 میومد واقعا 4231 در شان پرسپولیس سرعتی و با اینهمه استعداد نیست به یک کلام این تیم دست هر کی میبود امسال قهرمان بود ولی دایی واقعا ضعیف بود اول فصلم اومد من همین نکته رو گوشزد کردم ولی 2 بازی اول یکجوری خودشو نشون داد که عقایدش فرق کرده ولی حالا متوجه میشیم که علی همونه علیه بدم میاد از سرمربی که بترسه و با یک مهاجم بیاد

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
فقط می تونم بگم متاسفم
امیدوارم امسال نفت یا فولاد قهرمان بشن چون با شایستگس تمام و با بازیکنانی تقریبا گمنام و جوان و سرمربی هایی لایق و بدون هیچ گونه لابی و زد و بند اینجای جدول هستن مخصوصا نفت که یحیی مربیش هست قهرمانیش می تونه امید بخش ظهور یه مربی پرسپولیس خوب بعد سالیان دراز برا ما باشه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
کاملا مشخص بود بخاطر پولشون و اعتصاب انقد بد بازی میکردن ....
این هفته هم برعکس هفته پیش نتیجه بازی ها به ضرر ما بود:(

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بازی بعد با کی هست؟
امید سهمیه داشته باشیم با این بی غیرتا یا نه

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بازی بعد با کی هست؟
امید سهمیه داشته باشیم با این بی غیرتا یا نه
جمعه 02 اسفند
پرسپولیس - صبای قم
ساعت 16:00

هنوز به طور یقین نمیشه چیزی گفت ... تنها چیزی که باید امیدوار باشیم درست بشه مشکل اعتصاب بازیکن ها هستش

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
فرض كنيد مشكل پول حل شد !
ممد نوري ميشه اينيستا ؟
نوري بي پول، با پول غير قابل تحمل هست !
دايي با اعتصاب، بي اعتصاب ممد نوري رو فيكس ميكنه تو زمين !

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
نظر یکی از دوستان تو انجمن بغلی:
نمیخوام نمک رو زخم دوستان پرسپولیسی بریزم
ولی دوستان چرا اینقدر میخواین به این تیم فشار بیارید ؟؟
28.gif
30.gif

مگه ندیدین تو برنامه 90 چی گفتن ؟؟
بیچاره ها پول ندارن بخورن
فقط یه ذره اونم حدود 50 میلیون تومان وام گرفتن که زن و بچه شون تو این 2 ماه گرسنه نمونن
30.gif
28.gif
30.gif

مگه با 50 میلیون چی میشه خرید ؟؟
فقط میشه روزی 800 هزار تومان خرج کرد
اونم در حدی که روزانه لباس بخرن و 3 وعده کباب و خاویار بخورن
واقعا وقتی وضع اینا رو میبینم اشکم در میاد
28.gif
30.gif

بیچاره ها در فشار کامل دارن زندگی میکنن
زندگیشون که چیزی نیست
یه ماشین 200 تا 500 میلیون تومانی با یه خونه 1 میلیاردی !!
همین
خواهش میکنم یه ذره درک کنید
28.gif
30.gif

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
علی دائی به واقع لایق هر توهینی که بگین هست... .

هیچ چیزی از سرمربیگری داخلش نمیبینم .. فقط با ناعدالتی قصد داره بازی ها رو نتیجه بگیره . بار فنیش صفــره با این که بهترین بازیکنای لیگ رو داره.

بهترین بازیکن های لیگ ؟!!! نه عزیزم . اینا بعد از اینکه اومدن زیر دست دایی شدن بهترین بازیکن های لیگ گلم ! .

واقعا دلم میسوزه برای دایی ! خلی مظلومه ! شما اسم خودت رو گذاشتی هوادار ؟! لایق شما کسی مثل استیلیه . نه دایی بزرگ .....

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
ببخشید وزیر ورزش دارن قهوه میل میکنن ؟!!!!!!!!!

کسی نیست بگه نابینایی یا کم بینا که نمیبینی 30 ملیون هوادار رو مسخره ی بی کفایتی خودت کردی ؟!

تعجب میکنم از روحانی که هیچ کاری نمیکنه . بابا تیمو بدید به هدایتی . هم پولش رو داره هم میخوادش . بد بختی گیر کردیما

namvari

Registered User
لایک‌ها
192
تا زمانی که پرسپولیس خصوصی نشه همین آشه و همین کاسه
یا نباید بازیکن گرون بیارن یا باید بتونن پولشون بدن
مربی هم که فقط خارجی بدرد تیم پر حاشیه ای مثل پرسپولیس میخوره

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درخشان: پرسپوليس هنوز شانس قهرماني دارد

پيشکسوت تيم فوتبال پرسپوليس گفت: دايي مربي بزرگي است و تنها او مي‌توانست پرسپوليس را در اين شرايط نگه دارد اما مشکلات زياد تمرکز بازيکنان و سرمربي پرسپوليس را برهم زده است.
00943106.gif

حميد درخشان اظهار داشت: متأسفانه در اين شرايط حساس پرسپوليس، برخي‌ها به دنبال برهم زدن آرامش پرسپوليس و بازيکنانش و مخصوصاً علي دايي هستند، به همين دليل من اعلام مي‌کنم پس از بازي امروز من حرفي در مورد پرسپوليس و علي دايي نزدم و موضوع را در خصوص آقاياني که از من نقل قول کذب زدند، قانوني پيگيري مي‌کنم.

به نقل از فارس، وي افزود: مشکلات پرسپوليس که به اين تيم لطمه وارد کرده بر هيچکس پوشيده نيست. من راجع به دايي هيچ حرفي نزده‌ام اما فقط گفتم مشکلات و مسائل ريز و درشت تمرکز پرسپوليس را برهم زده است. دايي مربي بسيار بزرگ و ارزشي است و معلوم نبود اگر بالاي سر پرسپوليس نباشد چه بلاهايي سر اين تيم مي‌آمد.

درخشان ادامه داد:‌ دايي شاگرد من بوده و من هم خودم از مکتب پرسپوليسم. متأسفانه دايي دچار مشکلات بزرگي شده است، بازيکنان اين تيم تمرکز خود را به خاطر دريافتي‌هايشان از دست داده‌اند و از لحاظ روحي و رواني به هم ريخته‌اند و اداره کردن اين تيم به نظر من فقط از مربي بزرگي مثل دايي برمي‌آيد.

درخشان در مورد بازي امروز با فجر نيست گفت: پرسپوليس متأسفانه به دليل مشکلاتي که داشت شادابي بازي با سپاهان را نداشت ولي هيچ چيزي از ارزش اين تيم کم نمي‌کند. من معتقدم پرسپوليس همچنان مي‌تواند قهرمان شود و فاصله چنداني با بالاي جدول ندارد. قطعاً‌ اگر مشکلات دايي و پرسپوليس را حل کنند اين تيم به نظر من الآن حتي شانس قهرماني دارد، پس بهتر است برخي‌ها در اين ميان دنبال بعضي از موضوعات کذب نباشند و من باز هم اعلام مي‌کنم افرادي که از زبان من نقل قول‌هايي عليه دايي و پرسپوليس منتشر کرده‌اند، منتظر پيگيري‌هاي قانوني باشند.

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
بهترین بازیکن های لیگ ؟!!! نه عزیزم . اینا بعد از اینکه اومدن زیر دست دایی شدن بهترین بازیکن های لیگ گلم ! .

واقعا دلم میسوزه برای دایی ! خلی مظلومه ! شما اسم خودت رو گذاشتی هوادار ؟! لایق شما کسی مثل استیلیه . نه دایی بزرگ .....

دائی رو امثال شما گنده کردین .. دائی همونیه که زمانی توپ چپ و راست میرفت دروازه پرسپولیس دستش رو مشت میکرد .
100 تا گل به تیم های درب و داغون جنوب شرق آسیا و عربهای ضعیف سال های قبل زده فکر میکنه کیه ؟؟
مگه تو جام جهانی گل های ملیش رو زده هرکی ندونه ما که میدونیم ایران با میانمار , با مالدیو , با سنگاپور و امثالهم بازی میکرد 17 تا 17 تا میزد که سهم این بابا علی دائی میشد 6-7 گل !
همین امثال شماست که این بابا رو که ___ رو از گوشت کوبیده تشخیص نمیده میکنین اسطوره !
این هم مربی گریش .. سید صالحی کجا زیر دست این شد ؟ تو تراکتور تیمی نبود کهع ازش گل نخورده باشه .
کوریا بهترین دروازه بان خارجی سالهای اخیره . بنگر - سید جلال بهترین مدافع های لیگن . کم بازیکن داره ! خلعتبری مهره کیروش واسه رفتن به جام جهانی بود. صادقیان و مسلمان رو هم خرید.
اگه اینا بدن پس بازیکنای نفت تهران که امروز 3 تا زد پس تیم نونهالانه .. کمتر جک بگو . علی دائی هیچ بار فنی نداره .

Reza_Rms

Registered User
لایک‌ها
230
پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد؟؟!!
به قیمت کلی اعصاب خوردی و حرص و جوش
یه بار ندیدیم چه تو تیم ملی و چه تو این پرسپولیس که کار رو همون اول و بدون تبصره و اما و اگر یه سره کنن....

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پرسپولیس هنوز شانس قهرمانی دارد؟؟!!
به قیمت کلی اعصاب خوردی و حرص و جوش
یه بار ندیدیم چه تو تیم ملی و چه تو این پرسپولیس که کار رو همون اول و بدون تبصره و اما و اگر یه سره کنن....
مگه بقیه تیم ها هالو هستند و تیم ما رئال مادرید ???

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ولی از لحاظ مهره ای غیر از چنتا مهره الکی وبی ارزش مثله نوری و دهنوی کلا بهترین تیم بودیم وهستیم رو برگه ولی اگه میشد سال دیگه همین بازیکنارو داشتیم با یه مربی بزرگتر خیلی عالی میشد

بالا