• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
با تمام وجود در خدمت پرسپولیس خواهم بود!
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس چسباندن اَنگ بی‌تعصبی به بازیکنان این تیم را بی‌انصافی دانست.

به گزارش پارس به نقل از تسنیم ؛ امید عالیشاه در مورد آخرین وضعیت خود، اظهار داشت: هر روز در تمرینات حضور دارم اما فعلاً به توصیه پزشک تیم نباید بازی کنم. به همین دلیل در دیدار با صبا نیز حاضر نخواهم شد اما قطعاً در 3 بازی حساس و تعیین‌کننده پایان فصل در سال آینده با تمام وجود در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل صبای قم خاطر نشان کرد: ما در ورزشگاه آزادی مقابل این تیم بازی می‌کنیم. تجربه بازی‌های قبلی‌مان نشان داده کمتر تیمی قادر است در این ورزشگاه مقابل پرسپولیس دوام بیاورد و قادر به ایستادگی باشد. صبای قم هم در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس از این قاعده مستثنی نخواهد بود و با وجود اینکه تیم خوب، جنگنده و دونده‌ای است اما مقابل ما در ورزشگاه آزادی قادر به عرض اندام نخواهد بود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با یادآوری دیدار رفت تیمش مقابل صبای قم در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم تاکید کرد: در دیدار رفت برابر این تیم مساوی کردیم اما بازی برگشت یک دیدار کاملاً متفاوت است و ما در 4 بازی آخر فصل‌مان برای کسب عنوان قهرمانی امتیاز از دست نخواهیم داد.

عالیشاه در واکنش به انتقاداتی که به بازیکنان پرسپولیس می‌شود، گفت: بازیکنان پرسپولیس واقعاً نفرات باغیرت و باتعصبی هستند که ماه‌ها با وجود مشکلات مالی فراوان دم نزدند و اعتراض نکردند. بازیکنان پرسپولیس به خاطر هواداران هرچه در توان داشتند گذاشتند و خرج کردند بنابراین چسباندن اَنگ‌های مختلف از جمله بی‌تعصبی به آنها بی‌انصافی است و این اَنگ‌ها به ما نمی‌چسبد.

وی در خاتمه تصریح کرد: بعد از این همه حرف و حاشیه که در مورد بازیکنان پرسپولیس به وجود آمد آنها برای هواداران با تمام وجود بازی خواهند کرد. بدون شک برای قهرمانی یک گام عقب نخواهیم گذاشت و با تمام وجود برای جلب توجه هواداران تلاش می‌کنیم.

پ.ن:همتون بی غیرتین پولکی های عوضی

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
استيلي هم تاييد كرد خدايتي ميخواد پرسپوليس رو تحويل بگيره

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
شاید تنها راه قهرمان شدن ۵۷ امتیازی شدن در صورت امتیاز از دست دادن رقبا که خیلی بعیده

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
کريمي: عزت و ذلت دست خداست

بازيکن تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت:خدا را شکر مي‌کنم که قهرمان شديم هر چند که من از اين قهرماني‌ها زياد داشتم که خيلي‌ها حتي آرزوي آن را دارند.
00946103.jpg

علي کريمي پس از قهرماني تراکتورسازي در جام حذفي گفت: خدا را شکر مي‌کنم که قهرمان شديم هر چند که من از اين قهرماني‌ها زياد داشتم که خيلي‌ها حتي آرزوي آن را دارند.

وي در خصوص اينکه چرا در جشن قهرماني حضور کمي داشت، افزود: من در جشن قهرماني بودم اما هم کمرم درد مي‌کرد و هم اينکه مي‌خواستم بازيکنان جوان کاپ را بالاي سرشان ببرند.

بازيکن پيشين تيم فوتبال پرسپوليس درباره اين تيم هم افزود: بالاخره عزت و ذلت دست خداست. يکسري‌ها آمدند که حالا هم رفته‌اند و مشخص شد که در زماني که در پرسپوليس بودند چه کارهايي کردند البته آنها در حدي نيستند که من بخواهم درباره‌شان حرف بزنم.

کريمي در خصوص شعار هواداران که علي کريمي را تشويق مي‌کردند، اظهار داشت: اين صحبت‌ها خوب نيست. من زماني که در پرسپوليس بودم از اين شعارها داده مي‌شد اما خوب نيست کسي را مقابل کسي قرار داد.

کريمي در مورد بازگشتش به پرسپوليس، افزود: چيزي که مهم است اين است که نبايد آدم‌ها گذشته خود را فراموش کنند. به هر حال روزي است که همه چيز دست شماست اما نمي‌دانيد که فردا چه اتفاقي مي‌افتد و چه مسائلي به وجود مي‌آيد.

وي در مورد اينکه با علي دايي همکاري نکرده يادآور شد: نيازي نمي‌بينم که با طرف خود کار کنم وقتي در قراردادشان شرط عدم حضور من را مي‌گذارند چه کاري بايد انجام دهم؟ چطور مي‌توانم کار کنم؟ اينقدر مغزشان هم کار نمي‌کند که لااقل پيشنهادي بدهند و بگويند به توافق نرسيديم. زمان انصاري‌فرد هم من از پرسپوليس رفتم اما دم او گرم که مرا صدا کرد و گفت به نتيجه نرسيديم.

هافبک تراکتورسازي يادآور شد: اما اين آقايان چه کاري کردند؟ حتي يک بار هم با من تماس نگرفتند. اين کارها را با امثال من و مهدوي‌کيا و خيلي از بازيکنان ديگر کردند اسم نمي‌آورم زيرا همين بازيکنان بودند که با آنها چنين رفتارهايي صورت گرفت.

کريمي در مورد اينکه هيچ موقع رابطه حسنه‌اي با دايي نداشته، گفت: نوع برخورد چنين موضوعي را به وجود مي‌آورد شما مي‌توانيد از تمام بازيکنان بپرسيد هر بازيکن جواني که به تيم مي‌آمد به گونه‌‌اي اذيت مي‌شد مي‌توانيد از گل‌محمدي، نويدکيا و اين بازيکناني که شاهد زنده هستند بپرسيد. نوع برخورد اين مسائل را به وجود مي‌آورد.

وي افزود: اينگونه نيست که حتما بازيکنان کوچک‌تر احترام بگذارند بايد احترام متقابل باشد.

کريمي در مورد اينکه آيا خط و خطوطي در تيم وجود داشت، تصريح کرد: خط و خطوط نبود اما نوع برخورد مناسب نبود يک بازيکن اگر به صورت معمولي هم از اين آقا توپ مي گرفت او برمي‌گشت و به او چيزي مي‌گفت اين مسائل تمام شد من مي‌‌گويم افراد نبايد گذشته خود را فراموش کنند هم‌اکنون هم به گونه‌ي هستند که با داد و بيداد کار خود را پيش مي‌برند حرف من اين است که عزت و ذلت دست آن بالايي است. گذر زمان همه چيز را مشخص خواهد کرد.

وي در مورد اينکه آيا اميد دارد به پرسپوليس بازگردد، گفت: ما با اميد زندگي مي‌کنيم شما مگر اميد نداريد چه در زندگي ورزشي خود و چه در زندگي روزمره‌‌ام با اميد زندگي مي‌کنم.

کريمي در مورد قهرماني تراکتورسازي در جام حذفي يادآور شد: سوال اول را به گونه‌‌اي پرسيديد که فراموش کردم به هواداران اين پيروزي را تبريک بگويم به تمامي طرفداران و تمام آذري‌زبان‌ها تبريک مي‌گويم اميدوارم طرفداران شاد شده باشند خيلي چيزها دوست داشتم براي هوادارانم به دست آورم اما اين تنها چيزي بود که مي‌توانستم تقديم آنها کنم اميدوارم روزهاي خوبي را در کنار آنها که دوست دارند سپري کنند.
پ ن :
اقای دایی امید وارم سال دیگه عزت نداشته باشی تو پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
علی کریمی هر وقت تریبون گیر میاره عقده گشایی میکنه ..... خدا میدونه باهاش چه رفتاری شده که دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه ................. فعلا باید بره با عزتی که خدا بهش داده حال کنه!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نورمحمدی: درگیری ام با نیلسون ارزش خبری نداشت/ همیشه در تمرینات جدی هستم

رضا نورمحمدی در گفت وگویی، درباره درگیری اش در تمرین روز گذشته با نیلسون، گفت: بالاخره باید این را قبول کرد ما هر روز برای تمرین جدی و محکم دور هم جمع می شویم و نمی رویم که تا دور همدیگر باشیم.

وی افزود: اصلا درگیری کوچک من و نیلسون ارزش خبری نداشت که روی آن درگیری نام گذاشتند، بالاخره تمرین جدی است و برخی مسائل هم پیش می آید اما آنقدر شلوغش کردند که خودم هم باورم نمی شد که اتفاقات به روز پنج شنبه ربط دارد.

نورمحمدی خاطرنشان کرد: من همیشه عادت دارم در تمرینات جدی باشم و شاید تا الان بارها اتفاقات کوچک پیش آمده باشد اما واقعا این موضوع اصلا ارزش خبری نداشت که اینقدر بزرگش کردند. من با نیلسون رفیقم و این حرف را به خاطر اتفاقات روز پنج شنبه نمی زنم چون ما هم تیمی هستیم و همه به دنبال یک هدف.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
جناب linksis در صورت ادامه دادن، قطعا دسترسی شما محدود خواهد شد.

بقیه هم مراعات کنند؛ از کاربران فعال انتظار بیشتری داریم، در صورت عدم توجه ناچار به تصمیمات دیگری خواهیم بود ...

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150

بقیه هم مراعات کنند؛ از کاربران فعال انتظار بیشتری داریم، در صورت عدم توجه ناچار به تصمیمات دیگری خواهیم بود ...
بله چشم این جا گفتن واقعیت ها عواقب داره تکرار نمیشه ....

اما یه سوال یه خبری گزاشتم از علی پور که خبر بود ایا این هم غیر مجاز بود که شما پاک کردین یا با شخص بنده مشکل دارین ؟!

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
من نميدونم چرا هر كي از پرسپوليس ميره و تيمش يه چيزي ميشه مياد ميگه عزت داده خدا از اينجور بحث ها
اقايون مثل اينكه از خداشون هست پرسپوليس پايينتر از تيم اونا وايسه تا عزت گيرشون بياد

Sent from my HTC One X

• Like
Reactions: usl

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
بله چشم این جا گفتن واقعیت ها عواقب داره تکرار نمیشه ....

اما یه سوال یه خبری گزاشتم از علی پور که خبر بود ایا این هم غیر مجاز بود که شما پاک کردین یا با شخص بنده مشکل دارین ؟!

دوست عزیز خبر شما مرتبط با موضوع تاپیک نبود. قوانین تاپیک های هواداری رو در صفحه اول تاپیک وقایع مطالعه کنید.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
محسن خلیلی

* خیلی ها گفتند مرفاوی بخاطر گل های دربی کنارت گذاشت.

* کاش رویانیان مثل کاشانی به جای میلیارد ، 100 میلیون پول می داد.

* کاشانی گفت دوست دارید قرارداد 500 میلیونی ببندم و بعد پول تان را ندهم تا فکرتان خراب شود؟

امروز تولد محسن خلیلی هست و 33 ساله شد.
البته این پست راجب پرسپولیس هست دیگه بعید میدونم مشکلی داشته باشه !!

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
آقای شماره 8 که رویانیان بهش گفت ام‌الفساد!
کریم‌ انصاریفرد، مهاجمی که دایی گفت سه بار استخاره کردم برای موندنش و هر سه بار هم بد اومده.
جواد کاظمیان، هافبکی که سعید شیرینی چک دستفروش جلوی بانک رو بهش داده بود.
محمد نصرتی، مدافعی که مازاد تشخیص داده شد.
فرشاد احمدزاده، پدیده‌ای که نیازی به موندنش نبود...
عذر همگی‌ از پرسپولیس خواسته شد، رفتن تا به تیم دوست داشتنی تراکتورسازی کمک کنن برای اولین بار در تاریخش یه جام از فوتبال ایران بگیره. اتفاقی که سالها پیش باید می‌افتاد.
خیلی از کسایی که هوادار تراکتور نیستن هم برای علی کریمی خوشحالن که فینال حذفی پارسال اونطور با مرام و رفاقت، به خاطر مهدوی‌کیا گفت منم خداحافظ. جادوگر، یا به قول تبریزی ها کاپرفیلد، موند تا فینال بعدی حقش رو بگیره.
یادتونه اون شبی که رویانیان روی خط 90 درباره کاظمیان داد می‌زد ما نباید پولی به اینا بدیم چون اینا پدر پرسپولیس رو درآوردن؟ اونا که نیستن، الان کی پدر پرسپولیس رو در آورده؟
اونایی که رفتن، رفتن جام گرفتن. نموندن تا بخشی از اعتصابات باشن. روندن یه تراکتور سالم که بتونه جاده قهرمانی رو شخم بزنه، بهتر از نشستن پشت پورشه ایه که حتی سند هم نداره

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

اقای مرتضی اینجا از سرمربی و مدیر عامل خودمون با بدترین الفاظ یاد میکنن و پستها پاک نمیشه ..حالا یه مکالمه معمولی با بچه های اس...لال پاک میشه ............... برخورد با بعضی پستها دوگانه هست ............ من میزارمش به پای مشخص نبودن مرزها و اینکه کار سختیه که پستهای واقعا مورد دار از پستهای بی مورد جدا بشن ......................

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
آقای شماره 8 که رویانیان بهش گفت ام‌الفساد!

البته رویانیان گفته بود "ام المصائب"؛ این کلمه با کلمه ای که شما نوشتید، تفاوت معنایی زیادی دارد.

...

ما فعلا فقط می توانیم برای علی کریمی که زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده آروزی موفقیت کنیم و امیدوار باشیم که این اتفاق "خداحافظی با پیراهن سرخ پرسپولیس" برای او در انتهای فوتبالش بیفتد.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
كلا هر چي ضرر خورديم از اقاي رويانيان و انتخاباش بود ...

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
اقای مرتضی اینجا از سرمربی و مدیر عامل خودمون با بدترین الفاظ یاد میکنن و پستها پاک نمیشه ..حالا یه مکالمه معمولی با بچه های اس...لال پاک میشه ............... برخورد با بعضی پستها دوگانه هست ............ من میزارمش به پای مشخص نبودن مرزها و اینکه کار سختیه که پستهای واقعا مورد دار از پستهای بی مورد جدا بشن ......................

جناب داوود عزیز، از شما که کاربر فعال هستید (همین طور سایر کاربران فعال)، واقعا انتظار بیشتری داریم؛ وقتی شما اسم تیم رقیب رو با نقطه چین وسط کلمه استقلال می نویسید، این مصداق بی احترامی است. ضمنا صحبت هایی که اینجا شد اسمش مکالمه ساده یا عمومی نبود ... پیشنهاد می کنم شما هم یک بار دیگر قوانین تاپیک هواداری را مطالعه کنید و نهایتا اگر هر جا مورد خلافی دیدید، فقط ریپورت بدهید، همین.

ممنونم

بالا