• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
اقای رویانیان شما اگر ۵ ملیارد بدهی داری رسانه ای کن قبل از شما کی مدیر عامل بود که تیم ۶۰ ملیارد بدهی داره چرا رقبا بدهی ندارند چرا اونا اعتصاب نمیکنن

اصلا چرا رفتی ترسیدی کسی نمیخواست بری الکی گفتی زیر ابم خورد شما سرداری برای خودت هستی پدر تیم رو دروردین بابا یه سهمیه شده

ارزو اسم خودتون رو گزاشتین مدیر(نه مدیر عامل ابگوشتی میخوایم نه سردار )

باز دم کاشانی گرم بد بخت چه تیمی بست ۱قهرمانی لیگ ۲ تا حذفی شما هم ولایت خجالت داره بابا

پول ندارین تیم رو ببرید اردو برید بمیرید بابا تازمانی که امثال شما باشن تیم ما به هیچ جا نمیرسه تمام

اقای دایی شما هم استخاره کن چه تیمی بری ما مربی میخوایم دانش فنی داشته باشه نه دانش معارف استخاره

مرد حسابی یه مدیر عامل درست حسابی داشتیم انقدر چرت و پرت بافتی از کار برکنار شد هیچ تیمی نیست بری بدونه حاشیه

یحی یه پارچه مرد هست یه بار صدا ازش نشنیدیم شما فقط بگی داول غش کرد

همین خودت رفتی شیکایت کردی گفتی پولم رو نمیدن بابا ول کنید برید ابروی تیم رو بردی هر جا رفتی با باند بازی بود سایپا داشت قهرمان میشد به زور

رفتی مربیشون شدی کرانچار اگر تو پرسپولیس بود راحت قهرمان میشدیم تو بیخود میکنی حق به بازیکن میدی تو کی هستی
یادته نتایج افتضاحت رو از پیکان ۴ تا ۴تا میخوردی

چه قدر هوادارا التماس کردن بری خدا ازت نگذره اومدی جای یحی رو گرفتی

من از کریمی هم حمایت نمیکنم همین اقا هم باعث شد قهرمان اسیا نشیم ایشون هم مشکل داره

من طرفدار کسی هستم که واقعا عاشق پرســـپولیس باشه براش جوون بده امثال خلیلی باقری معدنچی نه این پول پرستا

نه مربی ای که با استخاره انصاریفرد رو از دست بده وای به حال این فوتبال چه کردند با پرسپولیـــــــسیمان چه کردند ؟!!

Last edited:

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
جناب مرتضی سخت میگیرید ....واقعا نقطه چین بین اسم تیم بی احترامی میشه؟ فقط نمیخوام تو این تاپیک اسم تیم رقیب رو کامل بنویسم ......... یعنی نمیشه به حریف بی احترامی کرد به نحوی که نشه پست رو پاک کرد؟ همون طور که گفتم اینجا تو تفسیر قوانین یه مقدار سوتفاهم وجود داره .......... چیزی که هست مدیرا خودشونو راحت کردن و از دم پاک میکنن و این کار از تمییز دادن پست مشکوک و پست مورد دار راحتتره ............ ضمنا جواب بنده رو تو سلیقه ای پاک کردن پستها رو ندادین ............ کوچکترین حرفی از رقیب سریع پاک و بی احترامی به اشخاصی که منتسب به تیم هستن تا حد زیادی ازاد!!! صد در صد برا کاربرا هم مشکل میشه میشه که خودشون ....خودشونو سانسور کنن ..................

پ . این باعث نمیشه که زحمات ناظمان محترم نادیده گرفته بشه ...........................

بهتره این بحث در صورت لزوم در تاپیک وقایع دنبال بشه؛

نکته اول: نمی فهمم چه اشکالی داره آدم به رقیبش احترام بگذاره و ضمن این احترام رقابتش رو هم داشته باشه.
نکته دوم: قطعا با هر نوع بی احترامی برخورد خواهد شد. (شدت برخورد رابطه مستقیمی با میزان و شدت بی احترامی خواهد داشت)

اما در مورد سلیقه ای برخورد کردن اعضای مدیریت تالار فوتبال؛ شاید برخی دوستان تصور می کنند ما 24 ساعت توی این سایت هستیم و با صدها چشم داریم تمام بخش را رصد می کنیم! باید عرض کنم که بنده که نه چنین قدرتی دارم نه واقعا چنین فرصتی ... لابد دوستان دیگر تیم مدیریت هم همینطورند، که در صورت لزوم می توانند توضیح بدهند. بنده به شخصه تاپیک هایی رو که معمولا پتانسیل پست های مشکل دار رو داشته اند، چک می کنم، اما شما و دیگران قطعا بهترین و سریع ترین جواب رو در وهله اول از "ریپورت" خواهید گرفت.

تکرار چندین و چند باره تذکر به مطالعه قوانین تاپیک های هواداری برای ما واقعا ملال آور شده، فرض ما بر این هست که هر کسی در بخش فوتبال قصد فعالیت کردن داره، این قوانین رو خوانده و ملزم به رعایت آنهاست، در نتیجه برای ما هم پاک کردن، ویرایش کردن و ... اصلا جالب و خوشایند نیست.

موفق باشید

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
001.jpg

خبرگزاری هواداران پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس چسباندن اَنگ بی‌تعصبی به بازیکنان این تیم را بی‌انصافی دانست.

به گزارش خبرگزاری هواداران پرسپولیس ، امید عالیشاه در مورد آخرین وضعیت خود اظهار داشت:

هر روز در تمرینات حضور دارم اما فعلاً به توصیه پزشک تیم نباید بازی کنم. به همین دلیل در دیدار با صبا نیز حاضر نخواهم شد اما قطعاً در 3 بازی حساس و تعیین‌کننده پایان فصل در سال آینده با تمام وجود در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

وی با اشاره به دیدار تیمش مقابل صبای قم خاطر نشان کرد: ما در ورزشگاه آزادی مقابل این تیم بازی می‌کنیم. تجربه بازی‌های قبلی‌مان نشان داده کمتر تیمی قادر است در این ورزشگاه مقابل پرسپولیس دوام بیاورد و قادر به ایستادگی باشد. صبای قم هم در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس از این قاعده مستثنی نخواهد بود و با وجود اینکه تیم خوب، جنگنده و دونده‌ای است اما مقابل ما در ورزشگاه آزادی قادر به عرض اندام نخواهد بود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با یادآوری دیدار رفت تیمش مقابل صبای قم در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم تاکید کرد: در دیدار رفت برابر این تیم مساوی کردیم اما بازی برگشت یک دیدار کاملاً متفاوت است و ما در 4 بازی آخر فصل‌مان برای کسب عنوان قهرمانی امتیاز از دست نخواهیم داد.

عالیشاه در واکنش به انتقاداتی که به بازیکنان پرسپولیس می‌شود، گفت: بازیکنان پرسپولیس واقعاً نفرات باغیرت و باتعصبی هستند که ماه‌ها با وجود مشکلات مالی فراوان دم نزدند و اعتراض نکردند. بازیکنان پرسپولیس به خاطر هواداران هرچه در توان داشتند گذاشتند و خرج کردند بنابراین چسباندن اَنگ‌های مختلف از جمله بی‌تعصبی به آنها بی‌انصافی است و این اَنگ‌ها به ما نمی‌چسبد.

وی در خاتمه تصریح کرد: بعد از این همه حرف و حاشیه که در مورد بازیکنان پرسپولیس به وجود آمد آنها برای هواداران با تمام وجود بازی خواهند کرد. بدون شک برای قهرمانی یک گام عقب نخواهیم گذاشت و با تمام وجود برای جلب توجه هواداران تلاش می‌کنیم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بهتره این بحث در صورت لزوم در تاپیک وقایع دنبال بشه؛

نکته اول: نمی فهمم چه اشکالی داره آدم به رقیبش احترام بگذاره و ضمن این احترام رقابتش رو هم داشته باشه.
نکته دوم: قطعا با هر نوع بی احترامی برخورد خواهد شد. (شدت برخورد رابطه مستقیمی با میزان و شدت بی احترامی خواهد داشت)

اما در مورد سلیقه ای برخورد کردن اعضای مدیریت تالار فوتبال؛ شاید برخی دوستان تصور می کنند ما 24 ساعت توی این سایت هستیم و با صدها چشم داریم تمام بخش را رصد می کنیم! باید عرض کنم که بنده که نه چنین قدرتی دارم نه واقعا چنین فرصتی ... لابد دوستان دیگر تیم مدیریت هم همینطورند، که در صورت لزوم می توانند توضیح بدهند. بنده به شخصه تاپیک هایی رو که معمولا پتانسیل پست های مشکل دار رو داشته اند، چک می کنم، اما شما و دیگران قطعا بهترین و سریع ترین جواب رو از "ریپورت" خواهید گرفت.

تکرار چندین و چند باره تذکر به مطالعه قوانین تاپیک های هواداری برای ما واقعا ملال آور شده، فرض ما بر این هست که هر کسی در بخش فوتبال قصد فعالیت کردن داره، این قوانین رو خوانده و ملزم به رعایت آنهاست، در نتیجه برای ما هم پاک کردن، ویرایش کردن و ... اصلا جالب و خوشایند نیست.

موفق باشید

این پست جواب من نیست ................................به عنوان اعتراض 24 ساعت تاپیک رو ترک میکنم .............................. تو فرصت دیگه نظرمو میگم ..................... شب شما بخیر!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
لطفا اگر ابهامی باقی مانده از تاپیک وقایع استفاده کنید برای اعلام و اظهار نظر. بقیه مواردی که مرتبط با موضوع تاپیک نباشند پاک خواهند شد.

linksis

Registered User
لایک‌ها
1,150
این پست جواب من نیست ................................به عنوان اعتراض 24 ساعت تاپیک رو ترک میکنم .............................. تو فرصت دیگه نظرمو میگم ..................... شب شما بخیر!
یه کاربر خوب داشتیم اعتصاب کرد
من هم یه عضو کوچیک این جا با ایشون اعتصاب میکنم !!

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستانی که چماق دست گرفتن دارن می کوبن سر رویانیان فقط کافی به چایگاه 5-6 فصل اخیر پرسپولیس نگاه کنن و جایگاه الان تیم رو دوست عزیزی که تمام مشکلات رو رویانیان می بینی به نظرت اگه الان مشکل مالی نبود و وزارت ورزش حمایت می کرد پرسپولیس به حاشیه می رفت یا اعتصابی در کار بود فقط نگین می خواست میلیاردی خرج بازیکن نکنه که اگه اینکار رو نمی کرد هیچ کدوم از این بازیکن ها تو پرسپولیس نبودن همین نیلسون که جون میدین براش نبود سید سیم خاردارتون نبود امثال پیام عالیشاه و خلعتبری عمرا از صد کیلومتری پرسپولیس هم رد می شدن نصف تیم های لیگ برتر اگه بیشتر از رویانیان پول نداده باشن کمتر هم ندادن همین سپاهان و استقلال و مس کرمان و تراکتور سازی و... خیلی خیلی بیشتر پول ریخت و پاش کردن ولی علاوه بر اون دست هایی پشت پرده که همیشه تبر به دست در حال زدن ریشه پرسپولیس هستن یه سری پا های زیر پتو هم اضافه شده بود که در حال لگد پراکنی به رویانیان و برهم زدن ارامش تیمی بود که رویانیان برا ساخش زحمت کشیده بود
در ضمن این اعتصابات و این مسخره بازی ها هم در زمان مدیریت طلایی جناب پروین داره صورت می گیره و من بهتون قول میدم حتی اگه دادکان هم که نمونه کامل یک مدیر ورزشی با تدبیر و موفق هست هم به پرسپولیس بیاد و همون برخورد هایی که با رویانیان شد با ایشون هم بشه بازم نتیجه مشابه همینی میشه که الان صورت گرفته
پس بیخود رویانیان رو نزارید وسط سیبل و هدف بگبرینش

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پروين: بعيد مي‌دانم پرسپوليس خصوصي شود

مديرعامل باشگاه پرسپوليس مي‌گويد هر چند نماينده تام‌الاختيار وزير ورزش قولي براي کمک مالي به او نداده اما مي‌شود دست به دست هم مشکلات مالي قرمزها را حل کرد.
00946503.jpg

علي پروين در واکنش به خبرهاي منتشر شده مبني بر احتمال حضور حسين هدايتي در هيات مديره باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: قرار نبود ايشان به هيات مديره پرسپوليس بيايد بلکه قرار بود ما چند نفر را به عضو هيات مديره اضافه کنيم و تعداد اعضاي هيات مديره را به هفت يا 9 نفر برسانيم. بايد سرمايه‌گذاري کنيم که دچار مشکلات مالي نشويم. تصميم اين بود که يکي از آقايان بيايد و به پرسپوليس کمک کند.

به گزارش ايسنا، او در پاسخ به اين پرسش که آيا با هدايتي توافق شده است؟ تصريح کرد: خير. هنوز توافقي صورت نگرفته است.

پروين در واکنش به اين اظهار نظر که هر روز رقم‌هاي مختلفي از بدهي هاي باشگاه پرسپوليس شنيده مي‌شود، قضيه بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس از چه قرار است؟ خاطر نشان کرد: بدهي‌هاي باشگاه پرسپوليس دست آقاي عاشوري، مسئول مالي باشگاه است. ما نمي دانيم که در گذشته چه کردند، اما پيگيري مي‌کنيم، وزارت ورزش و جوانان هم پيگير است. پنج نفر حسابرس از طرف وزارت ورزش و جوانان به باشگاه پرسپوليس آمدند که از اين بابت خوشحاليم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با بيان اين که مدير مالي 10 ساله باشگاه پرسپوليس رقم بدهي باشگاه را نزديک به 60 ميليارد تومان تخمين زده است،‌ خاطر نشان کرد: عاشوري، مسئول مالي باشگاه پرسپوليس در نامه‌اي رسمي به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده که بدهي باشگاه نزديک به 60 ميليارد تومان است. پنج نفر از سوي وزارتخانه صبح امروز در باشگاه مستقر شدند. آنها راحت‌تر مي‌توانند بدهي را بررسي و نتيجه‌ را اعلام کنند.

پروين در پاسخ به اين پرسش که حسابرسان مالي چه زماني ميزان قطعي بدهي باشگاه را اعلام خواهند کرد؟ تاکيد کرد: حسابرسان صبح امروز کارشان را آغاز کردند. منتقمي محلي را براي فعاليت آنها قرار دارد. معلوم نيست چه زماني ليست بدهي‌ها اعلام شود. بدهي چه يک ميليارد باشد و چه صد ميليارد باشد فرقي نمي‌کند. البته اگر قرار باشد که ما در راس کار باشيم هر چه کمتر باشد به نفع ماست، ‌چون ما بايد آن را بپردازيم.

او درباره شرايط باشگاه پرسپوليس پس از اتمام اعتصاب بازيکنانش، گفت: بازيکنان تيم تمرين مي‌کنند و خدا را شکر شرايط بد نيست. مشکل اصلي ما بحث مالي است. به دنبال پول هستيم . همه تلاشمان را مي‌کنيم که از نظر مالي بازيکنان را تامين کنيم.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا وزارت ورزش و جوانان قولي براي کمک به شما داده است؟ خاطر نشان کرد: اکنون در خدمت آقاي خادم بوديم و با هم صحبت کرديم، ايشان به ما قولي ندادند، ‌اما دست به دست هم مي‌دهيم تا مشکلات را حل کنيم. مشکلات پرسپوليس فقط مالي است. باشگاه تا حدودي مشکل دارد که با پول درست مي‌شود. مشکلات مالي همه باشگاه و بازيکنان را تحت تاثير قرار داده است، اميدوارم که با کمک وزارت ورزش و جوانان آن را حل کنيم.

پروين در پايان در واکنش به خبر منتشر شده از سوي وزارت ورزش و جوانان مبني بر اين که دو باشگاه استقلال و پرسپوليس حداکثر تا بيستم فروردين ماه 93 واگذار مي‌شوند، به ايسنا گفت: خدا کند اين اتفاق بيفتد ولي بعيد مي‌دانم، چون چند سالي است که اين مسائل را مطرح مي‌کنند، اما ما چيزي نديده‌ايم و اتفاقي هم رخ نداده است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
رويانيان :

دايي هيچ شرطي براي امضاي قرارداد نگذاشت

مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس گفت: علي دايي هنگام امضاي قرارداد هيچ شرطي براي بودن و نبودن بازيکنان نگذاشته بود.
00945214.jpg

محمد رويانيان در واکنش به اظهارات علي کريمي پس از پيروزي تراکتورسازي مقابل مس کرمان و قهرماني در جام حذفي مبني بر اينکه مربي حال حاضر پرسپوليس شرط گذاشته بود تا او در تيم نباشد، گفت: من هرگز دوست ندارم جوابي به اين صحبت‌ها بدهم چون فوتبال را ديگر به خودشان سپردم اما دايي شرطي براي بودن و نبودن بازيکني در پرسپوليس هنگام امضاي قرارداد نگذاشته بود.

به گزارش فارس، وي افزود: من نمي‌خواهم جواب هيچ‌کس را بدهم مردم همه‌چيز را مي‌دانند و قضاوت مي‌کنند. آنها بهترين قاضي هستند و اميدوارم از من رضايت داشته باشند. من الان در جبهه ديگر به فکر خدمت به کشورم هستم و اميدوارم بتوانم به هدفم برسم.

مديرعامل سابق پرسپوليس تاکيد کرد: علي کريمي صحبت هايي را انجام داده، اما براي اين بازيکن آرزوي موفقيت دارم و همان طوري که گفتم من ديگر کاري با اين فوتبال و فوتباليست ها ندارم،. همين جا از آنهايي که عليه من بودند و براي زدنم تلاش کردند، خسته نباشيد مي گويم،‌ اما به آقايان مي‌گويم حالا که من کاري ندارم، شما هم رعايت کنيد چون ديگر در فوتبال نيستم و زندگي من جاي ديگري است. دوباره تاکيد من که اين فوتبال براي کريمي و امثال اوست و به همين دليل برايش آرزوي موفقيت دارم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منافی: بازیکنان پرسپولیس اعتصاب را فراموش کرده‌اند / با حضور نورمحمدی نگران غیبت حسینی نیستیم

xmanafi3.jpg.pagespeed.ic._0-B5uIIa5.jpg
پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بعد از آنکه مسولان باشگاه آب پاکی را روی دست‌مان ریختند بازیکنان اعتصاب را فراموش کرده و سعی دارند بهترین نمایش ممکن را مقابل صبا داشته باشند.

جواد منافی به تشریح آخرین وضعیت تیم پرسپولیس پرداخت و از شانس این تیم برای دستیابی به عنوان قهرمانی لیگ برتر گفت.

در تمرین روز پنج‌شنبه بین نیلسون و رضا نورمحمدی درگیری به وجود آمد؟

در بازی تمرینی محمدی و عابدزاده 2 دروازه‌بان تیم ما بودند نیلسون هم با نظر سرمربی وسط زمین بازی کرد. در یک صحنه از بازی برخورد فوتبالی بر سر تصاحب توپ بین نورمحمدی و نیلسون به وجود آمد اما برخورد فیزیکی در کار نبود و درگیری بین این 2 بازیکن به وجود نیامد. بیان بعضی از مسائل در مورد موضوعی که توضیح دادم بزرگنمایی است.

غیبت سیدجلال حسینی، بهترین مدافع تیم‌تان در بازی مقابل صبا برای‌تان مشکل‌ساز نخواهد شد؟

در اینکه سیدجلال یکی از بهترین مدافعان فوتبال ایران است، هیچ تردیدی نیست اما به هرحال بعد از محرومیتی که به وجود آمده ما باید از بازیکن جایگزین استفاده کنیم. ما با حضور رضا نورمحمدی در پست دفاع خیال‌مان راحت است، چون این بازیکن با وجود اینکه کمتر فرصت بازی پیدا کرده است از تجربه بالایی برخوردار است. با این شرایط در غیاب سیدجلال در خط دفاعی مشکل خاصی را احساس نمی‌کنیم.

اثرات اعتصاب از بین رفته و دیگر مقابل صبا برای پرسپولیس مشکلی را به وجود نخواهد آورد؟

به هرحال بعد از بازی با فجر ما هر روز در 2 نوبت تمرین کردیم و بعد از آنکه مسولان آب پاکی را روی دست‌مان ریختند بازیکنان همه چیز را فراموش کرده و سعی دارند بهترین نمایش ممکن را مقابل صبا داشته باشند.

تا پیش از دیدار مقابل صبا چقدر به از دست دادن امتیاز از سوی سایر مدعیان امیدوارید؟

ما برای جبران امتیاز حتماً در هفته‌ای که پیش رو داریم چشم به 3 بازی دیگر و نتایج آنها داریم اما صرف‌نظر از این موضوع ما می‌دانیم که تمرکزمان فقط باید روی دیدارهای خودمان و پیروزی در آنها باشد.

نگران تعطیلات طولانی لیگ که بعد از دیدارتان مقابل صبا آغاز خواهد شد، نیستید؟

در وهله نخست به این فکر می‌کنیم که صبا را شکست دهیم اما به هر حال این هم یک واقعیت است که آماده نگه داشتن بازیکنان در تعطیلات بیشتر از یک‌ماه کار سختی است و کادر فنی تمام تلاشش را انجام خواهد داد تا با برنامه‌ریزی اصولی بدن‌های بازیکنان اصطلاحاً به خواب نرود و برای 3 دیدار پایانی شرایط تیم به شکل خوبی باقی بماند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
صادقیان: هنوز برای قهرمانی امید داریم

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از قهرمانی تراکتورسازی تبریز در جام حذفی ابراز خوشحالی کرد.

پیام صادقیان در مورد قهرمانی تراکتورسازی تبریز در جام حذفی گفت: بازی مس کرمان و تراکتورسازی را تماشا کردم و آرزوی قلبی‌ام این بود که تراکتورسازی قهرمان شود. من تبریزی هستم و خون آذری در رگ‌هایم جاری است و نمی‌توانم فراموش کنم که بچه محله «امیرخیز» تبریز هستم.

وی ادامه داد: تراکتورسازی مدت‌ها جامی نگرفته بود و به این قهرمانی احتیاج داشت. باز هم این قهرمانی را به مردم خونگرم تبریز تبریک می‌گویم.

هافبک پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا دوست نداشته در قهرمانی تراکتورسازی سهیم باشد، اظهار داشت: قسمت نبود به تراکتورسازی بروم و حالا با قدرت در خدمت پرسپولیس هستم. تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا برای پرسپولیس بهترین بازیکن باشم و هواداران از من راضی باشند.

صادقیان درباره آخرین وضعیت پرسپولیس تاکید کرد: هنوز برای قهرمانی امید داریم و روی کاغذ می‌توانیم قهرمان شویم. شرایط اینطور نیست که بگوییم پرسپولیس دیگر برای قهرمانی شانس ندارد. اگر نتوانیم قهرمان شویم آن وقت باید سهمیه آسیایی را بگیریم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود تراکتورسازی بعد از قهرمانی در جام حذفی دیگر برای لیگ انگیزه ندارد و ممکن است این مسئله در 4 بازی آینده این تیم در لیگ تاثیر داشته باشد، تصریح کرد: فکر نمی‌کنم اینطور باشد، تراکتورسازی تیم بزرگ و حرفه‌ای است که هواداران پرتوقعی دارد.

صادقیان ادامه داد: مطمئناً هواداران تراکتورسازی از این تیم در بازی‌های آینده برد می‌خواهند و دوست دارند تیم‌شان در ادامه لیگ هم با قدرت بازی کند، ضمن اینکه جایگاه تراکتورسازی در لیگ هم بد نیست و می‌توانند با پیروزی در بازی‌های بعدی رتبه بهتری پیدا کنند.

این بازیکن در خصوص جدیت علی دایی در تمرینات اخیر پرسپولیس گفت: آقای دایی چند روزی است که با جدیت بیشتر و جالبی در تمرینات حاضر می‌شود. تمام بازیکنان تمرینات محکم و پرفشاری را انجام می‌دهند و آماده این هستند که 4 بازی آینده را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی در پایان گفت: عضو هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی نیستم و حرف‌هایی که از قول من در این شبکه‌ها منتشر می‌شود را تکذیب می‌کنم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نصیرزاده: حضور افراد صرفاً ورزشی در مدیریت باشگاه‌ها، خلاف توصیه فیفاست/نیازی نیست مدیر بداند فوتبال چند نفره است

205x128xnasirzadeh.jpg.pagespeed.ic.CQVAPOxQQH.jpg
پرسپولیس نیوز : مدرس دوره‌های مدیریت فوتبال گفت: حضور افراد صرفا ورزشی به عنوان مدیرعامل در باشگاه‌ها برخلاف توصیه‌های فیفاست.

هوشنگ نصیرزاده در مورد مسائل مدیریتی در باشگاه‌ها گفت: در تمامی دوره‌های مدیریت فوتبال هنگام تدریس علوم باشگاه‌داری فیفا معتقد است که مدیرعامل و هیأت مدیره باید 4 شرط اساسی را دارا باشند. اول اینکه به اصول اقتصاد تجارت و باشگاهداری آشنا باشند.

وی افزود: نکته دوم اینکه به سیستم بودجه بندی مسلط باشند سوم اینکه قادر باشند از صنعت فوتبال سود آوری کنند. شرط چهارم فیفا نیز برای اداره یک باشگاه داشتن یک ارتباط عمومی خوب و عالی با بیرون باشگاه است.

مدرس دوره‌های مدیریت درفوتبال گفت: از آنجا که دانش اداره تشکیلات فوتبال و باشگاه ها در کشور ما ضعیف است. اغلب رسانه های گروهی با فشاری که از طریق برنامه ها و نوشته های خود می آورند مدعی این هستند که باید مدیرعامل و هیأت مدیره دارای عکس با شورت ورزشی باشند. با مطالعه باشگاه‌های انگلیس، آلمان، فرانسه، هلند و ایتالیا کاملا مشخص است که باشگاه ها را افراد اقتصادی، سیاسی و بازرگانی اداره می‌کنند. به دلیل اینکه آنها باید حیات و ادامه کار باشگاه را تأمین کنند.

نصیرزاده تأکید کرد: مدیرعام و هیأت مدیره به قول مدرسین برجسته بین‌المللی حتی نیاز نیست بدانند در فوتبال چند نفر بازی می‌کنند. متاسفانه در کشور ما اصرار بر این است که باشگاه را به ورزشی ها بسپارند یا اینکه اگر یک فرد اقتصادی باشگاه را اداره کرد افراد ورزشی با این احساس که جای آنها گرفته شده است. اقدام به مصاحبه‌های سنگین می‌کنند. باشگاه ها در ایران طبق قانون تجارت شکل گرفتند. مدیران عامل باید متخصص علوم تجاری و اقتصادی باشند نه ورزشی.

وی افزود: تشکیلاتی به عنوان کمیته فنی، هیأت مدیره و مدیرعامل را از حیث مسائل فنی پشتیبانی می کند و مربی و بازیکن تهیه می کند. همانند وظیفه آلکس فرگوسن در منچستر. پس باید قبول کرد که اداره باشگاه‌های ورزشی به اشتباه به ورزشی سپرده می‌شود آنها در این سمت بعدا ناموفق و اعتبار خود را زیر سوال می برند.

نصیرزاده در پایان خاطرنشان کرد: مثلا یک مدرس مربیگیری در شمال کشور مدیرعامل یک باشگاه شد، که ناشی از ضعف دانش انتخاب کنندگان از اصول باشگاه داری است. البته مدیرعامل و هیأت مدیره که هم ورزشی وهم اقتصادی باشند که بعضا در آلمان هم پیدا می‌شوند بسیار مطلوب است اما در ایران بیشتر از دو یا سه نفر با این شرایط وجود ندارد. در فوتبال مدرن اگر با استاندارد بین المللی فکر نکنیم از کشورهای همسایه هم عقب خواهیم افتاد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
ستاره ای که با استخاره از دست رفت/کریم تاثیرگذارترین بازیکن لیگ و حذفی

پرسپولیس یک از اینده دارترین مهاجمان جوان ایران را دو دستی تقدیم تراکتورسازی کرد و خودش سراغ سید مهدی سید صالحی سی و اندی ساله رفت.

سایت گل-فصل کابوس بار اقای گل لیگ یازدهم در پرسپولیس باعث شده بود که او در ابتدای لیگ امسال به دنبال خروج از کشور باشد در ارزوی پیدا کردن یک تیم خوب خارجی در سال جام جهانی. از این رو کریم انصاری فرد در روزهایی که دایی و شاگردانش در حال تمرین در درفشی فر بودند در ایران حضور نداشت اما همواره عنوان می کرد اگر قرار باشد در لیگ خودمان بازی کند اولویت نخستش پرسپولیس است.او نتوانست با تیم های مورد نظرش به توافق برسد از این رو قصد بازگشت به پرسپولیس را داشت اما این بار سد بزرگی به نام علی دایی را مقابلش می دید. سرمربی پرسپولیس که از تاخیر انصاری فرد برای تمدید قرارداد ناراحت بود در مصاحبه ای مدعی شد که برای بازگشت او استخاره کرده و جواب "نه "بوده است. اگرچه بعدها اطرافیان دایی این موضوع را تکذیب کردند اما ارادات دایی به استخاره چیزی نیست که قابل کتمان باشد.

به این ترتیب پرسپولیس یک از اینده دارترین مهاجمان جوان ایران را دو دستی تقدیم تراکتورسازی کرد و خودش سراغ سید مهدی سید صالحی سی و اندی ساله رفت. البته در ابتدی لیگ سید صالحی عملکرد به مراتب بهتری را نسبت به انصاری فرد داشت و حتی سرمربی پرسپولیس در جمع های خودمانی تر مدعی شد از اینکه کریم را رد کرد و سید را گرفت راضی است. اما در ادامه راه همه چیز برعکس شد. حالا کریم انصاری فرد با 11 گل در صدر جدول گلزنان لیگ است و مضاف بر آن در جدول پاس های گل نیز در بالای جدول حضور دارد. همین امر باعث شده در مجموع لیگ برتر و جام حذفی او از تاثیرگذارترین بازیکنان ایران باشد. در بازی حساس فینال مقابل مس کرمان کریم انصاری فرد نقش بسیار مهمتری از سعید دقیقی در گل زده قرمزها داشت. او یک تنه دفاع مس را در دو مرحله به هم ریخت و به گونه ای برای دقیقی پاس را انداخت که توپ با برخورد نا خودآگاه به پشت پای دقیقی روانه گل شد.

بدون تردید در قهرمانی جام حذفی تاثیر انصاری فرد و دقیقی که در سه بازی اخر گلزنی کرد بیش از هر بازیکن دیگری بود. آنها تنها جام تاریخ تراکتورسازی را برای تبریزی ها به ارمغان اوردند و این اتفاق در صورتی رخ می دهد که پرسپولیس با هزینه سنگین آنچنانی فاصله خودش با قهرمانی در لیگ برتر را بعید می بیند.

اگر دایی در مورد کریم انصاری فرد کمی بیشتر معلم وار برخورد می کرد، اگر سرمربی قرمزها با قوه قهریه سراغ استخاره نمی رفت و با تامل بیشتری با این بازیکن جوان مدارا می کرد شاید جمعه این قرمزهای پایتخت بودند که فاتح جام حذفی می شدند. پرسپولیس به راحتی هر چه تمام تر یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ را از دست داد تا در نیم فصل از سر استیصال سراغ گزینه ای مثل فرزاد حاتمی برود که جز نیمکت نشینی سودی برای دایی و تیمش نداشت.

به این می گویند سرمایه سوزی در پرسپولیس که آنها ید طولایی در این امر دارند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
واسه بازی ملوان حیف اگه برم انزلی نمیرسم برگشتو برم سر کار
وگرنه حنجرمو وقف ملوان میکردم 3 امتیازو بگیره
ایشالا ملوان میزنه
نفت هم فولادو میزنه
این بی غیرتا هم یه همتی کنن صبارو بزنن دیگه حله:D
بگین دیگه هیچی نمیخوای:rolleyes:(مس هم سپاهانو بزنه دیگه چیزی نمیخوام:D)

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بنگر: شرايط عادلانه بود در فينال جام حذفي بوديم

مدافع مياني تيم فوتبال پرسپوليس گفت: اگر همه چيز عادلانه بود فينال جام حذفي با حضور پرسپوليس انجام مي‌شد.
00946488.jpg

به گزارش ورزش سه و به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، محسن بنگر در مورد شرايط تيم پرسپوليس اظهار داشت: ديگر براي ما جاي هيچ بحثي باقي نمانده است که بايد در هر چهار بازي بعدي خود به پيروزي برسيم تا براي قهرماني شانس داشته باشيم. ما تيم خوبي داريم که از نظر فني شرايط خوبي دارد و اميدوارم بدشانسي دست از سر ما بردارد.

وي درباره اينکه شانس قهرماني چند درصد است، ادامه داد: نمي‌توان درصدي را مشخص کرد. بستگي به اين دارد که تمام بازي‌هاي بعدي را ببريم و منتظر امتياز از دست دادن حريفان بنشينيم. براي آنکه پيروز بازي‌ها باشيم شرايط بدي نداريم. تمرينات پرفشاري داشتيم و از نظر بدني و فني در شرايط خوبي هستيم. اينکه تيم‌هاي بالاي جدول با هم بازي دارند مي‌تواند امتياز خوبي باشد اما آنچه ما بايد انجام بدهيم، تعقيب بازي‌هاي آنها نيست، بلکه بايد هر چهار بازي باقي مانده را ببريم.

مدافع پرسپوليس خاطرنشان کرد: الان بحث سهميه آسيايي هم مطرح است اما چشم ما به قهرماني است و اميدواريم به آن دست پيدا کنيم. الان شرايط روحي تيم خوب است. بچه‌ها مشکلات را کنار گذاشته‌اند چون نمي‌شود کاري کرد. بايد با آن کنار بياييم تا شانسي که داريم را حفط کنيم و با اين فکر در تمرينات حاضر شويم و به بازي‌ها مي‌رويم.

بنگر درباره سه اخطاره شدن سيد جلال حسيني و احتمال استفاده از زوج او و نورمحمدي تصريح کرد: متاسفانه جلال سه اخطاره شد. به طور قطع او جزو برترين‌ها است اما تلاش خواهيم کرد تا جاي خالي او را پر کرده و بتوانيم در اين بازي پيروز باشيم.

وي درباره آسيب‌ديدگي خود افزود: مشکل جدي نبود، کمي عضلات پشت گردنم گرفته بود. چند روزي جداگانه تمرين کردم و حالا مساله برطرف شده است. از اول هم مشکل خاصي نبود و از امروز در تمرينات حاضر خواهم بود.

مدافع مياني سرخپوشان درباره از دست رفتن فرصت قهرماني جام حذفي و قهرماني تيم تراکتورسازي گفت: دوستان خوبي در تيم تراکتورسازي دارم و به خاطر آنها هم که شده از قهرماني اين تيم خوشحال شدم. اميدوارم تراکتورسازي در آسيا نتايج خوبي بگيرد و نماينده خوبي در آسيا باشد. البته فينال مي‌توانست با حضور پرسپوليس انجام شود. ما برابر فولاد 120 دقيقه جنگيديم ولي بخت يار ما نبود. البته همه ديدند و شنيدند که کارشناسان داوري هم گفتند که فولاد بايد در دقايق 60 تا 70، 10 نفره و بعد 9 نفره مي‌شد. اين مساله مي‌توانست شرايط را عوض کند. اگر همه چيز عادلانه بود ما در فينال حضور داشتيم.

بنگر در پايان درباره شرايط ادامه همکاري خود در فصل آينده افزود: قرارداد من در پايان اين فصل تمام مي‌شود. البته دوست دارم در پرسپوليس بمانم و گزينه اول، دوم و سوم من پرسپوليس است.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هفت جلسه تمرین برای سرخپوشان تا بازی با صبا

تیم فوتبال پرسپولیس طبق برنامه تعیین شده از سوی سرمربی تا بازی با صبای قم، هفت جلسه تمرین خواهد داشت.

بنابر برنامه اعلام شده به تیم، سرخپوشان تا پایان این هفته، هفت جلسه تمرین خواهند داشت.

قرمزپوشان امروز (شنبه) و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 15 تمرین خواهند کرد و فردا هم دو جلسه تمرین می کنند. تمرین نوبت صبح فردا از ساعت یازده آغاز می شود که به تمرینات قدرتی و کار با وزنه اختصاص دارد و تمرین نوبت بعدازظهر از ساعت 15:30 انجام خواهد شد.

سرخپوشان طی روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز از ساعت 12 تمرین خواهند داشت.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
پرسپولیس فردا در مقابل پیکان

middle

تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز یکشنبه در یک بازی تدارکاته به مصاف تیم پیکان خواهد رفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ علی دایی پس از در نظر گرفتن چهار جلسه تمرین فشرده در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه تمرینات تاکتیکی را از امروز در دستور کار قرار داده و با توجه به فاصله 12 روزه بازی پرسپولیس با فجرسپاسی و بازی پرسپولیس و صبای قم یک بازی تدارکاتی در دستور کار قرار داد تا شاگردانش را در شرایط مسابقه حفظ کند.

بر همین اساس تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 15 فردا یکشنبه به مصاف تیم پیکان خواهد رفت.

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
واکنش جلال حسيني به اظهارات مايلي‌کهن

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: آقاي مايلي‌کهن اگر صحبتي داريد بياييد در تمرين حرف بزنيد.

00944421.jpg

سيدجلال حسيني در واکنش به اظهارات محمد مايلي‌کهن در يک برنامه تلويزيوني اظهار داشت: من عادت ندارم جواب کسي را بدهم اما آقاي مايلي‌کهن اگر حرفي داريد بياييد سر تمرين تا با هم رو در رو حرف بزنيم و شما هم از همه چيز باخبر شويد.

به نقل از فارس، وي افزود: به نظرم در روزنامه و تلويزيون جاي اين حرف‌ها نيست شما مي‌توانيد بر سر تمرينات بياييد تا با هم حرف بزنيم. هميشه دو انسان رو در روي هم صحبت مي‌کنند. من اين عادت را دارم و اميدوارم اگر شما هم حرفي داريد لطفاً سر تمرين بياييد و با ما صحبت کنيد چون به نظرم خوب نيست که بخواهيم در رسانه‌ها اين مسائل را مطرح کنيم.

برنامه کادر پزشکي پرسپوليس براي مسلمان

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس تا روز جمعه نرم‌دوي مي‌کند و پس از انجام ديدار اين تيم مقابل صبا به تمرينات گروهي سرخپوشان اضافه خواهد شد.

00946233.jpg

محسن مسلمان که چند روزي است در جريان مراحل آماده‌سازي پرسپوليس اختصاصي تمرين مي‌کند، همچنان از ناحيه پا احساس درد دارد. با توجه به اينکه مسلمان از همراهي تيمش در ديدار روز جمعه مقابل صباي قم محروم است، با تصميم کادر پزشکي پرسپوليس، همچنان اختصاصي تمرين خواهد کرد تا مصدوميتش تشديد نشود.

به نقل از تسنيم، هافبک پرسپوليس تا روز جمعه نرم‌دوي مي‌کند و پس از ديدار پرسپوليس مقابل صبا به تمرينات گروهي اضافه مي‌شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
گزارش تمرين امروز پرسپوليس

تمرين امروز پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که محسن بنگر و رضا حقيقي که پيش از اين مصدوم بودند در تمرينات گروهي شرکت کردند.

00946609.jpg

تمرينات تيم فوتبال پرسپوليس از ساعت 15 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال شد.

به نقل از فارس، در اين تمرين بازيکنان پرسپوليس پس از گرم کردن بدن‌هاي خود زير نظر محمد دايي مربي سرخ‌پوشان به حفظ توپ و پرسينگ و سپس فوتبال دست گرمي در دروازه هندبالي پرداختند.

* در تمرين امروز باقري، مسلمان و کفشگري اختصاصي دور زمين دويدند. عاليشاه نيز تمرينات ويژه‌اي را زير نظر کادر پزشکي و بدنساز تيم دنبال کرد.

* حدود 30 هوادار در تمرين امروز حضور داشتند و نظاره‌گر عملکرد قرمز‌پوشان بودند.

* محسن بنگر و رضا حقيقي بدون هيچ مشکلي در تمرينات گروهي شرکت کردند.

* دايي 35 دقيقه اول تمرين روي نيمکت نشسته بود و مدام با تلفن همراه خود حرف مي‌زد سپس به داخل زمين آمد و امورات تمريني تيم را بر عهده گرفت.

* مارکو نيز در تمرين امروز حضور داشت اما به تمرين نپرداخت.

* بهزاد غلامپور نيز پس از چند روز غيبت در تمرين امروز حضور داشت.

* در تمرين امروز قاسم دهنوي و محمد پنجعلي غايب بودند.

* يکي از هافبک‌هاي جوان پرسپوليس که وضعيت مالي خوبي ندارد حتي براي خريد کفش‌هاي تمرين دچار مشکلاتي بود که محسن بنگر براي اين هافبک کفش ورزشي خريد.

* در هنگام فوتبال دست گرمي و حفظ توپ و پرسينگ برخي بازيکنان خشن عمل مي‌کردند که با تذکر کادر فني مواجه شدند.

* کريم باقري نيز مثل روزهاي گذشته در ميانه تمرين همراه با ساير بازيکنان پا به توپ شد.

* در هنگام فوتبال دست گرمي که بازيکنان به 4 تيم تقسيم شده بودند اعتراض بازيکنان به علي دايي به عنوان داور در نوع خود جالب بود تا حدي که در چند صحنه بازيکنان پرسپوليس شبيه‌سازي کردند و مانند بازيکني که در بازي‌ها تمارض مي‌کند و خود را براي گرفتن پنالتي به زمين مي‌زند عمل کردند اما دايي اعتراض‌ها را قبول نکرد و به قضاوت بازي پرداخت. شوخي‌هاي صادقيان با حقيقي و بازيکنان با کاپيتان محمد نوري جالب بود. البته حميد علي‌عسکر نيز در حاشيه تمرين امروز بارها به داوري بازي اعتراض داشت؛ اما با تذکر دايي روبرو شد.

* در يک صحنه پولادي به نوري اعتراض کرد و گفت در صحنه‌اي با دادن پنالتي کمر تيم را شکست که باقري سريعاً واکنش جالبي نشان داد. او در تمرين امروز بارها به شوخي با بازيکنان پرداخت.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
جلسه خادم با پروين، دايي و هدايتي

امير رضا خادم نماينده تام الاختيار وزير ورزش و جوانان در واگذاري و خصوصي سازي دو باشگاه پرسپوليس و استقلال، فردا(يکشنبه) ميزبان علي پروين، علي دايي و حسين هدايتي است.
00944572.jpg

به نقل از پايگاه خبري وزارت ورزش و جوانان، در اين جلسه درباره آخرين وضع باشگاه پرسپوليس و راههاي حمايت از اين تيم با حضور پروين، دايي، بهروز منتقمي از باشگاه پرسپوليس، حسين هدايتي و دکتر عبدالحميد احمدي مشاور عالي وزير ورزش و جوانان، دکتر طاهري مشاور اقتصادي وزير، گرشاسبي مشاور وزير در محل وزارتخانه برگزار مي‌شود.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان اين جلسه ساعت 18 خواهد بود و خبرنگاران با هماهنگي اين مرکز مي‌توانند براي پوشش خبري اين نشست حضور يابند.

• Like
Reactions: usl
بالا