• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
برديم تيم عالي بود فقط يكم حقيقي امروز بد بود و طبق معمول ممد نوري كه تركوندش
فقط خدا كنه تو اين چند وقت تعطيلي تيم دوباره دچار حاشيه نشه

Sent from my HTC One X

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
قهرمانی از اولش هم برای ما بود
ولی مثلتن ! داور رو امروز دیدید که چقدر راخت صباییها میزدن ولی خطاهای کوچیک و الکی رو کارت داد یه پنالتی هم تقدیم کرد

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
برد قاطعانه ای بود
تبریک میگم(ولی حیف اون گلی که خوردیم)

• Like
Reactions: usl

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
190661.jpg

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
سيدصالحي با عصبانيت ورزشگاه را ترک کرد
این آقا از اول فصل 10٪ بازیهایی که واسه تراکتور کرد رو هم واسه ما نکرد حالام از پیروزی پرسپولیس و عباسزاده عصبانیه و طلبکار!! :confused:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تبریک میگم به دوستان سرخ دلی که واسه تیم قلبشون میتپه . امروز خوب بودیم وحقمون برد بود انشالله سال بعد بازیکنامونو داشته باشیم خصوصا نیلسون و پیام عالی بود واین عالی بودنش تو دهنی بود به بدخواهاش تو لیگ کاملا غیر حرفه ای وغیرمنطقی ایران

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
اگه ما این سه بازی باقی مونده رو ببریم ، 57 امتیازه میشیم و سپاهان هم هر سه بازیشو ببره 56 امتیازه میشه و پس سپاهان شانس قهرمانی کمتری داره ، از اون طرف اگه نفت و استقلال مساوی کنند ، نفت هم از گردونه خارج میشه و استقلال هم با توجه به بازی های که داره بعید میدونم 7 امتیاز بگیره ، فقط میمونه فولاد ....
البته همش اما و اگره ....

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

کارشناس داوري: اعلام پنالتي براي صبا اشتباه بود

00945962.jpg

جعفر سعادتي با بيان اين که فغاني در اعلام پنالتي اشتباه کرد، گفت: در صحنه‌اي که در محوطه جريمه پرسپوليس روي داد، توپ بين پاي بازيکن صبا گير کرد و تعادلش را از دست داد. در نهايت فغاني در تشخيص خطا دچار اشتباه شد.

به گزارش ايسنا، وي در ادامه افزود: در دقيقه 5 نيمه دوم هم کمک‌داور دوم به دليل جلو بودن از خط دفاع پرسپوليس نتوانست آفسايد کريمي را تشخيص دهد که مي‌رفت صبا صاحب يک گل بادآورده شود.

وي در ادامه گفت: دقيقه 77 هم حميد علي‌عسگر به دليل عدم رعايت فاصله اخطار گرفت. کمک‌داور اول بايد بداند يکي از وظايفش کمک به داور است و نبايد داور از آن فاصل زياد مرتب در سوتش بدمد تا بازيکن در جاي مناسب قرار گيرد. وظيفه کمک داور بود که در اين صحنه به داورش کمک کند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دايي: از ملوان براي کار بزرگش تشکر مي‌کنم

00946228.jpg

علي دايي پس از پيروزي سه بر يک پرسپوليس مقابل صبا در نشست خبري گفت: فکر کنم تيم ما امروز در نيمه دوم يکي از قشنگ‌ترين بازي‌هايش را انجام داد در نيمه اول کمي مشکل داشتيم و دو موقعيت گلزني را تبديل به گل کرديم. پنالتي صبا هم شبهه برانگيز بود و شانس آورديم گل نشد. اگر گل مي‌شد روند بازي تغيير مي کرد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: خدا را شکر مي‌کنم نيمه اول دو بر صفر برنده شديم. نيمه اول 4-4-2 بوديم و نيمه دوم 4-2-3-1 بازي کرديم و صاحب توپ و ميدان بوديم. ناراحتم از گل آخري که خورديم و نبايد آن گل را مي‌خورديم. به همه هواداران تبريک مي‌گويم که از اول بازي ما را حمايت کردند.

علي دايي در مورد اينکه صمد مرفاوي گفته بود ما برتر از پرسپوليس بوديم ولي اشتباه فردي باعث باخت ما شد گفت: به نظر مرفاوي احترام مي‌گذارم و او از من بزرگ‌تر است. اما اگر يک‌بار ديگر مرور کنيد مي‌‌بينيد که مي‌توانستيم بيشتر گل بزنيم و موقعيت گلزني زيادي خلق کرديم.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان کرد: لازم است از تيم‌هايي مثل ملوان تشکر کنم که با وجود اينکه شايد به آسيا نرسند اما براي اثبات خودشان کار بزرگي انجام دادند و جوانمردانه بازي کردند و باعث شدند که سرنوشت قهرماني به روزهاي آخر کشيده شود. از سيروس محجوب هم تشکر مي‌کنم و براي تيم‌هايي که مردانه و جوانمردانه بازي مي‌کنند. اگر تيم‌هايي سهل انگارانه بازي کنند به تيم‌هاي بالا و پايين جدول خيانت مي‌کنند و چهار پنج تيم براي قهرماني و موفقيت مي‌جنگند و چهار پنج تيم هم براي سقوط نکردن مي جنگند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پاداش 6ميليوني در انتظار بازيکنان پرسپوليس

قرار است از طرف يکي از دوستان علي دايي 5 تا 6 ميليون به بازيکنان پرسپوليس پاداش داده شود.

00946205.jpg

پس از پيروزي 3 بر يک پرسپوليس مقابل صباي قم در رختکن علي دايي اعلام کرد دوستش حدود 5 تا 6 ميليون تومان به بازيکنان پرسپوليس پاداش خواهد داد.

قول اين پاداش از طرف يکي از دوستان علي دايي به بازيکنان پرسپوليس داده شد و قرار است در يکي دو روز آينده پول آن به بازيکنان پرداخت شود.

دايي امروز پس از بازي با صبا در رختکن به صورت تلفني با اين دوستش صحبت کرد و پيام پاداش او را به بازيکنان داد.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

عباس‌زاده: از دايي ممنونم که به من فرصت داد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: پشتک‌هايم را به هواداران تقديم مي‌کنم.

00946522.jpg

محمد عباس‌زاده پس از پيروزي سه بر يک مقابل صباي قم گفت: عادت ندارم بعد از گلزني زياد صحبت کنم. اين برد و گلي که زدم را به هواداران و کادر فني تقديم مي‌کنم.

وي ادامه داد: از دايي ممنونم که به من فرصت داد و تلاش مي‌کنم همواره بازيکن مؤثري براي تيم باشم و هرگز دچار غرور نشوم و رشد فني چشمگيري در پرسپوليس داشته باشم.

عباس‌زاده با اشاره به پشتک‌هاي بعداز گلش گفت: اين پشتک‌‌ها را به هواداران تقديم مي‌کنم و هر وقت گلزني کنم پشتک مي‌زنم البته امروز گلي که زدم خيلي به من چسبيد و به همين دليل دو پشتک اضافه زدم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

نورمحمدي: تصميم‌گرفتيم ديگر به پول فکر نکنيم

مدافع پرسپوليس گفت: براي ديدارهاي آينده پرسپوليس تصميم گرفتيم مشکلات مالي را کنار گذاشته و ديگر به آن فکر نکنيم.

00035434.jpg

رضا نورمحمدي پس از پيروزي سه بر يک پرسپوليس مقابل صباي قم تاکيد کرد: به سه امتياز اين بازي نياز داشتيم و خوشحالم که توانستيم به هدف خود برسيم.

وي در مورد مشکلات مالي پرسپوليسي‌ها گفت: مشکلات مالي وجود دارد و هر کسي در اين خصوص نظري مي‌دهد اما ما پس از مشورت با دايي تصميم گرفتيم تا مشکلات را کنار بگذاريم. در نهايت اميدوارم مشکلات مالي در تعطيلات پيش رو حل شود.

نورمحمدي گفت: مشکلات مالي همچنان پابرجاست اما باز هم تاکيد مي‌کنم تصميم گرفته‌ايم تا در بازي‌هاي حساس آينده ديگر به آن فکر نکنيم.

وي در مورد انتقادات پيشکسوتان گفت: نمي‌توان در اين خصوص نظر داد و ما بيشتر به فکر بازي خودمان هستيم تا اين صحبت‌ها. هرکس هر حرفي که دوست دارد براي خودش مي‌زند. البته پروين هم به تازگي مدير شده و بايد به او هم کمک کرد.

نورمحمدي در پايان در مورد اينکه آيا بازيکنان پرسپوليس در اين مدت به هم پولي قرض مي‌دادند يا خير،‌گفت: اين موضوع صحت دارد و ما به هم پول قرض مي‌داديم البته شايد برخي نخواهند اسم‌شان را ببرم اما ما با هم دوست هستيم و به هم کمک مي‌کنيم.

نورمحمدي در پاسخ به اين سؤال که آيا به نيلسون کمکي شده است يا خير گفت: او وضعش خوب است و مشکل مالي ندارد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
بالا