• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
16-1-12-161856mohamadi.jpg
یکی از قل های تاچی بانا در نزدیکی پرسپولیس!
ورزش > لیگ برتر - مهرداد محمدی به احتمال فراوان قرمزپوش می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ مهرداد محمدی ستاره جوان راه آهن هرگز تصور نمی کرد تنها 4،5 سال بعد از لیدری اش روی سکوهای پرسپولیس، شانس پوشیدن پیراهن این تیم را داشته باشد. او به همراه میلاد برادرش به آزادی می رفتند و هواداران را وادار به تشویق این تیم می کردند. مهرداد حالا در آستانه پرسپولیسی شدن است. او در جلسه ای هم که با راه آهنی ها داشت گفت تصمیم اش را گرفته است و می خواهد به این تیم برود. احتمالا ظرف یکی دو روز آینده کار پرسپولیسی شدن او نهایی می شود و بدین ترتیب یکی از قل های برادران تاچی بانا به این تیم ملحق می شود.

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
قابل توجه اون سانسورچی که میای نظرات منو حذف میکنی!
اخه نه توهینی توش بود نه چیز دیگه
ولی اونور هر چی فحش و بی ادبیه رو حذف نمیکنی!جریان چیه؟

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
فاز جدیدی از رنگی شدن رو شاهد هستیم ! جالبه تا رنگی شدن اومدن و اعلام کردن که ما محمدی رو اصلا نمیخوایم :D
یه بار نیم فصل خود مهرداد رنگیشون کرده بود حالا مالک راه آهن هم اضافه شد :eek::general307:
مالک باشگاه راه آهن اعلام کرد رضایتنامه مهرداد محمدی را فقط برای حضور در پرسپولیس صادر می کند.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
امسال فقط رقیبمون تراکتور هست بتونیم بازی های اول فصل رو با برد پشت سر بذاریم انشاالله امسال جام رو میگیریم . البته اگر انگیزه فصل قبل باشه .

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
بازیکن فصل گذشته نفت تهران با عقد قراردادی به جمع سرخ‌پوشان تهرانی اضافه شد.

به گزارش وب سایت نود، سید جلال حسینی که فصل گذشته در تیم فوتبال نفت عملکرد خوبی داشت، پس از انجام مذاکراتی با مسئولان باشگاه پرسپولیس با این باشگاه به توافق رسید و قرارداد خود را به امضا رساند.

این سومین خرید پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات محسوب می‌شود.

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
photo_2016-06-08_17-22-45.jpg

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
مدافع جدید پرسپولیس گفت:باید برای کسب سه جام بجنگیم.
به گزارش کاپ، سیدجلال حسینی پس از عقد قراردادش با پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم که برگشتم. قرارداد یک ساله ای با پرسپولیس امضا کردم. باید برای کسب سه جام بجنگیم و امیدواریم شرایط خوبی در فصل آینده داشته باشیم.
وی درباره بازوبند کاپیتانی پرسپولیس گفت: این تصمیم کادر فنی است و هرگونه که کادر فنی تصمیم می گیرد آن را انجام می دهیم. در نفت و تیم ملی هم شرایط همین گونه بود.
حسینی درباره مبلغ قرارداد خود اذعان داشت: مبلغ قرارداد باید توسط باشگاه گفته شود.من مبلغ قراردام را نمی گویم.

پ . ن : بعضی ها یادشون هست که 2 سال دنبال سید بودن ولی نرفت به تیمشون دیگه ؟؟!!
پارسال هم به پرفسور آمار الکی داده بودن وگرنه سید همون پارسال بر میگشت .

Last edited:

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
به نظر من یدونه دفاع وسط دیگه نیاز داریم که امیدوارم یکی از بین پورعلی گنجی و شجاع خلیل زاده جذب بشه. مهرداد محمدی هم که مثل اینکه داره میاد. یدونه مهاجمم میمونه ک هرچی برانکو صلاح بدونه. فکر نکنم امسال طارمی از پرسپولیس جدا شه و مهاجم رو بجای بنگستون باید بگیریم. هافبک دفاعی هم با رفتن کفشگری میتونه جذب بشه.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اقا یه سوال
من زیاد اینجا فعالیت نمیکنم چندین وقته اما میبینم دارن تو تاپیک همسایه حرفای ناسزا و بسیار بسیار زشتی میزنن
خدایی پیتی کلا بی در و پیکر شده؟
من یبار تو تاپیک کل کل یه چیزی پروندم یه هفته میخواستن بنم کنم
تا مطلب نامربوط میزاشتی پاک میشد
با سابقه ها هم اتفاقا بسیار تا بسیار بی ادبانه دارن صحبت میکنن

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خدا شکرت چهقدر از این خرید خوشحالم . کاشکی بنگر رو نگه دارن .
راستش قضیه موندن بنگر و برگشتن ممد نوری یکم پیچیده شده !
ازقرار معلوم هیچ کدومشون تو لیست فصل بعد نیستن . ولی فعلن مثل اینکه صبر کردن تا پرفسور جمعه از سفر برگرده و باهاش صحبت کنن .
به نظرم که هر دوتاشون به کارمون میان . البته از حق نگذریم پارسال محسن نیم فصل دوم خیلی خوب نبود :(
خیلی با تعصبه و هوادار ها هم خیلی دوستش دارن . فعلن باید صبر کرد و دید تکلیفش چی میشه !
البته یه پست گذاشته تو اینستا که بوی خداحافظی ازش میاد :general503: . ایشاله که همیشه موفق باشه . واقعا با غیرت واسمون بازی میکرد و به نظرم یه پرسپولیسه 4 (6 ) آتیشست

Last edited:
بالا