• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
ولی واقعا نامردیه بنگر رو نخواد برانکو!!!!!ای خدا یدونه از بهترینها و باغیرترینهای کل دوران باشگاهمونو برانکو میخواد دکش کنه کوه غیرت اینو بدون هرجا باشی عشقی امیداورم نظر برانکو عوض شه

فرستاده شده از GT-I9500ِ من با Tapatalk

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
امیری چند ساله اشه؟
من فکر کنم باید ۲۹ باشه.
گفته بودم این بیاد پرسپولیس یه هو به یه بازیکن یه دردنخور تبدیل بشه.

تو ویکی زده ۱۹۸۸ یعنی ۲۸
فکر کنم باباقوری هم هستن عده ای پیر میبیننش.

http://khabaronline.ir/detail/544459/sport/premiere-league
این هم از محمدی
وزیر پرسپولیسی بوده که این پرسپولیسی به پرسپولیس اومده!
وقت کشی کرد که نره تیم 4*6

:general304::general304::general304::general304::general304::general304:
وای عالی گفتی.
حالا امیری یه بازیکن پیر و پول پرست و کند شده.

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
نمی دونم قضیه بنگر چی میشه و چی به صلاحه ...
امیدوارم هر اتفاقی میفته به صلاح پرسپولیس باشه.

ارث خور گل محمدی هم از رفیقش عبرت نگرفت ، قول دربی داده ، فکر کنم رفتیم واسه تکرار 6 تایی ها

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
گویا از بین مهرداد و وحید امیری یکیش باید جذب بشه
اون یکی قطعا محمدیه
در ضمن یادمان باشد خودمان امیرریو نخواستیم :D:D:D:D:D
ولی بدم نمیاد جفتشونو بخریم بعضیا سه گانه سوز بشن:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
شجاعم فک کنم بیاد با کاوه رضایی:p:p:cool:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به نظرم 3 بازی آخر لیگ بازی نکرد تو این باید ببینیم یه چیزی حتمن شده که برانکو نمیخوادش ! 3 هفته پایانی بنگر بازی نکرد سر اون تکل معمولی اگر اشتباه میکنم بگید .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
سر اون تکل مصدوم شد.
البته تو لیگ کند ما خوب بود و گاهی هم سوتی فاجعه میداد
ولی تو لیگ آسیا سخت میشه کارش.
ولی نظر من آینه که تیم با تجربه میخواد بالاخره ادای تعصبو در می آورد چیز ی که بقیه حتی از اون هم برخوردار نبودن

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
خب خدا رو شکر بر خلاف بعضی از شایعات پرفسور هم امیری رو میخواد هم محمدی رو . ایشاله که هر دوشون میان
سورپرایز نقل و انتقالاتی برانکو برای هواداران پرسپولیس

پ .ن : یعنی میشه شجاع و آرش افشین هم بیان ؟؟ افشین سهمیه لیگ هم مثل اینکه حساب نمیشه . به نظرم میتونه مثل مسلمان احیا بشه !
میان:D

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
اقای منصوریان،تعصب تان را دیدیم.چه قبل از فینال و چه در استودیوی صدا و سیما.مرحبا

ننشستن منصوریان روی صندلی قرمز رنگ از ان نوع نمایش و شوهایی بود که حتی در کری خوانی های بچه گانه هم کمتر می بینبم.او می خواهد نداشته هایش را اینگونه بدست بیاورد و خودش را نزد هواداران استقلال اینگونه محبوب کند و این اوج ضعف است و بس.منصوریان ممنون دارکی روش است و به همین دلیل می گوید مریدش هستم چون بعد از حذف کردن تیم امید و ان فاجعه استفاده از کامیابی نیای دوکارته و قبل از ان هم سقوط دادن پاس همدان به لیگ یک که داشته های اوست با حمایت برخی ها و کمک کی روش به عرصه مربیگری بازگشت .مربی ضعیفی که پس از این فجایع با حمایت های یکی از مدیران فدراسیون توانست پس از ناکامی در تیم ملی امید از حمایت های کیروش بهره مند شود.حمایت هایی که البته ادامه دارد.شما با ننشستن روی صندلی قرمز واقعا نشان دادی با تعصبی اقای منصوریان.همانطور که با مذاکرات دامنه دار با هیات مدیره و استارت برای تیم بستن و حتی توافق با برخی نفرات ارامش استقلال و تیم مظلومی را قبل از فینال حذفی برهم زدی.شما به نسکافه خوردن با یوردانسکو اشاره کن.اسطوره های پرسپولیس به بازی در بایرن مونیخ،هامبورگ.شالکه و خلاصه سالها حضور در بوندس لیگا و چمپیونز لیگ می بالند.واقعا بیراهه رفته ام اگر بگویم با این نمایش تعصب یه سبک منصوریان بزرگان باتعصب استقلال امشب خجالت کشیدند که معیار و ملاک تعصب در استقلال نشستن یا ننشستن روی صندلی قرمز رنگ است؟!.بیراهه رفته ام اگر نام این اقدام منصوریان را عوامفریبی بنامم؟!
حسین قدوسی

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
به گزارش "ورزش سه"، وحید امیرى براى عقد قرارداد وارد باشگاه پرسپولیس شد و تا دقایقی دیگر رسما پرسپولیسی می شود.

حسین هدایتی دیشب در کامنتی وعده داده بود کار را تمام کرده است و احتمالا منظور او توافق با این ملی پوش چپ پای فوتبال ایران است.
پ.ن: ای کاش نمیگرفتنش... ارزش این همه پول رو نداره... ای کاش...

01118707.jpg

apple iphone

Registered User
لایک‌ها
486
به گزارش "ورزش سه"، وحید امیرى براى عقد قرارداد وارد باشگاه پرسپولیس شد و تا دقایقی دیگر رسما پرسپولیسی می شود.

حسین هدایتی دیشب در کامنتی وعده داده بود کار را تمام کرده است و احتمالا منظور او توافق با این ملی پوش چپ پای فوتبال ایران است.
پ.ن: ای کاش نمیگرفتنش... ارزش این همه پول رو نداره... ای کاش...

01118707.jpg

تا اومدم خبر بزارم گذاشتی:p
مرسی سرعت عمل

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
تبریک
خرید خوبه دیگه هم از راه رسید ! وای که چه تیمی داریم میشیم امسال :)
امیری: خوشحالم می توانم یک سال در کنار هواداران پرسپولیس باشم
مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از اینکه می توانم یک فصل را با هواداران پرسپولیس پشت سر بگذارم خوشحالم.
وحید امیری که ظهر امروز برای عقد قرارداد به پرسپولیس رفت بعد از توافق با مسئولان این تیم و پیوستن به جمع سرخپوشان به خبرنگار کاپ، گفت: بعد از پیشنهادات زیادی که از باشگاه های مختلف دریافت کردم در نهایت تصمیم گرفتم یک سال را با هواداران پرسپولیس پشت سر بگذارم و از این موضوع بسیار خوشحالم.
وی ادامه داد: امیدوارم بتوانم یک فصل خوب را با پیراهن پرسپولیس و در کنار هواداران این تیم سپری کنم. از دوستان دیگری که خواستار حضور من در تیم شان شده بودند نیز عذرخواهی می کنم.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
مهاجم فصل گذشته نفت تهران به پرسپولیس پیوست.

وحید امیری بعد از مدت ها کش و قوس امروز قرارداد خود را به مدت یکسال با باشگاه پرسپولیس امضا کرد. این در حالی است که استقلالی ها نیز به شدت به دنبال این بازیکن بودند اما در نهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس موفق به جذب این بازیکن شدند.

مهاجم فصل گذشته نفت تهران ظهر امروز در باشگاه پرسپولیس حضور یافت و برای یک فصل با این تیم به توافق رسیده و قراردادش را امضا کرد.

totti2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
نمیدونم چی بگم اصلا خوشحال و راضی نیستم... :general602: امیدوارم لااقل برای پولم شده درست بازی کنه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
این دلسوزیها فایده نداره
همینو با رقم بالاتر میخواستن بخرن ککشون هم نمیگزید
همیشه که برای دیگران نیست یک بار هم برای ما.
فکر کنم داغ پورشه ها برای بعضیها تازه بشه. . .

بالا