• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
نمیدونم چی بگم اصلا خوشحال و راضی نیستم... :general602: امیدوارم لااقل برای پولم شده درست بازی کنه
چرا؟ بازیکن خیلی خوبیه اتفاقا ! اگر بحث پول باشه که توی اخبار اومده بود پیشنهاد تیم رقیب 500 میلیون از پیشنهاد ما بهتره !
حالا چون بنده خدا از اول نیومده نقش بازی کنه و فیلم هندی راه بندازه و بگه من عاشق فلان تیمم و از بچگی عاشقش بودم آدم بدی شده؟
درسته که بازیکن خیلی بزرگی نبست ولی توی این لیگ بی کیفیت ما جزو بهترین هاست . تیمی نبود که وحید امیری رو نخواد !
اتفاقا خیلی هم به سیستم بازی پرفسور میخوره . هم سرعت عالی داره و هم واسه دفاع خوب برمیگرده و خوب پرس میکنه

Last edited:

totti2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
چرا؟ بازیکن خیلی خوبیه اتفاقا ! اگر بحث پول باشه که توی اخبار اومده بود پیشنهاد تیم رقیب 500 میلیون از پیشنهاد ما بهتره !
حالا چون بنده خدا از اول نیومده نقش بازی کنه و فیلم هندی راه بندازه و بگه من عاشق فلان تیمم و از بچگی عاشقش بودم آدم بدی شده؟
درسته که بازیکن خیلی بزرگی نبست ولی توی این لیگ بی کیفیت ما جزو بهترین هاست . تیمی نبود که وحید امیری رو نخواد !
اتفاقا خیلی هم به سیستم بازی پرفسور میخوره . هم سرعت عای داره و هم واسه دفاع خوب برمیگرده و خوب پرس میکنه
فقط چرا یکساله بستن؟!! سال بعد این قرار داد های یکساله شر میشن
هم بازیکن خوب تو پستش داشتیم هم شاید باعث بشه محمدی جذب نشه ضمن اینکه خب تعصبی هم مسلما نداره
تنها مزیتش اینه که باعث شدیم تیم رقیب قوی نشه اینم نکته مثبتیه خودش

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خب خدا رو شکر اخبار قرار داد یکساله الکی بودن . منبع اصلی گفته دو ساله :D
وحید امیری با قرارداد دو ساله به پرسپولیس پیوست
هافبک چپ فصل گذشته باشگاه نفت تهران که پیش از این اعلام شده بود به باشگاه های دیگر منتقل شده است صبح امروز با قراردادی دو ساله به جمع سرخپوشان پیوست.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، وحید امیری 28ساله که در این فصل نقل و انتقالات اخبار بسیاری در مورد او منتشر می شد، صبح امروز در پی نشستی با علی اکبر طاهری به توافق نهایی دست پیدا کرد و پیراهن پرسپولیس را به دست آورد.
امیری اصلیت خرم آبادی دارد و در فصل گذشته بازی های درخشانی انجام داد تا مورد توجه کارلوس کیروش باشد.
ملی پوش جدید پرسپولیس در فصل گذشته لیگ برتر 5گل به ثمر رساند.

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
هم بازیکن خوب تو پستش داشتیم هم شاید باعث بشه محمدی جذب نشه ضمن اینکه خب تعصبی هم مسلما نداره
تنها مزیتش اینه که باعث شدیم تیم رقیب قوی نشه اینم نکته مثبتیه خودش
درسته بازیکن خوب داشتیم . ولی این بازیکن های خوب واسه جنگیدن توی 3 جبهه کافین ؟!!
ربطی به جذب نشدن محدی هم نداره. مهرداد پستش مهاجمه و امیری یک وینگره . برانکو هم که گفته هردوشون رو میخواد !
یادتون باشه نیم فصل اول عالیشاه و احمد زاده اصلا روی فرم نبودن . تیم بزرگ باید حتما نیمکت خیلی قوی داشته باشه . در ضمن آخر فصل برانکو یه مصاحبه کرد و گفت ما فقط دوتا تعویض توی فصل داشتیم نوراللهی و بنگسون !!
اینطوری رقابت هم توی تیم زیاد میشه و کیفیت هم ایشاله میره بالا.
خدا رو شکر باوجود کسی مثل پرفسور هیچ کس جرات حاشیه سازی نداره ( ماجرای پیام صادقیان رو همه حتما یادشونه )
ایشاله مهرداد هم میاد و عالیشاه و ماریچ هم زدوتر تمدید کنن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
سلام دو گانه سوز
چه خبر؟
التیام نیافته یکی دیگه آمد

7c605eda-6655-4b0c-ba1c-9e8b86cd3dc4.jpg

0ecb99b6-b9a3-460c-9b2b-c60efbd0f7e4.jpg

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
به گزارش سایت نود، وحید امیری ملی پوش فصل گذشته نفت تهران که گفته میشد به دلیل رابطه خوبش با منصوریان سرمربی استقلال، فصل آینده راهی این تیم می‌شود، امروز با قراردادی رسمی به پرسپولیس پیوست.

مدت قرارداد امیری با پرسپولیس دو ساله است.

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
دروازه‌بان تیم فوتبال جوانان ایران با عقد قراردادی ۵ ساله به پرسپولیس پیوست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس که فعالیت چشمگیری در نقل و انتقالات داشته است، امروز شنبه با ابوالفضل درویش وند دروازه‌بان تیم فوتبال جوانان ایران به توافق رسید. درویش‌وند با پرسپولیس قراردادی ۵ ساله بسته است.

در حال حاضر علیرضا بیرانوند و لوبانوف دروازه‌بان‌های دیگر پرسپولیس هستند.

علاوه بر درویش‌وند، پرسپولیس علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، ساسان انصاری، علوان زاده و وحید امیری را به خدمت گرفته است.

پ.ن: امروز چه خبره خخخخخ محمدی امروز ببنده عالی میشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
همیشه از شمال بازیکن می اومد
امسال رفتیم سمت غرب (خرم آباد) هواخوری

خنده طاهری هم تو عکس بالا خیلی موذیانه است
کلی معنا توش هست

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
بیرانوند: امیری بهترین بازیکن ایران است

دروازه‌بان جدید پرسپولیس برای خرید امروز این باشگاه که هم تیمی سابقش هم در نفت تهران بود آرزوی موفقیت کرد.

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا بیرانوند نخستین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات، علاقه‌مند بود وحید امیری نیز که سه فصل اخیر همراه او در نفت تهران حضور داشت به جمع سرخ پوشان اضافه شود و دقایقی قبل پس از چند روز این اتفاق افتاد.
بیرانوند در پیامی به امیری خوشامد گفت و نوشت: «تبریک داداشم؛ ان‌شاالله با بازی‌های خوبت بتونی جواب قضاوت‌های عجولانه‌ای که در موردت شده رو بدی که علت طول کشیدن تصمیم گیریت این بوده که شایسته‌ترین انتخاب رو بکنی، تو بهترین بازیکن ایران هستی، میدونم که مثل همیشه واقعا میدرخشی»

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
به نظرم بازوبند کاپیتانی باید رو بازوی امید عالیشاه بمونه
هم تعصبش بیشتره ، هم تداومش
سید جلال که رفت و دوباره برگشت ، نباید بازوبند رو تقدیمش کنن

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
حس خوبی نسبت به امیری ندارم

یعنی چی از استقلالی ها عذر میخوام ولی پرسپولیسی ام ؟!
خب اگه صحت داره گفتنش که پرسپولیسی ام خوبه!یعنی عالیه که پرسپولیسی هستش
و اینکه از استقلال عذر خواسته هم بازم خوبه.ادب رو رعایت کرده چون مربی چند سالش بهش پیشنهاد داده و گفته پرسپولیسی هستم.
در کل خوبه

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
همیشه از شمال بازیکن می اومد
امسال رفتیم سمت غرب (خرم آباد) هواخوری

خنده طاهری هم تو عکس بالا خیلی موذیانه است
کلی معنا توش هست
عکس آخری دیگه ؟ آره خدایی . خیلی با حاله :D یعنی مخاطبش کیه ؟
من که اصلا فکر نمیکردم طاهری بلد باشه اینطوری بازیکن جذب کنه !! واسه خود من خیلی عجیبه
مهرداد هم ایشاله زود ،زود میاد ;)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
نه سید جلال بهتره
ولی خب بین همین دوتا بچرخه
گرچه جفتشون ثابت بازی میکنن

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
طاهری هم خوب کار کرد
عکس آخری دیگه ؟ آره خدایی . خیلی با حاله :D یعنی مخاطبش کیه ؟
من که اصلا فکر نمیکردم طاهری بلد باشه اینطوری بازیکن جذب کنه !! واسه خود من خیلی عجیبه
مهرداد هم ایشاله زود ،زود میاد ;)
این فصل خیلی حال کردم و خیلی امید دارم واسه اسیا .یجورایی دلم روشنه که جز 8تای اسیا هستیم بعدشم ایشالا به امید خدا جز 4تا
دم برانکو گرم دکمه خروخ خیلی ها رو زد
دم طاهری هم گرم
من حتی به پاکسازی شده تیم قبلی هم ایمان داشتم.حالا دیگه ساسان و بیراوند و مابقی هم اضافه شدن

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
ای دمت گرم منم همینو میگم .کسی که پرسپولیسیه باید سر غیرت تیمش بمونه.مثل عالیشاه.یدونس

بالا