• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
اقا یه سوال
من زیاد اینجا فعالیت نمیکنم چندین وقته اما میبینم دارن تو تاپیک همسایه حرفای ناسزا و بسیار بسیار زشتی میزنن
خدایی پیتی کلا بی در و پیکر شده؟
من یبار تو تاپیک کل کل یه چیزی پروندم یه هفته میخواستن بنم کنم
تا مطلب نامربوط میزاشتی پاک میشد
با سابقه ها هم اتفاقا بسیار تا بسیار بی ادبانه دارن صحبت میکنن
بله متاسفانه همینطوره!
یه عده هر چی فحش و ناسزا(که البته لایق خودشون و اجدادشونه) رو میپرونن ولی اینجا سریع گازانبری برخورد میشه!
تا کور شود انکه نتواند دید!

shaha

Registered User
لایک‌ها
292
چرا تایپیک اونور اینجوری شدن اخه؟
بعضا حرفای بی ربط میزنن.
ب فیفا شکایت کردن.چقد جالب.
اقای وزیر میذاشتی چند تا بازیکن میلیاری دیگم میگرفتن خب.پول شخصی ک نیست بیت الماله دیگ.کی ب کیه.
میگن داورا رو بخرین هم نمیتونین قهرمان بشین .اینجاش دیگ خیلی جالب بودش.افعال معکوس برره ای بودش فک کنم.
دوستان ابی ک احتمالا این پست رو میخونین یکم ب خودتون مسلط باشین.
ما رقیبیم اما دشمن نیستیم ک.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

moji92

Registered User
لایک‌ها
2,520
بنظر من حق بنگر نیست اینطور از تیم محبوبش جدا بشه.
امسال سال اخر فوتبالشه بزارن توی تیم محبوبش و با لباسی که دوست داره خدا حافظی کنه.
از یکی از نزدیکان بنگر شنیده شده که حاضره حتی سفید امضا کنه....

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به نظرم محسن نباید اون پست رو حذف میکرد کار قشنگشو بعد پست کفشگری رو میذاشت . سید جلال تو هر تیمی بازی کرده با غیرت بازی کرده .

shaha

Registered User
لایک‌ها
292
مدیر برنامه های امیری پیوستن این بازیکن رو به پرسپولیس تبریک گفت.
وی همچنین قسم خورد هیچ تماسی از طرف افشار زاده نداشته است.

پ.ن: میگم ی چیزی تو صحبت های منصوریان ذهنمو مشغول کرد واقعا. این جملش: خوشحالیم ک تونستیم قیمت امیری رو بالا ببریم.
تو این مضمون بودش دقیقا.

ارسال شده از LG-D802 با استفاده از تپاتالک 2

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
بنگر رو باید تمدید کنن باهاش وقتی یه بازیکن این قدر رو تیمش تعصب داره و با غیرته نباید همین جوری راحت از تیم بیرونش کنن
شاید سال آخرش باشه و با یه قهرمانی خداحافظی کنه
باید این فرصتو بهش بدن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اقا یه سوال
من زیاد اینجا فعالیت نمیکنم چندین وقته اما میبینم دارن تو تاپیک همسایه حرفای ناسزا و بسیار بسیار زشتی میزنن
خدایی پیتی کلا بی در و پیکر شده؟
من یبار تو تاپیک کل کل یه چیزی پروندم یه هفته میخواستن بنم کنم
تا مطلب نامربوط میزاشتی پاک میشد
با سابقه ها هم اتفاقا بسیار تا بسیار بی ادبانه دارن صحبت میکنن
بازم دیدمت؟؟

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161
بنظرم اشتباه بود قرارداد بستن با حسینی اونم به مدت یکسال
سال آینده ببنید که روح و روانی از ما ببره واسه تمدید و لحظه آخر می زنه میره جای دیگه...

Hamid2day

مدیر ارشد بازنشسته
لایک‌ها
20,161
موافقم باید محسن بنگر نگه دارن
حیفه
بنگر رو باید تمدید کنن باهاش وقتی یه بازیکن این قدر رو تیمش تعصب داره و با غیرته نباید همین جوری راحت از تیم بیرونش کنن
شاید سال آخرش باشه و با یه قهرمانی خداحافظی کنه
باید این فرصتو بهش بدن

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
بنظرم اشتباه بود قرارداد بستن با حسینی اونم به مدت یکسال
سال آینده ببنید که روح و روانی از ما ببره واسه تمدید و لحظه آخر می زنه میره جای دیگه...
بنظرم این فصلو اینجاس و سال بعد میره ملوان و بعد خداحافظی میکنه
خودش گفته با ملوان خداحافظی میکنم

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
پرسپولیس نیوز : از جدیدترین خرید پرسپولیس رونمایی شد.

پیمان کیانیان مالک هلدینگ یزدان که تولید کننده لوازم آرایشی بهداشتی برندهای کریستال و افشید و باراکاست و مالکیت باشگاه راه آهن را هم بر عهده دارد قلبا پرسپولیسی است و با انتقال محمدی به استقلال مخالفت کرد.

در ادامه از بین پیکان و پرسپولیس و سپاهان و گسترش فولاد، این پرسپولیسی ها بودند که رضایت کیانیان را جلب کردند و با خود مهرداد محمدی هم به توافق رسیدند تا او چهارمین صید لیگ برتری پرسپولیس باشد.

پ.ن: از نظر من بهترین خریدمون هست

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
ببينيد دوستان پرسپوليس تو اين چند سال خيلي مورد بي مهري بازيكناي به اصطلاح بزرگش قرار گرفته.از محمد نوري گرفته تا همين سيدجلال كه در حاليكه تيم بشون نياز داشت به خاطر چند ميليون رفتن از تيم...
كاري با سن بنگر ندارم ولي علاوه بر اين كه به باشگاه متعهد بوده پارسالم سفيد امضا كرد و بعد از ماريچ بهترين دفاع وسطمون بود و حتي وقتي حقش بود بازي كنه و بازي نمي كرد هيچ اعتراضي نكرد و مشكلي با نيمكت نشيني نداشت
حالا رفتيم امسال يكي از اون بازيكنايي كه بخاطر پول تيمو رها كردن بر گردونديم تا يكي از باغيرتاي تيمو بيرون كنيم
و جالبه كه حضور سيد جلال هيچ تداخلي با بنگر نداره،چرا؟
بر فرض دو تا مدافع اصلي حسيني و ماريچ باشن و بنگر و كنعاني زادگان هم مدافعاي ذخيره
خوب حالا چرا بنگر بايد بره؟
نظرتون اينه خليل زاده بياد؟
(ويسي گفته خليل زادرو با هيچي عوض نميكنه پس اميدي نيست تا نيم فصل بياد پرسپوليس)(يادمه اون موقع كه تو مس كرمان بود هم پرسپوليس بش پيشنهاد داد هم سپاهان و اون سپاهانو انتخاب كرد!)
نيم فصل هم مطمئن باشيد اگه پيشنهاد ي باشگاه ديگه بيشتر باشه دستمونو ميزاره تو پست گردو و نمياد!
انصافا نامرديه بنگرو, امسال ردش كنيم بره خونه به خونه بازي كنه!
واقعا در حد نيمكت هست و ميتونه امسالم بمونه و با قهرمانی تو پيرهن سرخ خداحافظي كنه...

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
ببينيد دوستان پرسپوليس تو اين چند سال خيلي مورد بي مهري بازيكناي به اصطلاح بزرگش قرار گرفته.از محمد نوري گرفته تا همين سيدجلال كه در حاليكه تيم بشون نياز داشت به خاطر چند ميليون رفتن از تيم...
كاري با سن بنگر ندارم ولي علاوه بر اين كه به باشگاه متعهد بوده پارسالم سفيد امضا كرد و بعد از ماريچ بهترين دفاع وسطمون بود و حتي وقتي حقش بود بازي كنه و بازي نمي كرد هيچ اعتراضي نكرد و مشكلي با نيمكت نشيني نداشت
حالا رفتيم امسال يكي از اون بازيكنايي كه بخاطر پول تيمو رها كردن بر گردونديم تا يكي از باغيرتاي تيمو بيرون كنيم
و جالبه كه حضور سيد جلال هيچ تداخلي با بنگر نداره،چرا؟
بر فرض دو تا مدافع اصلي حسيني و ماريچ باشن و بنگر و كنعاني زادگان هم مدافعاي ذخيره
خوب حالا چرا بنگر بايد بره؟
نظرتون اينه خليل زاده بياد؟
(ويسي گفته خليل زادرو با هيچي عوض نميكنه پس اميدي نيست تا نيم فصل بياد پرسپوليس)(يادمه اون موقع كه تو مس كرمان بود هم پرسپوليس بش پيشنهاد داد هم سپاهان و اون سپاهانو انتخاب كرد!)
نيم فصل هم مطمئن باشيد اگه پيشنهاد ي باشگاه ديگه بيشتر باشه دستمونو ميزاره تو پست گردو و نمياد!
انصافا نامرديه بنگرو, امسال ردش كنيم بره خونه به خونه بازي كنه!
واقعا در حد نيمكت هست و ميتونه امسالم بمونه و با قهرمانی تو پيرهن سرخ خداحافظي كنه...
بنگر واقعا حیفه ... سال اخرش هم هست همه جای دنیا احترام برای همچین بازیکنی قائل هستن اما ما چی...!!!

یه حس عجیبی بهم میگه شجاع میاد :D کنعانی هم فعلا طاقچه بالا گذاشته احتمالا نمیاد...

ashkan4030

Registered User
لایک‌ها
1,202
بنگر واقعا حیفه ... سال اخرش هم هست همه جای دنیا احترام برای همچین بازیکنی قائل هستن اما ما چی...!!!

یه حس عجیبی بهم میگه شجاع میاد :D کنعانی هم فعلا طاقچه بالا گذاشته احتمالا نمیاد...
این یه حس جدیده یکی دوباره از راه رسیده :pجالبه کار به جایی رسیده که کنعانی هم داره واسه پرسپولیس شرط تعیین میکنه:general404:شرط گذاشته به شرطی تو پرسپولیس میمونه که فیکس بازی کنه..:Dبگو بیا برو عمویی تو همین رو نیمکتم بشینی برات زیاده از خداتم باشه تو این تیمی!فک نکنم شجاع بیاد در هر صورت باید بنگرو نگه دارن به نظرم بنگر باید همون بازی با راه اهن خدافظی میکرد حالا امیدوارم که باهاشش درست برخورد کنن و بزارن بمونه یه ساله دیگه

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
سلام و عرض ادب ، تبریک میگم به دوستان عزیز بابت خرید های جدید و عالی تیم ، با این روندی که داریم پیش ميريم علاوه بر تیم اصلی داخل زمین یک تیم خیلی خوب هم روی نیمکت داریم که واقعا نوید روزهای خوب رو داره میده ! بنظر من ترکیب جوون ها و باتجربه های تیم خیلی خوب داره ارنج میشه.. امیری درسته واسه پول بیشتر اومد و سنش يکم زیاده ولی پسر ساده و بی حاشیه ای هست که فقط در خدمت تیم بازی ميکنه و مهمتر از اون تجربه خیلی خوبی داره .. فاکتور تجربه خیلی چیز مهميه که به کمک جوون های تیم میاد، من بابت قراردادش هم ازش خورده نمی گیرم چون طفلک الان نخواد از این فوتبال پول در بیاره دو روز دیگه که بیشتر پا تو سن بزاره قطعا نمیتونه ! پس نوش جونش پولى که گرفت و من خیلی امیدوارم بیشتر از پولی که گرفت واسه پرسپولیس تاثیر گذار ميشه.. راجب بنگر هم منم نظرم با خیلی از دوستان يکيه ولی بنگر اون کارایی که سید جلال داره رو توی تیم نداره و کيفيتش و بازیش بگیر نگیر داره ولی سید جلال یه روند ثابت داره و نقطه ضعف بنگر که پنالتی زیاد به حریف میده رو نداره ، با اینکه از این وضع رفتنش ناراحت شدم ولی همه باید بفکر تیم و نام بزرگ پرسپولیس باشیم که واسش بهترین تصمیم گرفته بشه، بودن بنگر حتی روی نیمکت باعث از دست رفتن سهمیه یک بازیکن بزرگسال میشه که به صلاح تیم نیست ، من شجاع خلیل زاده رو حتی تو نیم فصل دوم به بودن بنگر از اول فصل ترجیح میدم.

در ضمن دربى امسال دیدن داره با وجود تموم ستاره هاشون بردنشون یه طمع دیگه ای میده

Sent from my HTC One using Tapatalk

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
امیری چند ساله اشه؟
من فکر کنم باید ۲۹ باشه.
گفته بودم این بیاد پرسپولیس یه هو به یه بازیکن یه دردنخور تبدیل بشه.

تو ویکی زده ۱۹۸۸ یعنی ۲۸
فکر کنم باباقوری هم هستن عده ای پیر میبیننش.

http://khabaronline.ir/detail/544459/sport/premiere-league
این هم از محمدی
وزیر پرسپولیسی بوده که این پرسپولیسی به پرسپولیس اومده!
وقت کشی کرد که نره تیم 4*6

Last edited:
بالا