• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اندر حکایت افتخارات تیم سوم پایتخت....

کیسه کشهای؟؟؟؟

مشاهده پیوست 940275
درست نیست توی تاپیک فوتبال داخلی پست بی ربط بدم ولی از اون جایی که بی طرفم در این زمینه عرض میکنم یادمه پرسپولیس شما هم یه باخت شش صفر یا شش یک از فتح تهران آورد.
این برد و باخت ها حساب نیست. هر تیمی در دنیای فوتبال از بارسا و رئال گرفته تا این آبی و قرمز ناچیز وطنی از این باخت ها داشتند و دارند و خواهند داشت.
جسارت بنده رو بزرگای تاپیک ببخشند

ali_men2004

Registered User
لایک‌ها
1,191
درست نیست توی تاپیک فوتبال داخلی پست بی ربط بدم ولی از اون جایی که بی طرفم در این زمینه عرض میکنم یادمه پرسپولیس شما هم یه باخت شش صفر یا شش یک از فتح تهران آورد.
این برد و باخت ها حساب نیست. هر تیمی در دنیای فوتبال از بارسا و رئال گرفته تا این آبی و قرمز ناچیز وطنی از این باخت ها داشتند و دارند و خواهند داشت.
داداش حیف نیست اینجا پست میزاری.

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
بنگر رو الكي دادن رفت ! كنار سيد جلال عالي ميشد ! حداقل تو زمين هم نبود نيمكت خوبي داشتيم ! بيخود ردش كردن رفت !!

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494

خودتون هم فهمیدید حرفتون درست نیست.

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976

OmiDexteR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
101
820_Piroozi-1395-03-27.jpg

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
اومدن کاوه که تقریبا تموم شدست .
اگه سروش بیاد که دیگه فوق العاده میشه . کی میخواد جلوی مارو بگیره اونوقت ؟!!!
سروش تا ابان سربازه
بعدشم با فولاد قرارداد داده
به این راحتیا نمیدنش

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خداحافظی کمندانی از پرسپولیس (عکس)

هافبک با تکنیک و جوان سه فصل اخیر پرسپولیس از هواداران خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد کمندانی با وجود علمکرد خوبی که همواره از خود به نمایش گذاشته اما در سه سال اخیر کمتر در پرسپولیس به کار گرفته شده است و نتوانسته استعداد خود را نشان دهد که این مسئله موجب شد با پایان قراردادش تصمیم به جدایی از جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ بگیرد.

این بازیکن 21 ساله که به تازگی اعلام کرده بود احتمال ماندنش در پرسپولیس وجود دارد و حتی به توافق اولیه نیز رسیده بود در نهایت تصمیم گرفت برای بیشتر بازی کردن از جمع سرخ پوشان جدا شود و این مسئله را امشب در پیامی اعلام کرد و نوشت:

«سلام به همه. خواستم تشکر کنم از همه برای حمایت و دلگرمی شما هوادارا. بر خلاف میل باطنیم نمی‌تونم امسال تو تیم محبوبم بمونم و تمدید کنم. چون یه سری مسائل باعث شده که نمونم تو تیم محبوبم. ان‌شاالله که امسال پرسپولیس هم تو آسیا و هم تو لیگ موفق میشه. دوستون دارم»

01119947.jpg

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
خداحافظی کمندانی از پرسپولیس (عکس)

هافبک با تکنیک و جوان سه فصل اخیر پرسپولیس از هواداران خداحافظی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، میلاد کمندانی با وجود علمکرد خوبی که همواره از خود به نمایش گذاشته اما در سه سال اخیر کمتر در پرسپولیس به کار گرفته شده است و نتوانسته استعداد خود را نشان دهد که این مسئله موجب شد با پایان قراردادش تصمیم به جدایی از جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ بگیرد.

این بازیکن 21 ساله که به تازگی اعلام کرده بود احتمال ماندنش در پرسپولیس وجود دارد و حتی به توافق اولیه نیز رسیده بود در نهایت تصمیم گرفت برای بیشتر بازی کردن از جمع سرخ پوشان جدا شود و این مسئله را امشب در پیامی اعلام کرد و نوشت:

«سلام به همه. خواستم تشکر کنم از همه برای حمایت و دلگرمی شما هوادارا. بر خلاف میل باطنیم نمی‌تونم امسال تو تیم محبوبم بمونم و تمدید کنم. چون یه سری مسائل باعث شده که نمونم تو تیم محبوبم. ان‌شاالله که امسال پرسپولیس هم تو آسیا و هم تو لیگ موفق میشه. دوستون دارم»

01119947.jpg

بیچاره حق داره ، احتمال اینکه فیکس بازی کنه خیلی کم بود براش
مجبوره بره جایی که بتونه بازی کنه و خودشو نشون بده
ایشاله موفق باشه

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
16-6-16-115752photo_2016-06-16_12-01-55.jpg

سروش رفیعی در بچگی
همونی که جلوی دروزاه 6*4 تایی تو سر توپ میزد این ور اون ور بود بازیکن بود پرت و پلا میشد چپ و راست

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
عرض کرده بودم که گواردیولا مربی نیست ببخشید برانکو
http://www.khabaronline.ir/detail/546964/sport/premiere-league
اون باگ های مغزیش رو شد امسال

این هم هنرنمایی جدید عوضی سابق سوتی مکانی. بابا اون مغازه ای که اینارو میخری رو عوض کن اسگولت کردن
16-6-16-113541photo_2016-06-16_10-59-17.jpg

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554
من برانکو رو مقصر نمیدونم بیشتر باشگاه مقصر هست برانکو از قرار داشتن یا نداشتن بازیکن ها اطلاعی نداره! باشگاه گفته بوده کنعانی قرار داد داره برانکو هم بر همین اساس لیست داده! البته البته بنگر هم خیلی زود قرار داد بست میتونست کمی بیشتر منتطر باشه!

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
اقا کسی تو باشگاه هستش لیست بالا بیست و سه سال رو برا اینا توضیح بده؟
سر جمع هیجده نفر میتونیم داشته باشیم با امدن نورمحمدی دو نفر میمونه کاوه رضایی هم بیاد یه نفر میمونه خالقی فر هم بمونه که لیست بزرگسال پر
دو تا بازیکن خارجی با یه سهمیه لیگ همه باید زیر بیست و سه سال باشن

• Like
Reactions: a13

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
نگه داشتن نورمحمدی و فروش بنگر شاهکار بینظیر سرمربی در این فصل میتونه باشه اگگگه اتفاق بیافته .پارسال سر سید جلال لج کرد امثال سر بنگر حتما قراره هر فصل از یجا ضربه بخوریم

بالا