• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
بنگسون رو نگه میداشتن بهتر از این کاوه رضایی بود
این رضاییان و سید جلال کجان ؟؟؟

momiholo

Registered User
لایک‌ها
2,698
در راستاى اينكه روزنامه وزين استقلال جوان علاقه داره عكس بازيكنايه ما با ٤ رو منتشر كنه
اين تصوير به شدت پيشنهاد ميشه @irperspolis
photo_2016-06-16_15-47-04.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
کاوه رضایی چه خبر؟ تونستیم ۲ تومن تو پاچه ۶*۴ ایها بکنن؟
احتمال زیاد این هم مثل فرشید باقری داره میره تو تیمشون
چه حالی میکنن بازیکن ها خدایی ، دو میلیارد واسه یه فصل خیلی پوله
اگر شایعه ها درست باشه و پرسپولیس با شروط ترکمنچای رضایی موافقت نکرده باشه واقعا باید به مدیریت باشگاه احسنت گفت. چرا باید یه بازیکن اینقدر پر رو باشه که این همه شرط بزاره؟! کیه مگه طرف؟ 30 تا گل زده پارسال مگه؟
طرف باید از خداش باشه که حتی تو لیست پرسپولیس باشه ،
اصلا با این همه ناز کردنش حال نمی کنم. بره همون ور بهتره دیگه .
بره تیم رقیب احتمال زیاد یکی میشه مثل شهباز زاده با 7-8 گل زده توی یه فصل ،

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
p6qdsiscb9y2a5n3qj3.jpg

دمش گرم :دی

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
علت عدم توافق رضایی با پرسپولیس چیست؟
وکیل ملت: مهاجم فصل پیش ذوب‌آهن حاضر نیست در پرسپولیس کمتر از تیم پیشین خود دستمزد بگیرد.

علت عدم توافق رضایی با پرسپولیس چیست؟

وزارت ورزش در حالی اعضای جدید هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس را انتخاب و معرفی کرد که نام حسین عبدی در بین این اعضا دیده نمی‌شد. با این شرایط هنوز از سوی این وزارت به باشگاه پرسپولیس ابلاغ نشده است که اعضای هیئت مدیره این باشگاه تغییر کرده و عبدی دیگر عضویتی در آن ندارد. با توجه به این قضیه عبدی فعلا به عنوان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس به کارش ادامه می‌دهد.

* مسئولان باشگاه پرسپولیس حاضر نیستند بیشتر از ۹۵۰ میلیون به کاوه رضایی بدهند در حالی که این بازیکن در مذاکراتش با مسئول نقل‌وانتقالات این باشگاه اعلام کرده قرارداد فصل پیشش در ذوب‌آهن یک میلیارد و دویست میلیون بوده و حاضر نیست کمتر از فصل پیش دستمزد بگیرد. این مسئله فقط یکی از اختلافات رضایی با پرسپولیسی‌ها است و موارد دیگری هم از جمله اضافه شدن بندی در قرارداد مبنی بر اینکه در صورت رسیدن پیشنهاد خارجی برای این بازیکن باشگاه پرسپولیس رضایت نامه او را صادر کند، از دیگر خواسته‌های رضایی است.

* لوکا ماریچ تا زمانی که طلبش را از باشگاه پرسپولیس دریافت نکند حاضر به مذاکره با مسئولان این باشگاه نیست. این در حالی است که پرسپولیسی‌ها قصد کاهش قرارداد وی را نسبت به فصل گذشته دارند و شاید این دو عامل باعث شود این بازیکن را فصل آینده در جمع سرخپوشان نبینیم.

کدخدا

کاربر فعال فوتبال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,562
بنگرو که نگه نداشتن ماریچ هم تمدید نکنه خیلی شرایط پیچیده میشه

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این آقای کی روش قراره کی اجازه بده بازیکنان برگردن با باشگاه تمرین کنند؟
کجای دنیا آخه این کار رو می کنن که این مرتیکه داره انجام میده؟ علنا مسخرمون کرده....
اون وریا بازیکنی ندارن خیالشون راحته ...

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
آقا رسما این آقا مسخره کرده مردم رو.
بازی تدارکاتی و این همه قر و فر؟
انگار قراره 3 روز قبل لیگ بازیکنان رو تحویل باشگاه بده.
مرتیکه فکر کرده کیه؟ به پیر به پیغمبر با قلعه نویی و علی دایی همین نتایج رو میگرفتیم. چرا فدراسیون باید زیر بار همچین خواسته های احمقانه ای بره؟ اگر تعداد ملی پوشای تیم محبوبشون هم زیاد بود باز قبول میکردن؟
فقط امیدوارم برانکو از حق قانونی خودش و تیمش یعنی عدم اجازه به بازیکن در روزهای غیر فیفا دی استفاده کنه و نزاره اون مرتیکه به هدفش برسه.
یعنی چی 3 روز قبل لیگ؟ پس باشگاه چی میشه؟ کی اینا با تیم مچ بشن؟ پولشو باشگاه بده مرتیکه چشم آبی استفادشو ببره و سالی چند میلیارد بخورده ببره جزیره اش خرج کنه؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,423
یعنی فدراسیون این قدر بدبخت و حقیر نداریم تو دنیا
بدون اجازه کیروش جرات انجام هیچ کاری رو ندارن
کاوه رضایی دلقک هم خدا رو شکر منتفی شده

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
بدبخت اومد بازار گرمی کنه جواب نداد
دانمارک که لیگی نیست که بازیکن خارجی زیاد بخره
من بیشتر دوست داشتم تبدیل به قالب تپل مپل میشد .

• Like
Reactions: a13

Dragon2

Registered User
لایک‌ها
976
  • Like
Reactions: a13

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
نور محمدی ؟!!!!
:(:(:(:general503:
نمدیونم چرا عرضه ندارن یه سال یه تیم کامل رو بدن دست سرمربی
خدا نکنه اسمال دفاع وسط و مهاجم پاشنه آشیل مون بشن
پارسال که از دست دروازه کشیدیم امسال هم دفاع وسط رو مخه !
من نمیدونم بنگر چرا اینقدر زود رفت با تبریزی ها قرار داد بست . اون که تجربه داشت ! یکم صبر میکرد . میشد پیش بینی کرد که تیمی که 3 تا دفاع وسط انداخته بیرون نمیتونه واسه همشون جایگزین خوب پیدا کنه
حال میکنه تراکتور این وسط، هادی محمدی هم به عنوان سرباز گرفتن !!!
شوخی شوخی قوی شدن

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
http://www.varzesh3.com/news/1334521/کاوه-رضایی-به-جای-پرسپولیس-در-اتریش!
خوب کاوه رضایی هم پر
مسعود حسن زاده هم توافق کرده بره ماشین سازی
همچنان ما موندیم یه مهاجم(علیپور) یه مدافع (سید جلال) تو تیم
خدایی پارسال همین بنگسون و علیپور ما به نظرم از این رضایی موثر تر بودن
باید به فکر دوتا مهاجم خارجی خوب باشیم
مثل اینکه برانکو نظری هم اصلا روی افشین نداره
حسن زاده هم پارسال همش رو نیمکت بوده و احتمالا آماده نیست
یه مهاجم خیلی خوب خارجی لازم داریم

a13

Registered User
لایک‌ها
2,263
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک روز با سند و مدرک ثابت می کنم که حرف های دروغی را علیه من زده اند.

سیدجلال حسینی در گفت وگو با کاپ،درباره حضورش در تمرین امروز پرسپولیس اظهار داشت: امروز به محل تمرین پرسپولیس رفتم تا سری به بازیکنان و مربیان تیم بزنم. خداراشکر فضای خوبی بر تیم حاکم است. البته باید همه نفرات اضافه شوند تا تیم بتواند کار اصلی اش را آغااز کند.

وی درباره صحبت های امروز خود با برانکو گفت: جلسه مفصل و طولانی نبود و فقط چند کلام در حد سلام و علیک و احوال پرسی با برانکو صحبت کردم.

مدافع پرسپولیس درباره تمرینات اختصاصی خود گفت: ما براساس برنامه هایی که تیم ملی داده است و تمرینات پرفشاری نیست کارمان را دنبال می کنیم تا انشاالله بتوانیم در فرم مطلوب بمانیم.

حسینی درباره پیش بینی اش از وضعیت پرسپولیس به کاپ اظهار داشت: خوب شد این سوال را مطرح کردید. به نظر من بدون تلاش قهرمانی به دست نمی آید ما باید پرقدرت کارمان را دنبال کنیم. هیچ تیمی با بمب و نارنجک به نتیجه نمی رسد. در وهله اول باید به دنبال صرف کردن همه انرژی مان باشیم. من به این پرسپولیس امیدوارم اما باز هم می گویم که با حرف زدن و سروصدا کردن نمی توان موفق شد و باید تلاش کرد.
وی افزود: همه ما باید بدانیم چه پیراهن باارزشی را بر تن کرده ایم و برای چه تیم بزرگی قرار است بازی کنیم. اگر ما این را درک کنیم مسلما همه تلاش مان را به کار خواهیم بست تا نتیجه بگیریم.
مدافع تیم ملی درباره اردوی پیش روی این تیم گفت: باید ببینیم تا روز سفر به ارمنستان چه نفراتی با تیم خواهند رفت. مسلما برای تیم ملی و باشگاه پرسپولیس تمام تلاشم را به کار خواهم بست.

حسینی درباره این موضوع که هواداران پرسپولیس امیدوارند با حضور او خط دفاعی این تیم استحکام لازم را داشته باشد، خاطرنشان کرد: من همیشه گفته ام که دوست دارم تمام توانم را برای پرسپولیس بگذارم. متاسفانه در زمان سیاسی مجبور به جدایی از این تیم شدم. بعد هم آقایان حرف هایی را زدند که درست نبود. یک روز سند و مدرک هایی را رو می کنم که نشان دهد چه بحث هایی در آن زمان مطرح شده بود. فعلا نمی خواهم یکسری موضوعات را باز کنم. اما قطعا در آینده حرف خواهم زد تا مشخص شود چه کسانی و با چه هدفی دنبال جدایی من از پرسپولیس بودند.

Last edited:
بالا