برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
این ممد نادری اواخر فصل و ... خوب بازی نمیکرد دلیل داشت دوستان ایشون اواخر دلش با تیم نبود . به نظرم از اولم استقلالی بود .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
از منشا که بزرگ تر نبود که بخوان با این قهرمان بشن.
ولی جالبه حالا که شجاغ رفته دارن میگن چون فسخ کرده تو آسیا نمیشد ازش استفاده کرد!
چقدر دروغ و ماسمالی کردن آخه

تنها حسن این اتفاقها اینه که خب تیم حکومتی هستیم و دو تا فینال رفتیم و قبلش چقدر قشقرق راه انداخته شد
یکی دیگه هم هست که بازیکنهای موجود میدونن پولی نیست اگر میخوان برن ناز و ادا دیگه در نیارن و برن.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
این یه قسمت از مصاحبه نادری با کیهانه :

استقلالی های فامیل را پرسپولیسی کردم

-محمد نادری در بخش بعدی گفت وگو به نحوه پیوستن خود به پرسپولیس اشاره کرد وبه کیهان ورزشی گفت:ماجرای پرسپولیسی شدنم به زمانی برمی گردد که بازیکن تراکتورسازی تبریز بودم. من در یک بازی برابر پرسپولیس بازی کرده بودم و آقای برانکو ایوانکوویچ بازی مرا دیده بود و روی من شناخت داشت. حتی با مدیربرنامه هایم صحبت کرده بود تا از وضعیتم جویا شود.ضمنا من از کودکی پرسپولیسی بودم و این تیم را دوست داشتم. عکسی از نوجوانی ام دارم که برای تماشای بازی پرسپولیس با پرچم قرمز به ورزشگاه آزادی رفته بودم.من از خانواده ای پرسپولیسی هستم و برای مدتی کاری کردم که دو عضو استقلالی خانواده مان پرسپولیسی شوند.آرزوی قلبی ام از کودکی این بود که روزی برای تیم محبوبم پرسپولیس بازی کنم.خداراشاکرم که به آرزوی قلبی ام رسیدم.
توضیح اضافه ای نمیدم فقط متن رو گذاشتم تا یه مقدار بخندین و از رفتنش ناراحت نباشید . من فقط از این ناراحتم که دارن تیم رو نابود میکنن . وگرنه این نادری گنده تر از ترابی و علیپور و بیرانوند و شجاع نبود که الان بخوام بخاطرش ماتم بگیرم . بهتره درکنار همبازیای جدیدش " اصول مشت زنی " رو هم به خوبی یاد بگیره چون اگر بد بازی کنه تو فرودگاه از خجالتش درمیان .
الان بهترین کار تمدید قرارداد با انصاریه. خودشم گفته از آذر ماه یعنی حدود یک ماه دیگه آماده بازی هستم.
مرحله بعد هم باید از الریان شکایت کنن اگر واقعا تخلفی صورت گرفته.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
اگه آل کثیر بخشیده بشه و بتونه بازی کنه امسال هم شانس خوبی برای قهرمانی داریم اگه محروم بمونه که کار خیلی سخت میشه
خدا کنه این بحث غیرت و تعصب رو دیگه هم ما هوادارا بی خیال شیم هم خبرنگارا
غیرت و تعصب یعنی ارزش اون پولی که گرفتی رو داشته باشی و برای تیم زحمت بکشی ، حالا این که از بچگی طرفدار کدوم تیم بودی برای من یکی اهمیت نداره اصلا طرفدار تیم همسایه باش ولی وقتی با باشگاه ما قرارداد داری بهترین بازی هاتو انجام بده
نیازی هم به بوسیدن لوگو باشگاه و دلقک بازی تو اینستاگرام نیست

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
شجاع تا 99 اومد اما اما یک قدم دیگه مونده بود تا قله 100 ول کرد . با تمام دلخوریم از شجاع هنوزم دوسش دارم .

الان فقط اومدن گرشاسبی یه ذره دل هوادارا رو خوش میکنه فقط همین . در مرحله بعد قرار داد انصاری . در مرحله بعد بخشش عیسی تیم بدون مهاجم کجا دیدین تو فینال یک قاره !

هرکاری میکنن ما قهرمان نشیم اما من به شما میگم ما بازم قهرمان میشیم .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
رسول پناه استعفا داد ولی وزیر پرسپولیسی احتمالا ردش کنه
بالاخره تیمی که غولهای آسیایی رو اونطوری زخمی کرد دیگه تو لیگ به یکی دو تا رضایت نمیداد میومد برای پاره کردن
لذا باید تضعیف میشه و اختلافات ایجاد میکردند ! ولی چه ساده ای بود این مدیرعامل اینقدر بلاهت نوبره

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
این بیانیه اشه اولش گفته ملت ایران نه پرسپولیس
مردم شریف ایران
هواداران عزیز پرسپولیس

خدمت در مقام سرپرستی باشگاه پرسپولیس افتخاری بود که نصیب من شد و در همه زمان حضور در این سمت تلاش کردم علیرغم همه سختی ها، تحدیدها و تهدیدها، باری از روی دوش باشگاه محبوبم بردارم و امروز خوشحالم در طول حضورم توانستم از ۱۳ پرونده مطالباتی این باشگاه، ۹ پرونده را ببندم، بویژه پرداخت مطالبات برانکو و دستیارانش که مهمترین دغدغه هواداران بود و در پایان فصل گذشته برای اولین بار بیش از ۹۵ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنم، املاک باشگاه را برگردانم و پرسپولیس را به خصوصی سازی برسانم.

امروز و پس از حاشیه های ایجاد شده و برای اینکه پرسپولیس محبوبم دچار مشکل نشود بار دیگر استعفای خو را اعلام میدارم و از این پس مثل سابق در مقام ارزشمند هواداری در کنار تیمم خواهم بود.

لازم می دانم از سوءتفاهمات ایجاد شده برای مردم شریف و اصیل و خونگرم و مهمان نواز مازندران عذرخواهی کنم، از کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس برای همه تلاش هایشان تشکر و اگر باعث آزردگی آنها شدم پوزش بخواهم. از همه هواداران به خاطر همراهیشان تشکر کنم و از آنها بخواهم برای کسب قهرمانی آسیا اتحاد و همدلی خود را حفظ کنند و در کنار باشگاه بمانند.

همچنین از وزیر محترم ورزش و جوانان، اعضای محترم هیئت مدیره و همکارانم در باشگاه هم به خاطر حمایت ها و کمک هایشان، صمیمانه سپاسگزارم.

مهدی رسول پناه

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
دست گلش دردنکنه. همچین که تیم رو داغون کرد استعفا داد ! واقعا تک تک مارو شرمنده کرد با این خدمات درخشانی که در مدت زمان حضورش تو پست مدیرعاملی ارائه داد.
جالبه یکی از افرادی که علنا واسه مدیرعاملی اعلام آمادگی کرده ابراهیم شکوریه :D
دیگه فکر میکنم تو این شرایط لازم باشه تیم رو بسپارن دست یه مدیر فوتبالی کاربلد مثل گرشاسبی که تمام هوادارا متفق القول موافق حضورشن.
افرادی مثل رضا یلوه و اینا چیزی کم از رسول پناه ندارن ! درواقع اگر اینا بیان از چاله میریم تو چاه .

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بد نیست که یک درس عبرت ماندگار بدن به شجاع و امثاله!!!

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
مصاحبه تاریخی ممد نادری با کیهان :
استقلالی های فامیل را پرسپولیسی کردم

-محمد نادری در بخش بعدی گفت وگو به نحوه پیوستن خود به پرسپولیس اشاره کرد وبه کیهان ورزشی گفت:ماجرای پرسپولیسی شدنم به زمانی برمی گردد که بازیکن تراکتورسازی تبریز بودم. من در یک بازی برابر پرسپولیس بازی کرده بودم و آقای برانکو ایوانکوویچ بازی مرا دیده بود و روی من شناخت داشت. حتی با مدیربرنامه هایم صحبت کرده بود تا از وضعیتم جویا شود.ضمنا من از کودکی پرسپولیسی بودم و این تیم را دوست داشتم. عکسی از نوجوانی ام دارم که برای تماشای بازی پرسپولیس با پرچم قرمز به ورزشگاه آزادی رفته بودم.من از خانواده ای پرسپولیسی هستم و برای مدتی کاری کردم که دو عضو استقلالی خانواده مان پرسپولیسی شوند. آرزوی قلبی ام از کودکی این بود که روزی برای تیم محبوبم پرسپولیس بازی کنم.خداراشاکرم که به آرزوی قلبی ام رسیدم.
عامو حالا نوبتشه دست به کار بشی واسه پرسپولیسی های فامیل ;)
یاد اون " خیریت " معروف مهدی طارمی افتادم. امیدوارم یحیی هم موافقت کنه تا مجددا حاجی انصاری به لیست تیم اضافه بشه و اگر این اتفاق بیفته قطعا رفتن نادری " خیریت " بود.
تاریخ نشون داده عموما انتقالهای دوطرفه بین این دوتا تیم انتقالهای موفقی نبودن.
حالا ایشالا که این یکی خوش بدرخشه. چون اگر مصدوم بشه یا اشتباهی مرتکب بشه قطعا ربط پیدا میکنه به بابا جون.
آها راستی با سلیمی مدافع وسط تراکتور هم یه مذاکراتی انجام شده و اگر قطعی بشه بعید نیست بعد از تسویه حساب کامل با برانکو و باز شدن پنجره به لیست تیم اضافه بشه. نکته قابل ذکر اینه که بازیکنای جدید تو فینال قابل استفاده نیستن.
یه 80 هزارتای دیگه به برانکو بدهکاریم.
مرحله بعد از برانکو هم احتمالا کالدرونه...

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
نمیشه قضاوت کرد!
هم میشه گفت شجاع اشتباه کرد هم میشه گفت شجاع کار درستی کرد
از طرفی خب خیلی زحمت کشیده بود.چندباری اومده گفته قرار داد ببندید با من و نبستن
از طرفی دم فینال اسیا با اینکه قرارداد داشته ول کرده رفته
---
محمد نادری هم که حرفی ازش نزنیم بهتره کلا

بالا