برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
آره منم خوندم حداقل تابلو نمیکردن کدوم وری تمایل دارن و خبری رو حتی ریز میگفتن
ولی تو تمرین پرسپولیس یکی داد بزنه سر یکی حماسه های مینویسن

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
دو کلمه حرف حساب پیشکسوت هم یعنی این! نه هر لوده مسخره بازی!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
بازار گرمی با اسم پرسپولیس به صورت مستقیم و هم معکوس
کافیه خودتو بچسوبی به این اسم قیمت ببری بالا البته فعلا که رقم عجیبی باید پرداخت بشه تا کی این آدمها امتحان پس نداده باید بیان و تر بزنن و برن؟!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

خبر اولی با مدیریت ساکت در سپاهان بی ربط نیست من فکر میکردم قانون جدید برای همه تیمهاست نگو فقط تیمهای پایتخت

دومی هم بخونید که رسول پناه برای چی یه هو شد مدیرعامل!

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
به نظرم با انتخاب مدیر عامل جدید به این نتیجه میرسیم چیزی جز دشمنی با هوادارا و .. نیست و این فوتبال واقعن جای حرص خوردن و ناراحت شدن نداره تیمی که راحت میتونست قهرمان اسیا بشه تضعیف کردن به راحتی هرچه تمامتر. من فکر کنم باید تو گینس بنویسن که یه کشور هست همه کار میکنه تا تیماشون نتیجه نگیرن.

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574

این همه خودمون رو پاره کردیم گفتیم گرشاسبی گرشاسبی ظاهرا واسه کسی مهم نبود. من حتی به رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا هم راضی بودم .
من که شناختی از این مدیرعامل جدید ندارم ولی امیدوارم حداقل دلسوز باشگاه باشه .
البته همینکه افرادی مثل رضا یلوه و علی رغبتی مدیرعامل نشدن جای شکرش باقیه .
یه مسئله جالب دیگه ؛
با استعفای رغبتی و رسول پناه بعنوان 2 عضو هیئت مدیره باشگاه مخالفت شده :D یعنی حتی اگر این سمیعی بهترین مدیر ورزشی هم باشه درنهایت بعید میدونم بتونه با این دو نفر بعنوان اعضای هیئت مدیره تیم کنار بیاد. مگر اینکه همرنگ این دو نفر بشه ...

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240

این همه خودمون رو پاره کردیم گفتیم گرشاسبی گرشاسبی ظاهرا واسه کسی مهم نبود. من حتی به رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا هم راضی بودم .
من که شناختی از این مدیرعامل جدید ندارم ولی امیدوارم حداقل دلسوز باشگاه باشه .
البته همینکه افرادی مثل رضا یلوه و علی رغبتی مدیرعامل نشدن جای شکرش باقیه .
یه مسئله جالب دیگه ؛
با استعفای رغبتی و رسول پناه بعنوان 2 عضو هیئت مدیره باشگاه مخالفت شده :D یعنی حتی اگر این سمیعی بهترین مدیر ورزشی هم باشه درنهایت بعید میدونم بتونه با این دو نفر بعنوان اعضای هیئت مدیره تیم کنار بیاد. مگر اینکه همرنگ این دو نفر بشه ...

میگن مسئول امر به معروف و نهی از منکر بوده و حراستی هم هست . بدون هیچ رزومه ای

Kasandra

کاربر افتخاری و فعال خاطرات
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,889
من فکر کنم باید تو گینس بنویسن که یه کشور هست همه کار میکنه تا تیماشون نتیجه نگیرن.
درود

و شاید این را هم باید همانجا بنویسند که تنها کشوری که بازیکنان تیم ملیشان در یک بازی که امید بسیاری هم به پیروزی در آن دارند هنگامی که در زمین بازی در جریان است می ایستند یا هم درگیر میشوند تا جایی که بازیکن تیم دیگر توپ را برداشته و گل می زند!!!مربیشان هم یک مربی سرشناس جهانی!!! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::oops::oops::oops:

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
آیا دولت و مجلس به سلامت در واگذاری سهام قرمزها و قرارداد جنجالی کارگزار شک دارند؟
چرا برای پرسپولیس مدیرعامل حراستی برگزیده شد؟

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
اون دفعه رفتیم فینال عرب هم از حراست اومده بود شد مدیر نفهمیدیم پول فینال چی شد
این دفعه هم رفتیم فینال دوباره از حراست اومدن شدن مدیرعامل باشگاه
چرا ؟ :confused:

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اون دفعه رفتیم فینال عرب هم از حراست اومده بود شد مدیر نفهمیدیم پول فینال چی شد
این دفعه هم رفتیم فینال دوباره از حراست اومدن شدن مدیرعامل باشگاه
چرا ؟ :confused:
دقیقن منظور منم همین بود .

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
سمیعی: برای مبارزه با باندهای فساد در اطراف پرسپولیس آمدم/۵ هدف را دنبال می کنم

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس ضمن تشکر از اعتماد وزیر ورزش و جوانان و اعضای هیئت مدیره گفت: مسوولیت سختی به دوش ما گذاشته شده و با امید به خدا و حمایت پیشکسوتان و هواداران عزیز انشاالله بتوانیم مسیر موفقیت های پرسپولیس را ادامه دهیم.
جعفر سمیعی در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس افزود: من برای تحقق پنج هدف به پرسپولیس آمده ام، هدف اول ایجاد شرایط لازم برای کسب قهرمانی آسیا است که در این مسیر همه اقدامات لازم در حوزه مدیریتی و پشتیبانی انجام می شود.
وی افزود: هدف دوم و مهمی که دارم ورود باشگاه پرسپولیس به بازار سرمایه و فرآیند خصوصی سازی است که با قدرت روندی که شروع شده را ادامه می دهم تا این اتفاق تاریخی به سرعت انجام شود.
جفعر سمیعی مبارزه با باندهای فساد را هدف سوم خود عنوان کرد و افزود: متاسفانه یکی از اتفاقات تلخ اطراف باشگاه که آرامش تیم و باشگاه را بهم زده، حضور باندهای فساد است که با همه توان با این پدیده شوم مبارزه خواهم کرد.
مدیرعامل باشگاه تغییر ساختار باشگاه را هدف چهارم خود عنوان کرد و گفت: به سرعت کمیته فنی با نظر و همفکر پیشکسوتان، کمیته انضباطی با نظر حقوقدانان ورزشی و کمیته اقتصادی با کمک فعالان اقتصاد ورزشی و به منظور تامین منابع مالی تشکیل می شود و البته کانون هواداران نیز با رویکرد تعاملی تقویت خواهد شد.
جعفر سمیعی هدف پنجم را به کارگیری همه ظرفیت های موجود در باشگاه عنوان کرد و گفت: متاسفانه ظرفیت ها موجود در جمع پیشکسوتان و هواداران برای مباحثی همچون توسعه و تقویت فوتبال پایه همچنین ظرفیت های موجود در بین هواداران برای اقدامات فرهنگی و اقتصادی مغفول مانده، به همین منظور، برنامه ویژه ای برای استفاده از این ظرفیت ها داریم.
سمیعی در پایان گفت: لازم می دانم از زحمات همه مدیران پیشین باشگاه به ویژه آقای رسول پناه تشکر کنم و از همه پیشکسوتان و هواداران و اهالی رسانه می خواهم در مسیر سختی که در پیش است، کمک کنند.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,093
بیانیه باشگاه پرسپولیس درباره انتخاب مدیرعامل جدید
هیات مدیره باشگاه پرسپولیس دقایقی بعد از انتخاب سمیعی به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه بیانیه‌ای منتشر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس نیز دقایقی بعد از انتخاب جعفر سمیعی ظفرقندی، به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه بیانیه‌ای را روی سایت باشگاه قرار دادند که به این شرح است:

بنام خدا
هواداران عزیز
پیشکسوتان بزرگوار
پرسپولیس عزیز ما روزهای مهمی را سپری می کند و دور نیست زمانی که افتخار بزرگ آسیایی روی سینه پرسپولیس عزیز ما بنشیند و غرور و عزت به ارمغان بیاورد. در چنین شرایطی و با توجه به استعفای آقای مهدی رسول پناه، سرپرست محترم باشگاه که لازم می دانیم از زحمات و تلاش های ایشان تشکر کنیم، پس از بررسی برنامه های گزینه های مطرح، آقای جعفر سمیعی ظفرقندی را به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب کردیم.

ایجاد شرایط لازم برای ادامه مسیر پرسپولیس تا قهرمانی آسیا، تسریع روند خصوصی سازی و مبارزه با فساد مهمترین شاخص های مدنظر اعضای هیئت مدیره بود که در برنامه آقای سمیعی به صورت کامل دیده می شد.

از پیشکسوتان گرامی، هواداران عزیز، اعضای کادر فنی و بازیکنان می خواهیم با وحدت و همدلی مدیرعامل جدید را در رسیدن به این اهداف یاری کنند. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
این 5 هدف جعفر سمیعی ادم رو یاد تبلیغات انتخاباتیه نمایندگان مجلس میندازه ;) خیلی شبیه به آذری جهرمی نیست ؟ یا من اینجوری میبینم ؟ :D
امیدوارم اشتباه کنم ولی نسبت به این انتخاب خوشبین نیستم. درسته عملا تمام مسائل اجرایی تیم به ابراهیم شکوری سپرده شده ولی درنهایت مدیرعامل باشگاه شخص دیگه ای هست.
سعید آذری رو هم که از فعالیتهای فوتبالی محروم کردن. گرشاسبی و دادکان هم تو خونه نشستن. واقعا چرا افرادی مثل این 3 نفر با رزومه فوتبالی قوی که داشتن باید بیکار باشن ؟
بازم میگم امیدوارم هممون اشتباه کنیم و این مدیرعامل جدید هم یکی مثل گرشاسبی بشه. زمان زیادی تا فینال نمونده و تیم الان بیشتر از هرچیزی نیاز به آرامش داره .
بدهی برانکو هم بعد از 2 سال تسویه شد و فیفا پنجره تیم رو باز کرد .

AM1N

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,574
یادمه مدتی پیش یه بزرگواری اومده بود تو این تاپیک نوشته بود " پرسپولیس مردونه نجنگید چون اصلا شکایت النصر بررسی نشده و باتوجه به اتمام مهلت قانونی این شکایت رد شده "
ساعاتی پس از پایان فینال غرب آسیا، النصری ها اتهام استفاده غیرمجاز پرسپولیس از بازیکنان جدیدش را تقدیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کرد تا صعود سرخ ها به دیدار نهایی لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ به خطر بیفتد اکه البته سرانجام این پرونده برتری پرسپولیس بود؛ اما سرخ ها چگونه النصر را در دادگاه ای اف سی شکست دادند؟
ای اف سی شرح تفصیلی یا گراندز حکم را در ۱۴ صفحه منتشر کرده و از آن می‌توان دریافت که روند پرونده به چه شکلی بوده است. در حالی گفته می‌شد پرسپولیس این پرونده را به خاطر پایان مهلت شکایت به نفع خود خاتمه داده اما این چنین نیست و AFC صراحتا نوشته که «استعلام های لازم از فیفا گرفته و پرونده بررسی شده است».

این تیکه زیر هم جالب بود :D
ماجرا از این قرار است که وقتی ایمیل های پرتعداد از ایران و متعاقب آن شکایت النصر به ای اف سی رسید، پیش از این که کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا از پرسپولیس دفاعیه بگیرد، به سراغ فیفا می‌رود و درخواست استعلام می‌کند چرا که پای حکم فیفا در میان بوده است. همچنین سپس به خاطر طی روال اداری، دفاعیه از پرسپولیس هم خواسته شد و قرمزها لایحه خود را در هماهنگی با فدراسیون فوتبال ایران به ای اف سی ارسال کردند.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751
یادمه مدتی پیش یه بزرگواری اومده بود تو این تاپیک نوشته بود " پرسپولیس مردونه نجنگید چون اصلا شکایت النصر بررسی نشده و باتوجه به اتمام مهلت قانونی این شکایت رد شده "

این تیکه زیر هم جالب بود :D

جالبه این سایت که ابایی ندارم در گفتن حروم لقمگی تمامی دست اندرکارانشون و حسودان بی همه چیز تا قبل این خبر هر روز دلهره وارد میکردن حتی خاطرتون باشه النصر دو سه روز بعد اقدام کرد ولی این بی همه چیزها دقایقی بعد ازپنالتی شجاعی شروع به این کار کردن حالا بر طبل شادانه میکوبن که بله برنده شدیم!

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,751

این کارها چیه آخه؟!
بیان توافق کنن شکایت بی شکایت 400 تا هزارتا پیشنهاد خارجی رو بده
بدن به بودیمیر یا کالدرون
کم پرونده سوتی نداریم که

یکی از خوبیهای این روزها اینه که یحیی مربی خوبیه و خریدهای الکی نمیکنه امیدوارم این اطمینان از بین نره

Last edited:

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
دوستان این استوکس چی شد ؟
خبری ازش نیست
پولو گرفت نگرفت چی کار کرد؟ اگه پولو گرفت چرا ول کرد رفت ؟

یه آرامش قبل طوفان نباشه این استوکس خیلی زرنگه

بالا