• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آنري: آرسنال هنوز هم شانس قهرماني دارد

تيري آنري معتقد است آرسنال مي‌تواند هنوز هم مدعي قهرماني ليگ برتر باشد و به قهرماني در ليگ برتر دست يابد.
00036367.jpg

آرسنال فصل جديد فوتبال انگليس را با قدرت شروع کرد و توانست هفته‌ها در صدر قرار داشته باشد اما شکست سنگين برابر ليورپول و توقف برابر منچستريونايتد آنها را از قهرماني در ليگ برتر دور کرد. همچنين شکست خانگي دو بر صفر برابر بايرن مونيخ در ليگ قهرمان اروپا نيز باعث نااميدي هواداران اين تيم به موفقيت در بازي‌هاي اروپايي شده است.

تيري آنري، برترين گلزن تاريخ باشگاه آرسنال درباره شانس قهرماني تيم سابقش در انگليس گفت: هيچ چيز براي آرسنال تمام نشده است. آنها هنوز در بين مدعيان قهرماني هستند و ممکن است اتفاقات زيادي تا پايان فصل رخ دهد. فکر مي‌کنم آرسنال اين توانايي را دارد که بتواند بار ديگر به صدر جدول ليگ برتر انگليس برسد.

آنري در ادامه گفت: هنوز هم آرسنال را دوست دارم اما بياييم صادق باشيم. فکر نمي‌کنم خيلي از مردم به قهرماني آرسنال اميد داشته باشند. هواداران هنوز هم معتقدند تيم نمي‌تواند در روزهاي پاياني براي قهرماني بجنگد، البته نبايد فراموش کنيم که آرسنال هم در جام حذفي و هم در ليگ قهرمانان اروپا نيز حضور دارد و اين کار را براي آنها سخت مي‌کند.

آندري در ادامه گفت: فکر مي‌کنم رقابت آرسنال با چلسي و منچسترسيتي در هفته‌هاي باقي مانده به اوج حساسيت خود برسد. هر چقدر آنها پول و سرمايه دارند، آرسنال استعداد و توانايي دارد. به نظر من رقابت براي کسب ليگ برتر انگليس در هفته‌ پاياني پاياپاي پيش خواهد رفت.

آرسنال که در حال حاضر با يک امتياز کمتر نسبت به چلسي در رده دوم جدول ليگ انگليس قرار دارد. امروز (شنبه) در هفته‌ بيست و هفتم در خانه از تيم ساندرلند پذيرايي خواهد کرد. آنها همچنين دو هفته‌ آينده بايد براي جبران شکست دو بر صفر برابر بايرن‌ مونيخ به آلمان سفر کنند.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
امروز از مجسمه برکمپ رو نمایی میشه
لیاقت این مجسمه رو داره
464711_489.jpg

1240362_651685661558882_1193080376_n.jpg

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اوزیل رو رئیس بهش استراحت داده همونطور که حدس زده بودم

دیس برگکمپ در مورد این مجسمه گفت:
"بی نهایت افتخار می کنم و امروز احساس غرور دارم. عالی است که به اینجا بازگردید و بار دیگر همه را در آرسنال ببینید.

همه می دانند که عاشق آرسنال هستم و دوران فوق العاده ای در باشگاه داشتم. هوادارن، کارکنان و هم تیمی های من فوق العاده بودند. تیم نیز حیرت آور بود و در طول سال ها موفقیت های بسیاری بدست آوردیم. برای من و خانواده ام دوره مهم و لذت برخشی در زندگیمان بود. لحظه بسیار خاصی است که به اینجا بازگردیم و در این روش مورد احترام قرار گیرید."

مرد یخی ادامه داد " باشگاه از من پرسید که آیا می توانیم یک مجسمه یادبود از تو بسازیم؟ من گفتم "نباید از من اجازه بگیرید! شب گذشته با تیری هانری صحبت کردم. او مرا برای این لحظه گرم کرد!

شما هواداران در قبال من صبور بودید. در بدو ورود آنها در مورد من نظراتی داشتند و ما در کنار هم ثابت کردیم که همه آنها اشتباه می کنند."
01%5B18%5D.jpg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بازم یکی از اون گل های تک ضرب زدیم، مثل بازی با نورویچ، این دفعه با 6 تک ضربه!!!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
میتونه این گل بهترین گل فصل باشه
عالی بود گل روسیچکی
پاسکاری فوق العاده
عین گل جک بود

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
بین دو نیمه دارن دنیس رو تشویق میکنن
62494274158134829289.jpg

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
میگم این الیور جیرود هم یه دفه هاییی گیج میشه یه چندتا گل میزنه :p
دمش گرم

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
مونرئال مگه مصدوم شد؟!!!!!!!!!!! چرا تعویض شد! دفاع چپ نداریم

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
مونرئال مگه مصدوم شد؟!!!!!!!!!!! چرا تعویض شد! دفاع چپ نداریم
کلا از لحاظ تعداد تو پست دفاع وسط- دفاع گوش کم تعدادیم.
دفاع وسط فقط 3 نفرو داریم کوشیلنی مرتساکر و ورمائلن

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
اقا تبریک بازی رو ولی ندیدم الان نتیجه رو دیدم
ژیرود 2 تا زد!!!!!!!!!!
بابا دم سانوگو گرم چه تاثیری روش گذاشت:D
سلطان ویلشر هم بازی میکرد؟

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اره ویلشرم بود یه پاس عالی داد رو گل اول

17340076842317185064.jpg

ونگر :

"کوسیلنی مشکلِ کمر داره و مونرئال هم مشکلِ پا. ولی هر دو شون برای بازی هفته ی بعد آماده هستن"

• Like
Reactions: usl

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
انتظار چنین بازگشتی را نداشتم!
این همام بلوغی است که در سال های گذشته کمتر به چشم می خورد! این نشان دهنده ی این موضوع است که ما برای قهرمانی آماده ایم و این چالش را پذیرفته ایم! بعد از شکست مایوس کننده مقابل بایرن واکنش فوق العاده ای نشون دادیم!
در حالی که این اواخر از نمایش های خیره کننده و پر گل سیتی کمبر چیزی می بینیم و چلسی هم به سختی خودش را بالا نگه داشته، ما خوب داریم پیش میریم و امیدوارم هر چه سریعتر رمسی هم به تیم ملحق بشه!
باید امیدوار موند و مثب اندیشید!

• Like
Reactions: usl

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
گل هایی که میخوریم هم کمتر کسی میتونه...
هنوز نوسان داریم ...
این مشکل الان نیست ... مشکل هشت نه ساله
امیدوارم به ثبات برسیم چون این هفته ها خیلی سرنوشت سازه ... با تیم های اسم و رسم دار براحتی تسلیم میشیم ...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
گل روسیچکی رو دیدم، 12 مگ بود لامصب، کاش به جای گیف، ویدئوشو میذاشتی عزیز
واقعا گل زیبایی بود و قابل رقابت با گل سوارز به نوریچ...من همیشه گفتم که روسیچکی حیف شد!

بالا