• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دستش رو باز کرده و کسی از تیم حتی اعتراض هم نکرد ... شما چطوری میگی پنالتی نبود ...
استوک بایرن هم باشه حداقل بعد گل باید یکم فشار میاوردیم ... دریغ از یه موقعیت ...
البته یه بخت شانسی هم نصیب جناب سانوگو شد که کیفیت خودش رو به رخ کشید ...

ای کاش ونگر از خرید این زباله های فرانسوی دست برداره ... فوتبال فرانسه مرده آقا مرده ...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
11%5B63%5D.jpg

Untitled-1%5B235%5D.jpg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دستش رو باز کرده و کسی از تیم حتی اعتراض هم نکرد ... شما چطوری میگی پنالتی نبود ...
استوک بایرن هم باشه حداقل بعد گل باید یکم فشار میاوردیم ... دریغ از یه موقعیت ...
البته یه بخت شانسی هم نصیب جناب سانوگو شد که کیفیت خودش رو به رخ کشید ...

ای کاش ونگر از خرید این زباله های فرانسوی دست برداره ... فوتبال فرانسه مرده آقا مرده ...
من هیج، شما سایت گل رو هم قبول داری؟ در توضیحخ صحنه پنالتی از لفظ pretty harsh استفاده کرده! معنی این کلمه چیه؟
ببخشید فوتبال دیگه فوتبال دهه 80 که نیست! تیم ها همه قوی شدن. توپ به دستش خورد اما پنالتی نبود. من گفتم صحنه بایرن پنالتی و اخراج درست بود. اما میگم، این صحنه پنالتی نبود. شما نمیتونی پاتو بیاری تو هوا بدون اینکه دستت باز بشه. اصلا فاصله چقدر بود؟ اگر هم اعتراضی نکردن واسه اینه که بازیکن ها ما اصلا لالن.
تیم ما تیم کامل و قدرتمندی نیست مثل باقیه تیم ها، اما حداقل انتظار میره که حقمون رو بهمون بدن!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
من هیج، شما سایت گل رو هم قبول داری؟ در توضیحخ صحنه پنالتی از لفظ pretty harsh استفاده کرده! معنی این کلمه چیه؟
ببخشید فوتبال دیگه فوتبال دهه 80 که نیست! تیم ها همه قوی شدن. توپ به دستش خورد اما پنالتی نبود. من گفتم صحنه بایرن پنالتی و اخراج درست بود. اما میگم، این صحنه پنالتی نبود. شما نمیتونی پاتو بیاری تو هوا بدون اینکه دستت باز بشه. اصلا فاصله چقدر بود؟ اگر هم اعتراضی نکردن واسه اینه که بازیکن ها ما اصلا لالن.
تیم ما تیم کامل و قدرتمندی نیست مثل باقیه تیم ها، اما حداقل انتظار میره که حقمون رو بهمون بدن!

وقتی شما داری میگی اون صحنه شزنی پنالتی اخراج داشته دیگه حرفی نیست ...
چون خودشون هم قوانین رو بخاطر همین صحنه اصلاح کردن ... یعنی یجورایی شدیم آزمایشگاه تست داوری ...
من کاری به اخراج ندارم ... چرا باید آرسنال به استوک وا بده ... دهه هشتاد نیست درست ...
ولی یه مقایسه کوچیک میگه ما از هر لحاظ باید سوار بازی میبودیم ... چون مربی و بازیکنان بزرگی داریم ...
اوزیل کاری به سرش اومده که نمیتونه یه پاس دو قدمی بده ... تقصیر از اون نیست ... وقتی که هر بازی 7-8پاس فوقالعاده به ژیرو میداد و ایشون در کمال ناباوری از دست میدادن و آخرشم اون ژست که الهی دیگه نبینمش میگیرن نمیشه انتظار بیشتری داشت ...
انتظارات وقتی بیاد پایین همین میشه که همیشه باید به چهارم و سهمیه راضی باشیم ...
مسئولین آرسنال فقط به فکر درآمد زایی هستن ... چرا وقتی تیم نیاز شدید به مهاجم داره خریدی انجام نمیشه !
اگر ونگر گفته اون باید پاسخگو باشه ///
من به هیچکس پایبند نیستم فقط آرسنال ! برای موفقیت آرسنال اگر نیاز هست کسی بره و بیاد بشدت حمایت میکنم ...

بیخیال بحث بی فایدست ... شما همیشه فکر میکنی همه چی رو میدونی ...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
وقتی شما داری میگی اون صحنه شزنی پنالتی اخراج داشته دیگه حرفی نیست ...
چون خودشون هم قوانین رو بخاطر همین صحنه اصلاح کردن ... یعنی یجورایی شدیم آزمایشگاه تست داوری ...
من کاری به اخراج ندارم ... چرا باید آرسنال به استوک وا بده ... دهه هشتاد نیست درست ...
ولی یه مقایسه کوچیک میگه ما از هر لحاظ باید سوار بازی میبودیم ... چون مربی و بازیکنان بزرگی داریم ...
اوزیل کاری به سرش اومده که نمیتونه یه پاس دو قدمی بده ... تقصیر از اون نیست ... وقتی که هر بازی 7-8پاس فوقالعاده به ژیرو میداد و ایشون در کمال ناباوری از دست میدادن و آخرشم اون ژست که الهی دیگه نبینمش میگیرن نمیشه انتظار بیشتری داشت ...
انتظارات وقتی بیاد پایین همین میشه که همیشه باید به چهارم و سهمیه راضی باشیم ...
مسئولین آرسنال فقط به فکر درآمد زایی هستن ... چرا وقتی تیم نیاز شدید به مهاجم داره خریدی انجام نمیشه !
اگر ونگر گفته اون باید پاسخگو باشه ///
من به هیچکس پایبند نیستم فقط آرسنال ! برای موفقیت آرسنال اگر نیاز هست کسی بره و بیاد بشدت حمایت میکنم ...

بیخیال بحث بی فایدست ... شما همیشه فکر میکنی همه چی رو میدونی ...
اون صحنه پنالتی بود، قانون هم میگه اخراج، روبن پیاز داغشو زیاد کرد اما خطا بود. اما این پنالتی نبود. مشکل تیم ما فقط یه ژیرود نیست. هافبک های ما هیچ کدوم نمیتونن پا به توپ برن. شما رئال رو نگا: دیماریا و رونالدو و خسه راحت کورس میذار چون وینگر تخصصی هستن. یا در لیورپول استرلینگ. کوتینیو، سوارز، استوریج یا در چلسی هازارد، شورله و حتی اتوئو. در بارسا نیمار، مسی و ... . در بایرن گوتزه، ریبری، روبن. ما تو کل تیممون یه چمبرلین داریم که اونم میذاره رو نیمکت. نه ویلشر. نه کازورلا، نه پودولسکی، نه ژیرود، نه آرتتا و نه اوزیل هیچکدوم توان اینکه ضعیف ترین دفاع انگلیس رو دریبل کنن ندارن. فقط پاس پاس. یک و دو. دلیل اینکه دو تا موقعیت هم نمیتونن بسازن همینه. ما 5 تا هافبک وسط میذاریم تو زمین می خوایم موقعیت بسازیم. خوب نمیشه اینطوری. یکی نباید تو این تیم بزنه تو قلب دفاع حریف؟
نمی تونی بحث کنی چرا حرف های طعنه آمیز می زنی؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
نمی تونی بحث کنی چرا حرف های طعنه آمیز می زنی؟
معمولا بحث رو با جایی انجام میدن که یه چیزایی روشن بشه بین دو طرف
ولی طرف شما همه چیز روشنه و بحث بی فایدست ...
اشتباه از من بود ... ببخشید ...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
معمولا بحث رو با جایی انجام میدن که یه چیزایی روشن بشه بین دو طرف
ولی طرف شما همه چیز روشنه و بحث بی فایدست ...
اشتباه از من بود ... ببخشید ...
معلومه. طرف من مشخصه چون می دونم چی میگم. من همه چیرو میدونم. من بازی رفت با اورتون گفتم حقمون قهرمانی نیست، زمانی که اکثرتون سرود قهرمانی می خوندین. چون می دونستم داریم با احتیاط بازی می کنیم اگر حمله می کردیم و مساوی میشد مشکلی نبود، اما با ترس بازی کردیم. برای قهرمانی خارج خونه باختن مهم نیست، مهم اینه تو خونه ببری. ما نه اورتون رو بردیم، نه منچستری که ضعیف ترین منچستره 20 سال اخیر، نه چلسی. پس کیو می خوایم ببریم؟ ما دیگه زیبا بازی نمی کنیم. به زمانی ما زیبا بازی می کردیم، الانی که اون بازی هجومی به کارمون میاد گذاشتیمش کنار و داریم محتاطانه بازی می کنیم اگر ما مثل بازی با سیتی که 6 تا خوردیم با ساوتهمپتون، استوک و چلسی و منچستر بازی می کردیم مطمئنم 3 تاشون رو می بردیم. لیورپول خیلی زیبا تر از ما بازی می کنه، چون تیمش سرعت داره، اما ما دیگه سرعت نداریم. فقط سرعت پاس داریم.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
والا معلوم نیست شما تو چه جبهه ای هستین !
من داشتم انتقاد میکردم شما دفاع ... الان برعکس شده ؟

من میگم چرا آرسنال باید به این روز بیوفته ! چرا هیچوقت کله حریفامون رو نکندیم ؟! چرا ؟!!!!
8-9سال بی جامی به بهانه ساخت استادیوم جدید ؟! مسخرست ...

با ترک هایبوری تمام افتخاراتمون همونجا دفن شده ...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
والا معلوم نیست شما تو چه جبهه ای هستین !
من داشتم انتقاد میکردم شما دفاع ... الان برعکس شده ؟

من میگم چرا آرسنال باید به این روز بیوفته ! چرا هیچوقت کله حریفامون رو نکندیم ؟! چرا ؟!!!!
8-9سال بی جامی به بهانه ساخت استادیوم جدید ؟! مسخرست ...

با ترک هایبوری تمام افتخاراتمون همونجا دفن شده ...
عزیز من من هم معترض هستم، فکر کردی من خوشم میاد 9 سال جام نبردیم؟! من هم انتقاد دارم، من هفته هاست دارم انتقاد می کنم که چرا اینقدر کند بازی می کنیم. چرا تو خونه خودمون پامون همیشه روی ترمزه. ما سر بحث داوری بود که شما 180 درجه با من نظراتت فرق می کنه.
من اگر جای ونگر بودم چمبرلین بد ترین بازی عمرش رو بکنه 90 دقیقه بازیش میدم. بندتنر رو فیکس می کردم. همه میدونن چمبرلین ما از استرلینگ بهتره. اما ونگر داره نابودش می کنه. ببینید استرلینگ چه بازی هایی میکنه، اگر چمبرلین الان فیکس نباشه پس کییییییییییییییییییییییییی می خواد بازی کنه که رشد کنه و به یک ستاره تبدیل بشه!!! والا من موندم اگر اعتماد نداری بهش چرا این همه پول دادی. بابا بندازش وینگر اتوبان کنه حریف رو.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ونگر: متاسفم، بد بوديم

سرمربي آرسنال از شکست تيمش برابر استوک سيتي ابراز تاسف کرد. او تيمش را شايسته شکست در اين ديدار دانست. البته به عملکرد داوري اعتراض داشت.
00033599.jpg

آرسنال در هفته‌ بيست و هشتم رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس با يک گل برابر استوک سيتي تن به شکست داد تا اختلاف اين تيم با چلسي صدرنشين به چهار امتياز افزايش يابد و به رده سوم جدول رده‌بندي سقوط کند.

به نقل از ايسنا، آرسن ونگر، سرمربي آرسنال از شکست خارج از خانه تيمش ناراحت است. او پس از پايان بازي، گفت: از اين شکست نااميد کننده ناراحت هستم. واقعا متاسفم. آرسنال در ديدار امشب بازي خوبي را به نمايش نگذاشت. نتوانستيم فرصت گلزني را بر روي دروازه‌ حريف خلق کنيم، بنابراين بايد بازي را واگذار مي‌کرديم.

او افزود: استوک سيتي بسيار خوب دفاع کرد. آنها از پنالتي مشکوک و عجيبي که داور در نيمه دوم براي آنها گرفت نهايت استفاده را بردند و يک گل سه امتيازي را به ثمر رساندند. بر اين باورم پنالتي که براي آنها گرفته شد، هديه داور به اين تيم بود. مي‌توانم ده‌ها فيلم را براي اشتباه بودن اين ضربه پنالتي به نمايش بگذارم.

سرمربي آرسنال در پايان سخنان خود گفت: با پيروزي برابر استوک سيتي مي‌توانستيم بازگشت خوبي به ليگ جزيره داشته باشيم و دوباره خود را از مدعيان اصلي قهرماني بدانيم، اما متاسفانه نتوانستيم در ديدار امشب به پيروزي برسيم. تلاش خواهيم کرد تا در ديدارهاي آينده جبران کنيم و دوباره خود را به صدر جدول نزديک کنيم.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ونگر پول داشت که امسال ژانویه مهاجم بخره و نخریده؟!!!!!!! ونگر هم بعضی اوقات کارایی میکنه ها

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
امروز یه خبری اومده رو سایت ها که ژیرود قبل بازی با سیتی ساعت ۳ نصف شب با یه خانوم ناشناس *** داشته. حتی اون خانوم گفته که ژیرود بهش پیشنهاد داده با یک بازیکن دیگه از آرسنال *** سه نفره داشته باشن!!!!!!! راست و دروغشو نمیدونم اما واقعا موندم توش.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
به نظرتون آخر فصل کیا باید برن؟
ژیرو ، بندتنر، آرتتا، دیابی، کیم کالستروم، ویوانو، سانیا؟؟
کیم کالستروم و ویوانو که بازیشو ندیدیم قرضی بودن به احتمال بالایی میرن ، ممکنه بین شزنی و فابیانسکی یکی بره + احتمال رفتن کاپیتان هم هست:(
چرا ونگر فابیانسکی رو ثابت نکرد که ما هی از دست این شزنی این جور عذاب بکشیم!؟!

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
به نظرتون آخر فصل کیا باید برن؟
ژیرو ، بندتنر، آرتتا، دیابی، کیم کالستروم، ویوانو، سانیا؟؟
کیم کالستروم و ویوانو که بازیشو ندیدیم قرضی بودن به احتمال بالایی میرن ، ممکنه بین شزنی و فابیانسکی یکی بره + احتمال رفتن کاپیتان هم هست:(
چرا ونگر فابیانسکی رو ثابت نکرد که ما هی از دست این شزنی این جور عذاب بکشیم!؟!
کالستروم که قراردادش تموم میشه. ویویانو هم قرضیه. فابیانسکی هم میره. بندتنر قراردادش تموم میشه. بقیه فک نکنم کسی بره. شاید پودولسکی بره. احتمالا کمپبل میاد و ولینگتون سیلوا. ما واقعا هافبکمون زور و قدرت نداره. یه زمان ویرا و گیلبرتو فیل رو از پا در میاوردن. اما الان چی؟ ۴ تا فسقلی وسط زمینن همش کتک می خورن. ژسنی که بدون شک حالا حالاها دروازه بان می مونه چون همش ۲۳ سالشه اما فابیانسکی ۲۸.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
کالستروم که قراردادش تموم میشه. ویویانو هم قرضیه. فابیانسکی هم میره. بندتنر قراردادش تموم میشه. بقیه فک نکنم کسی بره. شاید پودولسکی بره. احتمالا کمپبل میاد و ولینگتون سیلوا. ما واقعا هافبکمون زور و قدرت نداره. یه زمان ویرا و گیلبرتو فیل رو از پا در میاوردن. اما الان چی؟ ۴ تا فسقلی وسط زمینن همش کتک می خورن. ژسنی که بدون شک حالا حالاها دروازه بان می مونه چون همش ۲۳ سالشه اما فابیانسکی ۲۸.

احتمال بالای 90 درصد فابیانسکی میره و به نظرم تو این سن جایی میره که حتما فیکس باشه و احتمال اینکه به تیم بزرگ بره کم هست!!
اگر لوکاژ بره فک کنم ویوی بمونه با وجود اینکه بازی نکرده!! چون دروازه بان دوم برای ونگر مهم هست خیلی!!
کالستروم هم که رفتنش صد در شصت هست!!!
در مورد هافبک دفاعی هم امیدوارم یه بازیکن تنومند بگیریم!!! و از شر آرتتا راحت شیم!! این اواخر افتضاح بوده!! یا حداقل جلوتر بازی کنه!!
ژسنی هم فصل بعد ستاره تیم میشه فکر کنم! بالاخره 2.3 سال فیکس بودن باید نتیجه بده دیگه!!!
این فصل اگر نیمکت قوی تری داشتیم بدون شک الان صدر بودیم ولی 3 امتیاز عقبیم و هنوز بارقه هایی از امید باقی مونده!!! باید هم چلسی و هم من سیتی رو بزنیم که خیلی سخته بخصوص زدن چلسی تو استمفوردبریج!!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
مرته ساکر و روسیچکی قرارداد خود را تمدید کردند

پر مرته ساکر و توماس ورسیچکی قرارداد خود با باشگاه آرسنال را تمدید کردند.

مرته ساکر در مورد تمدید قرارداد خود گفت:
"برایم آسان بود که خود را به باشگاه متعهد شود. برای دو سال و نیم در اینجا هستنم و احساس حمایت فوق العاده ای از سوی همه افراد باشگاه و هواداران دارم. بی صبرانه منتظر حضور در سال های پیش رو در این باشگاه فوق العاده هستم. تیم فوق العاده ای در اینجا داریم و همه ما می خواهیم بهترین توان خود را برای قهرمانی در اینجا ارائه کنیم.
48949693123836684359.jpg

در اولین ملاقات من از انگلستان به عنوان یک پسر بچه، پیراهن آرسنال را خریدم و وقتی با دوستانم فوتبال بازی می کردم، از پوشیدن این پیراهن افتخار می کردم. سال ها قبل، به یک توپچی واقعی تبدیل شدم

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب من دیگه نمیدونم چی بگم! بگم نفرین شدست این تیم؟ ویلشر روی یک تکل از اگر در بازی با دانمارک پاش ترک برداشت و حداقل 6 هفته دور از میادین خواهد بود...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اسم تیم ما رو باید بزارن مصدومان !
رمسی داره میاد ویلشر میره
مصدومیت در ارسنال از بین نمیره بلکه از بازیکنی به بازیکن دیگه منتقل میشه
چمبو اومد تئو مصدوم شد
حالا رمسی داره میاد ویلشر مصدوم میشه

بالا