• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
آقا دمت گرم با آواتارت ...
مارو بردی جوونی ها ... ثواب وسیعی امشب نصیبت شد :دی
اسمش رو یادم نیست ولی ...
واسه کارتون باب مورن بود آیا؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
1800369_10151945948816404_430698821_n.jpg

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
کار بزرگ یه مربی اینه که تیم بعد از خودش هم بتونه نتیجه بگیره ...
یعنی از صفر تا صد تیم رو ساخته باشه ...

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
ایول جول کمپل عجب گلی زد به منچستر
ایشالله جواز کاریش جور بشه فصل بعد باز مجبور نشیم قرضی بدیمش

کمپبل هم بعد گفته که هنوز امیدواره تا برای آرسنال بازی کنه ولی تا به حال این شانس رو نتوسته بدست بیاره و امیدواره تا به کارش در المپیاکو ادامه بده تا بتونه این فرصت رو فراهم کنه.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
بله دوستان. قهرمان بچگی های ما آقای باب موران
والا قهرمان بچگی های ما که هادی و هدا بودن و لینچان و جنگجویان کوهستان و بابای اون دوتا بچه تو سریال از سرزمین شمالی شما ماشالا خیلی جوونی و ما هم احتمالا پیر و پاتال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
ایول جول کمپل عجب گلی زد به منچستر
ایشالله جواز کاریش جور بشه فصل بعد باز مجبور نشیم قرضی بدیمش

کمپبل هم بعد گفته که هنوز امیدواره تا برای آرسنال بازی کنه ولی تا به حال این شانس رو نتوسته بدست بیاره و امیدواره تا به کارش در المپیاکو ادامه بده تا بتونه این فرصت رو فراهم کنه.
من قبلا شوت هاش رو دیده بودم، شوت های خوبی داره، قدرت بدنیش هم عالیه و میتونه تو لیگ بازی کنه، اما هنوز بعضی از حرکاتش خام هستن. امیدوارم اگر فصل دیگه بیاد ونگر رو نیمکت نظارتش تا بپوسه، چون دوست ندارم خراب شه. تو المپیاکوس وینگ چپ بازی می کنه، بیاد آرسنال چی میشه؟ اونجا ما ولکات رو داریم، نبری رو داریم، اوزیل رو داریم، ونگر فکر نکنم حاضر باشه این سه تا رو بذاره رو نیمکت... اگر قرار نیست فیکس بازیش بده، امیدوارم حداقل تعویضی زیاد بازیش بده، نه اینکه نصف فصل بگذره و فقط یک بازی کرده باشه.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
جواز کار نداره!
قانون واقعا مسخره ایه!

ما اینقد مصدوم داریم هیچ وقت مشکلی برای کمپل پیش نمیاد

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
اخبار تیم: ورمالن و اوزیل به تیم بازگشته اند

ونگر: کمپبل از نظر فیزیکی تطبیق یافته است

"اوزیل برای تجدید قوا به استراحت نیاز داشت"

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
در مورد تغییر قوانی یوفا بعد از کارت قرمز ژسنی...
با آن موافق هستم. شرم آور است که باید بخشی از تجربه این اتفاق باشیم تا درک کنیم قانون درستی نیست.

بنا شده تو این صحنه ها دیگه قرمز ندن -کارت زرد بدن

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بعد از برگکمپ، نوبت به کالستروم رسید
ساخت مجسمه های جدید در باشگاه آرسنال برای نصب در محوطه اطراف ورزشگاه امارات همچنان ادامه دارد. چند روز پس از رونمایی از مجسمه زیبا و باشکوه دنیس برگکمپ، حالا این تصویر نشان می دهد آرسنالی ها قصد دارند از مجسمه کیم کالستروم رونمایی کنند! بازیکنی که برای کمک به توپچی ها در نیم فصل دوم خریداری شده اما حالا حالاها نمی توانند برای این تیم به میدان برود

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ابراهیموویچ: از اینکه بازیکن آرسنال نیستم احساس ناراحتی نمی‌کنم

به نقل از پایگاه خبری کالچونیوز زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی تیم فوتبال پاریسن ژرمن گفت: زمانیکه درسن شانزده سالگی بودم شانس حضور در تیم آرسنال برایم فراهم شد ولی من به این تیم نرفتم و پیشنهاد آرسنالی‌ها را قبول نکردم.

آخرین باری هم که با آرسن ونگر ملاقات کردم به سالهای خیلی قبل باز می‌گردد. زیرا درست زمانی بود که آرسنال شرایط بسیار خوب وجالب توجهی در لیگ انگلیس داشت.

حالا هم از اینکه فرصت حضور دراین تیم برای فراهم نشده ناراحت نبوده بلکه برعکس از گذشته خود احساس رضایت زیادی دارم.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اگر این هند پنالتی بود، والا من دیگه فوتبال نگاه نمی کنم. چرا هرچی بازیه باید داور ضد ما باشه!!!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
تو روح داوری که سه تا اخراج مستقیم رو حتی خطا نمیگیره و گند میزنه به بازی
وحشی ترین تیم انگلیس استوک سیتی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تو روح داوری که سه تا اخراج مستقیم رو حتی خطا نمیگیره و گند میزنه به بازی
وحشی ترین تیم انگلیس استوک سیتی
بابا قشنگ سه بار با کف پا روی پای بازیکن هامون رژه رفتن. حالا این هیچ، بابا توپ نیم متر با بدن مدافع فاصله داره، بازیکن پاهاش تو هواست، خوب تعادل نداره دستش بازه. خوب همین تصمیماته که باعث میشه قهرمانی رو از دست ندیم. اون از گل که از ساوتهمپتون خوردیم. اون از پنالتی روی ولکات مقابل چلسی. اون از افتضاحات بازی با سیتی. اونوقت اونور که میشه، سیتی n تا گل می خوره، داور همش آفساید میگیره!!! والا به خدا من اگر بودم اون توپ سانوگو رو پاس میدادم اونور گل خالی بزنن تو گل. اصلا بازیکن های ما همه خنگ تشریف دارن.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
مثلا رژه نمیرفتن 7تا میزدیم ؟ یه مقایسه بین دو تیم میگه ما در هر شرایطی باید میبردیم ...
بسه دیگه این روند وحشتناک که ول کن ما نیست !
دوباره شروع شد ...
فردا ونگر میاد میگه ما با شکوه برمیگردیم ... هنوز لیگ تموم نشده ... منتظر واکنش باشید

بس کنید دیگه ... اههههههههههههههه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
مثلا رژه نمیرفتن 7تا میزدیم ؟ یه مقایسه بین دو تیم میگه ما در هر شرایطی باید میبردیم ...
بسه دیگه این روند وحشتناک که ول کن ما نیست !
دوباره شروع شد ...
فردا ونگر میاد میگه ما با شکوه برمیگردیم ... هنوز لیگ تموم نشده ... منتظر واکنش باشید

بس کنید دیگه ... اههههههههههههههه
نخیر، گفتم که اون هیچ، شما یه نگاه به پنالتی بنداز! والا استوک شموشک نوشهر نیست که عقب بیفتی 3 تا بهش بزنی. دقیقا در لحظه ای که بازی اومده بود تو دستمون داور گند زد.

بالا