• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

Santi.C

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
مثه اینکه بعد از بارسا اینبار نوبت منچستره که از ما تغذیه کنه ... متاسفم برا مسئولین بیخیال تیم ...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این سرج اوریر چه بازی ای میکنه ... خیلی شاخه ... کجا بوده این بشر
... سانتر میکنه در حد شوت ... جنگنده... سرعتی ... قدرتی ... همون چیزیه که میخوایم ... امیدوارم دوباره گدابازی در نیارن و هرچطور شده قرمزپوشش کن ...

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
این سرج اوریر چه بازی ای میکنه ... خیلی شاخه ... کجا بوده این بشر
... سانتر میکنه در حد شوت ... جنگنده... سرعتی ... قدرتی ... همون چیزیه که میخوایم ... امیدوارم دوباره گدابازی در نیارن و هرچطور شده قرمزپوشش کن ...
سرشت آدمیشون با خسیس بازی اینا پیوند خورده
بیخیال داداش
من اصلا امید به مهره جم کردن این فصل ندارم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بازم کمپل نشون داد واقعا یه استعداد ناب توسط پروفسور شکار شده ... چطور این اعجوبه تو 16-17 سالگی کشف میکنه اینارو خدا میدونه !
......
ژیرو هم تا الان یه گل زده یه پاس گل داده ... کاش به کوش هم بازی میداد جای اینکه مردیکه گولاخ ...
.....

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
کمپل خیلی خوبه تو این سن، اصلا ببین چجور اون حرکت رو کرد که داور پنالتی نگرفت! اما از نظر من پست اصلیش بازی با اروگوئه بود، این بازی مربی نوک حمله گذاشته بودش که کارایی نداشت اونقدرا

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
کاشکی ژیرو بازیهای بعدی برای فرانسه بد بازی کنه:
2 فصله نشون داده مهاجم خوبی نیست ولی اگه خوب بازی کنه توی جام جهانی ونگر بیخیال خرید مهاجم میشه و بازم همون آش و همون کاسه.

• Like
Reactions: usl

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
چک کردم فرمائلن رو کشیده بیرون مربی بلژیک!!
مبتلا به دیابی شده؟ از چه ناحیه ای؟
آره ... مثه اینکه از ناحیه دیابیه تحتانی دچار مصدومیت شده ولی دیابیش خیلی جدی نیست ...

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1149854&title=درگيري_دل‌بوسکه_با_فابرگاس_در_تمرينات_اسپانيا
هر روز یاغی تر از دیروز !!! این DNA ها از پایه مشکل روحی روانی دارن ... کسی که بتونه صدای دل بوسکه رو در بیاره لیاقتش همونجاست ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
این 2 ماریو هم لینک شدن شدید! البته بیشتر این ماریوی سیاه!!!
نظر خودم بیشتر روی مانزوکیچ هست تا بالوتلی!
بالوتلی همون قدر که میتونه تیمش رو به پیروزی برسونه! همون قدر هم میتونه تیم رو به اف بده!! البته باید بیاد و ببینیم هنوز هم میخواد یاغی گری هاش رو ادامه بده یا نه!! که احتمالش زیاده!!
اگر یه بازیکن منضبط بشه بدون شک بهترین استرایکر جهان میتونه باشه تو پست خودش!! ولی حیف که بعیده!!
از اون طرف مانزوکیچ چون تو فوتبال منظم آلمان بازی کرده بیشتر بدردمون میخوره + اینکه تیممون آلمانی هم زیاد داره !!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بالوتلی همون قدر که میتونه تیمش رو به پیروزی برسونه! همون قدر هم میتونه تیم رو به اف بده!! البته باید بیاد و ببینیم هنوز هم میخواد یاغی گری هاش رو ادامه بده یا نه!! که احتمالش زیاده!!
اگر یه بازیکن منضبط بشه بدون شک بهترین استرایکر جهان میتونه باشه تو پست خودش!! ولی حیف که بعیده!!
از اون طرف مانزوکیچ چون تو فوتبال منظم آلمان بازی کرده بیشتر بدردمون میخوره + اینکه تیممون آلمانی هم زیاد داره !!
نظر منم مانزوکیچ هست بالوتلی کلا روانش پاکه هر جور حساب میکنم نمیتونم تو جو منظم آرسنال تصورش کنم!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
آره ... مثه اینکه از ناحیه دیابیه تحتانی دچار مصدومیت شده ولی دیابیش خیلی جدی نیست ...

http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1149854&title=درگيري_دل‌بوسکه_با_فابرگاس_در_تمرينات_اسپانيا
هر روز یاغی تر از دیروز !!! این DNA ها از پایه مشکل روحی روانی دارن ... کسی که بتونه صدای دل بوسکه رو در بیاره لیاقتش همونجاست ...
دقیقش میشه از ناحیه ی دیابیسترینگ!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
شک نکن ونگر به هیچ عنوان مانزوکیچ رو نمی خره و من هم بودم نمی خریدم! مانزوکیچ مهاجم کندی هست، سبک بازیش هم شبیه ژیرود هست، البته ورژن بهتری از ژیروده. حرکاتش هم کلا شبیه ژیرود هست، پشت مهاجم ها اصلا حرکت نمی کنه، نمونش بازی با کامرون که رو کندیش یک تک به تک رو خراب کرد. گل هاش هم مثل ژیرود اکثرا یا روی ضربه سر هستن یا توی 6 قدم. خیلی کم دیدم پشت محوطه جریمه گل بزنه. بازم میگم ما یک مهاجم با قدرت حمل توپ، بازی با پای قوی و فرار پشت دفاع نیاز داره، من از بین این دو ماریو، چشم بسته بالوتلی رو انتخاب می کنم. البته گزینه های بهتری از این دو هم هست، اما در مقایسه این دو گفتم. ما این همه بازیکن خوش اخلاق و آروم داشتیم چه کردن واسمون؟ همشون رفتن تیم های رقیب، یکمی اوج گرفتن تیم رو ول کردن رفتن، بالوتلی بیاد، بزنه 3 بار هم اخراج بشه اما تیم دیگه ای نره واسه من خیلی بهتره تا 30 ا گل بزنه فصل بعد تمدید نکنه بره یه تیم دیگه...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
شک نکن ونگر به هیچ عنوان مانزوکیچ رو نمی خره و من هم بودم نمی خریدم! مانزوکیچ مهاجم کندی هست، سبک بازیش هم شبیه ژیرود هست، البته ورژن بهتری از ژیروده. حرکاتش هم کلا شبیه ژیرود هست، پشت مهاجم ها اصلا حرکت نمی کنه، نمونش بازی با کامرون که رو کندیش یک تک به تک رو خراب کرد. گل هاش هم مثل ژیرود اکثرا یا روی ضربه سر هستن یا توی 6 قدم. خیلی کم دیدم پشت محوطه جریمه گل بزنه. بازم میگم ما یک مهاجم با قدرت حمل توپ، بازی با پای قوی و فرار پشت دفاع نیاز داره، من از بین این دو ماریو، چشم بسته بالوتلی رو انتخاب می کنم. البته گزینه های بهتری از این دو هم هست، اما در مقایسه این دو گفتم. ما این همه بازیکن خوش اخلاق و آروم داشتیم چه کردن واسمون؟ همشون رفتن تیم های رقیب، یکمی اوج گرفتن تیم رو ول کردن رفتن، بالوتلی بیاد، بزنه 3 بار هم اخراج بشه اما تیم دیگه ای نره واسه من خیلی بهتره تا 30 ا گل بزنه فصل بعد تمدید نکنه بره یه تیم دیگه...
درسته فیزیکیه ولی میتونه پشت مدافع فرار کنه!! در مورد بالوتلی هم بحث من این بود که ثبات نداره! به اخلاقش زیاد کار ندارم! یه بازی 100ه، 2بازی 0!!!
در هر صورت کرواسی که حذف شد! ایتالیا هم احتمال حذفش برابر اروگوئه هست!!
اگه ایتالیا حذف بشه! حتی ممکنه همین هفته هم مشخص بشه ما ماریودار خواهیم شد یا نه!!

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب ولا هم رسما به طور کامل به سوسیداد رفت و گفته میشه چیزی بین 10 تا 12 میلیون پوند گیرمون اومد. به جای اینکه خزانه خالی بشه، داره پر میشه:general304:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
به نقل از Francois Piraux :
Arsene Wenger not on TF1 tonight because he have many meetings with agents about new signings. He will be present for France-Ecuador. #AFC
باید دید این میتینگ ها به جایی هم میرسه!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
CUARDADO وینگر کلمبیایی فیورنتینا هم لینک شده بهمون و گفته میشه در حال مذاکره هستن!!:general607:
البته با اون عکسی که ازش با لباس بارسا ریلیز شده میشه فهمید احتمالش کمه! ولی اگه به بارسا نره یکی از تیمهایی که ممکنه بره آرسنال خواهد بود!:general703:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
تو مدافعین کیا لینک شده بودن؟
سباستین یونگ که فک نکنم...
اون بازیکن ساحل عاج که تو فرانسه بازی میکنه بازی با ژاپن دوتا پاس گل داد ، با لباس آرسنال هم عکس گرفته...
یه فرانسوی و یه ژاپنی هم هست که نمیدونم کین
مدافع تیم یونتوس هم میگن لینک شده ...
مهاجم؟
اگه قرار باشه یه وینگر بخریم، احتمالا بین دیماریا و رویس و گریژمان هستش...
ولی فکر میکنم کم کم کل بازیکنای ج.ج لینک بشن ... :دی

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@A1C1E
در مورد مدافع میانی فکر نکنم کس خاصی رو بخریم، مگر اینکه ورمالن بره از تیم. مطمئنا با شناختی که از ونگر داریم فصل آینده همون ترکیب دفاع وسط رو خواهیم داشت که در توپ های عمقی پشت دفاع ضعیف نشون داده. دفاع راست هم احتمالا اوریر خواهد بود، البته Uchida ژاپن هم لینک شده بود چند روز پیش. فرانسویه که گفتی رو نمیدونم منظورت کیه.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
به گزارش sky italia، آرسن ونگر با ایجنت الکسیس سانچز به طور مخفیانه ملاقات کرده، حالا این چه ملاقات مخفیانه ایه که همه فهمیدن من نمیدونم!
تا الان با انتقال فابرگاس و ولا، چیزی حدود 15 الی 16 میلیون پوند گیرمون اومده، بدون اینکه از بازیکنای خودمون کسی رو بفروشیم:general304:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
به گزارش sky italia، آرسن ونگر با ایجنت الکسیس سانچز به طور مخفیانه ملاقات کرده، حالا این چه ملاقات مخفیانه ایه که همه فهمیدن من نمیدونم!
تا الان با انتقال فابرگاس و ولا، چیزی حدود 15 الی 16 میلیون پوند گیرمون اومده، بدون اینکه از بازیکنای خودمون کسی رو بفروشیم:general304:
والا این الکسیس پارسال هم حرفش بود امیدوارم راست باشه
این + بالوتلی + کمپل هم که اومد سانوگو هم خوبه
ژیرود رو پرت کنیم بیرون :general703:
اگه ورمالن بخواد بره یه مدافع میخوایم
یه هافبک دفاعی جون و فیزیکی محض احتیاط...

بالا