• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
اقا ويلشر مصدومه؟ توي جام جهاني بازي ميکنه؟

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آقا نایجل دی یانگ راسته؟نظرتون؟
راستی به نظرتون یعنی واقعا احتمالش هست اینا با 22 تا سانتی رو بدن به اتلتیکو؟
راستی بارسلون برا رویس مگه مگه چقدر پیشنهاد داده؟ یعنی بیشتر از 30 تایی که آرسنال پیشنهاد داده می ارزه؟
اقا ويلشر مصدومه؟ توي جام جهاني بازي ميکنه؟
۱- در مورد دی یانگ باید گفت هر بازیکنی که ارزون باشه ونگر بهش فکر می کنه. از نظر من دی یانگ تموم شدست. انتخاب من متوییدی هست. در رده های بعدی خدیرا، بندر، فقط افریقایی نباشه. شاید بازیکن های بهتری هم باشه، الان شبه من توان فکر کردن ندارم.
برای مهاجم هم من انتخابم بالوتلی هست. درسته اخلاق نداره، اما ما یکم به بازیکن کله خراب نیاز داریم تو تیممون. در رده بعدی فالکائو.
در مورد کازورلا، پیشنهاد خیلی خوبیه برای یک بازیکن ۲۹ ساله. اما بی معرفتیه ما بفروشیمش، خیلی کمکمون کرد این مدت. هرچند بازیکن ها خیلی بی معرفتن نسبت به ما، اما ما همیشه کمکشون کردیم.
۲- به نظرم با توجه به اعتراضات به فروش ستاره ها توسط دورتموند، رویس فروشی نباشه، مگر یک پیشنهاد بالای ۴۰ ۵۰ میلیون.
۳- ویلشر یک مصدومیت جزئی داشت بازی دوستانه، اما آماده شده. هرچند فکر نکنم به دلیل دوری طولانی مدت، تو جام جهانی فیکس باشه. چمبرلین بازی اول رو از دست میده....

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

Santi.C

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
اون یارو رفت باشگاهی که لایقش بود ...
خودش گفته روزی رفتم تو پیرهن اون تیمه میتونید منو بکشید ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
عمه ننه!!!
حالا باید دید تو پنجره چه می کنیم!!!
اینکه ما فابرگاس رو نگیریم رو پیش بینی می کردم با این ترافیک تو پست هافبک وسط! ولی اینکه بره تیم رقیب رو نه!
1بار به تیم پشت کرده بود و هنوز یه عده ازش دفاع می کردن! اینم دفعه دوم!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
عمه ننه!!!
حالا باید دید تو پنجره چه می کنیم!!!
اینکه ما فابرگاس رو نگیریم رو پیش بینی می کردم با این ترافیک تو پست هافبک وسط! ولی اینکه بره تیم رقیب رو نه!
1بار به تیم پشت کرده بود و هنوز یه عده ازش دفاع می کردن! اینم دفعه دوم!!
منظورت منم؟ لول
من اون زمانی که هنوز نرفته بود چلسی ازش دفاع می کردم، اما الان دیگه نه و همونطور که گفتم فکر نکنم استقبال خوبی ازش بشه در امیریتس. در مورد نخواستنش و اینکه رفت چلسی،نشون میده که امکان اینکه به منچستر هم بره زیاد بوده و ما الکی بهش اطمینان داشتیم. خداییش ما خیلی باهاش راه اومدیم، ما راحت می تونستیم ۴۰ ۵۰ تا بفروشیمش به یک تیمی جز بارسا، اما به خاطر خودش خیلی ارزون دادیمش رفت. بهتر بود اون هم یکم مرام میذاشت و به تیم رقیب نمی رفت، اما خوب دیگه چیزیه که شده. نمی دونم چرا ما آنری پیر و فلامینی محو شده رو برمیگردونیم، اما فابرگاس رو نه؟ بدون شک به دلیل قیمت هست. الان تو همه تیم های رقیبمون یه ستاره ناب از ما حضور داره و این اصلا قابل درک نیست. سانیا هم در این.ستا.گرامش پیام خداحافظی گذاشت و احتمالا میره سیتی. لازم هست بعضی سیاست های باشگاه عوض بشه. من تنها در صورت خرج کردن حداقل ۷۰ میلیون پوند و خرید حداقل سه بازیکن راضی خواهم بود. جانشین سانیا ۷ الی ۱۰ میلیون. یک هافبک دفاعی خوب، ۲۰ الی ۲۵ میلیون. یه ۴۰ تا باقی میمونه که میشه یک بازیکن ناب گرفت، این حداقلشه برای اینکه فصل بعد کم نیاریم، اما خیلی نباید دلمون رو به چنین خریدهایی خوش کنیم.
در پایان خطاب به بعضی هواداری رقیب میگم،
plastic fans... plastic club

Last edited:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
به خدا سرمایه دارای باشگامون دست هر چی خسیس از پشت بستن
آخه ادم انقدر خسیس میشه مگه این همه درامد کسب میکنن چه وضعشه 4 تا خرید تاپ بکنین اه اه اه:general208:
مطمعنم این فصل مثل همیشه معمولی میشیم باز
:general211:
این همه درامد بعد خرج کرد چو ...................................................مثقال اه:general111:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
من اصلاً قبول ندارم این رو که معیار بزاری اینقدر خرج کنن راضیم!! این دیگه خطاب به تو بود!! لول
اگه فقط به خرج کردن باشه که سیتی و پی اس جی باید هر سال 3گانه بگیرن ولی اینطور نیست!!
برای رفتن به چلسی هم من بهش حق میدم تا حدودی! چون دوست داشته تو انگلیس بازی کنه و اینجا واسه هر تیم تاپی بخواد بازی کنه میشه رقیبمون!!! ولی لاشی بازی رفتن به بارساش رو اصلاً درک نکردم و نخواهم کرد!
واسه مهاجم فکر نکنم مهاجم تاپی بگیریم! احتمالاً لویک رمی و یک مهاجم ریزنقش که بتونه 2 3 پست بازی کنه رو بخریم!! البته همه اینها در حالیه که سوارز به رئال نره که اگه بره شرایط تغییر میکنه!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من اصلاً قبول ندارم این رو که معیار بزاری اینقدر خرج کنن راضیم!! این دیگه خطاب به تو بود!! لول
اگه فقط به خرج کردن باشه که سیتی و پی اس جی باید هر سال 3گانه بگیرن ولی اینطور نیست!!
برای رفتن به چلسی هم من بهش حق میدم تا حدودی! چون دوست داشته تو انگلیس بازی کنه و اینجا واسه هر تیم تاپی بخواد بازی کنه میشه رقیبمون!!! ولی لاشی بازی رفتن به بارساش رو اصلاً درک نکردم و نخواهم کرد!
واسه مهاجم فکر نکنم مهاجم تاپی بگیریم! احتمالاً لویک رمی و یک مهاجم ریزنقش که بتونه 2 3 پست بازی کنه رو بخریم!! البته همه اینها در حالیه که سوارز به رئال نره که اگه بره شرایط تغییر میکنه!!
هر سال سه گانه نمی گیرن، اما تو این سه سال دو بار لیگ رو بردن! سه گانه نمی گیرن اما تو یه فصل سه تا باخت ۵-۶ تایی نمیدن. ما نیاز داریم به خرج کردن. بازیکن خوب هم مفت نیست! بازیکن های مفت بازیکن های تمام شده مثل فلامینی و دی یانگ و این بازیکن ها هستند‌ به کار ما نمیان. تیم ما در مرکز و دفاعش قدرت کم داره. تکنیک داره اما قدرت نداره. مهاجم هم می خوایم. دفاع راست و دروازه بانمون هم که رفتن. هافبک دفاعی هم نداریم. اینا رو هم به نظرت میشه با ۳۰ میلیون جمعش کرد؟ نمیشه. برای بستن یک تیم قهرمان این پولها کم هستن.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
سانگ بر نمیگرده واسته هافبک دفاعی؟
ولی خداییش خدیرا جور شه عالی هست به نوع بازی آرسنال کاملا جور در میاد

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
هر سال سه گانه نمی گیرن، اما تو این سه سال دو بار لیگ رو بردن! سه گانه نمی گیرن اما تو یه فصل سه تا باخت ۵-۶ تایی نمیدن. ما نیاز داریم به خرج کردن. بازیکن خوب هم مفت نیست! بازیکن های مفت بازیکن های تمام شده مثل فلامینی و دی یانگ و این بازیکن ها هستند‌ به کار ما نمیان. تیم ما در مرکز و دفاعش قدرت کم داره. تکنیک داره اما قدرت نداره. مهاجم هم می خوایم. دفاع راست و دروازه بانمون هم که رفتن. هافبک دفاعی هم نداریم. اینا رو هم به نظرت میشه با ۳۰ میلیون جمعش کرد؟ نمیشه. برای بستن یک تیم قهرمان این پولها کم هستن.
منظورم رو اشتباه فهمیدی اشتباه!
منم میگم برای موفقیت پول لازمه ولی همه چیز نیست! به خیلی عوامل بستگی داره!! اگر فقط پول موثر بود باید 3گانه رو میدادن سیتی و تمام!!
امسال هم از 30 میلیون بیشتر خرج خواهیم کرد ولی اینکه بگی اگه 70 میلیون کمتر خرج کردن من میشم آنتی فلانی! این حرکت اشتباهه!!
الان اتلتیکو امسال چقدر خرج کرد!!؟؟؟ یه جام نیمه نهایی حذف شد!! یه جام فینال!! لالیگا رو هم گرفت!! این نشون میده همه چی خرج کردن و خرج کردن نیست!!
منم شاید بعضی وقتها اینجوری فکر می کردم!! ولی وقتی مقایسه می کنی مثلاً خرید تورس برای چلسی و خرید مثلاً استوریج برای لیور!! می بینی همه چی پول نیست و لزوماً خرج کردن ضامن موفقیت نیست!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
امکان اینکه با خرج کردن موفق بشی بیشتره یا اینکه بدون خرج کردن موفق بشی؟ با خرج کردن می تونی چند سال پشت سر هم تو کورس باشی یا بدون خرج کردن؟
خرج کردن=خرید اوزیل=پایان 9 سال بی جامی=کمترین اختلاف با صدر جدول در این چند سال اخیر. این فقط یک خرید بود. حالا تو سه تا بازیکن ناب دیگه اضافه کن، امکان اینکه موفق بشی خیلیی بیشتره تا نشی!

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
Untitled-1vRI8i.jpg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
rvp signed for man u,fabregas signed for chelsea,toure,clichy,nasri,sagna,adebayor signed for man city
کی قراره این اوضاع رو درستش کنن؟ ما اگر این بازیکن ها رو داشتیم این مدت الان دست کم یکی دو بار لیگ رو برده بودیم...

• Like
Reactions: usl

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
قضیه سانیا بیشتر از هر چیز دیگه ای رو اعصابه!
بازیکنی که هنوز براش جایگزینی پیدا نکردن رو ول میکنن بره!
خو لا مصب حداقل یه بازیکن جاش بخر بعدش بزار به هر درکی که میخواد بره...!
دیگه کی قراره از تیم جدا بشه؟

نکته مثبت همون کوکلین و کمپل هست که به تیم برگشتن ، احتمالا قرضی نمیدیمشون!

بالا