• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بحث سالش نیست! بحث حقوقش بوده!! دم و دسگام تو حلقوم اون غازیدیس و مدیریت با اون قوانین .....ی مالیشون!!!
امسال جنکینسون حالمون رو جا میاره :)
حداقل تا اواسط فصل :دی

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بحث سالش نیست! بحث حقوقش بوده!! دم و دسگام تو حلقوم اون غازیدیس و مدیریت با اون قوانین .....ی مالیشون!!!
فکر میکنن بانکدارن
تیم فوتبالو با بانک اشتباه گرفتن فقط دنبال سود کلانن اه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
به نقل از AS، آرسنال و سوسیداد سر مبلغ 11 میلیون یورو برای انتقال کامل ولا به توافق رسیدن. (سوسیداد فقط 50 درصد صاحب ولا بود)
به نقل از روزنامه های انگلیسی، آرسنال 5.6 میلیون پوند از انتقال فابرگاس به چلسی گیرش اومد.
بعنی چیزی حدود 18 میلیون یورو گیر باشگاه اومد. حالا اینکه از قبل چقدر پول اختصاص داده بودن برای نقل و انتقالات، خدا داند، البته روزنامه ها میگن بین 70 تا 100 میلیون پوند بوده، این پول هم بهش اضافه میشه، البته هر ساله این مبالغ رو واسه آرسنال می نویسن اما واقعیت چیز دیگریست:D اما چیزی که معلومه اوضاع مالیمون بد نیست، بلیط هامون که جزء گرون ترین بلیط های اروپاست، ورزشگاهمون هم که 60 هزار نفریه، قرارداد جدیدی هم که با پوما بستیم، حقوق بازیکنامون هم که زیاد نیست...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آیا میدانستید طراح ورزشگاه آرسنال و بنفیکا یکی بوده و خیلی به هم شبیه هستند؟:(
emirates1.jpg

luz_front.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
به نقل از AS، آرسنال و سوسیداد سر مبلغ 11 میلیون یورو برای انتقال کامل ولا به توافق رسیدن. (سوسیداد فقط 50 درصد صاحب ولا بود)
به نقل از روزنامه های انگلیسی، آرسنال 5.6 میلیون پوند از انتقال فابرگاس به چلسی گیرش اومد.
بعنی چیزی حدود 18 میلیون یورو گیر باشگاه اومد. حالا اینکه از قبل چقدر پول اختصاص داده بودن برای نقل و انتقالات، خدا داند، البته روزنامه ها میگن بین 70 تا 100 میلیون پوند بوده، این پول هم بهش اضافه میشه، البته هر ساله این مبالغ رو واسه آرسنال می نویسن اما واقعیت چیز دیگریست:D اما چیزی که معلومه اوضاع مالیمون بد نیست، بلیط هامون که جزء گرون ترین بلیط های اروپاست، ورزشگاهمون هم که 60 هزار نفریه، قرارداد جدیدی هم که با پوما بستیم، حقوق بازیکنامون هم که زیاد نیست...
این بند 3 میلیونی پس چی شد؟ یا شایدم منظورت اینه که کامل بره سوسیداد؟؟
اگه من جای ونگر بودم با این بند 3 میلیون فشار میاوردم و گریزمان رو میگرفتم!
از اون ور هم لویک رمی رو میگرفتم که با ژیرو سر فیکس بودن بجنگن!!
مهاجمامون تکمیل بودن!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5405
11 میلیون که بره سوسیداد، مثل اینکه خودش راضی نیست برگرده.
من بالوتلی رو می گرفتم، بابا بسه دیگه بازیکن فرانسوی، خسته شدیم.

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بچه ها میگن آگوئرو و بالوتلی به تیم لینک شدن ، احتمال اینکه بالوتلی رو بگیریم به 50% افزایش یافت
البته همه بازیکنایی ای که اسپانسرشون پوما بوده دارن به تیم لینک میشن مثه رویس
فک کنم پوما میخواد سنگ تموم بزاره! پس یکی دو بازیکن با نصف قیمت گیرمون میاد :rolleyes:
مدیرا هم که از بزخری بدشون نمیاد ... :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بچه ها میگن آگوئرو و بالوتلی به تیم لینک شدن ، احتمال اینکه بالوتلی رو بگیریم به 50% افزایش یافت
البته همه بازیکنایی ای که اسپانسرشون پوما بوده دارن به تیم لینک میشن مثه رویس
فک کنم پوما میخواد سنگ تموم بزاره! پس یکی دو بازیکن با نصف قیمت گیرمون میاد :rolleyes:
مدیرا هم که از بزخری بدشون نمیاد ... :D
ای گفتی این بزخری ها مخصوص مدیرای ما هستش
از الان بالوتلی به نظرم قطعی بدونید اینا برای چیزی مفت زیر قیمت دست پا خودشونم قطع میکنن:general306:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
این جو واقعا داره توانایی هاشو به ونگر نشون میده! با اون گلی که به من یو زد و این شوت ها و پاس گل و گلی که به اروگوئه زد نشون میده که ونگر باید روش خیلی حساب کنه. البته لیگ انگلیس و بازی تو تیم های بزرگ سخته، اما باید بهش فرصت کافی داد...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اوه اوه. serge aurier دو تا پاس گل داد. همونطور که گفتم خیلی خوب اضافه میشه به حمله...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
عجب چیزیه این کمپل
ونگر بازم نشوون داد واقعا تو ستاره شناسی و کشف استعداد عالیه
بناست برگرده این فصل به تیم

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
تونی آدامز از فابرگاس انتقاد کرد.
آدامز گفت: فابرگاس کاپیتان سابق آرسنال بود، مثل اشلی کول بود کارش، من هیچ وقت چنین کاری رو نمی کردم. این موضوع قابل درک است که از نظر اشلی باشگاه جاه طلب نبود، اما من هرگز از یک طرف لندن به طرف دیگر آن نقل مکان نمی کردم. به نظر میرسه این بازیکن ها به دنبال پول هستن، تعداد اندکی از آنها به دلیل عشق این کار هارو انجام میدن.
فابرگاس گفت: ونگر به من گفت که در پست تو اوزیل رو دارم و نیازی به این انتقال نداریم، من هم از بین چندین پیشنهاد لیگ برتر چلسی را انتخاب کردم.

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
ورمائلن انگاری با یونایتد به توافقات شخصی رسیده و قراره بعد از جام جهانی 2 تیم با هم مذاکره داشته باشن
ورمائلن تا 2015 قرارداد داره و اینجور که گفته میشه آرسنال 10 میلیون میخواد بابتش
این رو هم متذکر بشم که ایجنت ونپرسی و ورمائلن یکی هست

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بعضی سایت ها زدن که برنامه هفته اول لیگ برتر به بیرون درز کرده و در هفته اول ما در زمین لیورپول بازی خواهیم داشت.
برنامه بازی ها فردا اعلام میشه و باید دید واقعا با لیورپول داریم یا نه!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
troll_football_image_43f47c9c2b307c8e8e9b319b1cdce214.jpg
این همون برنامه ای هست که لو رفته بحساب!!!
-.-.-.-.-.-.-
از ایجنت ماریو در مورد آرسنال سوال کردن!! گفته هر اتفاقی ممکنه!!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب برنامه لیگ برتر هم اعلام شد، خوشبختانه این دفعه پراکندگی بازی هامون خیلی خوبه، تقریبا بازی های بزرگمون پخش شدن، البته شروعمون یکمی سخته، اما حداقل بین هر دو بازی بزرگمون 2 هفته فاصله هست.
http://www.arsenal.com/news/news-archive/20140617/2014/15

• Like
Reactions: usl
بالا