• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
بارسلونا پیشنهاد آرسنال را پذیرفت/ سانچز با 40 میلیون یورو در امارات
بانک ورزش - باشگاه بارسلونا با پیشنهاد 40 میلیون یورویی آرسنال برای خرید الکسیس سانچز موافقت کرده است. به گزارش بانک ورزش و به نقل گل انگلیسی، آرسنال سعی می‌کند تا قرارداد با سانچز را در 48 ساعت آینده به ثبت رسانده و او را به ورزشگاه امارات بیاورد. بعضی منابع به گل گزارش داده‌اند که پیشنهاد مالی ارائه شده به سانچز با موافقت این مهاجم و نمایندگانش مواجه شده است.

544545.jpg

اگه واقعا اتفاق بیفته یقین میارم که یه چیزی خورده تو سر مدیرامون!:p
مارو چه به این خریدا اوزیل سانچز:general304:
آخ بالوتلی هم بیاد چه شود مطمعن بالو بیاد یه جام دیگه فصل بعد برا ماست حالا دروازه حتی شزنی باشه
آخ خدا یعنی میشه:general410:
بالو رو ول کن! چیه مردک بی عرضه!!!!
البته فکر کنم آرسنال بوده که قبل جام جهانی براش پیشنهاد داده!!!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اگر سانچز بیاد، دیگه پرونده خط حمله بسته میشه، شک نکنید.
یه هافبک دفاعی می خوایم، یه دروازه بان و یه دفاع. البته از نظر من جای یک وینگر چپ هم داریم، اما خوب فکر نکنم به صرفه باشه، من نمیدونم ونگر چه اصراری داره به بازی دادن چمبرلین در مرکز، تمام بازی های درخشان چمبرلین و تمام حرکاتش و دریبل هاش در گوشه زمین انجام میشن، ولکات که راست ماله خودشه اگر به موقع برسه، میشه چمبرلین رو چپ بازی داد، نبری به عنوان ذخیره هر دو طرف بازی می کنه، تازه پودولسکی هم هست هرچند وینگر تخصصی نیست.
اگر قرار باشه بازیکنی هم به صورت قرضی بره، اون سانوگو هست نه کمپل...
دفاع هم با توجه به اینکه دفاع خوب کم هست و اگر هم باشه خدا تومن پولشه، من مانولاس رو گزینه خوبی می دونم و حتی می تونه جای مرته ساکر کند رو بگیره.
دروازه بان هم ببینیم کیو می خرن اما هرکی باشه به عنوان ذخیره میاد.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سانچز همون چیزیه که بهش احتیاج داشتیم ... باید تیم از این حالت پاستوریزه در بیاد ...
ترجیح من بین دیبوشی و اوریر.... بدون شک اوریر هست ... بازی های خیلی خوبی برا کشورش انجام داد ...جوون و مطمئنه !
فرانسوی ها افت زیاد دارن معمولا ... یه بازی میبینی اتوبانه یه بازی تاپ پلیر ... و اصولا هم شعارشون اینه: شد شد نشد هم به !

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
سانچز همون چیزیه که بهش احتیاج داشتیم ... باید تیم از این حالت پاستوریزه در بیاد ...
ترجیح من بین دیبوشی و اوریر.... بدون شک اوریر هست ... بازی های خیلی خوبی برا کشورش انجام داد ...جوون و مطمئنه !
فرانسوی ها افت زیاد دارن معمولا ... یه بازی میبینی اتوبانه یه بازی تاپ پلیر ... و اصولا هم شعارشون اینه: شد شد نشد هم به !
اوریر خیلی محکم و خیلی دوندست، سرزن هم هست، سنترهاشم عالیه، دفاع راستیه که مثل یه دفاع وسط سر میزنه، دبوشی خنگ میزنه، نمونش بازی با آلمان، زاویه بسته، گوشه محوطه جریمه رو به کرنر می خواست شوت بزنه تو گل!!! سانیا خیلی خوب بود تو سر و میتونستیم یه دفاع راست سرزن و قوی بیاریم جاش. اوریر ۲۱ سالشه، به نظرم میشه اونم خرید، مگه چیمون از سیتی کمتره که هم زابالتا رو داره، هم سانیا و هم ریچاردز. اما اینکه فقط اوریر بیاد مخالفم، هر دو سال در ژانویه یک ماه میره افریقا و خسته بر میگرده و تیم نابود میشه. امیدوارم دیگه فرانسوی ای به تیم اضافه نشه.
واقعا تیممون سوسول هست. هافبک وسطا اصلا جنگنده نیستن، مرته ساکر دو متر قدشه اما یه تنه نمیزنه. فقط کوشیلنی خشن هست تو کل تیم.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
ایول سانچز همون چیزی بود که میخواستیم
تو بارسا تازه نصف کاراییش زیر سر مسی و نیمار دیده نمی شد
اصلا با بالوتلی موافق نبودم
خیلی خوشحال شدم

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
تبریک به دوستان ارسنالی خدایی بازیکن خوب و با غیرتیه سانچز

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
1 دفاع راست 2 دروازه بان 1مهاجم مرکزی 1 هافبک دفاعی و 1 دفاع وسط (کلا 3 تا دفاع وسط به درد بخور داریم) نیاز داریم.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
تلگراف:
جرمی ویلسن:ارسنال با 60م پوند نزدیک به خرید سانچز و دبوشی و لارس بندر هستش
به گزارش جرمی ویلسن ارسنال در حالی که به عقد قرارداد با سانچز و دبوشی نزدیکه در نظر داره لارس بندرم به تیم خود اضافه کنه این درحالیه که توپچیها سال قبا پیشنهاد 19م پوندیشون برای این هافبک رد شده بود ولی هنوز این بازیکن در اولویته اول خریده ونگر برای پسته هافبک دفاعیه !!!

چه خبره اینجا :دی
البته تا بوده شایعات و...
دیده شده طهماسبی هم یه مدت به عنوان مهاجم بهمون لینک میشده !

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تلگراف:
جرمی ویلسن:ارسنال با 60م پوند نزدیک به خرید سانچز و دبوشی و لارس بندر هستش
به گزارش جرمی ویلسن ارسنال در حالی که به عقد قرارداد با سانچز و دبوشی نزدیکه در نظر داره لارس بندرم به تیم خود اضافه کنه این درحالیه که توپچیها سال قبا پیشنهاد 19م پوندیشون برای این هافبک رد شده بود ولی هنوز این بازیکن در اولویته اول خریده ونگر برای پسته هافبک دفاعیه !!!

چه خبره اینجا :دی
البته تا بوده شایعات و...
دیده شده طهماسبی هم یه مدت به عنوان مهاجم بهمون لینک میشده !
اول پنجره که یه سری لینک شده بودن! گفتی حیف که میدونیم اینا نمیان!!!
گفتم که امسال قضیه متفاوته!! دیدی حالا؟

Last edited:
  • Like
Reactions: usl

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آخه تویی که تا 10 سال پیش بلد نبودی اسم تیمتو تلفظ کنی (حالا میاد میگه من از زمان فلان بازیکن در سال 1996 طرفدار این تیم بودم)، تویی که اصلا نمیدونستی چنین تیمی هست، تویی که کل اسطوره های تاریخ تیمت هنوز دارن فوتبال بازی می کنن، تویی که کل باشگاهت به یک فرد بنده و اون بره معلوم نیست چه بلایی سرتون میاد، تویی که تو عمرت هیچ وقت از آرسنال نمی ترسیدی و آرسنال هیچی نیست ( این یعنی نهایت 10 سال سن داره :D)، حداقلش این فصل ما یک جام گرفتیم و شما هیچی، پس واسه حفظ آبروتونم که شده ساکت بمون تا فصل بعد... یه پیشنهادم بهت می کنم، برو آمار بازی های رو در روی دو تیم چه در لیگ برتر چه در تاریخو نگاه کن ...

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
آخه تویی که تا 10 سال پیش بلد نبودی اسم تیمتو تلفظ کنی (حالا میاد میگه من از زمان فلان بازیکن در سال 1996 طرفدار این تیم بودم)، تویی که اصلا نمیدونستی چنین تیمی هست، تویی که کل اسطوره های تاریخ تیمت هنوز دارن فوتبال بازی می کنن، تویی که کل باشگاهت به یک فرد بنده و اون بره معلوم نیست چه بلایی سرتون میاد، تویی که تو عمرت هیچ وقت از آرسنال نمی ترسیدی و آرسنال هیچی نیست ( این یعنی نهایت 10 سال سن داره :D)، حداقلش این فصل ما یک جام گرفتیم و شما هیچی، پس واسه حفظ آبروتونم که شده ساکت بمون تا فصل بعد... یه پیشنهادم بهت می کنم، برو آمار بازی های رو در روی دو تیم چه در لیگ برتر چه در تاریخو نگاه کن ...
دقیقاً !!!
خواستم همونجا جواب بدم که با توجه به اتفاقات اخیر دیدم کار اشتباهیه!
من فقط دوست دارم قیافه ی یه نفرو بعد اینکه مربی اون تیم رو بعد از ناکامی در فصل 2014-15 با لگد انداختن بیرون ببینم!!!
میخوام ببینم این دیگه میخواد طرفدار چه تیمی بشه!؟:D:D:D:D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
فاکتور کن بده دست گازیدیس بخره برامون ...:general511:
stop stop
دوستان کسی لینک فارسی از بیوگرافی گازیدیس میتونه ینجا بزاره؟
خیلی دوست دارم که بدونم چی شد تا به اینجا رسید آرسنالو گرفت
ممنون

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
stop stop
دوستان کسی لینک فارسی از بیوگرافی گازیدیس میتونه ینجا بزاره؟
خیلی دوست دارم که بدونم چی شد تا به اینجا رسید آرسنالو گرفت
ممنون
باشگاه ما مالک نداره
برعکس چلسی و من سیتی و من یونایتد و لیورپول ...
مثه باشگاههای آلمانی، زنده باد 51% ...

بالا