• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
خوب مورینیو مصاحبه کرده و گفته: فصل نقل و انتقالات برای ما به پایان رسیده!
اگر راست گفته باشه! یعنی دنبال خدیرا نیستن! یعنی یکی از رقبای سرسخت در خرید میره کنار!!
حالا باید ببینیم میمونه تو برنابئو یا میاد اشبرتون!
همون اول هم چلسی نیازی به خرید خدیرا نداشت! ولی مساله خدیرا برای ارسنال مقدار دستمزدش هست که رقم بالایی درخواست کرده...

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
همون اول هم چلسی نیازی به خرید خدیرا نداشت! ولی مساله خدیرا برای ارسنال مقدار دستمزدش هست که رقم بالایی درخواست کرده...
فکر کنم دستمزد پیشنهادی آرسنال با دستمزد قبلیش در رئال تفاوت چندانی نداره!
البته یه مزیت هم داره الان که هر چی تیم مایه دار هست تو پست هافبک دفاعی فولن! و دستمزد بالاتر از آرسنال گیرش نمیاد!:general703::general705:
باید دید 1 سال دیگه تحمل نیمکت رئال و بازیکن آزاد شدن رو ترجیح میده یا فیکس آرسنال بودن!:general405:

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
6645.JPG

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب مورینیو مصاحبه کرده و گفته: فصل نقل و انتقالات برای ما به پایان رسیده!
اگر راست گفته باشه! یعنی دنبال خدیرا نیستن! یعنی یکی از رقبای سرسخت در خرید میره کنار!!
حالا باید ببینیم میمونه تو برنابئو یا میاد اشبرتون!
مورینیو؟ تا حالا حرف راست ازش شنیدی؟ جالبه خود فابرگاس پست گذاشته که آرسنال من رو نخواست و رفتم چلسی، با ونگر حرف زدم و گفت من تورو نمی خوام چون اوزیلو دارم، اما مورینیو گفته فابرگاس تمایلی به رفتن به آرسنال نداشت و من باهاش صحبت کردم که اومد [emoji23]

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
مورینیو؟ تا حالا حرف راست ازش شنیدی؟ جالبه خود فابرگاس پست گذاشته که آرسنال من رو نخواست و رفتم چلسی، با ونگر حرف زدم و گفت من تورو نمی خوام چون اوزیلو دارم، اما مورینیو گفته فابرگاس تمایلی به رفتن به آرسنال نداشت و من باهاش صحبت کردم که اومد [emoji23]
بالاخره یک درصد باید احتمال داده راست بگه!
نوشتم اگر !!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
به این میگن بصیرت در دشمن شناسی :p. خداییش راست گفتی. مورینیو طبق معمول میخواد جو رو متشنج کنه و طرفدار های آرسنال رو تحریک. کاری که همیشه انجام داده. عصبی کردن طرفداران و تیم مقابل از تاکتیکهای قدیمی ایشون هستش.
داستان رفتن پودولسکی به ناپولی صحت داره؟ توییت پیجش درست بوده؟

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
@rms
نه توییتی مربوط به ناپولی نیست! این قضیه توئیت رو لوس_لوث کردن دیگه

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دیروز یادم نیست توی کدوم سایت خبری خارجی دیدم، یه توییت بود فکر کنم با این مضمون، به سوی ناپولی.

این عکس رو تازه دیدم، امیدوار تکراری نباشه.
o-ARSENAL-JAPAN-570.jpg

Last edited:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
به این میگن بصیرت در دشمن شناسی :p. خداییش راست گفتی. مورینیو طبق معمول میخواد جو رو متشنج کنه و طرفدار های آرسنال رو تحریک. کاری که همیشه انجام داده. عصبی کردن طرفداران و تیم مقابل از تاکتیکهای قدیمی ایشون هستش.
داستان رفتن پودولسکی به ناپولی صحت داره؟ توییت پیجش درست بوده؟
مورینیو اصلا ارزش بحث کردن نداره. صدر جدوله میگه ما صدر نیستیم!!!!!!!! 1 امتیاز با صدر فاصله داره میگه ما شانس قهرمانی نداریم، قبل بازی با آرسنال میگه رکورد بین منو ونگر مهم نیست، بعد وقتی تماشاچی ها آخر بازی شعار میدن boring boring chelsea، میاد میگه که درک می کنم اینقدر بازیه مارو نبردین و این حرفا.
در مورد پودولسکی هم من چیزی ندیدم در مورد قضیه پودولسکی. @hamedovic5406 باید بدونه، 24 ساعت وله تو این سایت ها:D

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
پودولسکی به ناپولی کاری نداره خوراکش کلنه!!! :دی ولش کنن سر از کلن در میاره!!
جالبه تو کلن یه عده هستن طرفدار اینن! یعنی به آرسنال و بایرن و ... کار ندارن فقط طرفدار پودولسکی ان!!! :دی

حالا یه سال ما نمیخوایم بازیکن بفروشیم @rms بزور میخواد بازیکن هامون رو هوایی کنه! :D
ونگر سال پیش از هر 3 مصاحبه اش یکیش در مورد فواید ثبات بود! شک نکن اگر بازیکنی بزور چک و لگد جدا نشه ونگر فروشنده نیست!!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
دیروز یادم نیست توی کدوم سایت خبری خارجی دیدم، یه توییت بود فکر کنم با این مضمون، به سوی ناپولی.

این عکس رو تازه دیدم، امیدوار تکراری نباشه.
o-ARSENAL-JAPAN-570.jpg
این عکس مربوط به پیش فصل 2013 هست و اردوی خاورمیانه در ژاپن و اندونزی و ... !!!
ولی این مرته ساکر کلاً شخصیت جالبی داره :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
  • ARSENAL SUBS
    Martinez, Bellerin, Gibbs, Miquel, Rosicky, Pleguezuelo, Afobe, Akpom, Olsson, Flamini, Diaby

• ARSENAL
    Szczesny, Jenkinson, Ajayi, Hayden, Monreal, Ramsey, Coquelin, Zelalem, Willock, Toral, Sanogo

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
toral همونیه که فکر کنم از بارسا گرفتیمش و کلی هم بحث پیش اومد سرش. ایسفلد کجاست؟ خیلی خوشم میاد ازش

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
  • Like
Reactions: usl
بالا