• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
خوب یه اتفاق خوب داره میفته برای ما! ایکر کاسیاس قصد موندن در رئال مادرید رو نداره بنظر! میشه با خریدش 3 4 نشون زد هم زمان!
امیدوارم اگر رئال دوباره قراره یکی از اسطوره هاش رو بفروشه، ما بخریمش!
شرایط رقبا رو در نظر بگیریم هیچ تیمی نیاز به دروازه بان نداره جز ما، البته اگر من سیتی کار عجیبی نکنه!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
خوب یه اتفاق خوب داره میفته برای ما! ایکر کاسیاس قصد موندن در رئال مادرید رو نداره بنظر! میشه با خریدش 3 4 نشون زد هم زمان!
امیدوارم اگر رئال دوباره قراره یکی از اسطوره هاش رو بفروشه، ما بخریمش!
شرایط رقبا رو در نظر بگیریم هیچ تیمی نیاز به دروازه بان نداره جز ما، البته اگر من سیتی کار عجیبی نکنه!
همون اوسپینا رو بگیرن هم سن شزنیه رقابت وحشتناک میشه بینشون هر دوشون پیشرفت میکنن...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
در مورد سسک فابرگاس...
فکر می کنم مردم می آیند و می گویند که او می خواست به چلسی برود. نمی دانم اینجا چه کسی حقیقت را می گوید و چه کسی نمی گوید. در نهایت جایی که می خواست فرود امد.

در مورد آینده توماس ورمالن...
نمی توانم تضمین دهم که او در باشگاه می ماند اما اگر برود، مطمئنا مدافع مرکزی دیگری را به خدمت می گیرم.

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
خلاصه بازی آرسنال - boreham wood:

خلاصه حدود 3-4 دقیقه ای Bitesize هست و خلاصه حدودا 12 دقیقه ای highlights:

http://player.arsenal.com/matches

پلی که بزنید دانلود منیجر گزینه دانلود میده.

حجم مناسبی هم دارن. 12 دقیقه ای حدود 55 مگابایت هست

/

کلا به نسبت حجم و 12 دقیقه ای بودن خلاصه بازی ها به نظرم گزینه خوبیه برای دانلود خلاصه بازیهای آرسنال.کل بازیهای تیمو میزاره.
بازی ها رو کامل هم میتونید دانلود کنید.
player.arsenal.com

Last edited:

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
این مردم فقط یه نفر می تونه باشه [emoji40]
جالبه صحبتهای مردم با بازیکن مردم در تضاده! مردم میگه میخواست بیاد جای ما، بازیکن مردم میگه اول میخواستم برم اونجا رام ندادن اومدن جای مردم!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
داشتم توییتر bbc رو چک میکردم! اینو دیدم!!!
:general607::general607::general607::general607::general602::general601::general601::general601::general601::general601:
balo.PNG

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5406
این خبر از طرف خود bbc نیست، تو سایتش بری قسمت شایعات زده به نقل از Caught Offside:
Arsenal are close to completing a £15.8m deal to sign Italy and ex-Manchester City striker Mario Balotelli, 23, from AC Milan. Caught Offside

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
بنظرم نیاز آنچنانی نداریم به مهاجم در حد بالوتلی!! من رمی میخوام!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
کسی با کاروالیوی پرتغالی آشنایی دارد؟
چرا ما به دنبال هافبک دفاعی هیکلی نمیرویم!! چیزی در حد یحیی توره یا ویرا! البته فکر کنم سخت پیدا شود!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
کسی با کاروالیوی پرتغالی آشنایی دارد؟
چرا ما به دنبال هافبک دفاعی هیکلی نمیرویم!! چیزی در حد یحیی توره یا ویرا! البته فکر کنم سخت پیدا شود!
دورتموند 3 تا مدافع چپ در یه حد داره
اریک دروم ، گروسکروتز ، اشملزر و احتمالا یکی شون فروشیه! (احتمال میدم اشملزر باشه!)
حالا قضیه جدا شدن مونریال چقدر حقیقت داره؟

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
دورتموند 3 تا مدافع چپ در یه حد داره
اریک دروم ، گروسکروتز ، اشملزر و احتمالا یکی شون فروشیه! (احتمال میدم اشملزر باشه!)
حالا قضیه جدا شدن مونریال چقدر حقیقت داره؟
نمیدانم جدا خواهد شد یا خیر اما اگر جدا شود بنده حمایت خواهم کرد از این تصمیم!
وی چیزی را به تیم نیفزوده است! در دفاع قدرت بدنی لازم را ندارد!
اگر بتوانیم کرشیتو یا بینز را بخریم بسیار خوشحال و خرسند خواهم شد!
مخصوصاً بینز که با وجودش میشود از هر 3 ضربه آزاد یک گل ساخت!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
فکر دفاع چپ رو از ذهنتون بندازید بیرون. گیبس جاش محکمه و هیچ کس نمیتونه بذارش رو نیمکت. مونریال هم بره، یکی هم سطح خودش میاد...

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
اگر یکی هم سطح خودش هم بیاید بهتر از خودش است! وظیفه دفاع چپ در وهله ی اول دفاع است، در صورتی که وی در این مسئولیت مشکلاتی اساسی دارد که مهمترین آن ناتوانی در درگیری های فیزیکی است!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من منظورم یکی هم سطح مونریال میاد!!!
ببین ما نیازمون فعلا جاهای دیگست، گیبس بد نبود فصل پیش، خیلی یادم نمیاد روی گلی مقصر باشه، فقط ۱-۱ با اورتون رو یادم میاد. اول بذار اولویت های اصلیمون مشکلشون حل بشه، بعد بیا گیر بده به دفاع چپ.
اولویت های اصلی ما هافبک دفاعی، دروازه و دفاع هستن. البته اون دو تا اهداف تابستونی راجرز هم خیلی به کارمون میاد.

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
برادر اگر میخواهی از این به بعد انتقادهایمان را با ت هماهنگ کنیم؟ نظرت چیست؟
فکر کنم بالای شونصد پست در مذمت و خوبی هافبک دفاعی، دفاع و دروازه بان های تیمهای اقصا!!! نقاط جهان داده ام! لذا فرصت به دفاع چپ رسیده است!
شما صبر کنید تا ما نگیریم دفاع چپ بدردبخور، آنوقت و در کوران رقابت ها و با مصدومیت قابل پیش بینی گیبز شاهد هنرنمایی ایشان باشیم!
باشد که رستگار شوید!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اگر اینطوری باشه که تو میگی، خوب ما یه دفاع راست می خوایم، چون دبوشی مصدوم بشه جنکینسون گند میزنه به تیم. 2 تا دفاع وسط دیگه می خوایم اگر ورمالن رفت. یه مهاجم دیگه هم می خوایم، وینگر چپ تخصصی هم نداریم، دفاع چپ هم یکی می خوایم، و ...
اینطوری که نمیشه!!!!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
برادر من شما نگاه به هیکل گیبز کن! پشتش نوشته شکستنی! باید یک گزینه خوب باشد! بجایش!
مونرئال با این وضع و اوضاع سال قبل تر خواهد زد در تیم و تیم را به باد خواهد داد!
یک سری پست هست که خریدن بازیکن تراز اول در آن واجب است مانند هافبک دفاعی و دفاع دونده!! :دی !! اما دفاع چپ مکروه است! وینگر و هافبک وسط حرام است!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@hamedovic5406
stats.jpg

بالا