• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
برادر من میگم احتمال مصدومیتش هست!! شما آمارش رو گذاشتی؟؟
خوب وقتی به اف رفت از روی سکوها میخواد چجوری دفاع کنه!؟؟؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بالوتلی تا چقدر احتمال داره؟

چه حال میده فردا صبح روزنامه بخونم -بالوتلی - خدیرا- کاسیاس با آرسنال ثبت کردن

بعد من این شکلی میشم:general611:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بالوتلی نمیاد، امکانش خیلی کمه ونگر یک مهاجم دیگه بخره

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
بچه ها قضیه اشنیدرلین (تلفظ صحیحش همینه :دی) و ویلیام کاروالیو قوت گرفته.
همچنین اوسپینا و کاسیاس لینک شدن (اوسپینا جدی تره)
بندتنر و مونریال کجا میخوان برن؟:دی
ورمالن هم احتمالا جدا خواهد شد به احتمال 50% ولی کیو میگیریم؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بچه ها قضیه اشنیدرلین (تلفظ صحیحش همینه :دی) و ویلیام کاروالیو قوت گرفته.
همچنین اوسپینا و کاسیاس لینک شدن (اوسپینا جدی تره)
بندتنر و مونریال کجا میخوان برن؟:دی
ورمالن هم احتمالا جدا خواهد شد به احتمال 50% ولی کیو میگیریم؟
کاروالیو رد شده
- پبشنهاد 24 میلیونی آرسنال برای کاروالیو رد شد
45 تا میخوان

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
  • Like
Reactions: usl

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
عروسی بابای ولکات! :دی
10488584_1513680215529522_1521160424_n.jpg

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
دروازه بان هم اوکی شد! ولی کاش صبر میکردیم و دروازه بان خروجی رئال رو میخریدیم!
Read the subtitle
btbfxmjiaaefmac.jpg

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دروازه بان هم اوکی شد! ولی کاش صبر میکردیم و دروازه بان خروجی رئال رو میخریدیم!
Read the subtitle
مشاهده پیوست 633768
خیلی هم خوب شد کاسیاس فروشی نیست یا حداقل میره لیگ آمریکا، دستمزدش خیلی بالاس به درد ما نمیخوره.
ولی اوسپینا جونه آینده داره یه رقابت درست حسابی بین دروازه بان ها ایجاد میشه هر دوش پیشرفت میکنن...
مثل قضیه ویوانو و فابیانسکی نمیشه که به خاطر سنشون شزنی بهشون ترجیح داده میشد...
من به اشنیدرلین هم راضی ام فقط خرج کنن :دی
اگر احیانا ورمالن و مونریال رفتن جاشون باید پر بشه مطمئن نیستم با خرید خدیرای گرون قیمت بتونیم جای 2 تا شو پر کنیم...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خیلی هم خوب شد کاسیاس فروشی نیست یا حداقل میره لیگ آمریکا، دستمزدش خیلی بالاس به درد ما نمیخوره.
ولی اوسپینا جونه آینده داره یه رقابت درست حسابی بین دروازه بان ها ایجاد میشه هر دوش پیشرفت میکنن...
مثل قضیه ویوانو و فابیانسکی نمیشه که به خاطر سنشون شزنی بهشون ترجیح داده میشد...
من به اشنیدرلین هم راضی ام فقط خرج کنن :دی
اگر احیانا ورمالن و مونریال رفتن جاشون باید پر بشه مطمئن نیستم با خرید خدیرای گرون قیمت بتونیم جای 2 تا شو پر کنیم...
به نظرت این دروازه بان واسه لیگ برتر کوتاه نیست؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
به نظرت این دروازه بان واسه لیگ برتر کوتاه نیست؟
همه چیز قد بلند نیست ... به چالاکی و آمادگی هم به مقدار زیادی ربط داره ... وگرنه شزنی تا دلت بخواد دراز هست ولی از نوع بی خواصش !
کم تو گل ها مقصر نبوده و هیچوقت مطمئن کار نکرده هیچوقت ! یه بازی 14هست یه بازی 9 ! کلا میشه بهش نمره قبولی داد اونم با ارفاق چون هیچوقت بازی رو درنیاورده برا تیم ! وقتی همه داغونن اون داغونترینه !
جذب اوسپینا یا کاسیاس اجباری هست ... نظرم بیشتر رو کاسیاس هست چون اینکارست و تجربه خوبی رو میتونه به شزنی انتقال بده ... شزنی ای که دیگه زیاد هم جوون نیست !

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
جک ویلشر : با افتخار اعلام میکنم که دایی شدم ، به این کوچولوی زیبا هم ورود به این دنیا را تبریک میگویم

vilsheirr.jpg

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@sadeghbb
ژسنی دستکش طلا رو برد و هیچ کس هم نمی تونه بگه بد کار کرده، اونم با این دفاع تیمی داغونی که ما داریم. به انتخاب سایت caughtoffside هم بهترین دروازه بان فصل پیش انتخاب شده.
خیلی ها می گن تو اون 6-0 و 5-1 و 6-3 ژسنی هیچ کاری نکرد، اما بازی برزیل و آلمان من و یاد بازی های خودمون انداخت، همه هم دیدن وقتی دفاع تیمی داغون باشه، دروازه بان هیچ کاری نمی تونه بکنه و خودش هم روحیش رو می بازه و گل های ساده ای می خوره. حالا آیا جولیو سزار دروازه بان بدیست؟ نه، پس چرا بازی تیمش رو در نیوورد؟ چرا به جای 7 تا 4 تا نخورد؟ ژسنی بیشترین تعداد سیو رو داشت، این رو آمار میگه. البته اشتباه هم داشت، نمونش بازی با وست هم تو زمین حریف، نمونش بازی با چلسی که اون گل رو خورد که البته روحیش رو باخته بود و تیم 5 تا خورده بود، اخراجش بازی با بایرن که به نظر من دیر اومد بیرون و اون سوتی با تاتنهام که توپ از دستش در رفت. اما کلی هم امتیاز واسمون در آورد. 3 تا تک به تک بازی با لیورپول گرفت و اگر نبود 8 تا خورده بودیم، بازی با کریستال پالاس که 10 نفره بودیم و شوت روپای بازیکن حریف رو در آورد که خودش 2 امتیازه، تو زمین وست بروم اون توپی که تغییر جهت داد رو در آورد که خودش 1 امتیاز بود، بازی با منچستر اون ضربه سر فن پرسی رو در آورد که خودش 1 امتیازه. بازی با کاردیف بازی 1-0 بود و اون ضربه سر فریزر کمپل رو درآورد که باز هم 2 امتیاز خرید. همشون هم سیو های سختی بودن. فقط هم با اومدن سه نفر ترجیح میدم بره رو نیمکت اونم اومدن نوئر یا چک یا کورتوا هست که هیچ کدوم نمیان.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
@rms
شما یادمه آرسنالی هم بودی، اما فصل قبل اصلا اینجا نمیومدی، همش تو تاپیک بارسا بودی، چرا؟

• Like
Reactions: rms

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
@rms
شما یادمه آرسنالی هم بودی، اما فصل قبل اصلا اینجا نمیومدی، همش تو تاپیک بارسا بودی، چرا؟
آره، تیم مورد علاقم توی انگلیس آرسنالــه. فکر کنم معدودی از دوستان خوششون نیومد زیاد به این تاپیک سر بزنم، دقیقا مورد یادم نیست اما فکر کنم اینجا پست میزاشتیم میگفتن تو که طرفدار بارسایی یه سری از این حرفا :) همین شد گفتیم کمترباشیم تا فضا تلطیف بشه. توجه کرده باشی تو مدت لیگ توی تاپیک منچستر پستهام بیشتر بود:general401:. اینجوریاست دیگه.

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
@rms هر جور راحتی ولی اینجانب استقبال میکنم از بازگشت غرورآفرینت!:general609:
شما بیا هر کی چیزی گفت خودم بهش میپرم!:general506:

• Like

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
آره، تیم مورد علاقم توی انگلیس آرسنالــه. فکر کنم معدودی از دوستان خوششون نیومد زیاد به این تاپیک سر بزنم، دقیقا مورد یادم نیست اما فکر کنم اینجا پست میزاشتیم میگفتن تو که طرفدار بارسایی یه سری از این حرفا :) همین شد گفتیم کمترباشیم تا فضا تلطیف بشه. توجه کرده باشی تو مدت لیگ توی تاپیک منچستر پستهام بیشتر بود:general401:. اینجوریاست دیگه.
اگر منظورت منم، اگر یادت باشه من اونروز گفتم منظورم تو نبودی و عذر خواهی هم کردم. کلا نظرم رو در مورد کسانی که چند تیم رو دوست دارن گفتم. کسی واسه نظر دیگران زندگی نمی کنه. الان صادق هم رئالیه و خیلی های دیگه... اما یادم نمیاد کسی بهت گفته باشه توی بارسایی چرا میای اینجا!!!

• Like

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بالا