• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
اگر منظورت منم، اگر یادت باشه من اونروز گفتم منظورم تو نبودی و عذر خواهی هم کردم. کلا نظرم رو در مورد کسانی که چند تیم رو دوست دارن گفتم. کسی واسه نظر دیگران زندگی نمی کنه. الان صادق هم رئالیه و خیلی های دیگه... اما یادم نمیاد کسی بهت گفته باشه توی بارسایی چرا میای اینجا!!!
نه نه، اصلا صحبتم با منظور خاصی نبود . نمیدونم اخلاق خوبیه یا بد، اما حافظه ناراحتیم خیلی کوتاهه زودی یادم میره ;).
طبعا درست میگی، نظر دیگران در جایگاه احترام ارزشمنده، شما هموطنی، همشهری هم هستی، بدتر هم بگی حق نداریم ناراحت شیم. از این حرفا بگذریم

ایشالا یکی دوتا بازیکن خیلی خوبه دیگه جذب کنیم فصل مهمی رو شروع خواهیم کرد. چلسی خودش رو خیلی قوی کرده، من یو هم با اومدن ونگال جون تازه ای گرفته اما تو خط دفاع ضعیف به نظر میرسه حداقل از نظر مهره.
لیورپول هم که داره به درستی پول فروش سوارز رو خرج میکنه و نقل و انتقالات نسبتا موفقی داشته. پوکتینو هم رفته تاتنهام و بنظرم تیم خوبی رو ازش خواهیم دید. سیتی هم که جای خود. این فصل، فصل سخت تریه.
امیدوارم مصدومیت دوباره گریبانگیر ستاره های باشگاه نشه !!!!!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
نه نه، اصلا صحبتم با منظور خاصی نبود. نمیدونم اخلاق خوبیه یا بد، اما حافظه ناراحتیم خیلی کوتاهه زودی یادم میره ;).
طبعا درست میگی، نظر دیگران در جایگاه احترام ارزشمنده، شما هموطنی، همشهری هم هستی، بدتر هم بگی حق نداریم ناراحت شیم. از این حرفا بگذریم

ایشالا یکی دوتا بازیکن خیلی خوبه دیگه جذب کنیم فصل مهمی رو شروع خواهیم کرد. چلسی خودش رو خیلی قوی کرده، من یو هم با اومدن ونگال جون تازه ای گرفته اما تو خط دفاع ضعیف به نظر میرسه حداقل از نظر مهره.
لیورپول هم که داره به درستی پول فروش سوارز رو خرج میکنه و نقل و انتقالات نسبتا موفقی داشته. پوکتینو هم رفته تاتنهام و بنظرم تیم خوبی رو ازش خواهیم دید. سیتی هم که جای خود. این فصل، فصل سخت تریه.
امیدوارم مصدومیت دوباره گریبانگیر ستاره های باشگاه نشه !!!!!
حافظه ی ناراحتی؟ نشنیده بودیم!
تیمهایی که در خط هافبک تغییرات دارن معمولاً طول میکشه تا جا بیفتن خوب و بتونن خوب نتیجه بگیرن! همون چیزی که فصل پیش اتفاق افتاد و ما که خط هافبکمون ثبات داشت فصل رو بهتر شروع کردیم!
به همین دلیل این فصل بنظر میاد اوایل فصل باید شاهد یکه تازی سیتی باشیم و بقیه رقبا کم کم خودشون رو میرسونن!
منچستر فنخال هم مثل هندونه سر بسته هست و ممکنه هرچیزی اتفاق بیفته! از فاجعه فصل قبلشون تا قهرمانی!
چلسی هم که بازیکن های متناسب با سبک دفاعیش رو جذب کرده و باید منتظر بازی های کاملاً دفاعی در برابر تیم های بزرگ باشیم از این تیم!
تاتنهام رو هم که به عنوان تیم قبول ندارم، امسال زیر کریستال پالاسه!
لیورپول هم که امیدی بهش ندارم، امسال و بدون سوارز، 5 6 تا بازیکن گرفتن که فکر نکنم به جایی برسن! حداقل بدون سوارز اون تیم قبل نمیشن مگر اینکه رویس رو که بهشون لینک هم شده بگیرن!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خبرنگار بی بی سی:
David Ornstein ✔ @bbcsport_david

Arsenal no longer pursuing Khedira but still in market for DMF, will sign GK & probably DF depending on Jenkinson/Vermaelen situations

2:00 PM - 21 Jul 2014

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
واکنش مسوت اوزیل بعد از با خبر شدن از اینکه این فصل هم ژیرو مهاجم نوکه!
BtEJYqzCUAAPnce.jpg

• Like
Reactions: usl

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
فصل قبل، تو بعضی صحنه ها با ژیرو یک و دو می کرد، اوزیل از یه ور می رفت، ژیرو پاس می داد یه ور دیگه، چقدر اوزیل اعصابش خراب میشد :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
حافظه ی ناراحتی؟ نشنیده بودیم!
تیمهایی که در خط هافبک تغییرات دارن معمولاً طول میکشه تا جا بیفتن خوب و بتونن خوب نتیجه بگیرن! همون چیزی که فصل پیش اتفاق افتاد و ما که خط هافبکمون ثبات داشت فصل رو بهتر شروع کردیم!
به همین دلیل این فصل بنظر میاد اوایل فصل باید شاهد یکه تازی سیتی باشیم و بقیه رقبا کم کم خودشون رو میرسونن!
منچستر فنخال هم مثل هندونه سر بسته هست و ممکنه هرچیزی اتفاق بیفته! از فاجعه فصل قبلشون تا قهرمانی!
چلسی هم که بازیکن های متناسب با سبک دفاعیش رو جذب کرده و باید منتظر بازی های کاملاً دفاعی در برابر تیم های بزرگ باشیم از این تیم!
تاتنهام رو هم که به عنوان تیم قبول ندارم، امسال زیر کریستال پالاسه!
لیورپول هم که امیدی بهش ندارم، امسال و بدون سوارز، 5 6 تا بازیکن گرفتن که فکر نکنم به جایی برسن! حداقل بدون سوارز اون تیم قبل نمیشن مگر اینکه رویس رو که بهشون لینک هم شده بگیرن!
والا من که چلسیی نمیبینم اتلتیکوست دیگه:general105:

436715.jpg

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
خوب با همین شرایط بریم جلو و با این 2 خرید به هیچ جا نمیرسیم! همون FA رو هم نمیگیریم!
باید هافبک دفاعی درست حسابی و یه دفاع سگ دو بگیریم! اینجوری نمیشه! نسبت به فصل قبل فقط یه الکسیس تغییر کرده که خیلی نمیتونه تاثیر بزاره!
امیدوارم اینکه ونگر گفته در بازار فعالیم فقط به جذب یه اوسپینا ختم نشه که اگه بشه نهایت رتبمون دومه! یه مهاجم باید بخریم! واقعاً چرا نمیتونن رمی رو با 8 میلیون بیارن؟؟؟؟ نمیشه یه فصل این سانوگو و کمپبل رو بدیم تیمهای دیگه؟؟
در هر صورت باید بازیکن سطح جهانی بیاد! این آرتتا خوبه ولی نه فیکس! نهایت 2 3 بازی در میون بیاد بازی کنه! خوبه!
پر مرتساکر هم که سرعتش از لاکپشت کمتره! هرچقدر هم که تو درگیری خوب باشه!! همون هوملز بنظرم خوب هست!
در هر صورت من منتظر خرید جدیدم! و مطمئنم با اینکه فوتبال قابل پیشبینی نیست! این قابل پیش بینیه که با امثال آرتتا و ژسنی به جایی نخواهیم رسید!!

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
ولینگتون سیلوا هم بصورت قرضی به آلمریا پیوست! باید دید این فصل چه میکنه!!! جوون ها مون خیلی خوبن! زلالم و آکپوم و هکتور بلرین و ... !
arsen.PNG

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ما فصل قبل مصدوم نداشتیم دوم نهایت سوم میشدیم
تیم ما بیشتر از بازیکن جدید به داشتن بازیکن سالم تو یه فصل احتیاج داره همینا همباشن عیبی نداره ونگر راشون میندازه ولی وقتی یه لشکر با هم مصدوم میشن میرن تعطیلات
تر زده میشه به تیم
من به مهارت پزشکای تیم شک دارم واقعا

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
نیمار مهره کمرش شکسته بود ولی بازی آخر رو نیمکت نشسته بود بازی رو نگا میکرد حتی اماده بود بیاد داخل ... بعد دیابی فیلم سریع و خشن 5 میبینه 1فصل مصدوم میشه ...

hamedovic5406

Registered User
لایک‌ها
135
ما فصل قبل مصدوم نداشتیم دوم نهایت سوم میشدیم
تیم ما بیشتر از بازیکن جدید به داشتن بازیکن سالم تو یه فصل احتیاج داره همینا همباشن عیبی نداره ونگر راشون میندازه ولی وقتی یه لشکر با هم مصدوم میشن میرن تعطیلات
تر زده میشه به تیم
من به مهارت پزشکای تیم شک دارم واقعا

نیمار مهره کمرش شکسته بود ولی بازی آخر رو نیمکت نشسته بود بازی رو نگا میکرد حتی اماده بود بیاد داخل ... بعد دیابی فیلم سریع و خشن 5 میبینه 1فصل مصدوم میشه ...
نیمکت جام جهانی قضیش کلاً متفاوته! چون لیست 18 نفره نمیدن و هر 23 بازیکن میان داخل و 12 تا روی نیمکت میشینن!
مصدومیت که زیاد دادیم و خیلی هاش هم بدون شک مربوط به کادر پزشکی هست! باید دید این فصل با کادر پزشکی جدید چه خواهد شد!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
139304301839149503259903.jpg

اسند P۷ هواوی" آرسنالی شد

به گزارش سرویس فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، اما امروز این باشگاه برای گسترش محبوبیت خود بین هوادارن، گام نهایی همکاری با این شرکت چینی را برداشته و با تغییراتی در هواوی اسند P7، محصولی اختصاصی برای هواداران خود پیشنهاد کرد.

مهم‌ترین ویژگی تغییرات بصری، درج لوگوی باشگاه آرسنال در پوشش پشتی گوشی و دقیقا زیر لوگوی هواوی است.

تم‌ها و منوهای بسیاری با ترکیب رنگی و شماتیک آرسنال نیز برای این گوشی در نظر گرفته شده که تقریبا حس خوبی را به یک طرفدار پر و پا قرص خواهد داد؛ ویژگی دیگر نصب بازی فیفا14 بر روی این گوشی است.

نماینده هواوی نوید ارائه سورپرایزی خاص هواداران آرسنال را برای فصل پیش رو داده است.

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
Joel Campbell ✔ @joel_campbell12
Costa Rica see you soon. On my way to fight for my dreams ⚽✈️
2:01 AM - 20 Jul 2014
به نظر کمپل علاقه زیادی داره که فصل دیگه تو تیم باشه، اما مثل اینکه ونگر می خواد قرضی بدش. عاملی به نام سانوگو :general112:

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
Joel Campbell ✔ @joel_campbell12
Costa Rica see you soon. On my way to fight for my dreams ⚽✈️
2:01 AM - 20 Jul 2014
به نظر کمپل علاقه زیادی داره که فصل دیگه تو تیم باشه، اما مثل اینکه ونگر می خواد قرضی بدش. عاملی به نام سانوگو :general112:
مثلا چرا سانوگو رو قرض ندیم؟!:confused:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اینم آمار نظر سنجی یکی از سایت ها:
Who to send on loan?
Results:

Sanogo - 88.6% :general304:
Campbell - 4.9%
Both - 6.5%
هیچ ستاره ای حاضر نیست بیاد رو نیمک بشینه، اما میشه با سیستم چرخشی همه رو راضی نگه داشت. ما عامل بدبختیمون فصل پیش این بود که آقای ونگر از اول فصل یه ریز همه ستاره ها رو بازی میداد. اوزیل، رمسی، ژیرود و ... همه 90 دقیقه فیکس تا ژانویه بازی کردن که یهو تیم کمرش شکست. ما می تونیم در بازی های آسونتر کمپل و پودولسکی و دو سه تا بازیکن دیگه رو بازی بدیم. مثلا بازی با برنلی، هال سیتی، لستر و QPR میشه به دو سه تا بازیکن اصلی استراحت داد، من یادمه فرگوسن بازی های توی خونه که آسون بود یک کسایی رو بازی میداد که آدم تعجب می کرد، می گفتی امتیاز از دست میدن، اما با همونا راحت 2-0 3-0 می برد. رو نیمکتت بازیکن های با استعداد و با انگیزه داشته باشی، خیلی بهتره تا ستاره های بی انگیزه.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من که 7 ساله آرسنالی هستم یادم نمیاد اعتراف میکنم قبلش یونایتدی بودم:general701:

بالا