• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من نمی گم 80 میلیون خرج! میشه با 40 تا هم سه بازیکن خرید که تیم رو از این رو به اون رو کنن! اتلتیکو مادرید فصل پیش 11 تا شیر تو زمین داشت، ما از 11 تامون 8 تاشون بچه خوشکلن...

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
الان منچستر در ليگ قهرمانان بازي ميكنه؟!
اصلاً ربطی نداره. من تو همین تاپیک دو ساله دارم میگم اصلاً لیگ قهرمانان فقط 10 درصد تأثیر داره. نه سابقه، نه اعتبار، فقط پول، منچستر پول داد خرید، سیتی هم 5 سال پیش پول داد خرید، چلسی هم 11 سال پیش پول داد خرید.

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
من نمی گم 80 میلیون خرج! میشه با 40 تا هم سه بازیکن خرید که تیم رو از این رو به اون رو کنن! اتلتیکو مادرید فصل پیش 11 تا شیر تو زمین داشت، ما از 11 تامون 8 تاشون بچه خوشکلن...
اون 8 تا کین؟
اتلتیکو گزینه مناسبی برای مثال زدن نیست بازی موزیانه و پر از درگیری و خطا ...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
عزيزم ما هم ميدونيم كه سرانجام يكي دوتا رو ميخره! ولي مساله اينجاست كه وقتي ميدونه تيم كجا مشكل داره چرا همون اول خريد نميكنه كه خود بازيكنها بتونند در تمرينات پيش فصل اماده باشن و با تيم هماهنگ بشن و اينكه در چندتا بازي ابتدايي فصل الكي امتياز از دست نديم...
شما به خودت نگیر! بحثم اصلاً سر خرید نیست! و مسئله ی تیم ما فقط خرید نیست! الان همین بازی با لستر چند توپ اومد برای مهاجممون سانوگو! دقت کن من نمیگم سانوگو خوبه! ولی تیم مشکلش جای دیگه هم هست! همین که واسه مهاجم موقعیت خوب نساختن این رو نشون میده! همین که از لستر گل میخوریم این رو میگه!
خطاب من هم به یه عده بود که فقط قر زدن و فحش دادن یاد گرفتن!!!
حامد وضعیت خعلی خرابه حاجی ... یعنی امشب میخوان سه خرید انجام بدن ؟!
اگر حتی یدونه خرید از این سه پست انجام نشه خواب قهرمانی رو ببینی ! همه چیز تاکتیک نیست ... یه وقتایی میگفتن ابزار تاکتیک رو تعیین میکنه ...
خسته نشدی از این بازی های کند و کسل کننده تیم ؟ یه زمانی اسم آرسنال میومد رعشه به اندام تیم ها میافتاد! الان تیم های صدر به فکر تفاضل گل برا قهرمانیشون !
...
ماییده شدیم دیگه ... کدوم خراب شده ای تمام فعالیتش رو میزاره برا شب آخر ... مگه امتحانه املاست !
تیمی که بخواد نتیجه بگیره باید اولین تیمی باشه که کاملا بسته شده و آماده رقابته ...
الان ما 4 امتیاز رو از دست دادیم که آخر فصل اگر خدا عمری داد و از دست این بی شعورا سکته نکردیم میبینیم که چقد حسرتشو میخوریم ...
...
فقط یه دشمن فوتبال میتونه ونگر رو دوست نداشته باشه ... ارادتی که ما آرسنالی ها بهش داریم رو همه باشگاه ها باید سر لوحه خودشون قرار بدن ...
8سال بی جامی برا تیمی که همیشه مدعی قهرمانی بوده کم نیست حاجی ...
ما آهن بودیم ولی دیگه پنبه شدیم رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
منم میگم این ارادته اگر یکم تو صحبت هاتون دیده بشه خیلی خوبه!
بعضی ها(1نفر :دی) جوری صحبت میکنن در موردش انگار نه انگار اگه الان آرسنالی هست در سطح اول اروپا این پیرمرد به اینجا رسوندتش!
ببین من نظرم در مورد نقل و انتقال ونگر اینجوریه! یه گزینه که خریدش راحته رو صد در صد در نظر میگیره و میره سراغ گزینه های بهتر با شرایط و معیارهای خودش اگر اون گزینه اومد وگرنه همون گزینه 100% رو میگیره!
ما دیابی را داریم...
او می آید.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
مشکل اینجاست که همیشه گزینه هاش بنجل های فرانسوین !
گذشت زمان پیرس و ویرا و ... الان فقط پول ! همونا هم اگه الان بودن عاشق چشم و ابروی آرسنال که نبودن ... دنبال زندگی بهتر و پول بیشتر میرفتن ...
...
حاضر نیستم ثانیه ای کسی غیر از ونگر رو نیمکت آرسنال ببینم ولی باید با بازار خودمون رو وفق بدیم ... بازار فقط پول میشناسه و بس ... خرج کن تا خرجت نکردن :دی

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
بعضی ها(1نفر :دی) جوری صحبت میکنن در موردش انگار نه انگار اگه الان آرسنالی هست در سطح اول اروپا این پیرمرد به اینجا رسوندتش!
.
:D حرفات خنده داره دیگه مومن
رسوندن با نگه داشتن فرق داره ما الان حتی جز 10 قدرتای اروپا هم نیستیم به زور به مسابقات صعود میکنیم به زور از گروهمون بالا میایم فقط یه نخودی سر سخت برا رقبامون هستیم
ونگر خوب که معلومه ولی دیگه هر بچه ای هم این کارارو ببینه راحت میفهمه سر لج بازی و بی فکری ونگر داریم ضربه میخوریم فوتباله نمیشه گفت خوب بوده فلان بود این چندین سال چی بود باید خرج کنه باید خرج وگرنه کاملا خره
دفاع هامون یکی از یکی تعطیل تره این چمپرز هم فقط خریدن سالها بعد فقط یه پول هنگفتی روش بخورن چون با استعداده نه برای اینکه تیم تقویت بشه
یه نیت خیر تو خریدا ندیدم جز اون سانچز

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
میگم چرا برا نگردو یه پیشنهاد پرت نکردن ؟ بلکه بهش میگرفت ...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
فک کنم پنجره نقلو انتقالات رو ببندیم بهتر باشه!
بعد ایگناسی میکل (میکوئل) که فروختن به نوریچ، ریو میاچی هم قرضی دادن به تونته هلند!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
یه خوبی بازیکن گرفتن از منچستر داره اونم اینه تو چمپیون نیستن!:general506: نمیخواد چک کنی طرف بازی کرده یا نه!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
How Do all Wengers bids look like?
- Hello Mr. Wenger here, we are taking your tallest star. How much is he?
- 50M (period) (period) (a minute) - halo, Mr. Wenger? Are you still there???
beep beep beep...
:D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
ونگر دفاعییی، هافبک دفاعییییی! ونگررررررررررررررررررررررر خودش نمی دونه چیکار می کنه! میگه ما در دفاع کم تعدادیم! دنبال مهاجم میره! چی به چیه! یه غول دفاعی ونگرررر!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
خرید اوزیل ساعت چند اعلام شد؟
قبل از ساعت 1 بود نه؟ تا ساعت 2:30 فرصت بود!
الان تا 3:30 فرصت هست باید تا قبل از 2 خرید ها رو اعلام کنن، وگرنه سر کاریم!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یادمه اون روز که اوزیلو خریدن قبلش عکس پیرهن شماره 11 رو با اسم اوزیل همگی با هم دیدیم!
کمپل رو نفروشن صلوات!

بالا