• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
باکا هم تو سویا موندنی شد تا سانوگو امسال آقایی کنه ...
البته چیزی که هست اینه که هرکی بیاد رییس دیدش نسبت به این فرانسوی ها عوض نمیشه ! پولدی اگر ستاره تیم هم بشه عمرا از فیکس بودن بازی بعدیش اطمینان داشته باشه ... اعتماد بنفس نمیزاره واسه آدم !
نبری دوتا بازی ستاره تیم میشه بازی سوم میره رو نیمکت بعد دو بازی خودبخود مصدوم میشه و دیگه اصلا کسی نمیدونه چی شد چی نشد !
کلا باشگاه عجیب قریبی داریم !
اگر خریدی باشه هم بصورت قرضی هست ... اونم در حد همون کالستروم که اصلا نفهمیدیم چی شد چی نشد کی اومد کی رفت ! نیمکت نشین فلامینی شده بود بنده خدا :دی
مالیده شدیم با این سیاست مزخرف
من قبلاً هم گفتم! دنبال کردن این نقل و انتقالات الکیه! یه 2متری بالای 30 سال قرضی میگیره!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من قبلاً هم گفتم! دنبال کردن این نقل و انتقالات الکیه! یه 2متری بالای 30 سال قرضی میگیره!
تو یکی حرف نزن :D
میگم خدیرا! میگی به درد نمی خوره! میگم کمپل فیکس، میگی ژیرودو سانوگو! تو تعطیل تر از ونگری...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
تو یکی حرف نزن :D
میگم خدیرا! میگی به درد نمی خوره! میگم کمپل فیکس، میگی ژیرودو سانوگو! تو تعطیل تر از ونگری...
من هنوزم میگم و خواهم گفت! کمپل به درد مهاجم نوک نمیخوره! از سانوگو فقط بهتره برای مهاجم نوک بهتره!
مهاجم نوک همون ژیرو خوبه! سانوگو رو من ازش تعریف نکردم!
الانم اگر یه مهاجم باتجربه و فیزیکی درست! مثل برباتف مثلاً یا تو همون مایه ها! بخره من برای اون پست راضی ام!
مشکل هافبک دفاعی هست!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
کلاً ما با هم یک نظر نیستیم! الان خیلی از تیم ها میتونم واست نام ببرم که نتونی تشخیص بدی مهاجم نوکش کیه! ما خیلی کلاسیک شده سیستممون! از وقتی ون پرسی رو فروختیم دیگه سیستممون شناور نیست! کسل کننده شده. دروازه بان می کشه زیر توپ واسه ژیرود!!!! تابلوه جای ژیرود کجاست، مهارش راحته! شما ممکنه کمپل یا ولکات یا نبری رو بذاری نوک! اما همه جا باشش! بره عقب! گوشه! وسط. هرجا. الان خیلییییی وقته ما زیبا بازی نمی کنیم حامد! یه زمانی هر فصل یک تیم رو 7 تایی می کردیم. یک بار اورتون، یک بار بلکبرن و ... . دیگه اصلاً برد پرگل نداریم ما. دلیلش چیه؟!!!!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
کلاً ما با هم یک نظر نیستیم! الان خیلی از تیم ها میتونم واست نام ببرم که نتونی تشخیص بدی مهاجم نوکش کیه! ما خیلی کلاسیک شده سیستممون! از وقتی ون پرسی رو فروختیم دیگه سیستممون شناور نیست! کسل کننده شده. دروازه بان می کشه زیر توپ واسه ژیرود!!!! تابلوه جای ژیرود کجاست، مهارش راحته! شما ممکنه کمپل یا ولکات یا نبری رو بذاری نوک! اما همه جا باشش! بره عقب! گوشه! وسط. هرجا. الان خیلییییی وقته ما زیبا بازی نمی کنیم حامد! یه زمانی هر فصل یک تیم رو 7 تایی می کردیم. یک بار اورتون، یک بار بلکبرن و ... . دیگه اصلاً برد پرگل نداریم ما. دلیلش چیه؟!!!!
تازه فهمیدی برادر ما یک نظر نیستیم؟
بله در حال حاضر نه شناور هستیم نه زیبا بازی میکنیم! قبول دارم! بحث سر این زیاده الانم وقتش نی!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
میگن یه پیشنهاد شوت شده بسمت بونی !
دیوانه باشن بخوان تیمشونو از هم بپاشن با فروش بونی !

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
این یک ساعت و 45 دقیقه را میشه فقط امیدوار بود به خرید روی و پیشنهاد 50 میلیون یورویی برای او! فقط میشه امیدوار بود!
و پیشنهاد 22 میلیون پوندی برای خرید ویلفرد بونی و Winston Reid از سوانسی!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
خدا اون روز رو نیاره! : |

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
دنی ولبک در زمین تمرین آرسنال !!!

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
ولبک در حال گذراندن معاینات پزشکی!
#SkySport

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دیگه مهاجم از این بهتر میخواین؟! هم پیروز خانو راضی میکنه هم حامدو :D
چی چی پیروزو راضی می کنه؟!!! :D اینارو فقط حامد قبول داره.
اما جدای از شوخی، اگر ولبک بند قرارداد دائمی داشته باشه، ناراحت نمیشم بازیش بده، اما اگر قرار باشه یک ساله باشه و ما بخوایم رو فرمش بیاریم که بعداً شما استفاده کنید، می فرستمش با تیم زیر 15 سال بازی کنه :D

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چی چی پیروزو راضی می کنه؟!!! :D اینارو فقط حامد قبول داره.
اما جدای از شوخی، اگر ولبک بند قرارداد دائمی داشته باشه، ناراحت نمیشم بازیش بده، اما اگر قرار باشه یک ساله باشه و ما بخوایم رو فرمش بیاریم که بعداً شما استفاده کنید، می فرستمش با تیم زیر 15 سال بازی کنه :D
آخه ولبک هم فیزیکش خوبه و تو دفاع کمک میکنه، هم سرعتش خوبه و موقعیت زیاد ایجاد میکنه برای خودش، ضمناً (با کمال احترام) تمام کنندگیش خیلی بهتره از سانوگو و ژیرو.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ولبک خوبه! حالا شما منچستری ها که قدرش رو ندونستید ولی بنظرم خوبه!
پست بالایی هم گفتم ولبک خیلی خوبه!
منتها خوب با بودن رونی و رابین و حالا فالکائو بازی نمیرسید بهش!
مطمئنم اگه بیاد آرسنال موفق میشه، خیلی هم بهتون کمک میکنه، با اینکه عاشقه ژیرویی ولی خیلی ازش بهتره :D

بالا