• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
Man City (H); Dortmund (CL - A); Aston Villa (A) ; Southampton (H); Tottenham (H); Galatasaray (CL - H); Chelsea (A)

این 7 بازی بعدیمون است! بعد بازی پنجم کار به جایی می رسه که هوادارا شعار علی دایی سر بدن!
یه خبر بد دیگه هم بدم:
کاروالیو امروز تو داربی با بنفیکا تو ترکیب اصلیه و این برای بازیکنی که چند ساعت بعدش می خواد از تیم جدا بشه طبیعی نیست! (به نقل از میرور)
یه گزینه ی خوب:
ناپولی که از رسیدن به جام باشگاه های اروپا باز مانده! حالا میشه برای خرید هیگواین اقدام کرد دوباره! به خاطر ضرر مالی که کردن احتمال خروجش است! بعید نیست یه پیشنهادی هم برای هیگواین داده باشن!
یه خبر خوب:
ربیو، هافبک 19 ساله ی PSG، که قراردادش را تمدید نکرد و تابستان بعد به پایان می رسه، قبلا خبر داشتیم که با آرسنال به توافق رسیده و بعد خوندیم که رم با پیشنهاد بالاتر اومده اما امروز خبر رسیده که رم کنار کشیده!

خرید کن دیگه لامصب!

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
رمی کیه بابا! همش فرانسوی فرانسوی! بابا تو لیورپول رو نگاه کن! اصلا توپ رو میده حریف، 2 تا پاس خلاص! اونوقت ما هی پاس پاس پاس! که چی؟!
شایدم مربیتون گواردیولاست خودتون خبر ندارید:D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من حاضرم نبری رو فیکس بذارم نوک حمله، آره، نوک حمله، اما با ژیرود و سانوگو نرم تو زمین!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
یعنی این حرف ونگر منو کشت بعد از بازی:
در جواب اینکه مهاجم باید بخره گفت من سیتی 4 تا از بهترین مهاجم های دنیا رو داره اما به استوک باخت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آخه من چی بگم! چه ربطی داره، شما بهترین تیم جهان هم باشی باز ممکنه ببازی اما فرقی هست بین 1 بار باختن و n بار باختن. سیتی بله باخت، اما می دونه دیگه ترکیبش کامله، همه چیز داره، تمام تلاشش رو برای برطرف کردن ضعف هاش انجام داده، اونوقت ما بازیکن مهاجم نمی خریم می گیم سیتی باخت با اینهمه مهاجم! خوب چه ربطی داره! لستر سیتی هم 3 تا مهاجم داره، آیا می تونه قهرمان بشه؟ خوب در این حد نیست! ما هم در حد قهرمانی نیستیم، حتی چهارمی هم نیستیم... بابا نا سلامتی ما آرسنالیم، گرونتر بلیت رو داریم، نباید مهاجم خوب بخریم؟ یعنی اندازی اورتون هم نیستی که 28 تا داد لوکاکو رو خرید!!!!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
مقصر ونگر است. هست، هست و هست. لطفا ازش دفاع نکنید. همه چیز آمادست که ماشین جنگیمون رو واسه جزیره به راه بندازیم، اونوقت منطقی ترین اصول در خرید بازیکن برای پر کردن ضعف ها رو رعایت نمیکنه.
دمبا با گفته دوست دارم برم آرسنال و ونگر بهش :android34: داده.
من حرفی ندارم. حیف ویلشر، کوشلنی، رمسی، کاسورلا، سانچز، اوزیل و....

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
در راستای اهداف نقل و انتقالات تیم (ونگر) آواتار را تغییر دادم!
باشد تا دیگران هم حمایت کنند...

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
دوستان نگران نباشین! دیقه اخر یه بازیکن میخره! دهن هوادارها رو تا ژانویه میبنده!و شعار این ارسن وی تراست !!!ولی دوباره از ژانویه بدبختی ها شروع میشه!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
پارسال قرار بود 80 تا خرج کنن با احتساب فروش ها 30 تا بیشتر خرج نکردن!
امسال هم همین طور قرار بود 80 تا خرج کنن با احتساب فروش ها 30 تا بیشتر خرج نکردن (بیشترش هم جایگزین بود تا خرید)
البته بر اساس بعضی منابع 21 تا بیشتر خرج نکردن و میتونن 9 تا دیگه خرج کنن!
سال دیگه هم همینه آرتتا و دیابی میرن 2 تا جاشون میارن شاید هم فرجی شد یه مدافع خریدن!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بنفیکا قراردادی 5 ساله به کمپل پیشنهاد داده.
بارسلونا با اون ابهتش بازیکن 18 ساله رو بازی میده، اونوقت ما بازیکن 22 ساله با تجربه بازی اروپایی و جام جهانی رو کاشتیم رو نیمکت و در بازی زیر 21 سال ازش استفاده می کنیم! :general112:

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
دیشب تو باخت رئال اون پسره کارلوس ولا گل زده اونوقت ما باید دلمون رو به سانوگو خوش کنیم

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
کلا یه مدت هست رییس دچار سردرگمی تو ترکیب شده ... یعنی 3-4سال هست ... بخاطر نمیارم دو بازی پشت سرهم با یه ترکیب بازی کرده باشیم(بدون مصدومیت ها)
کمپل هم درخواست خروج داده بخاطر اینکه بهش بازی نمیرسه ... واقعا نیمکت نشین شدن یه آدمی مثل سی نو گل که هیچگونه تجربه ای نداره و بازی هاش هم اصلا دلنواز نیست سخته ...
کمپل نشون داد تو جام جهانی چه کیفیتی داره ... اون تجربه چمپیونز موفقی رو هم با المپیاکو داره ... چقد این بشر جلو یونایتد آقایی میکرد ... حتی مطمئنم این آفوبه هم از سانوگو بهتره البته تو این مقطع
...
قبل از انتقال دبوشی 100ها بار گفتم سرج اوریر یه چیز دیگست ... کور که نبودیم همون بازی هایی که مسئولین ترنسفر میبینن رو هم ما از تی وی میبینیم ...
این بشر هیچ نقطه قابل اتکایی نداره ... تو دفاع پر اشتباه و تو حمله خسته ... اوریر تو این سن هم قیاس دبوشی بود حداقل !!! تمام حمله های ساحل عاج رو یجورایی اون پی ریزی میکرد ...
...
تو خط دفاع هم که اگه مثل دیروز کوش مصدوم بشه و برا یکی دیگه از مدافعین هم مشکلی پیش بیاد معلوم نیست چه باید کرد !
...
هافبک دفاعی هم که کلا تعطیله ... فلامینی ای که بخاطر پول و شهرت یه روزی آرسنال رو رها کرد و رفت حالا دوباره برگشته تا بگه من یه دین داشتم باید ادا کنم ...
از روی قصد و غرض نمیگم ولی اگه فابرگاس فرانسوی بود بدون شک اونم برمیگشت ...
...
سانیا فرمیناتور بنتدنر رو از دست دادیم و تا به الان فقط جایگزین کردیم و بس ... در اصل اصلا خرید یا کلاسی به تیم اضافه نشده ... چه بسا تو خط دفاع ضعیف تر هم شده باشیم ...
...
به هر حال امیدوارم حداقل دو خرید با کلاس داشته باشیم وگرنه ترجیح میدم بخاطر عشقی که به آرسنال داریم باید قید این مرد دوست داشتنیه لامصب رو بزنیم ... تصور آرسنال بدون ونگر واقعا سخته ...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دوئل بین آرسنال منچستر و سیتی بر سر فالکائو ...
احتمال منچستر کمتر از همست چون به اندازه کافی مهاجم داره ...
آرسنال بصورت قرضی میخواد و سیتی همیشه دست به نقد و خرید دائمی ! فالکائو خودش قرضی رو ترجیح میده حالا نمیدونم چرا !
اگر آخرش رفت رئال هم اصلا تعجب نکنید ... بی عرضه ترین مسئولین رو ما داریم و بس ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اتفاقا حامد خرید این بازیکن واسه یونایتد خیلی الکی به نظر میرسه تیم هافبک و مدافع فرط هست میرن مهاجم میخرن کی پاس بده اونوقت

Last edited by a moderator:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
اتفاقا حامد خرید این بازیکن واسه یونایتد خیلی الکی به نظر میرسه تیم هافبک و مدافع فرط هست میرن مهاجم میخرن کی پاس بده اونوقت
ما رمزی و ویلشر و سانتی و اوزیل شما تخماتون
اونوقت ما کاروالیو رو هم میخوایم بخریم! بعد شما هنوز تخماتون!
---------------

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فکر کنم اگه دوتا تیمها رو با هم قاطی کنن بشه یچیز خوب ازش دراورد :D

بالا