• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
بازی با لیورپول تو آنفیلد بود که با کرگر کورس گذاشت و لهش کرد! :دی
و بازی برای فصل 2006-2007 است! فکر کنم بازی لیگ هم بود!
مطمئنی آقا؟ :D اگر بازی لیور بود یادم میموند ولی با این حال میگردم حالا ببینم جریانش همین بوده یا نه.
پ.ن: آقامون کرگر همیشه تو سرعت له بود.

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
شایعه خرید ویلیام کاروالیو، آلسیو چرچی، و مونیر الحدادی و قرضی دادن کمپل هست ...
شایعه تعویض کاوانی با کمپل هم هست البته درست نفهمیدم فروش کمپل یا تعویضش با کاوانی ...
نکنه کمپل رو بدن بره بدون اینکه مهاجم تاپ بخرن این اصلا درست نیست!
همچنان هوودس و اشنیدرلین گزینه های خوبی اند ما 6 تا مدافع بیشتر نداریم که این کمه نسبت به اینکه 4 تاش باید بازی کنن...
بابا امروز هولگر بداشتوبر هم بازی کرد این دیابی نمیخواد بازی کنه؟ یا هنوز مصدومه؟ یا دوباره مصدوم شده؟
من به خرید کاروالیو خیلی امیدوارم! دیروز گویا پیشنهاد 22 میلیون پوندی براش فرستادن و طبق خبرهای رسیده آرسنال مصمم است که در روز آخر نقل و انتقالات او را به خدمت بگیره! اسپورتینگ هم فروشنده است و قیمت را پایین آوردن!
ونگر یه بار دیگه اعلام کرد که علی رغم پیشنهاد های بسیاری که برای کمپل اومده او جایی نمیره و فروشی نیست!
چرچری گزینه ی خوبی است اما آیا ونگر قصد خرید مهاجم داره؟ فکر نمی کنم!
هوودس که جز گزینه های ونگر نیست و الان دنبال Toby Alderweireld و جدیدا هم سوکراتس مدافع 26 ساله ی دورتموند که گفته شده آرسنال پیشنهاد 20 میلیون یورویی براش فرستاده! اشنایدرلین هم کومان گفته او 99% او می ماند!
دیابی هم 2 هفته پیش یه مصدومیت جزئی داشت اما الان اوکی است ولی ونگر فعلا بهش بازی نخواهد داد! من اینطور فکر می کنم!

@Liverca
این هم گل آن بزرگوار !

Liverca

Registered User
لایک‌ها
715
@RuDiger :android07: اصلا دیوانه بود این بشر. حیفش واقعا، همین الان هم حقش بیشتر از ال ای گلکسیه.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
یه حسی بهم میگه تیم دیگه تو نقل و انتقالات این فصل خرج نمیکنه مگر تا زمستون...
وقت تعویض آواتار هاست عایا؟

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
@pirouz3 از نقل و انتقالات خبری نیست؟
@abbasmosavi از آرسنالیها بیشتر پست میدی!:D:D:D:D:D:D:D:D:D
داداش ما با بچه های هرجا بیشتر حال کنیم بیشتر پست میزارم در حقیقت از ارسنال متنفرم و بعد رئال عاشق چلسی ولی کلا توی کلوپ چلسی دوتا پست گزاشتم.:D
بیشتر بخاطر اوزیل اینجام:general504:
یک مدت هم شاگرد پرز شده بودم بیام خدیرا رو بندازم بهتون نشد:D

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این دیابی رو باید بزارن موزه خدا شاهده ... تو شیشه و با قفل امنیتی ... نسیم نفس بهش بخوره حداقل یه نیم فصل بیرونه ..
ولی لامصب فصلی دوتا بازی میاد کیفیتشو به رخ میکشه و میره /// همین سه بازی به اندازه کل بازی های آرتتا و ویلشر تاثیر گذاره ...

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
داداش ما با بچه های هرجا بیشتر حال کنیم بیشتر پست میزارم در حقیقت از ارسنال متنفرم و بعد رئال عاشق چلسی ولی کلا توی کلوپ چلسی دوتا پست گزاشتم.:D
:general304::general304:
58824077030882243200.gif

حسن ياور

Registered User
لایک‌ها
1,263
مطمئنی آقا؟ :D اگر بازی لیور بود یادم میموند ولی با این حال میگردم حالا ببینم جریانش همین بوده یا نه.
پ.ن: آقامون کرگر همیشه تو سرعت له بود.

فک کنم همون فصلی بود که آرسنال با بولدوزر از رو لیورپول رد شد!!!!!:general711: در عرض یه هفته هف هش ده تا تو دو تا بازی زد!
عمق فاجعه به حدی بود که مهران مدیری تو باغ مظفر گفت "خبری نیست جز اینکه آرسنال داره فرت و فرت لیورپول رو میبره"!!!!!!:general404::D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
بازی لیورپول‌رو‌می بینید؟ با سرعت و ضد حمله خیلی راحت تسلیم کردن تاتنهام رو‌تا‌اینجا! اونوقت ما! سرعت بازیمون خیلی پایینه! به خصوص وقتی ژیرود و آرتتا باشن!

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
بازی لیورپول‌رو‌می بینید؟ با سرعت و ضد حمله خیلی راحت تسلیم کردن تاتنهام رو‌تا‌اینجا! اونوقت ما! سرعت بازیمون خیلی پایینه! به خصوص وقتی ژیرود و آرتتا باشن!
شبکه ورزش داره نشون میده؟؟

بالا