• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خوب باید قبول کرد ما از نظر مالی قدرت یونایتد رو نداریم، اونا سالی 70 میلیون پوند خواهند گرفت از اسپانسرشون از سال آینده و کلی قرارداد دیگه، اما ما همش 30 تا میگیریم!
از طرفی فاکائو قرضی داره میره طبق خبرگذاری ها، ونگر 12 میلیون پوند حاضر نیست واسه بازیکن دائمی بده، اونوقت تو انتظار داری 12 بده واسه بازیکن قرضی؟! :D
در این قضیه ما توان مالیمون همونطور که گفتم قابل مقایسه با 3-4 تا تیم مطرح اروپا نیست!

Last edited by a moderator:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
بودیم ولی نیست و نابود شدیم ... باید به امثال سانوگوه راضی باشیم ...
امیدوارم سال دیگه تغییر و تحولات اساسی صورت بگیره ... از جام نیاوردن امسال که تقریبا مطمئنم ...

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
دوستان الان قضیه دیگه کیفیت نیست کمیته!
ما از اورتون و تاتنهام کمتر بازیکن داریم، حداقل توی خط دفاع که اینطوریه!
تو خط حمله مهاجم بال داریم : نبری - چمبرلین - ولکات - میاچی، مهاجم دومم داریم: کمپل - پودولسکی - سانچز
ولی نوک فقط ژیروی مصدوم و سانوگو رو داریم!
هافبک دفاعی هم : کوکلین - فلامینی 30 و اندی ساله - دیابی مصدوم!!!
به نظرتون اگه ونگر بگه دنبال کیفیت ام نباید با پا بری تو دل و روده اش؟!

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
دوستان الان قضیه دیگه کیفیت نیست کمیته!
ما از اورتون و تاتنهام کمتر بازیکن داریم، حداقل توی خط دفاع که اینطوریه!
تو خط حمله مهاجم بال داریم : نبری - چمبرلین - ولکات - میاچی، مهاجم دومم داریم: کمپل - پودولسکی - سانچز
ولی نوک فقط ژیروی مصدوم و سانوگو رو داریم!
هافبک دفاعی هم : کوکلین - فلامینی 30 و اندی ساله - دیابی مصدوم!!!
به نظرتون اگه ونگر بگه دنبال کیفیت ام نباید با پا بری تو دل و روده اش؟!
:)))) دیابی رو سالم هم باشه ما جزء مصدوما حساب می کنیم :general304::general304::general304::general304::general304::general304::general304:

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در ضمن شما بدون هیچ بازیکنی تو این دنیا نیست که در حد ت خ م من باشه مخصوصا سمت چپ احترام خاصی براش قائلم و کل بدبختیامو مماس باهاش رد میکنم. اره عزیزم

Last edited by a moderator:

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
در ضمن شما بدون هیچ بازیکنی تو این دنیا نیست که در حد ت خ م من باشه مخصوصا سمت چپ احترام خاصی براش قائلم و کل بدبختیامو مماس باهاش رد میکنم. اره عزیزم
:cool:

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
آقا اگه فالکائو و کاوانی نشد قبر عمه ی ضرر همین باکا هم ما راضی هستیم ...
فقط خداشاهده اگر بازیکن با کلاسی نگرفتن از این لحظه منم به گروه مخالفان ونگر و کلا مسئولین تیم میپیوندم ...
گاییده شدیم 10سال شد بابا !

• Like
Reactions: rms

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
من اگر مربی تیم بودم و سایت ها رو چک می کردم و میدیدم همه هوادارا و روزنامه نگارها میگن که تیم مهاجم نوک می خواد و هافبک دفاعی و دفاع می خواد، در جا خرید می کردم. n میلیون نفر دارن مشکلات رو می گن، من یک نفر کی باشم که بگم تیم نیاز نداره و بازیکن سطح بالا نو بازار نیس. متأسفانه ونگر اصلا دوست نداره هوادارا رو شاد کنه، چطور ممکنه این همه آدم بگن تیم اینجا ضعف داره، یعد یه نفر بگه نه نداره، ما ژیرود و سانوگو رو داریم، بعد اون یه نفر راست بگه. به نظر من هوادارا بهترین آنالیزر های تیم هستن...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
مثه اینکه یه درخواستی هم بسمت رویس پرت شده ... بیشتر شبیه جوک میمونه ...
باکا . فالکائو . رویس . کاوانی . مطمئنا خرید ما هرکسی هست غیر از این 4 تا !

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
باید یه هافبک دفاعی خیلی خوب + مهاجم جذب بشه. خرید هر 2 اینها کاملا ضروریه

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
رویس واسه چیمونه تو این اوضاع! مهاجم + هافبک دفاعی + یه دفاع جای این لاک پشت مرته ساکر... که نهایت این ونگر یکی رو می خره، اونم از نوع کالستروم :D

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اولین اصل واسه قهرمانی، کشندگی و فرصت طلبیه مهاجم هاست، یعنی دفاع حریف یک لحظه اشتباه کنه توپ بره تو گل! مدافعا حریف بساط چای بسکوییت هم پهن کنن وسط زمین، مهاجم ها ما گل بزن نیستن!!!

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
این باکا خوب چیزیه. از من گفتن. میبینید
تموم گزینه هایی که شایعه آرسنال بودن همه خوب چیزی بودن ولی دونه دونه پر کشیدن ما هم نگاه کردیم:general208:

کاوانی هم تعطیل شد؟ اون مردکه ی اگر چی شد بابا این همه گزینه این همه شایعه چی شدن... چلسی از 4 تا شایعش 5 تاشو میخرید منچستر از 10 تا دوتارو میخرید ما از هزارتا شایعه میانگین یکی هم نخریدیم
بیشتر از اینکه من از مدعی هایی مثل سیتی و چلسی و لیورپول بترسم
از بقیه تیما میترسم با این وضعیت پدرمون رو در میارن همه برا برد با اختلاف میان تو زمین:general705:

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
خشم هوادارها!
در حالی که روز آخر نقل و انتقالاته، ونگر برای یک بازی خیریه رفته رم. اینم عکسش
wenger_lhr.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,593
خشم هوادارها!
در حالی که روز آخر نقل و انتقالاته، ونگر برای یک بازی خیریه رفته رم. اینم عکسش
wenger_lhr.jpg
خوش بین باشیم رفته واسه دسترو! وگرنه ونگر از این اخلاق ها نداره! حتی کنفرانس های خبری روز آخر نقل و انتقالات رو هم زود تموم میکنه!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بعله! فالکائو قرضی رفت منچستر! اونم تیمی که هیچ نیازی به مهاجم نداشت تا قبل از مصدومیت فن‌پرسی! یعنی در عرض ۲-۳ تصمیم گرفتم مهاجم بخرن ،فالکائو رو گرفتن! به همین‌راحتی! اونوقت این بابا تیمش مهاجم نوک درست حسابی نداره! از اول تابستون هم اینو میدونست! بعد تازه ژیرو کلنگ هم مصدوم میشه و این میگه نیاز به مهاجم نی! بعد که میبینه مصدومیت ژیرو خیلی زیاده به طور ضمنی و در روز اخر میخواد بره دنبال مهاجم! گزینه اماده فالکائو رو ول میکنه میره سراغ باکا !!!

lepkin

Registered User
لایک‌ها
1,155
بعله! کاروالیو هم مصاحبه کرده و گفته که در اسپورتینگ راحتم و قرارداد دارم و جایی نمیرم...

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
باکا هم تو سویا موندنی شد تا سانوگو امسال آقایی کنه ...
البته چیزی که هست اینه که هرکی بیاد رییس دیدش نسبت به این فرانسوی ها عوض نمیشه ! پولدی اگر ستاره تیم هم بشه عمرا از فیکس بودن بازی بعدیش اطمینان داشته باشه ... اعتماد بنفس نمیزاره واسه آدم !
نبری دوتا بازی ستاره تیم میشه بازی سوم میره رو نیمکت بعد دو بازی خودبخود مصدوم میشه و دیگه اصلا کسی نمیدونه چی شد چی نشد !
کلا باشگاه عجیب قریبی داریم !
اگر خریدی باشه هم بصورت قرضی هست ... اونم در حد همون کالستروم که اصلا نفهمیدیم چی شد چی نشد کی اومد کی رفت ! نیمکت نشین فلامینی شده بود بنده خدا :دی
مالیده شدیم با این سیاست مزخرف

بالا