• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
درود بر همه

ما در حال گذران خدمت زیر پرچم هستیم و الان مرخصیم! پس خوش اومدم!
خرید چک را تبریک میگم! همه می دونن که علی رغم سن 33 هنوز جز بهترین هاست و تا چند فصل می تونه دروازه رو بیمه کنه!
تمدید قرارداد با آرتتا هم اتفاق جالبی نبود؛ هر چند اتفاق بدی هم شاید نباشه و به قول ونگر او برای فصل بعد مهره ی کلیدی خواهد بود! شاید زوجش با کوکلن جواب بده و بتونه مثل زوجی که با سانگ تشکیل داده بود دوباره تبدیل به یک بازیساز خوب بشه! هر چند وقتی نگاه می کنیم که چقدر هافبک دفاعی و هافبک وسط کلاس جهانی تو بازار نقل و انتقالات وجود داره و ما هیچ کدوم رو نخریدیم آدم ناراحت میشه!
منتظر خرید مهاجم هستم الان! امیدوارم بالاخره بتونیم بنزما رو بگیریم! خیلی بهش امید دارم! به هر حال مهاجم هم زیاد هست تو بازار و اگر نتونیم یه مهاجم گلزن بخریم قهرمانی باز هم از ما دور خواهد ماند!

@hamedovic5405
حامد لیگ فانتزی لیگ برتر انگلستان هم خودت بعدا استارت بزن من احتمالا نیستم! ولی می سپارم یه تیم هم از طرف من بسازن تا خودم بعدا بیام!
موفق باشی امیر!
چقدر گفتم درس بخون! درس بخون! :(

واسه لیگ هم صبر میکنم تا آخرین لحظه خودت بیای! نیومدی هم میسپرم یکی از قدیمی ها استارت بزنه!!
من که واسه سقوط نکردن میجنگم خیلی ضایعه استارت رو بزنم! :D
ضمناً فنتسی نه فانتزی!
ضمناً2 پرو رو نمیخوای بزنی؟

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
روبرتو بونافونت (منبع معتبر):
آرسنال در حال انجام مذاکره با رئال برای انتقال کریم بنزماس.
----
cope هم که منبعی معتبر تو توئیتر هست این موضوع رو گفته و در ادامه گفته که بنزما گفته قصد جدایی از رئال رو نداره
----
اورتون برای اوسپینا 5 م پوند میده

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
توتو اسپورت : یووه به دنبال جذب اوزیل :general307:
---
Spanish Radio: Benzema has told Wenger he doesn't want to leave
Spanish Radio network @partidodelas12 tonight reporting that Wenger has made several calls to Benzema this summer.
---
اینم همون عکس ژسنی که گفتم نامزد کرده
ufmm_cjej2grwwaajmvv.jpg

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
توتو اسپورت : یووه به دنبال جذب اوزیل :general307:
---
Spanish Radio: Benzema has told Wenger he doesn't want to leave
Spanish Radio network @partidodelas12 tonight reporting that Wenger has made several calls to Benzema this summer.
---
اینم همون عکس ژسنی که گفتم نامزد کرده
ufmm_cjej2grwwaajmvv.jpg
باز خوبه اسم زنش قابل تلفظه! :p

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
موفق باشی امیر!
چقدر گفتم درس بخون! درس بخون! :(

واسه لیگ هم صبر میکنم تا آخرین لحظه خودت بیای! نیومدی هم میسپرم یکی از قدیمی ها استارت بزنه!!
من که واسه سقوط نکردن میجنگم خیلی ضایعه استارت رو بزنم! :D
ضمناً فنتسی نه فانتزی!
ضمناً2 پرو رو نمیخوای بزنی؟
البته منتظر جواب کنکور هستم! قبول شم میرم برای ارشد!

لیگ برتر کی شروع میشه؟ فکر نکنم برسم! خودت یا یکی از بچه ها بگو بزنه! (فقط دست منچستری ها نیفته تاپیک! : ))) )
فارسی گفتم فانتزی! بگم فنتسی که همتون چپ می کنید!
لیگ PRO هم با اون مسخره بازی هایی که در آوردید این فصل کنسله!

بنزما هم چقدر ناز داره!

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
البته منتظر جواب کنکور هستم! قبول شم میرم برای ارشد!

لیگ برتر کی شروع میشه؟ فکر نکنم برسم! خودت یا یکی از بچه ها بگو بزنه! (فقط دست منچستری ها نیفته تاپیک! : ))) )
فارسی گفتم فانتزی! بگم فنتسی که همتون چپ می کنید!
لیگ PRO هم با اون مسخره بازی هایی که در آوردید این فصل کنسله!

بنزما هم چقدر ناز داره!
تاپیک رو هوا کن. فنتسی شروع شده، کی مسخره بازی دراورده؟
شما ریختی جایزه رو به حساب محک؟

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
یه دلیل به من بگین که مهاجم اول رءال بیاد ارسنال؟
شرایطش خوبه، بهش بازی میرسه. چرا بیاد بیاد خو؟
ونگر باید کوندوگبیا رو میگرفت. سانگ رو هم بشه برگردوند بهتر از هیچی هستش. در مورد بنزما، تو باورت میشد اوزیل از رئال دل بکنه؟ بهترین پاسور تیم بود.
من بهت یه دلیل میدم که میتونه باعث بشه از رئال جدا بشه. اونهم تفکر رافا بنتیزه. این فصل در نظر داره از کریس به عنوان CF استفاده کنه. دو بال کنار هم بیل و خامس هستند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ونگر باید کوندوگبیا رو میگرفت. سانگ رو هم بشه برگردوند بهتر از هیچی هستش. در مورد بنزما، تو باورت میشد اوزیل از رئال دل بکنه؟ بهترین پاسور تیم بود.
من بهت یه دلیل میدم که میتونه باعث بشه از رئال جدا بشه. اونهم تفکر رافا بنتیزه. این فصل در نظر داره از کریس به عنوان CF استفاده کنه. دو بال کنار هم بیل و خامس هستند.
سانگ مصدومیت بلند مدت پیدا کرد

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
شوما سیستم بنیتز رو از کجا میدونی؟
یه جلسه تیم رو تمرین داده فقط ها.

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
شوما سیستم بنیتز رو از کجا میدونی؟
یه جلسه تیم رو تمرین داده فقط ها.
خودش فرموده بود، تئوریش هم تبدیل کردن بیل به فرد اول تیم هستش. جایی که آزادی عمل زیادی داشته باشه. بالارفتن سن کریس هم باعث میشه فقط بعنوانCF ازش استفاده کنه. نه بنیتز بلکه هر مربی ای میدونه کریس توی این یکی دو فصل به مهاجم باکس تبدیل شده. علنا دیگه وینگ فوروارد نیست که بخواد واسه مهاجم موقعیت سازی کنه. خودش مهاجم و بهترین گلزن رئال مادریدــه. خود بنیتز هم توی یکی از اولین مصاحبه هاش به بکار گیری کریس بعنوان مهاجم اول و پایه ریزی عملکرد تیم بر بازی بیل اشاره کرده بود. واسه این اجازه خروج بیل رو نداد.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
خودش فرموده بود، تئوریش هم تبدیل کردن بیل به فرد اول تیم هستش. جایی که آزادی عمل زیادی داشته باشه. بالارفتن سن کریس هم باعث میشه فقط بعنوانCF ازش استفاده کنه. نه بنیتز بلکه هر مربی ای میدونه کریس توی این یکی دو فصل به مهاجم باکس تبدیل شده. علنا دیگه وینگ فوروارد نیست که بخواد واسه مهاجم موقعیت سازی کنه. خودش مهاجم و بهترین گلزن رئال مادریدــه. خود بنیتز هم توی یکی از اولین مصاحبه هاش به بکار گیری کریس بعنوان مهاجم اول و پایه ریزی عملکرد تیم بر بازی بیل اشاره کرده بود. واسه این اجازه خروج بیل رو نداد.
منکه بعید میدونم یه مربی اول فصل بیاد در مورد تاکتیکهاش صحبت کنه! ولی اگر رونالدو بشه مهاجم نوک ثابت و دیگه وینگ بازی نکنه قطعاً بنزما موندنی نیست!

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
منکه بعید میدونم یه مربی اول فصل بیاد در مورد تاکتیکهاش صحبت کنه! ولی اگر رونالدو بشه مهاجم نوک ثابت و دیگه وینگ بازی نکنه قطعاً بنزما موندنی نیست!
اینا همش بهانه اس واسه اینکه پدرو رو نخریم یا حداقل به قیمت فرمالن نخریم! :D

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
البته اسم اصلی خانمش Marina Luczenko هست
حالا اگه میتونی تلفظ کن :general307:
:D
خوب حداقل اسمش درست حسابیه! این دروازه بان ما نه اسم درست حسابی داره نه فامیلی! فامیلی این دختره هم پیش فامیلی خچجژسنی بنظرم تلفظش راحته!

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
دقیق نمیدونم کجا خوندم، اما As هم چنین مقاله ای نوشته بود. نوشته بود که بنیتز به 1-3-2-4 علاقه داره. توی یه برهه از همین تابستون مدیر برنامه بیل با پرز و بنیتز صحبت کرده بود که پیشنهاد من یو رو بررسی کنند. اونجا بنیتز منصرفش میکنه انگار. مخصوصا بعد از عملکرد درخشان بیل توی ولز. خلاصه بحث به بیراهه رفت.
بعد از اومدن چک توی دروازه خیال همه راحته. بنظرم توی خط دفاع هم عملکرد بهتری خواهیم داشت. هرکسی وقتی ببینه کسی مثل چک پشت سرشه بهتر بازی میکنه :D

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
دقیق نمیدونم کجا خوندم، اما As هم چنین مقاله ای نوشته بود. نوشته بود که بنیتز به 1-3-2-4 علاقه داره. توی یه برهه از همین تابستون مدیر برنامه بیل با پرز و بنیتز صحبت کرده بود که پیشنهاد من یو رو بررسی کنند. اونجا بنیتز منصرفش میکنه انگار. مخصوصا بعد از عملکرد درخشان بیل توی ولز. خلاصه بحث به بیراهه رفت.
بعد از اومدن چک توی دروازه خیال همه راحته. بنظرم توی خط دفاع هم عملکرد بهتری خواهیم داشت. هرکسی وقتی ببینه کسی مثل چک پشت سرشه بهتر بازی میکنه :D
فقط ژیرو یه هافبک فیزیکی میدون دار کم هستش
در کل زیاد از بنزما خوشم نمیاد.
این جمله آخریت یعنی چی؟

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
فک کنم منظورش این بود که یه ژیرو و یه هافبک فیزیکی میدون دار (فلامینی - دیابی) کم هستش! :general609:
@rms چت شده؟!
همین که ایشون گفت :D
واوش افتاد، البته کلا اشتباه شد، منظورم این بود ژیرو برای خط حمله کمه همینطور یک هافبک فیزیکی میخوایم. فلامینی و دیابی همیشه مصدوم ؟
بعد از رفتن پت ویرا یه مدت سانگ در امر تخریب خوب بود اما هیچوقت میدوندار خوبی نداشتیم

A1C1E

Registered User
لایک‌ها
4,545
همین که ایشون گفت :D
واوش افتاد، البته کلا اشتباه شد، منظورم این بود ژیرو برای خط حمله کمه همینطور یک هافبک فیزیکی میخوایم. فلامینی و دیابی همیشه مصدوم ؟
بعد از رفتن پت ویرا یه مدت سانگ در امر تخریب خوب بود اما هیچوقت میدوندار خوبی نداشتیم
فلامینی که زیاد مصدوم نشده، فقط به درخواست آقاش ونگر هر جا میخواسته می ایستاده! :دی
هافبک میدون دار هر وقت روسیچکی و آرتتا یه پست جلو تر از هافبک دفاعی بازی کردن عالی بودن + جک ویلشر هم تو انگلستان خوب میدرخشه
اگر یه وانیاما و یه پدرو + یه مدافع جذب کنیم واسه این فصل کافی خواهد بود (با توجه به قرارداد آرتتا و روسیچکی که آخر این فصل تموم میشه) و فصل بعد به دنبال یه میدون دار مثه وراتی باشیم!
با تشکور از برنامه خوبتون فقط وقتشو زیاد کنید! :general609:

• Like
Reactions: usl
بالا