• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران آرسنال

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
David Ospina says he wants to stay at Arsenal, even though
.he has hinted that he has offers to leave

As of today, I am an Arsenal goalkeeper. I have four year left on my contract. Let's see what happens
[skysports]

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
همینطور که این دوست عزیزمون که اسمش رو نمیدونم :D اشاره کردن اوسپینا در مورد خودش و پیشنهاد اروتون چندتا سخن گفته
" پیشنهادهای دیگری به جزء اورتون وجود دارد، اما ذهن من پیش آرسنال است. می خواهم در اینجا ادامه دهم. من و خانواده ام در لندن بسیار خوشحالم هستیم، پس در نتیجه من امیدوارم که حداقل به قراردادم احترام بگذارم، که به مدت چهار دیگر سال اعتبار دارد."
:general504:
یعنی اگه بمونه دیگه چی میشه

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
یک شایعه هم بگم که پیشنهاد 43.3 م پوندی ارسنال برا هیگواین رد شده
بیشتر از اینم نمیرزه دیگه
---
قیمت اوزیل رو هم که عزیزان یوونتوسی اعلام کردن 43 میلیون پوند :general307: اونوقت روی پوگبا برچسب 100 میلیونی میزارن :general404: چرا اینا اینقدر دوست دارن ما رو قلقلک بدن ؟

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
یک شایعه هم بگم که پیشنهاد 43.3 م پوندی ارسنال برا هیگواین رد شده
بیشتر از اینم نمیرزه دیگه
---
قیمت اوزیل رو هم که عزیزان یوونتوسی اعلام کردن 43 میلیون پوند :general307: اونوقت روی پوگبا برچسب 100 میلیونی میزارن :general404: چرا اینا اینقدر دوست دارن ما رو قلقلک بدن ؟
پوگبا بخاطر سنش گرونه!
====
نظرتون در مورد پست هافبک وسط چیه!؟ کی بهترین گزینشه؟

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
01032487.png

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

differentboy1994

کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
مگه با مربی دروازه بان هامون قطع همکاری نکردیم؟ :D
الان کی تمرین میده چک رو؟ :) همین شوت رو کی زده؟

اون خبری که مربی دروازه بانای چلسی همراه چک میاد آرسنال تکذیب شد.فکر کنم مربی دروازه بانمون عوض نشده و همون قبلی هست

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592

pirouz3

Registered User
لایک‌ها
4,351
اینطور که احساس میشه فکر نکنم تا روزهای آخر خریدی داشته باشیم. به نظر ونگر مثل سال های قبل کمین کرده یه تیمی یه بازیکن بزرگ بخره و ونگر بره اونی که جایگاهش با این خرید به خطر میفته رو از اون تیم بگیره...

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
یه بازیکن تو عکدمی داریم به اسم زلالم اونم بد نیست!
اون که آینده باشگاهه بنظرم.
واسه این فصل میگم، بنظرم آرون رمسی خوب نبود فصل پیش و باید جک باهاش تعویض بشه!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
اون که آینده باشگاهه بنظرم.
واسه این فصل میگم، بنظرم آرون رمسی خوب نبود فصل پیش و باید جک باهاش تعویض بشه!
100 % جک خیلی بهتر از آرون رمزی هست
این به جرأت میگم که اگه جک مصدومیتاش کمتر بود و دنبال حاشیه سازی نبود قیمتی که روش میزاشتن بالای 100 تا بود (هر چند که خودش به هیچ عنوان نمیخواد از تیم بره)
فقط کافیه بازیش جلو بارسلونا رو به یاد بیارید که کاری نمونده بود که نکرده باشه با توپ
الانم شما میبیند مصدومه و وقتی از مصدومیت بر میگرده انگار نه انگار که مصدوم بوده و عین یه بازیکن آماده و روفرم بازی میکنه
برای پست هافبک وسط تقریباً میشه از چندتا بازیکن نام برد که به غیر از رمزی و جک، اوزیل و کازورلا و حتی چمبرلین هم که چندبار تو اون پست بازی کرد و اتفاقاً خوبم بازی کرد رو نام برد.

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
100 % جک خیلی بهتر از آرون رمزی هست
این به جرأت میگم که اگه جک مصدومیتاش کمتر بود و دنبال حاشیه سازی نبود قیمتی که روش میزاشتن بالای 100 تا بود (هر چند که خودش به هیچ عنوان نمیخواد از تیم بره)
فقط کافیه بازیش جلو بارسلونا رو به یاد بیارید که کاری نمونده بود که نکرده باشه با توپ
الانم شما میبیند مصدومه و وقتی از مصدومیت بر میگرده انگار نه انگار که مصدوم بوده و عین یه بازیکن آماده و روفرم بازی میکنه
برای پست هافبک وسط تقریباً میشه از چندتا بازیکن نام برد که به غیر از رمزی و جک، اوزیل و کازورلا و حتی چمبرلین هم که چندبار تو اون پست بازی کرد و اتفاقاً خوبم بازی کرد رو نام برد.
کوک، آرتتا و توماس هم هستن! :D
ولی خوب بنظرم سانتی میتونه برگرده به گوشه ها! :)

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
کوک، آرتتا و توماس هم هستن! :D
ولی خوب بنظرم سانتی میتونه برگرده به گوشه ها! :)
کوک و آرتتا که پستشون هافبک دفاعیه
منظور من هافبک بازیساز هست
توماس خیلی خوبه ولی باید قبول کرد که سنش رفته بالا و ونگر کم بهش بازی نداده و نخواهد داد و همین بازی نکردنا از رو فرم بازیکن رو میندازه، پس نمیشه زیاد رو حساب کرد
در مورد سانتی هم رئیست اصلاً اخلاقش اینه که یه بازیکن رو پست هاش رو عوض کنه و بازی کردنش تو پست های دیگه رو هم ببینه، مثل همین آنری که وینگ بوده و بعد تبدیل شد به مهاجم، یا والکاتی که وینگه و فصل قبل رفت نوک و خوشبختانه خوبم بازی کرد، یا چمبرلینی که پست اصلیش هافبک بازیساز (همون وسط) هست ولی به عنوان وینگ ازش استفاده میشه، حتی به یاد بیارید همین کوکلئن یه زمانی که مصدومیت بدجور گریبان تیم رو گرفته بود و بازیکن شاخی نداشتیم میرفت دفاع راست بازی می کرد و خیلیای دیگه
ولی چیزی که تو این پست عوض کردنا جواب نداده یکی پست اوزیل بوده و یکی کازورلا که پست اصلیشون هافبک وسط هست ولی رئیس از اونا به عنوان وینگ استفاده میکرد و واضح بود که اصلاً اون خلاقیت و بازیسازیشون با پست وینگ تناقض داشت و نمیتونستن خوب بازی کنن و اصرار ونگر بخاطر بازی همزمان این 2 تا ضربه به تیم میزد
ولی فصل پیش یه خوبی داشت اون اینکه اوزیل و کازورلا خیلی کم به عنوان وینگ بازی کردن و چَمِشون به دست رئیس رسیده بود که کازورلا یه خط میرفت عقب یعنی تقریبا کنار هافبک دفاعی بازی میکرد و اوزیل جلوی کازورلا که 2 تا بازیکن خلاق و بازیساز ایفای نقش میکردن. هر چند که کازورلا یک پست اومده بود عقب تر ولی زیاد معلوم نبود.
واسه وینگ به نظر من واسه فصل بعد اگه والکات میخواد بره نوک بازی کنه از الکسیس و چمبرلین باید استفاده شده چه بسا که نبری هم خیلی خوب تو این پست بازی میکنه و از ولبک هم میشه تو این پست استفاده کرد ولی اگه مهاجم خریدیم که وینگامون بازم الکسیس و والکات میشن و فکر نکنم بازیکن دیگه ای به اندازه اینایی که اسم بردن بتونن ایفای نقش تو این پست بکنن

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,592
کوک و آرتتا که پستشون هافبک دفاعیه
منظور من هافبک بازیساز هست
توماس خیلی خوبه ولی باید قبول کرد که سنش رفته بالا و ونگر کم بهش بازی نداده و نخواهد داد و همین بازی نکردنا از رو فرم بازیکن رو میندازه، پس نمیشه زیاد رو حساب کرد
در مورد سانتی هم رئیست اصلاً اخلاقش اینه که یه بازیکن رو پست هاش رو عوض کنه و بازی کردنش تو پست های دیگه رو هم ببینه، مثل همین آنری که وینگ بوده و بعد تبدیل شد به مهاجم، یا والکاتی که وینگه و فصل قبل رفت نوک و خوشبختانه خوبم بازی کرد، یا چمبرلینی که پست اصلیش هافبک بازیساز (همون وسط) هست ولی به عنوان وینگ ازش استفاده میشه، حتی به یاد بیارید همین کوکلئن یه زمانی که مصدومیت بدجور گریبان تیم رو گرفته بود و بازیکن شاخی نداشتیم میرفت دفاع راست بازی می کرد و خیلیای دیگه
ولی چیزی که تو این پست عوض کردنا جواب نداده یکی پست اوزیل بوده و یکی کازورلا که پست اصلیشون هافبک وسط هست ولی رئیس از اونا به عنوان وینگ استفاده میکرد و واضح بود که اصلاً اون خلاقیت و بازیسازیشون با پست وینگ تناقض داشت و نمیتونستن خوب بازی کنن و اصرار ونگر بخاطر بازی همزمان این 2 تا ضربه به تیم میزد
ولی فصل پیش یه خوبی داشت اون اینکه اوزیل و کازورلا خیلی کم به عنوان وینگ بازی کردن و چَمِشون به دست رئیس رسیده بود که کازورلا یه خط میرفت عقب یعنی تقریبا کنار هافبک دفاعی بازی میکرد و اوزیل جلوی کازورلا که 2 تا بازیکن خلاق و بازیساز ایفای نقش میکردن. هر چند که کازورلا یک پست اومده بود عقب تر ولی زیاد معلوم نبود.
واسه وینگ به نظر من واسه فصل بعد اگه والکات میخواد بره نوک بازی کنه از الکسیس و چمبرلین باید استفاده شده چه بسا که نبری هم خیلی خوب تو این پست بازی میکنه و از ولبک هم میشه تو این پست استفاده کرد ولی اگه مهاجم خریدیم که وینگامون بازم الکسیس و والکات میشن و فکر نکنم بازیکن دیگه ای به اندازه اینایی که اسم بردن بتونن ایفای نقش تو این پست بکنن
سانتی بیشتر عمرش این گوشه موشه ها بود! تو ویارئال تو مالاگا گوشه بود دیگه بیشتر!

majidhenry

Registered User
لایک‌ها
1,261
سانتی بیشتر عمرش این گوشه موشه ها بود! تو ویارئال تو مالاگا گوشه بود دیگه بیشتر!
والا من تو ویارئال به یاد ندارمش ولی تو مالاگا نقش هافبک دفاعی رو داشت و همه میگفتن که توپ رو خوب میچرخونه و بعد که اومد به آرسنال و بازیساز تیم شد همه فهمیدن چه جواهری خریدیم :general504:
البته شاید تو مالاگا هم وینگ بوده ولی تا جایی که من یادمه هافبک دفاعی بازی میکرد (البته من فقط اون موقع چندتا بازی و کلیپ ازش دیده بودم)
الان یعنی شما میگی سانتی بره گوشه بهتر از والکات، الکسیس، چمبو و نبری بازی میکنه؟

بالا