برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
گور پدرت والورده مثل اب خوردن تیمو حذف کرد با تصمیماتش
ترکیب دفاعی میذاری گوسفند
تا دقیقه 80 تعویض نکنی مثلا چرا؟
ناموسن یه بچه هم رو نیمکت بود اینطور گند نمیزد به تیم تو این بازی
اعصبام خرابه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
ما بدترین سه گانه ای که گرفتیم اون سه گانه با انریکه بود که باعث شد تیم بارتومئو بمونه سر کار. کل سرمایه ی بارسا رو دارند نابود می کنند. خریدهای ضعیف و هیچ احترامی هم برای سبک بارسا قائل نیستند. یه ادمی ضعیفی مثل فرناندز شده مدیر فنی تیم و یه کلاشی مثل معاون راسل شده رئیس. حیف از مسی واقعاً این وسط. همه هم پشت نبوغ لیو قایم شدن و گندکاری هاشون دیده نمیشه.
بلکه باعث بشه این دار و دسته برن از بارسا. من از گل اول که خوردیم زدم بازی سیتی و این رو تصویر در تصویر میدیدم تا آخرهاش که باز زدم این ور. سیتی هم حذف شد ولی زمین و زمان دست به دست هم داد تا حذف شد. سرش بالا بود و حذف شد. نه ما که کل بازی تکلیفمون روشن نبود. عین احمقا چسبیده بود توی دفاع. هیچ ایده ای هم برای ضد حمله نداشت.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
میگن کلاغی بود که خواست ادای کبک رو در راه رفتن در بیاره ، مدتی گذشت و در یاد گرفتن این راه رفتن عاجز موند ، ولی خب از طرفی راه رفتن خودش هم دیگه یادش رفته بود ،
شاید والورده میخواد بارسا رو به مثلا چلسی زمان مورینیو تبدیل کنه ولی یادش رفته که اون تیم غیر از دفاع ، ضد حمله هم داشت ، اونهم از نوع خطرناک و تاثیر گذار . ما که کلا دیشب یک حمله هم نداشتیم ،
الان سبک خودمون هم یادمون رفته و کم کم زیر توپ زدن و از دست دادن توپ عادی شده .
5 تا بازیکن رم ایستادن جلوی دروازه ما ، تراشتگن پاس میده به پیکه ، پیکه به راکیتیچ ، توپ از دست میره و n بار این کار تکرار میشه ، اگه نمیباختیم جای شک و شبه داشت !
غیر از سبک بازی بزدلانه و اشتباه ، ترکیب هم اشتباه بود ، اگه برای دفاع اومده بود این ترکیب چی بود ؟!!

بارسا ، تیم دفاعی نیست و نمیتونه خوب دفاع کنه ، بهترین دفاع این تیم مالکیت و حمله هست ،
هونطور که جام کاپلو فایده ای نداشت ، لالیگای والورده هم واقعا فایده ای نداره ، نمیگم حتما باید بره ولی خیلی هم امیدی بهش نیست .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
میگن کلاغی بود که خواست ادای کبک رو در راه رفتن در بیاره ، مدتی گذشت و در یاد گرفتن این راه رفتن عاجز موند ، ولی خب از طرفی راه رفتن خودش هم دیگه یادش رفته بود ،
شاید والورده میخواد بارسا رو به مثلا چلسی زمان مورینیو تبدیل کنه ولی یادش رفته که اون تیم غیر از دفاع ، ضد حمله هم داشت ، اونهم از نوع خطرناک و تاثیر گذار . ما که کلا دیشب یک حمله هم نداشتیم ،
5 تا بازیکن رم ایستادن جلوی دروازه ما ، تراشتگن پاس میده به پیکه ، پیکه به راکیتیچ ، توپ از دست میره و n بار این کار تکرار میشه ، اگه نمیباختیم جای شک و شبه داشت !
غیر از سبک بازی بزدلانه و اشتباه ، ترکیب هم اشتباه بود ، اگه برای دفاع اومده بود این ترکیب چی بود ؟!!

بارسا ، تیم دفاعی نیست و نمیتونه خوب دفاع کنه ، بهترین دفاع این تیم مالکیت و حمله هست ،
هونطور که جام کاپلو فایده ای نداشت ، لالیگای والورده هم واقعا فایده ای نداره ، نمیگم حتما باید بره ولی خیلی هم امیدی بهش نیست .
محسن جان آمار خوب داریم و مفید و آمار بی خود و بی فایده.
والورده با این سبک و البته با مسی در لیگ خوب خواهد بود. ولی از همون لیگ هم پیداست که جلوی تیم های قویتر مشکل داره.
امسال جدای از بازی با رئال که حسابش فرق داره ما بازی رفت از اتلتی مساوی گرفتیم به زور
بازی برگشتیم شانس آوردیم مساوی نشد. والنسیا مساوی دوبار
سویا مساوی و برد
یوونتوس تا یذره شرایطش بهتر شد مساوی گرفت ازمون.
اسپانیول باخت و برد
جلوی چلسی بازی رفت بازی دلچسبی نبود. بازی برگشت هم در عین کسب نتیجه قشنگ تحت فشار بود تیم. مخلص کلام اینکه اگر بازی سخت بشه والورده از کار میافته و تسبیح رو برمیداره به مسی نگاه میکنه با پوزیشن دابلیو سی رفتن.
سال دیگه بمونه احتمال داره بازهم لیگ رو بگیره ولی شک نکنید سی ال نمیگیره براتون.
ما چهار چهار حذف شدیم سیتی پنج یک. من حاضرم هرسال اونجوری حذف بشیم ولی این جوری مرده بازی نکنیم.

والورده ترکیب اولش ایراد داره ولی همون رو هم خسته کرده. جلوی لگانس چه لزومی داشت پیکه و مسی و... بازی کنند نود دقیقه؟
اصالت با سبک بازیه. همیشه گفتم و میگم اگر ما اصالتمون رو از دست بدیم باید به شکل رئال با اونها بجنگیم و این طوری قطعاً خواهیم باخت چون اون کار رو بهتر بلدن. نتیجه محور بودن خودش دنبال بازی زیبا پیش میاد. حالا دو سال نتیجه نگرفتی هم اشکال نداره. البته این هزینه های گزاف تیم ما به حدیه که مربی بالای سر تیم باشه از همون سال اول تیم زنده میشه.
من شدیداً موافق رفتن تیم مدیریتی و بعد والورده هستم. ربطی هم به بازی دیشب نداره چون مدتهاست این مشکل رو داریم و مسی فقط نمیذاره سر باز کنه زخمش.
در مورد ترکیب یه نکته هم در مورد سوارزه. لوییز مودیه کاملاً. دوازده بازی اخیر خارج از خونه در لیگ قهرمانان گل نزده و در مجموع دوازده بازی داخل و خارج هم فقط یک گل الله بختکی.
بی رودربایستی باید فروخته بشه. چون در شرایط حساس یهویی آف میشه. با این نمیشه تداوم در قهرمانی داشت.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
اصالت با سبک بازیه
چیزی از اصالت تیم و سبک بازی همیشگی بارسا باقی نگذاشتن ، این بدترین بازی ای بود که تو این چند سال از بارسا دیده بودم ، حتی باخت و حذف جلوی چلسی چند سال قبل هم اینقدر دست و پا بسته نبودیم ، کلا ما هیچوقت و جلوی هیچ تیمی اینقدر دست و پا بسته و بزدلانه و حقیر بازی نکرده بودیم .
وقتی تیم حریف تشنه گلزنیه و تو با توپ جلوی دروازه خودی لاس میزنی و دائم این اشتباه تکرار میشه یا بازیکنها عادت کردن زیر فشار پاس به عقب بدن ، مثل این میمونه که گندم بکاری و انتظار در اومدن کلم بروکلی داشته باشی . این سبک بازی بیش از هر چیزی به تیم مقابل شخصیت و جرات و روحیه میده .
وقتی این اشتباهات فاحش رو آدم میبینه و بعد مصاحبه والورده رو میخونه ، ناامید میشه .
بارسا تو خونش فوتبال تهاجمیه ، اگه اینو ازش بگیرن دیگه اسلحه ای نداره .

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520

توخل گزینه مناسب تری برای ما بود از اول از سبک والورده بدم میومد در همین تاپیک هم گفتم به درد ما نمی خوره حالم از این سبک به هم می خوره من به خاطره سبک بازی بارسا عاشق این تیمم

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
توخل گزینه مناسب تری برای ما بود از اول از سبک والورده بدم میومد در همین تاپیک هم گفتم به درد ما نمی خوره حالم از این سبک به هم می خوره من به خاطره سبک بازی بارسا عاشق این تیمم
کاش اون زمان که انریکه رفت کلوپ آزاد بود :general710:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کاش اون زمان که انریکه رفت کلوپ آزاد بود :general710:
دفاع تیمهای کلوپ هم بدجور روی هواست. یذره هم زیادی تو خط ضدحمله ست. هوش بازیکن خریدنش بالاست در عوض. در کل عالیه و جزو تاپ فایو. برای ما فقط پپ. باید رفت التماس کرد برش گردوند.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
هوش بازیکن خریدنش بالاست
نمیدونم این بازیکنهایی که لیورپول خرید چقدر مربوط به باشگاه و چقدر مربوط به کلوپ بوده ، ولی فوق العاده بوده خرید و فروشهاشون ، بازیکنهایی خریدن که الان حداقل دو برابر ارزش خریدشون قیمت دارن ، رو دست چلسی و یونتوس آوردن تو نقل و انتقالات . بی نظیر !
قشنگ توان قهرمانی اروپا رو دارن .
پپ مشکلات خاص خودشو داره ، تاکیدش توی بارسا روی یه سری بازیکن و آچمز شدنش موقع دفاع اتوبوسی یادمون نرفته ، مربی بزرگیه ، ولی بارسا اونقدر بزرگ هست که مربیان دیگری رو هم تجربه کنه و اونها هم بتونن چهره بشن ، تیو رو یادته چقدر بازی میداد ؟ یا تاکیدش الان روی ژسوس و بازی ندادن به آگوئرو و .... . کلا یه سری مشکلات مشهود داشته بنظرم که هنوز هم داره .
تو بازی رفت 1 گل هم نتونستن به لیورپول بزنن ؛ از بسکه با حوصله بازی میکردن و البته بد شانسی هم داشتن .
کلوپ الان مشکلات دفاعیشو بهتر کرده و اتفاقا خیلی هوشمندانه دفاع میکنن ، من بازیهای لیور رو میبینم چون طرفدارش بوده و هستم و بازی من سیتی رو هم کامل دیدم ، خیلی شیک و مجلسی مچ پپ را خوابوند ! مشکلات دفاعی که قبلا داشت بیشتر شخصی بود تا مربوط به تاکتیک تیمی .
کلوپ فقط یه اشتباه داشت که رد کردن اسکرتل بود و خیلی ضربه خوردیم . الان قشنگ دو جفت دفاع چپ و راست درجه 1 و جوون داره ، جوونهای خیلی خوبی به تیم اضافه کرده و سیستم گردشی که تو خط هافبک و دفاع های کناری ایجاد کرده کاملا جواب داده .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
نمیدونم این بازیکنهایی که لیورپول خرید چقدر مربوط به باشگاه و چقدر مربوط به کلوپ بوده ، ولی فوق العاده بوده خرید و فروشهاشون ، بازیکنهایی خریدن که الان حداقل دو برابر ارزش خریدشون قیمت دارن ، رو دست چلسی و یونتوس آوردن تو نقل و انتقالات . بی نظیر !
قشنگ توان قهرمانی اروپا رو دارن .
پپ مشکلات خاص خودشو داره ، تاکیدش توی بارسا روی یه سری بازیکن و آچمز شدنش موقع دفاع اتوبوسی یادمون نرفته ، مربی بزرگیه ، ولی بارسا اونقدر بزرگ هست که مربیان دیگری رو هم تجربه کنه و اونها هم بتونن چهره بشن ، تیو رو یادته چقدر بازی میداد ؟ یا تاکیدش الان روی ژسوس و بازی ندادن به آگوئرو و .... . کلا یه سری مشکلات مشهود داشته بنظرم که هنوز هم داره .
تو بازی رفت 1 گل هم نتونستن به لیورپول بزنن ؛ از بسکه با حوصله بازی میکردن و البته بد شانسی هم داشتن .
کلوپ الان مشکلات دفاعیشو بهتر کرده و اتفاقا خیلی هوشمندانه دفاع میکنن ، من بازیهای لیور رو میبینم چون طرفدارش بوده و هستم و بازی من سیتی رو هم کامل دیدم ، خیلی شیک و مجلسی مچ پپ را خوابوند ! مشکلات دفاعی که قبلا داشت بیشتر شخصی بود تا مربوط به تاکتیک تیمی .
کلوپ فقط یه اشتباه داشت که رد کردن اسکرتل بود و خیلی ضربه خوردیم . الان قشنگ دو جفت دفاع چپ و راست درجه 1 و جوون داره ، جوونهای خیلی خوبی به تیم اضافه کرده و سیستم گردشی که تو خط هافبک و دفاع های کناری ایجاد کرده کاملا جواب داده .
کلوپ عالیه ولی مربی رو دست پپ نه بوده نه هست. آینده را خدا داند. این همه جام با این سبک بازی زیبا. لیورپول رو من هم دنبال میکنم. تعداد بازیهایی که یهویی آف میشن کم نیست. چیزی که به ندرت در تیم پپ می بینیم. انصافاً پپ چندساله توی سی ال داره بدشانسی میاره. داوری های عجیب و بدشانسی های خاص.

127.0.0.1

Registered User
لایک‌ها
8
ریدیم با خریدامون
پائولینهو
گومز
دمبله
:general306::general306::general306::general306::general306:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دیشب با سلتا مساوی کردیم. بازی سختی بود و بیشتر تیم اصلی هم فیکس نبودن. نتیجه بدی نبود. تا پایان لیگ بازیهای به مراتب سخت تری نسبت به اتلتیکو داریم و داشتن چند امتیاز برتری خوشحال کننده ست.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
نمردیم و کاپیتانی تراشتگن رو هم دیدیم :D

خدایا پاس به عقب رو از این تیم محو و ریشه کن بفرما :general710:
دیگه حالم از این پاس به عقب های تکراری و از سر رفع مسئولیت بهم میخوره .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اتلتیکو باخت. سه امتیاز دیگه قهرمانی رو قطعی می کنه. هرچند ما همه ش رو هم ببازیم باز تصور می کنم قهرمانیمون به خطر نیافته. هفتمین قهرمانی در ده سال اخیر اگر اشتباه نکنم. غیر از جامی که رئال با مورینیو گرفت که واقعاً حقشون بود دوتای دیگه رو هم باید می گرفتیم. کلاً عصر طلایی ای بوده. بیش باد و دراز.
بازی با ویارئال توی کمپ نو میتونه همه چیز رو یکسره کنه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
فینال حذفی _ دقیقه 40
اگه به سبک سابق میخواستیم بازی کنیم الان صفر صفر بود ، اما با فشار سه تا گل زدیم . بارسا یعنی این ، بارسا تیم دفاع نیست .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
فینال حذفی _ دقیقه 40
اگه به سبک سابق میخواستیم بازی کنیم الان صفر صفر بود ، اما با فشار سه تا گل زدیم . بارسا یعنی این ، بارسا تیم دفاع نیست .
بارسایی که دفاع کنه مرسدس فرمول یکیه که برده باشن زمین شخم بزنه. چقدر سیلسن دروازه بان خوب و مطمئنیه. حقش ذخیره بودن نیست. کوتینیو واقعاً داره جا می افته. امسال هم دوگانه گرفتیم. از هشت جام داخلی ممکن در چهار سال اخیر هفت تاش رو ما گرفتیم. اون یکی هم که نگرفتیم اتحادیه داورای لالیگا گرفتن دادن شریکشون. حیف از بازی رم و حماقت والورده. فصل رو خراب کرد اصلاً.
تبریک به دوستان در هر حال

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,414
20180421-636599513419162090_20180421235211-kq0--980x554@MundoDeportivo-Web.jpg

20180422-636599522162330658_20180422000727-kq0--980x554@MundoDeportivo-Web.jpg

U401962_117_20180422001859-kq0--980x554@MundoDeportivo-Web.jpg

img_pmorata_20180422-000519_imagenes_md_propias_pmorata_b77i9223-kq0--980x554@MundoDeportivo-Web.JPG

img_jagsirvent_20180421-235545_imagenes_md_propias_jagsirvent_a98-kq0--980x554@MundoDeportivo-Web.jpg

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اتلتی مساوی کرد. یه مساوی از چهارتا بازی بگیریم کار تمومه.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تبریکبابت قهرمانی توکوپا و چند روز دیگه هم قهرمانی لیگ هم قطعی میشه اونم پیشاپیش تبریک
اندرس هم خلق مارو تنگ کرد که میخواد بره :general507: کاش نره و همینجا خداحافظی کنه .حیفه این یشر بره . راحت تا سال دیگه هم جا داره بازی کنه.
هر چی میبینم این گریزمان به درد ما نمیخوره!(یه جوری خنثی هست!!) اگر قرار باشه گریزمان رو بخریم همین سوارز ازش خیلی بهتره جدا
هری کین بهترین گزینه ممکن موجود برایه خط حمله بارسا هست که فکر کنم گرونه!زیر 200 نیست
والورده هم یه خبرایی هست که گفته میخواد بره که امیدوارم بره بعد از اون گند کاری تو لیگ قهرمانان رفتنش بهتره تا بمونه(هنوز هنوز از اون اتفاق عصبیم که چطور اونطور تیمو به فنا داد .من اگر مربی بودم اونطور گند نمیزدم )
نکنه ونگر خدا بیاد بارسا :general210::general710::general208:

بالا