برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
OMG !!!!
یا خدااااا ، دوباره مسی معجزه کرد :general211::general211::general704:
من هر وقت معجزات این خدای کوچولوی فوتبال رو می بینم هم کیف میکنم هم شدید نگران فردای بدون مسی میشم.
بااین تیم مدیریتی روزگار خوشی نخواهیم داشت. سال به سال تیم ضعیف تر شده. امسال گرون ترین خریدهای تاریخ رو انجام دادیم و تیم بدون مسی فشل فشله. حتی بدتر از پارسال.
چی بگم.
اومتیتی هم امشب بدترین بازیش رو برای بارسا انجام داد. قشنگ اتوبان باز کرده بود.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
من به آلکاسر و گومز هم راضیم بازی بدیم ولی فعلا به دمبله بازی ندیم ، واقعا هیچ تاثیر مثبتی نداره زوده براش فیکس بازی کنه فقط توپ از دست میده . در حد دنی آلوز هم نمیتونه با توپ کار کنه . واقعا چرا به دنیس سوارز بازی نمیدیم بازیکن به این خوبی o_O
از اول بازی رو محکم تر گرفته بودیم اینقدر برامون سخت نمیشد . واقعا چی بود اون ضربه مسی یهو از پشت محوطه ، اصلا چیه این فوتبال :D:p
دیشب 4..5 تا فوتبال داغ داغ تو اروپا بود سیمای میلی فکر کنم فقط بارسا رو پخش کرد ...:general705:

.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
یا حضرت کینگ مسی :general501::general501::general501::general501:
خداست این مسی
عجب فراری داشتیم از شکست در عرض 1 دقیقه :eek: 88 گل اول 89 گل دوم :eek: پشمام ریخت گل دوم زدیم فریاد زدم :D شاید 2 دقیقه دیگه طول میکشید گل برتری رو میزدیم قشنگ ترسیده بودن
تسوا از کالکشن اشتباهات و ضعیف بازی کردن تیم تا 18 دقیقه اخر بازی واقعا بازی خوبی نکردیم سوا از 2 تیرک سوارز و راکی
این راکی رسما تیم رو به فنا داد1 توپ قطع نکرد مثلا جای بوسکتس بود !! اصلا افتضاح بود حتی خیلی گشاد بود:general210: تلاشی نمیکرد واسه پر کردن جای خالی!گل دوم که عین ماست وایساد طرف توپ ریباند رو گل کرد
پاولینهو که رو گل اول مثل پشمک توپ رو میدید ولی خبری از جای گیری نبود
بوسکتس نباشه اونجا فلجه رسما! یاد بازی اون سال با یووه افتادمکه نبود تیم به فنا رفت
اصلا بوسکتس یه چیز دیگس
1 امتیاز هم با اون بازی گند و پر از اشتباهات هم نتیجه خوبی بود
میریم واسه بازی با رم

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
واقعا بجای بوسکتس باید از گومز استفاده کرد ، خصوصیات دفاعی و پرس خوبی داره . راکی بیشتر پاسوره و پاسهای خوبی میده .
دقیقا . شاید عالی نباشه ولی حداقلش از راکی بهتر کارمیکرد تو اون پست اگر دیشب بازی میکرد

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
کریس چه گل قشنگی زد امشب. همون طور که گفتم قبلاً قرعه خوبی بود برای ما. چه رئال حذف می شد چه یوونتوس برای ما خوشایند بود. واقعاً امیدوارم مرحله بعد اگر صعود کردیم بخوریم به رئال.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مسی با نیم بدن هم بیچاره کرد. عملاً روی سه تا گل تاثیر حسابی داشت و همه حمله های مهم تیم رو سازمان داد.
سمدو چقدر خوب بود امشب. همین تور مارک به استثناء اون قرتی بازیش که داشت کار دستش میداد.
گومز یه توپ گیرش اومد اون هم به باد داد. دنیس داره بیشتر فرصت گیرش میاد. امیدوارم استرتش کم بشه و اشتباه کمتر داشته باش. حیفه از استعدادش.
مرحله بعد کاش به رئال بخوریم.

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
نتیجه ی خوبی بود
خیالمون راحتتره
............‌
سمدو واقعا خوب بود
دنیس اون چند نفرو دریبل زد خیلی حرکتش قشنگ بود
امیدوارم بمونه و تلاش کنه و جز مهرهای ثابت بشه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
اقا تبریک بابت صعود و برد
سمدو خیلی خوب بود انصافا موندم چرا بازیش نمیده
حضرت کینگ مسی هم تابلو هست مصدومه زیاد رو فرم نبود منتظر بودم که تعویضش کنه که اینطور نشد.
بیگ سام هم به شایعه ها پایان داد با حرکتش.
ئنیس باید بازی بیشتر بهش برسه
بازی بدی نبود !!
یعنی انگار اسون گرفته بودن! رو شل بازی کردن هم گل خوردیم متاسفانه ! اگر بازی رو سفت سخت میگرفتن نمیخوردیم.
دو تا گل بخودی حاصل فشار بازیکنان بارسا رو اونا بود . دقیقا مثل بازی با چلسی که مددافعشون خیلی راحت رو تاثیر فشار بازیکنان بارسا توپو لو داد و حاصلش گل زدن حضرت کینگ مسی شد.
تیرک راکی هم جالب بود . لامصب امسال 51 تا تیرک زدیم!!!
رو ژکو هم پنالتی رخ نداد و میخواست جو سازی کنه تا پنالتی بگیره که نشد .
احتمال زیاد با لیورپول بیوفتیم.
بریم واسه بازی لگانس
همین تور مارک به استثناء اون قرتی بازیش که داشت کار دستش میداد.
:D:D:D:D باور کن علیرضا اون حرکتو کرد گفتم الان محسن یا شما اینو میگین:D
نگاه سامی هم خیلی خفن بود:general304: طوری نیگاهش کرد گفت دفعه دیگه تکرار نکن:D

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
اقا تبریک بابت صعود و برد
سمدو خیلی خوب بود انصافا موندم چرا بازیش نمیده
حضرت کینگ مسی هم تابلو هست مصدومه زیاد رو فرم نبود منتظر بودم که تعویضش کنه که اینطور نشد.
بیگ سام هم به شایعه ها پایان داد با حرکتش.
ئنیس باید بازی بیشتر بهش برسه
بازی بدی نبود !!
یعنی انگار اسون گرفته بودن! رو شل بازی کردن هم گل خوردیم متاسفانه ! اگر بازی رو سفت سخت میگرفتن نمیخوردیم.
دو تا گل بخودی حاصل فشار بازیکنان بارسا رو اونا بود . دقیقا مثل بازی با چلسی که مددافعشون خیلی راحت رو تاثیر فشار بازیکنان بارسا توپو لو داد و حاصلش گل زدن حضرت کینگ مسی شد.
تیرک راکی هم جالب بود . لامصب امسال 51 تا تیرک زدیم!!!
رو ژکو هم پنالتی رخ نداد و میخواست جو سازی کنه تا پنالتی بگیره که نشد .
احتمال زیاد با لیورپول بیوفتیم.
بریم واسه بازی لگانس

:D:D:D:D باور کن علیرضا اون حرکتو کرد گفتم الان محسن یا شما اینو میگین:D
نگاه سامی هم خیلی خفن بود:general304: طوری نیگاهش کرد گفت دفعه دیگه تکرار نکن:D
چه تایپویی دادم من. تور به جای طور[emoji32][emoji32][emoji32]
مارک روز به روز داره بهتر میشه. جایگیریش و همه چیش در کل. طبیعتاً کامل نیست هنوز. هیچ دروازه بانی هم خالی از اشتباه نیست ولی هنوز هم میگم مجبور نیست همه توپها رو روی بند کفش بندازه. گلی که از سویا خوردیم هم یکیش همین طوری شد. میخواست یه جای شلوغ پاس بده گرفتن آوردن رفت توی گل. در کل ولی الان بدون شک جزو سه تای برتر دنیاست. و برای سبک بارسا شاید حتی بهترین باشه. دروازه بان سیتی هم شدید با سبک بارسا جوره.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
چه تایپویی دادم من. تور به جای طور[emoji32][emoji32][emoji32]
مارک روز به روز داره بهتر میشه. جایگیریش و همه چیش در کل. طبیعتاً کامل نیست هنوز. هیچ دروازه بانی هم خالی از اشتباه نیست ولی هنوز هم میگم مجبور نیست همه توپها رو روی بند کفش بندازه. گلی که از سویا خوردیم هم یکیش همین طوری شد. میخواست یه جای شلوغ پاس بده گرفتن آوردن رفت توی گل. در کل ولی الان بدون شک جزو سه تای برتر دنیاست. و برای سبک بارسا شاید حتی بهترین باشه. دروازه بان سیتی هم شدید با سبک بارسا جوره.

هنوز جا داره واسه پیشرفت بیشتر
اون برزیلی چند تا بازی ازش دیدم زیاد جالب نیست یه طوریه!!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مسی هت تریک کرد. بارسا با رکورد تاریخی سوسیداد که یعنی 38 بازی بدون باخت پشت سر هم در لیگ مساوی کرد. اگر از سویا هم نبازه تنهایی رکورد دار خواهد بود. تیم والورده قشنگ بازی نمی کنه ولی به موقع کارش رو انجام میده. به جای رکورد ترجیح میدادم بارسایی تر بازی می کردیم.

xavi68

Registered User
لایک‌ها
3,419
مسی هت تریک کرد. بارسا با رکورد تاریخی سوسیداد که یعنی 38 بازی بدون باخت پشت سر هم در لیگ مساوی کرد. اگر از سویا هم نبازه تنهایی رکورد دار خواهد بود. تیم والورده قشنگ بازی نمی کنه ولی به موقع کارش رو انجام میده. به جای رکورد ترجیح میدادم بارسایی تر بازی می کردیم.
منطقی تر داریم بازی می کنیم
دفاع تیمی هم بهتر شده
از لحاظ سنی هم تیم پیرتر شده نیمکت هم که تعریفی نداره تعویضمون شده گومز که نیاد تو سنگین تره
والورده با مهره هایی که داره بد کار نکرده

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
منطقی تر داریم بازی می کنیم
دفاع تیمی هم بهتر شده
از لحاظ سنی هم تیم پیرتر شده نیمکت هم که تعریفی نداره تعویضمون شده گومز که نیاد تو سنگین تره
والورده با مهره هایی که داره بد کار نکرده
مهره کم نداره البته. این که بارسا بابت حقوق های سنگین چندسالیه که نیمکتش شلوغ نیست منحصر به والورده نیست. در کل من فکر میکنم در دراز مدت باید سبک بازی رو ارتقاء بده. همه ای حرفها واسه سال اول توجیه داره. باید دید سال دیگه چه میکنه. توی بحث نتیجه خب تردیدی نیست. البته از معجزات لیو هم نمیشه گذشت.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
اگر اینجا حذی شیم مقصر صد در صد مربی هست فقط ایستاده نگاه میکنه بازی گند تیمو

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
من مدتهاست میگم این سبک بازی احمقانه ست. حالا ولو یک فصل یا دو فصل نتیجه هم بگیریم. حذف که حقشونه ولی مهم تر این سبک بازیه. واقعاً که...

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
مردک بازی قبلی مسی رو نود دقیقه بازی داد. این بازی هم بوسکتس نیمه جون و اینیستا مسن رو گذاشت وسط. کل هافبک رو تمام بازی داد بهشون و وایساد نگاه کرد. خیلی ناراحتم از حذف ولی خب خیلی خیلی حقمون بود. اصلاً نمیشه دفاع کرد.

بالا