برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
تبریکبابت قهرمانی توکوپا و چند روز دیگه هم قهرمانی لیگ هم قطعی میشه اونم پیشاپیش تبریک
اندرس هم خلق مارو تنگ کرد که میخواد بره :general507: کاش نره و همینجا خداحافظی کنه .حیفه این یشر بره . راحت تا سال دیگه هم جا داره بازی کنه.
هر چی میبینم این گریزمان به درد ما نمیخوره!(یه جوری خنثی هست!!) اگر قرار باشه گریزمان رو بخریم همین سوارز ازش خیلی بهتره جدا
هری کین بهترین گزینه ممکن موجود برایه خط حمله بارسا هست که فکر کنم گرونه!زیر 200 نیست
والورده هم یه خبرایی هست که گفته میخواد بره که امیدوارم بره بعد از اون گند کاری تو لیگ قهرمانان رفتنش بهتره تا بمونه(هنوز هنوز از اون اتفاق عصبیم که چطور اونطور تیمو به فنا داد .من اگر مربی بودم اونطور گند نمیزدم )
نکنه ونگر خدا بیاد بارسا :general210::general710::general208:
با اهلاقی که دنیل لوی داره شک نکن هر تیمی کین رو بخواد مجبور میکنه رکورد نیمار رو بزنه براش :D
پ.ن: ونگر اونقدرم ایده بدی نیستا، سبک مربی گریش به بارسا میخوره قشنگ، فک میکنم بیاد یه سه گانه بگیره بعد بره اگه بیاد:D:general504:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
با اهلاقی که دنیل لوی داره شک نکن هر تیمی کین رو بخواد مجبور میکنه رکورد نیمار رو بزنه براش :D
پ.ن: ونگر اونقدرم ایده بدی نیستا، سبک مربی گریش به بارسا میخوره قشنگ، فک میکنم بیاد یه سه گانه بگیره بعد بره اگه بیاد:D:general504:
اونکه اره بالای 200 تای رد میکنه . سگ تو اموات ناصر خلاف رید تو بازار الان کلنگ هم تو بازار زیر 10 تا نمیدن !!
همین مونده ونگر بیاد لنگر بندازه تا 20 سال بمونه ! بنده خداها طرفدار ارسنال به زور خلاص شدن ازش!!!کاری به سبک بازیش ندارم ولی تو بازیهای بزرگ میپیچه ب خاکی . افکارش یه جوریه
همون بهتر بره دورتموند بهتره

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
اونکه اره بالای 200 تای رد میکنه . سگ تو اموات ناصر خلاف رید تو بازار الان کلنگ هم تو بازار زیر 10 تا نمیدن !!
همین مونده ونگر بیاد لنگر بندازه تا 20 سال بمونه ! بنده خداها طرفدار ارسنال به زور خلاص شدن ازش!!!کاری به سبک بازیش ندارم ولی تو بازیهای بزرگ میپیچه ب خاکی . افکارش یه جوریه
همون بهتر بره دورتموند بهتره
ونگر این سالای آخر خیلی خراب کرد، ولی واقعا مربی خوبیه
هرچند که قرار نیست بیاد بارسا ولی حس میکنم اگه تو یه تیم پرمهره که درست هم خرید میکنن باشه خیلی خوب میتونه کار کنه، البته واسه دو سال، نه ۲۰:p
خداییش تو آرسنال هر سال ستاره هاشو از دست داد، مدیرای آرسنال هم که...
خلاصه که بیاد بارسا من هم اندکی طرفدار بارسا میشم:D

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
امروز جوانان بارسا برای 2 مین بار قهرمان اروپا شد
با شکست دادن چلسی 3 بر0 قهرمان شدن
تبریک دارن

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
ونگر گزینه خوبیه ولی به نظر من توخل گزینه بهتری برای بارساست ( پپ و فعلا کلوپ رو باید فراموش کرد چون بعید میدونم حالا حالاها بی خیالشون بشن ) بازی سرعتی تره و از وینگرها بیشتر استفاده می کنه
فقط دو ترکیب مختص بارساست اونم 3-4-3 و 3-3-4 هست

نیاز به خرید هم داریم
خرید گریزمان هم اشتباست ما به دو وینگر سرعتی و تکنیکی احتیاج داریم
میشه با رقم های پایین بازیکنان خارق العاده ای خریداری کرد ( مثل صلاح که قبل از اینکه لیور بخرش در همین تاپیک گفتم عالیه )
گونسالو گوئدس برای چپمون عالیه

Last edited:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
داشتم فکر میکردم رم برده بودیم جلوی لیورپول چه میکردیم ؟! :rolleyes:
شاید اتفاقی که اون سال جلوی بایرن داشتیم برامون تکرار میشد .
سوارز واقعا خوبه و باهوش ولی خب همیشه رو فرم نیست که تقریبا همه نوک های جهان همینطورن ، منتها شاید تو یه بازی بیشتر خراب کنه ، تو این یکی دو سالی که هنوز جواب میده باید فکر جایگزین باشیم و بامهاجم دیگه بصورت تعویضی استفاده کنیم ازش نه اینکه دو سال دیگه که کاملا ته کشید بریم بخواهیم یه نفر تازه پیدا کنیم . هری کین واقعا در عین جوانی هوش و شم بالایی نشون میده داره ، اریکسن و کین با هم بخریم تخفیف بگیریم :دی :general704:

Last edited:

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
همون طور که مشخص بود آندرس کبیر امروز رسماً گفت که این آخرین فصلش با بارسا خواهد بود. چین مقصد احتمالیشه برای سه سال. جات همیشه خالی میمونه قهرمان. از آخرین یادگارهای تیم طلایی. از فینال جلوی منچستر در رم فقط بوسکتس و مسی و پیکه دیگه موندن.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
اینیستا ، پشت به تصویر / رو به تصویر !

img_mcorbera_20180427-182931_imagenes_md_terceros_fcb_2018-04-27_iniesta_17-kuXE--980x554@MundoDeportivo-Web.JPG

.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
یه خاطره بامزه خوندم به نقل از پیکه. میگه یه بار که پویول از مصدومیت برگشت اول مسابقه بهش گفتم خوش اومدی کاپیتان. نه گذاشت نه برداشت گفت خفه شو و حواست رو جمع بازی کن.
پویول نهایت تعصب و جدیت بود توی زمین. واقعاً نظیرش کم پیدا میشه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
سوارز دو تا پاس گل محشر داد ، کینگ هم گلها و حرکات دیوانه کننده داشت :general704::general704:
کوتینیو و دنیس سوارز هم واقعا عالی بودن .
با این نفرات واقعا میشه امیدوار بود .

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
سوارز دو تا پاس گل محشر داد ، کینگ هم گلها و حرکات دیوانه کننده داشت :general704::general704:
کوتینیو و دنیس سوارز هم واقعا عالی بودن .
با این نفرات واقعا میشه امیدوار بود .
هفت لالیگا از ده تای آخر. چهار تا کوپای پشت سرهم. متاسفانه توی سی ال به اندازه کافی خوب نبودیم . دلیلش هم ساده ست. در جریان لیگ مسی با عملکرد مداومش مشکلات رو حل میکنه ولی در بازیهای حساس که همه ی تیم باید خوب باشن او حمایت لازم ازش عمل نمیاد. نگاه کنید چند تا از گلهای رونالدو تقه و به قولی تپ این بود و مسی از این ور باید بیاد کجا توپ بگیره برداره بره جلو بده سوارز که بکوبه توی دیوار و نورافکن.
تیم رو یذره تقویت کن با یه مربی صاحب سبک و مدیر فنی خوب اونجا هم درو میکنیم.

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
:general304::general304::general304::general304::general304: سوارز لنگ کفش رو به کی پرتاب میکنه :general304:(تو عکسا 2 تا به اخر)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
رئال هم با هندبال و چاکرم مخلصم رفت فینال. اگر وار بود عین جام های این چندسالشون گیرشون نمی اومد احتمالاً. امیدوارم زودتر وارد سی ال بشه و این دم و دستک پرز تموم بشه.

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
تيم داوری در یک کلام افتضاح بود ،
مسی مثل همیشه در نقش فاتح الکلاسیکو بود برامون .
بجای اینیستا دنیس سوارز میومد تاثیر گذارتر بود تا پائولینیو .
فصل با دوجام از سه جام ممکن به پایان رسید ولی در عمل ضعفهای زیادی داشتیم .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
چه افتضاحی بقالی سر کوچمون داور تو زمین بود اینطور گندی بار نمیاورد
حضرت کینیگ لوینل مسی هم بازم ترکوند
ولی باید میبردیم
اگر اون صحنه روبرتو اخراج داشت .پس اون صحنه که بازیکن اونا با کف پا زد به پشت پای امتیتی هم اخراج داشت(ممکن بود بازیکن رو چند ماهی خانه نشین میکرد)حتی هم خطا نگرفت سر اون صحنه:general710:
3 بازی دیگه مونده تا فصل تموم شه
امیدوارم بازم گند نزنند تو خرید بازیکن جدید . و امیدوارمم گریزمان رو نخرن جدا بدرد بارسا نمیخوره ولی به درد تیمای دیگه میخوره
گومز هم 90 درصد رفتنیه.
نمیدونم چرا امسال با اینکه 2 تا جام رو بردیم ولی زیاد بهم نچسبید متاسفانه:general405:

بالا