• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
الکی الکی داریم لالیگا رو از دست میدیم
هر کی ندونه فکر میکنه تاتا میخواد بارسا رو زمین بزنه
به محض اینکه فرصت خوبی گیرمون میاد تو ترکیب دست میبره و با استراحت به دو سه نفر در حالی که ستاره تیم داره فول بازی میکنه باخت میدیم
اونم به پایین جدولی ها در حالیکه از اتلتیکو و رئال نتیجه گرفتیم
+
خیابانی هم فهمید سانتر اشتباهه!
+
حیف اگه نیمار آماده بود نتیجه خیلی فرق می کرد

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
مسی امشب ته انگیزه بود ولی متاسفانه به قدری دست میزنه مربی به ترکیب و البته مسی رو دور میکنه از دروازه که کاری ازش بر نمیاد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4
مسی قبل ها کجا این مسی کجا 2 نفرو نمیتونه دریبل کنه الان

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
امشب پنج نفر رو هم دریبل کرد یه صحنه. توی ده متر پنج نفر جلوش وایسادن نمیشه همه ش بزن تو شکمشون. یه صحنه دریبل زد اومد جلو ولی هیچ بنی بشری نبود پاس بگیره. مارتینو دیده بود پپ گاهی مسی رو میفرسته عقب نفهمیده بود کی وچرا

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
شما کلا متوجه حرف من نیستی اکی مسی همون مسی گذشته هاس ولی به خاطر مارتینو نمیتونه گل بزنه مثل قبل

M £ H D I

Registered User
لایک‌ها
439
تاتا:
حالا دیگه سرنوشت لالیگا در دستان ما نیست. نمیتونیم بازیکنارو سرزنش کنیم. ما موقعیتهایی داشتیم،فقط نتونستیم استفاده کنیم.
شما میتونید این جور بازیهارو 4-0 یا 5-0 ببرید . امروز فقط ما نتونستیم موقعیتهامون رو گل کنیم. بعضی وقتا تو فوتبال از این اتفاقا میفته!
ما تا پایان به جنگیدن در لالیگا ادامه خواهیم داد و البته در فینال کوپا دلری.

81108701434908135012.jpg

===============

همش وقتی میبازه میگه بازی بعدی
این دیگه خیلی تکراری شده همینجوری همه ی جام ها روازدست دادیم

لالیگا را فدای بازی با رئال کرده بارسا را نابود کرده کاری کرده که بازیکنان ناامید بازی میکنند هیچ روحیه ای ندارند

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
خدا کنه اخر فصل یه تغییر حسابی بدن به تیم این خودشم میدونه رفتنیه

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
مسی امشب ته انگیزه بود ولی متاسفانه به قدری دست میزنه مربی به ترکیب و البته مسی رو دور میکنه از دروازه که کاری ازش بر نمیاد

امشب پنج نفر رو هم دریبل کرد یه صحنه. توی ده متر پنج نفر جلوش وایسادن نمیشه همه ش بزن تو شکمشون. یه صحنه دریبل زد اومد جلو ولی هیچ بنی بشری نبود پاس بگیره. مارتینو دیده بود پپ گاهی مسی رو میفرسته عقب نفهمیده بود کی وچرا

دقیقاً. از اولین نکاتی که من رو از از مارتینو ترسوند، همین بی جهت عقب بازی دادن مسی بود. یه جورایی این فصل قابلیت هاش رو کور کرد.

به هر حال، این چشم تنگی دست اندر کارای تیم از انتصاب این مربی تا پشت گوش انداختن خرید بازیکن (به دروازه بان و خط دفاع "بارسلونا" نگاه کنید!) یه جورایی داره تبدیل به توهین به هوادارا می شه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به هر حال رئال هم از فرصت نهایت استفاده رو کرده و تا الان 3 0 بازی رو برده و بازی رو خواهد رد.

بارسلون به نظر من امسال یه جامی نمیرسه. سابق ضعف فقط در کارهای دفاعی بود اما الان این ضعفها و اشتباهات به کل تیم تسری پیدا کرده و بازیکنا سر در گم بازی میکنن.
حالا یا صحبت های مربی نادرسته یا بازیکنا دستورات مربی رو به درستی اجرا نمیکنن که مورد اول بیشتر به نظر میاد درست باشه

فصل خوبی برای بارسا نبود. بخصوص از بعد مصدومیت والدز و حضور پینتو که با اینکه دروازه بان بدی نیست اما در شرایط حساس دست تیم رو میذاره تو پوست گردو
فصل بعد به نظر من باید تفکر حاکم بر تیم عوض بشه. اینطور به نظر میاد که تیمها یاد گرفتن جلو بارسا چطوری باید بازی کنن و دقیقا از نقطه ضعفش استفاده میکنن

به قول خیابانی توی گزارش ، نقطه ضعف بارسا نبود پیکه هست. اینکه پویول نیست. و اینکه ماسکرانو هست. ماسکرانو چند بازی تیم رو نابود کرده. امروز هم پینتو و مونتویا...

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
واسه اینکه واکنش های خوبی هم نشون میده . مثلا بازی قبلی یه تک به تک گرفت. یا همین بازی 1 2 تا تک به تک گرفت
ولی خب سنش هم بالاست و بعضی اشتباهاتش نشون میده که نمیشه روش به عنوان دروازه بان 6 دانگ حساب کرد. نویر هم اشتباه میکنه اما دروازه بان 6 دانگ هست

والدز هم با اینکه خیلی بهتر از پینتو هست شده سر تیم رو ببره با اشتباهاتش. اخرین اشتباهش هم اون مصدومیت الکی بود که به دلیل اشتباه فنی خودش در پریدن و فرود اومدن باعث شد رباط صلیبی پاره کنه

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
واسه اینکه واکنش های خوبی هم نشون میده . مثلا بازی قبلی یه تک به تک گرفت. یا همین بازی 1 2 تا تک به تک گرفت
ولی خب سنش هم بالاست و بعضی اشتباهاتش نشون میده که نمیشه روش به عنوان دروازه بان 6 دانگ حساب کرد. نویر هم اشتباه میکنه اما دروازه بان 6 دانگ هست

احتمالاً تک به تک هایی رو که بهشون اشاره می کنید با دفت ندیدید. اغلبشون بدون هیچ زاویه ای به بدن پینتو کوبیده شدن. در واقع گل نشدن توپ ها بیشتر حاصل اشتباه مهاجم بوده تا هنرنمایی پینتو.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به هر حال سیو بوده. بازی قبل یه تک به تک رو با پا گرفت
البته من هم گفتم دروازه بان تیمی که میخواد در سه جبهه برای قهرمانی مبارزه کنه باید خیلی بهتر از اینا باشه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بنظرم بارسا باید علاوه به اضافه کردن 5-6 تا بازیکن
سبک بازیش رو هم عوض کنه

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
جام حذفی رو ببرن 100% روحیشون فرق میکنه

نبرن جریمه و اینکه مربی اخراجه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به هر حال سیو بوده. بازی قبل یه تک به تک رو با پا گرفت
البته من هم گفتم دروازه بان تیمی که میخواد در سه جبهه برای قهرمانی مبارزه کنه باید خیلی بهتر از اینا باشه

Sent from my MediaPad 10 FHD using Tapatalk
از یاشین معروف یه جمله نقل میکنن که دروازه بان خوب دروازه بانی که اشتباهات کمی داره و توپهایی رو میگیره که دروازه بانهای دیگه نمیگیرن.
پیترچک گاهی یه اشتباهی هم میکنه ولی در هر بازی یه سیو هایی داره که دود از سر ادم بلند میشه یا نویر.
امثال پینتو نه سیو ویژه ای دارن نه کارهای نرمال رو درست انجام میدن. مثلا دوضرب دیشب که اگر آفساید نبود بازیکنی که ریباند کرد و همون رو هم نکوبیده به تنش همون جا دو هیچ شده بود یا صحنه گل که یه دروازه بان معمولی هم همچون خروج بدی نمیداشت عمرا.
تک به تک هم میخواست چی کار کنه؟ جا خالی بده؟ بنده خدا اومد زد بهش وگرنه اونجا هم پوزیشنش و سرعت خروجش اشتباه بود.
باز والدز یه توپهایی میگرفت که بقیه نمیگرفتن و البته گل هایی میخورد که بقیه نمیخوردن که این دومی تعدادش زیاد هم نبوده هیچ وقت.

چلسی تمام جامهای چند سال گذشته ش رو مدیون گلرشه به نوعی

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بنظرم بارسا باید علاوه به اضافه کردن 5-6 تا بازیکن
سبک بازیش رو هم عوض کنه
خون تازه میخواد تیم. وگرنه با وجود مسی پدرو اینیستا بوسکتس و... و حتی پیکه بهترین اسکلت رو داریم.
مارتینو خودش هم قافیه رو باخته و فقط یه دابل کاپ میتونه نگهش داره که واقعا اگر موفق بشه با این وضع این کار رو انجام بده من شخصا دوباره طرفدارش میشم از بس که بعید به نظر میاد.
البته کوپا حسابش فرق میکنه و واقعا اگر از تیم فرانکو شانسمون بیشتر نباشه کمتر نیست ولی لیگ پیچیده شده متاسفانه. حتی یه مساوی دیشب حفظمون میکرد تا هفته اخر.
در مورد مارتینو یه نکته اینکه در بازیهای
خارج از خانه غیر بازی با منچستر سیتی و کلاسیکوی قبلی تمام بازیهای مهم رو بد بودیم. از سوپرکاپ با اتلتیکو شروع شد تا الان. حتی بازیهای که بردیم مثل یازی مستایا هم خیلی نزدیک و لب مرزی بوده.
در مورد مسی دوستان دیشب گفتن و فقط شما نگاه کنید چقدر ایجاد موقعیت های سالم در تیم کم شده و چقدر مسی دوره از موقعیت ها.یه زمانی تیم این همه خوب بود و موقعیت می ساخت که مسی هم فضا پیدا میکرد ولی الان همه فشار رو مسیه و اون هم تازه از عقب باید بیاد.
عین همین کار رو ماردونا تو تیم ملی سرش آورد

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
اگه کوپا دل ری رو از دست بدیم ممکنه بازیکنا از اشباع بودن بیرون بیان ...

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233

من راستش این بحث "اشباع شدن" رو که برخی از دوستان تکرار می کنند نمی فهمم. فکر نکنم چنین چیزی توی فوتبال معنی داشته باشه. مشکل الان کمبود مهره و ایده است.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
شرایط خیلی سخته خودم خیلی دوس دارم که بارسال کوپبا دل ری و لالیگا رو بگیره
ولی هیچ کدوم از جام ها رو نگیریم بهتره ، شاید این دفعه مسئولین باشگاه بفهمن که باید دوتا مدافع درست و درمون بگیرن

بالا