• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
با اینترنت ایران که نمیشه خوب انلاین دید...ولی این هالیلوویچ خیلی خوبه یه چیزی در حد اینیستا با سرعت بالاتر
اره هالیلویچ خیلی خوب بازی میکنه سرعت هم بالای داره .امسال احتمالا چند بازی تو تیم اصلی باشه
دوستانی که موفق به دیدن بازی شدن یه مختصری ازش بگن لذت ببریم.
در این بین آدما، منیر الحدادی، بگناک و هلیلویچ رو چطور دیدن؟
ترکیب که مال بارسا ب هست فقط مونتویا از بارسا اصلی هست
تیم نزدیک به هم هستن و پاس دهیشون نسبت به قبل خیلی سرعتی شده اینطور که من دیدم
این دفاع سمت چپ که هست دقیقا" اسمشو نمیدونم یه چیزی تو مایه های اسم ریوالو یا ریوالدو هست:D بازیش خیلی خوبه سریش و سرعتی توپگیریش نسبتا" خوبه
هالیلویچ هم که معرف حضورت هست :D چیزی واسه گفتن نمیذاره ولی میگم که احتمالش زیاده که این فصل چند بازی تو بارسا اصلی بازی کنه
منیر هم همکاریش خیلی خوبه و پابه توپش خوبه
ادما هم که بازیکن تک روی نشون داده!

++++++++++++

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
نیمه دوم شروع شد لینک مورد نظر ترکید:general211::general211::general208:
شانس رو ببین .تراشتگن اومد تو بازی و نت خراب شد .توف تو این نت:general208:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
لامصب هیچ شبکه ای نشون نمیده بازی رو!!!:(

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

رکرتیو اوئلوا 0 - 1 بارسلونا؛ پیروزی لوئیز انریکه در اولین گام
طرفداری - شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا موفق شدند در اولین دیدار دوستانه خود در این فصل از رقابت ها به پیروزی برسند.

دو تیم فوتبالبارسلونا و رکرتیو اوئلوا از ساعت 23:15 دقیقه امشب به وقت تهران در استادیوم 20 هزار نفری نوئو کلمبینو به مناسبت 125امین سالگرد تاسیس این باشگاه به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان لوئیز انریکه در حالی که وی از هر 22 بازیکن خود در این دیدار استفاده کرده بود، موفق شدند در نهایت با تک گل دقیقه 65 خوان رومن در اولین گام خود برای فصل جدید رقابت ها به پیروزی برسند.

ترکیب نیمه اول بارسلونا:

ماسیپ - مونتویا - ادگالی - بگناک - گریمالدو - هلیلویچ - سرجیو روبرتو - بابونسکی - آداما - مونیر - نیتو

ترکیب نیمه دوم بارسلونا:

تراشتگن - پاتریچ - دیانه - بارترا - لوکاس - آفلای - سامپر - کامرا- دلوفئو - ساندرو - خوان رومن

شرح گل های بازی:

دقیقه 67: حرکت در عرض جرارد دلوفئو با ضربه او از پشت محوطه جریمه همراه شد اما توپ پس از مهار دنی سوترس، دروازه بان رکرتیو اوئلوا در آستانه دروازه به خوان رومن رسید تا این مهاجم جوان به آسانی گل اول بارسلونا را به ثمر برساند.

Joan-Roman-felicitado-por-sus-_54412282770_54115221152_960_640.jpg

آمار نهایی بازی:

fcboevba.jpg

+++++++++++++++++
بارسا جایزه ی کولومبینو را دریافت کرد
92494984040529872793.jpg

+++++++++++++++++++++

تیری هانری: استعداد رونالدو به اندازه مسی نیست؛ مسی نابغه است
طرفداری- مهاجم سابق بارسلونا با آرزوی خوشبختی برای لوییز سوارز در بارسلونا اذعان داشت که استعداد و نبوغ مسی بسیار بیشتر از سایر بازیکنان است و هیچ بازیکنی، حتی کریس رونالدو نیز در حد و اندازه های او نیست.

با وجوداینکه دست مسی از توپ طلای امسال کوتاه ماند،وی توانست به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین، تیمش را تا فینال جام جهانی ***** کند و عنوان بهترین بازیکن جام جهانی را نیز ازآن خود کند.

هم‌بازی سابق مسی در باشگاه بارسلونا که سال 2010 به لیگ MLS پیوست، معتقد است که رونالدو بازیکن فوق‌العاده ای است اما هیچگاه نمی‌تواند به جایگاه مسی برسد. مسی یک نابغه است و نبوغ ذاتی وی چیزی نیست که با تمرین بتوان آن را به دست آورد. وی با بیان این مطلب گفت: "با تمام احترام و تحسین به کریستیانو رونالدو، مسی بدون شک بهترین بازیکن دنیاست."

وی در گفت‌و‌گو با BBC افزود: "تماشای مسی برای کودکان و کسانی که تازه به فوتبال علاقمند شده‌اند یک هدیه ارزشمند است. کارهایی که مسی در زمین انجام می‌دهد همه را محسور می‌کند.کافیست به بازی او دقت کنید. او ذاتا یک فوتبالیست کامل است و سایرین باید سال‌ها تلاش کنند تا شاید بتوانند مثل او باشند. حتی کریس رونالدو. او باید سال‌ها کار کند تا به برسد. وجه تمایز این دو بازیکن، نبوغ است. او برای تیمش همه کار می‌کند."

هانری با آرزوی فصلی خوب برای لوییز سوارزی که با 88 میلیون یورو به نیوکمپ پیوست،ادامه داد: "سوارز یک مهاجم کامل است. او جنگنده و دریبل زن است، سرزن است و می‌تواند وظایف هجومی را به خوبی در زمین انجام دهد."

مهاجم اسبق تیم ملی فرانسه در مورد اینکه او دایو می‌کند یا بازیکن خشنی است افزود: "به هر حال هر کس روش خاصی در بازی خود دارد. نمی‌توان گفت او حیله‌گر است. لوییز برای پیروزی تیمش همه کار می‌کند. تلاش او ستودنی است. به بازی اروگوئه و انگلیس نگاه کنید. او دو موقعیت داشت و دو گل زد. کیفیت سوارز ستودنی است."
+++++++++++++++

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
کنفرانس خبری انریکه پس از بازی امشب:

"بازی بسیار خوبی بود تا بازیکنان تیم ب را در عمل ببینیم.بازی بسیار خوب دئولوفئو؟این اشتباه است که روی افراد خاصی تمرکز کنیم"

"هالیلویچ؟مشخصا او بازیکن بااستعدادی است،اما بازیکنان دیگر تیم ب هم همینگونه هستند.کاری که تمام آنها باید انجام دهند این است که سخت کار کنند."

4by1g3jfmarrb2usi08.jpg

"متئو جملاتی را گفت درباره اینکه میخواهد به بارسلونا بپیوندد؟نمیتوانم درباره نقل و انتقالات صحبتی کنم،زوبی زارتا به این مسئله خواهد پرداخت"

"دروازه بانان بسیار خوب عمل کردند.آنها سخت کار کردند.بازیکنان جوان هم بسیار مشتاقانه ظاهر شدند"

"آفلای؟او بازی خوبی را انجام داد،بازیکن جالبی است.امکان رفتن یا ماندنش وجود دارد.خواهیم دید چه می شود."
+++++++++++++

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

مدیر برنامه های دالی بلیند: شایعات انتقال به بارسلونا ممکن است به واقعیت تبدیل شوند
طرفداری- بنا به ادعای مدیر برنامه های دالی بلیند، این بازیکن هلندی که یکی از ستاره های جام جهانی محسوب می شود، ممکن است در مسیر انتقال به بارسلونا باشد.

بلیند در فصل 14-2013 برای آژاکس نقشی کلیدی ایفا کرد و به همراه این تیم قهرمان لیگ هلند شدند و متعاقباً در تیم ملی کشورش نیز درخشید تا در دیدار رده بندی با پیروزی 3-0 مقابل برزیل میزبان به رده سوم جهان نائل شوند و نام او نیز در میان گلزنان این دیدار ثبت شود.

فرانک دی بوئر، سرمربی تیم آژاکس علناً به طور عمومی از این بازیکن 24 ساله درخواست کرده است تا حداقل برای یک فصل دیگر در این تیم بماند اما مدیر برنامه های این بازیکن می گوید که علاقه باشگاه های متعدد برای جذب بلیند، ممکن است بیشتر از آنچه که آژاکس بتواند رد کند، بزرگ باشد.

وقتی از راب یانسن در مورد شایعات علاقه بارسلونا به این بازیکن پرسیده شد، او به Voetbal Internationalگفت: "در حال حاضر هیچ چیز واقعی وجود ندارد اما شایعات امروز می تواند خیلی خوب و راحت به واقعیات فردا تبدیل شود.

باشگاه های زیادی هستند که به دالی علاقه دارند. ما باید صبر کنیم و ببینیم که در بازار نقل و انتقالات چه اتفاقی رخ خواهد داد."

بلیند در سال 1998 به تیم جوانان آژاکس ملحق شد و اکنون تا سال 2016 با این تیم قرارداد دارد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این ویدئو کار با توپ بازی دیشب تراشتگن رو دیدم الان. خیلی مسلطه روی توپ. از نویر هم بهتره ولی زمینه بازی در آوردن و پاس ریسکی دادن رو داره. امیدوارم به خاطر اهمیت کم بازی این همه بی پروا بوده باشه.
از باب تسلط خب واقعا مسلط بود روی توپ

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
منم بازی با پای تراشتگن رو دیدم، بنظرم تونستیم اون دروازه بان مناسب رو پیدا کنیم، وجه تشابه بازی تراشتگن و براوو بازی با پاشون هستش. که طبعا تصادفی نیست و مربیان به این توانایی نگاه ویژه ای داشتند.
فقط عملکرد اولیه تراشتگن خیلی مهمه، اگه اتفاقی پیش بیاد که بره روی نیمکت و ازش انتقاد بشه شاید دیگه نتونه خودش رو اثبات کنه

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
منم بازی با پای تراشتگن رو دیدم، بنظرم تونستیم اون دروازه بان مناسب رو پیدا کنیم، وجه تشابه بازی تراشتگن و براوو بازی با پاشون هستش. که طبعا تصادفی نیست و مربیان به این توانایی نگاه ویژه ای داشتند.
فقط عملکرد اولیه تراشتگن خیلی مهمه، اگه اتفاقی پیش بیاد که بره روی نیمکت و ازش انتقاد بشه شاید دیگه نتونه خودش رو اثبات کنه
در بارسا بسیار مهمه بازی با توپ گلر. حالا این وسط کی پینتو رو خریده بود خدا میدونه☺

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
f88gosq6hdaw281h5fq6.jpg

بلیند در بارسلونا

مدافع میانی آژاکس در صورتی که متئو یا مارکینوس نیامدند گزینه اول بارسا است.مرد هلندی تعطیلاتش را در بارسلونا میگذراند و منتظر یک تماس از سوی بارسلونا است.

هالیلوویچ و دئولوفو قوی شروع کردند

دقت بازیکن کروات،نابغه ی کاتالان و کنترل آفلای،بهترین های بارسا.عصر لوئیز انریکه با جایزه کلمبینو و بدون محک خوردن تراشتگن فرا رسیده است.

اینیستا:"از سوارز با آغوش باز استقبال خواهیم کرد"

کوادرادو:بارسلونا یک بازیکن چند پُسته میخواهد.
+++++++++++++++
z8rm4v4mwj6s9rwwrcky.jpg

لوئیز انریکه با یک پیروزی شروع به کار کرد.

هالیلوویچ و دئولوفئو در سطح بالایی دیده شدند.

بازیکن کاتالان دروازه را هدف گرفت و توپ هایی را به سوی دروازه ارسال میکرد در حالی که بازیکن کروات چیزهای زیادی را از خودش نشان می داد.سرمربی جدید روحیه قهرمانی تیم در سال گذشته را حفظ کرده است.

والنسیا تا سه شنبه به بارسلونا پاسخ میدهد:متئو باز هم به بازی های پیش فصل والنسیا نرفت.

بارسلونا او را برای بازی برای پست دفاع میانی میخواهد:تعطیلات بلیند در بارسلونا.
++++++++++++++++
17 سالگی لوئیز انریکه
yxscglur0u0xb67ml3y.jpeg

+++++++++++
هشدار نایب رئیس فیورنتینا به بارسلونا: هر کاری برای حفظ کوادرادو خواهیم کرد

- آندره‌آ دلا واله، نایب رئیس فیورنتینا به بارسلونا هشدار داد که برای حفظ خوان کوادرادو، هر کاری انجام خواهد داد.هافبک کلمبیایی که موفق شد با تیمش رتبه ی چهارم سری آ فصل پیش را کسب کند، در جام جهانی به همراه کلمبیا بهترین نتیجه تاریخ کشور را رقم زد.
ab9e1e0a-88b3-4247-8873-ddffd6d0f79c-cb.Jpeg

بارسلونا یکی از تیم‌هاییست که با دقت او را زیر نظر دارد و قصد دارد او را جایگزین دنی آلوس کند ولی مدیران باشگاه ایتالیایی به شدت با این انتقال مخالف هستند.
دلا واله در مصاحبه با .... گفت: " وقتی کوادرادو باز گردد، باید ببینیم که انگیزه ای برای ماندن در فیورنتینا دارد یا نه. اگر واقعا بخواهد بماند، با او صحبت خواهیم کرد و شرایط فعلی را بررسی می‌کنیم.
کمی پیچیده است ولی عیرممکن نیست. هر کاری که بتوانم می‌کنم تا او را حفظ کنم حتی اگر لازم باشد جای دیگر چیزی را فدا کنیم ولی اگر کوادرادو نخواهد بماند، پیشنهاد‌ها برای رفتنش را قبول می‌کنیم.
با این حال، در حال حاضر چنین موجی از او دریافت نکرده‌ام."‌
++++++++++++

نقل و انتقالات بارسلونا؛ شک و تردید انریکه در قبال انتقال کوادرادو
طرفداری- لوئیز انریکه هم چنان برای انتقال کوادرادو در شک و تردید است.

باشگاه بارسلونا سخت تلاش می کند، تا بازیکن ملی پوش کلمبیایی را به خدمت بگیرد. مسئولین بارسا در نظر دارند، کوادرادو را به تیم منتقل کنند و در آینده وی را جانشین دنی آلوز کنند.
سال 2008، بارسلونا با قیمتی تقریبا برابر با مبلغ الان کوادرادو، بازیکن برزیلی را به خدمت گرفت.

الموندو می نویسد، شروع قیمت این بازیکن، 35 میلیون یورو بوده است؛ قیمتی برابر با مبلغ انتقال دنی آلوز. حال اگر بارسا از خرید دنی آلوز در 6 سال پیش پشیمان نشده است، باید بازیکن کلمبیایی را هم به خدمت بگیرد.
تصمیم گیری در مورد انتقال کوادرادو کمی دشوار شده است؛ لوئیز انریکه هم چنان شک دارد که آیا این بازیکن قادر خواهد بود که در جناح راست خط دفاعی بازی کند یا خیر!
این موضوع دقیقا همان چیزی است که این انتقال را به تاخیر انداخته است. به همین دلیل خرید کوادرادو، غیر قابل پیشبینی شده است.

برای زندگی حرفه ای فوتبالی در میدان، هیچ وقت نمی توان چیزی را پیشبینی کرد. این بازیکن 26 سال، سختی های زیادی در زندگی کشیده، او تنها یک کودک بود که پدرش توسط افرادی مسلح در کلمبیا، کشته شد.
کوادرادو، یک کودک مریض و کوچک بود که در 13 سالگی فوتبال برای زندگی اش، فرش قرمز پهن کرد.

حال این پسر کوچک پس از 18 سال، 176 سانتی متر قد و 66 کیلو وزن دارد، به یکی از بهترین بازیکن های فیورنتینا تبدیل شده و باشگاه های بزرگی خواهان به خدمت گرفتن او شده اند.
گفته می شود مشکل اصلی بارسا برای انتقال کوادرادو، مبلغش نیست، همان شک و تردید انریکه می باشد که تا الان باعث شده او را بازیکن بارسا ندانیم.
او 14 گل در 40 بازی به ثمر رسانده، در مسابقات جام جهانی درخشان ظاهر شد؛ زمانی که شایعات ملحق شدنش به بارسا در میان بود، از کوادرادو در این مورد سوال شد و او این گونه پاسخ داد: " بله، یکی از باشگاه هایی که به دنبال من است، و من سبک بازی آن ها را دوست دارم
+++++++++++++

رقابت چندین باشگاه برای انتقال بلیند؛ او عاشق بارسلونا ست!
طرفداری- گفته می شود دالی بلیند نزدیک به امضای قرارداد با باشگاه بارسلونا قرار دارد.

رقابت برای به خدمت گرفتن دالی بلیند بسیار شدت یافته است. علاوه بر بارسلونا و منچستر یونایتد، آرسنال، لیورپول و دورتمند هم خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن جوان شده اند.
پس از این که بلیند در مسابقات جام جهانی 2014 نمایش خوبی از خودش نشان داد، باشگاه های بزرگ اروپا به فکر امضای قرارداد با این بازیکن آینده دار افتادند.
بلیند در باشگاه آژاکس رشد کرده است، آن ها دوست دارند او یک فصل دیگر با تیمشان بماند، اما شرایط اقتصادی و پیشنهادهای مالی ممکن است باشگاه هلندی را راضی کند که او را به تیم دیگری منتقل نماید.
لوئیز فن خال، مربی او در تیم ملی هلند بوده و قصد دارد این بازیکن را برای تیم جدیدش، منچستر یونایتد استخدام کند، با توجه به گزارش الموندو دپورتیوو، قیمت بلیند 22 میلیون یورو است، اما با وجود رقابت تیم های بزرگ، امکان دارد این مبلغ بالاتر هم برود.

گفته می شود بلیند در یک پیغام به باشگاه بارسا، بیان کرده که او عاشق این تیم است؛ حال که جرمی متئو دیگر در اولویت نیست، زوبی زارتا می تواند بلیند را به تیم منتقل نماید.
این برنامه می تواند پیش برود، اما آژاکس در حال حاضر نشان داده، عجله ای ندارد.

مربی بلیند و تیم ژاکس، فرانک دی بوئر بازیکن و اسطوره سابق باشگاه بارسلونا است، مربی که نامش همیشه در لیست گزینه های آبی اناری ها برای هدایت تیم قرار داشته است، او در مورد مذاکرات به اسکای اسپورت گفته: " من شخصا فکر می کنم چنین چیزی است."

لازم به ذکر است، دی بوئر سال 2012، فرتونگن را به باشگاه بارسا پیشنهاد داد، اما مربی وقت تیم از خرید این مدافع امتناع کرد و او به تاتنهام ملحق شد.
++++++++++++++
مسئولان فیورنتینا .اره میدونم که میخواین با این حرفاتون رقم رو ببرید بالا .قدیمی شده این کارا
بایرن هم 42 تا پیشنهاد داده به این بازیکن .منچستر هم 30 میلیون پوند
منچستر سرجی روبرتو رو میخواد!

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
ترانگشتن واقعا عالیه. اگه توی تیمه بزرگ تری بود خیلی بیشتر به چشم میومد.
فصل پیش ۲۲ تا کلین شیت داشت !

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بنظرم در حال حاضر شک و تردید انریکه در مورد خرید کوادرادو درسته، چون از نظر فیزیکی اصلا توان آلوس رو نداره. برای وینگ فوروارد خوبه اما مدافع راست نه!
بنظرم هلیلویچ و رافینیا و دلوفو میتونن گزینه های با ارزش روی نیمکت باشن.
بارسا به نحوی با از دست دادن احتمالی آدریانو نیمکت نشین سمت چپ و راست رو از دست داده، باید فکری برای ترمیم این ضعف انجام داد. آدریانو در دو پست خوب بازی میکرد. الان هم سمت چپ و هم سمت راستمون بدون آلترناتیو شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
بنظرم در حال حاضر شک و تردید انریکه در مورد خرید کوادرادو درسته، چون از نظر فیزیکی اصلا توان آلوس رو نداره. برای وینگ فوروارد خوبه اما مدافع راست نه!
بنظرم هلیلویچ و رافینیا و دلوفو میتونن گزینه های با ارزش روی نیمکت باشن.
بارسا به نحوی با از دست دادن احتمالی آدریانو نیمکت نشین سمت چپ و راست رو از دست داده، باید فکری برای ترمیم این ضعف انجام داد. آدریانو در دو پست خوب بازی میکرد. الان هم سمت چپ و هم سمت راستمون بدون آلترناتیو شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
روخو رو کاش بگیرن. آلترناتیو چپ و وسط میشه.
بلیند هم در درجه دوم. کلا همه گزینه هایی که در نظر دارن به درد چپ میخورند تا راست.
راست فقط کوادرادوست که هم گرونه هم قابلیت حمله ایش میچربه به دفاعیش.
کلا بازیکن راست پای خوب در جام جهانی هم کم بود.
از تیم های بزرگ هیچ کدوم راست قوی جوون نداشتن. حتی آلمان ها هم متکی به لام بالای سی بودن.
همیشه چپ خوب کم بود این دوره ها راست خوب کم شده.
نگاه کنید الان ریال و بارسا و میلان و منچستر و چلسی و آرسنال و خیلی تیم های بزرگ دیگه راست خوب ندارند.
باید سانیا رو میخریدیم به مفت.
کلا مسوول های بارسا از بازیکن مفت بدشون میاد
لواندوفسکی
کروس به نوعی
سانیا

باید حتما گرون بشه تا بخرن.
از اون طرف هم رکورد دار به مفت دادن و در حد مفت دادن بازیکنا
زلاتان ریوالدو رونالدینیو ویا ژاوی احتمالا کیتا آفلای احتمالا کوینکا والدزو خیلی های دیگه
یه نکته بامزه
اخوی ما فیفا بازی میکنه. دیروز یه تیمی پینتو رو خواسته به صفر دلار بعد این گفته برای فان مبلغ هزار یورو میخوام و در کمال تدبیر و عقل اون تیمه گفته هزار تا زیاده و نمی ارزه.
همچین مدیریتی داریم ما خلاصه

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بازیکنان پس از بازی با رکریتیوو چه گفتند ؟

اختصاصی / پس از پایان بازی بارسلونا و رکریتیوو تعدادی از بازیکنان نظر خودشان را در مورد بازی گفتند . در ادامه نظر دلوفئو , ماسیپ , هالیلوویچ و تر اشتگن را مرور خواهیم کرد .

دلوفئو : " احساس خوبی دارم " .

دلوفئو همچنین دلیل آمادگی اعضای تیم را تمرینات خوب دانست . او هنچنین گفت : " من تمایل زیادی دارم بازی در لیگ را زودتر تجربه کنم " .

ماسیپ : " این یک شب آرام بود "

ماسیپ گفت : " ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم . نیاز به تمرینات بیشتر داریم " . ماسیپ همچنین به ستایش از عملکرد تر اشتگن پرداخت و گفت : " او بسیار کامل است و تمام ویژگی های لازم برای بازی در بارسلونا را دارد " .

آلن هالیلوویچ : " من بسیار خوشحال هستم " .

آلن گفت : " من برای انجام اولین بازی خود در بارسلونا خوشحال هستم . من احساس راحتی خاصی با سبک بازی تیم داشتم . البته بارها و بارها در تلویزیون دیده بودم " .

تر اشتگن : " من فکر میکنم بازی آسانی بود " .

تر اشتگن دروزاه بان آلمانی بارسلونا از این که تیم برنده ی میدان بود ابراز خوشحالی کرد . تر اشتگن گفت : " این به سبک بازی بارسلونا مربوط است . هنوز هم نیاز است خودم را با تیم وفق دهم " .
++++++++++++++++
مارک تراشتگن تو پاس دادن زیاد عجله میکنه توجه کردید؟یه کمی استرس داره که نکنه گلر1 نشه و لی بازی با پاش خیلی خوبه
--------
یا حضرت فیل الان که پیگیر خرید رس..ور بودم رس..ور اختصاصی بین اسپورت با کارت بین اسپور 1 ساله 1میلیون 700:general710:
امسال باید از دست این گزارشگرای ایرانی خلاص بشم:D
کسی از دوستان تو این کار نیست؟رفیقی اشنایی چیزی؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
دانلود صحنه گل
دلوفئو عجب پای راست خوبی داره ، بیشتر ازش خوشم اومد .
هایلایت بازی
برای دیدن بازیها از بین یا هر جای دیگه برید سمت شیرینگ اینترنتی (سی سی کم و ...) ماهی حدود 20 تومن . گیرنده ی اختصاصی و کارت و این حرفا کشکه ...
اگه وقتشو دارید واقعا ارزششو داره . قبلا الجزیره ها رو میدیدم ، لیگ ایتالیا+اسپانیا+ فرانسه و هلند و برزیل رو پوشش میداد ، تازه بازی رو در طول کل هفته تکرار میکرد که شما هر موقع دوست داشتی میدیدی + تلویزیون باشگاهها ، مثلا 4 شنبه ها کلی از برنامه های Barca TV رو نشون میداد . فقط لیگ برتر رو نداشت (اسکای داشت) که فکر کنم الان اضافه کرده .

.

بالا