• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
به نقل از گل دات کام بارسا و بالنسیا سر متیو به تفاهم رسیدن وفردا رسما اعلام میشه.
بیست تا زیاده واقعا واسه این پیرمرد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Big_Radeen

Registered User
لایک‌ها
401
به نقل از گل دات کام بارسا و بالنسیا سر متیو به تفاهم رسیدن وفردا رسما اعلام میشه.
بیست تا زیاده واقعا واسه این پیرمرد

کلا تو نقل و انتقالات ۲ ساله که میلنگیم.
واقعا جای تاسف داره واسه تیم به این بزرگی که نتونستن تا الان یه مدافع میانی عالی بگیرن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004

کارلس پویول: محرومیت لوئیز سوارز ناعادلانه است؛ پیدا کردن مدافع برای بارسلونا بی اندازه دشوار است

طرفداری - کاپیتان سابق ابی اناری ها در مصاحبه ای با وب سایت فیفا پیرامون سائل مختلفی به صحبت پرداخت.

به گزارش Mundo Deportivo، کارلس پویول کاپیتان سابق باشگاه بارسلونا در مصاحبه ای با وب سایت FIFA پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

لوئیز سوارز: "او از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است که می تواند گزینه های زیادی را در خط حمله تیم ایجاد کند. لوئیز واقعا بازیکن فوق العاده و سخت‌کوشی است. محرومیت 4 ماهه؟ او به خاطر این موضوع عذرخواهی کرده و گمان می کنم اتفاقی که برای او افتاد، آن قدر ها هم عادلانه نبود."

خریدن مدافعی جدید: "ما مدت زیادی است که روی این موضوع کار می کنیم و باید بگویم اگر برای سایر تیم ها پیدا کردن یک مدافع میانی ایده آل،سخت و دشوار است، برای بارسا با توجه به شیوه مخصوص بازی مان به مراتب سخت تر و دشوارتر خواهد بود زیرا برای بازی در بارسا شما باید تسلط بالایی رو به توپ داشته باشید و از طرفی بسیار سریع عمل کنید، زیرا خط دفاعی تیم معمولا فاصله زیادی با دروازه دارد و به هنگام از دست دادن توپ می بینید که تا خط دروازه خودی ده ها متر فاصله دارید و برای همین این رفت و آمد های پیاپی، علاوه بر نیاز به سرعت به آمادگی بالایی نیاز دارد زیراکه گاهی باعث سرگیجه و سردرد هم می شود."

بازنشستگی: "این قانون زندگی است. بازیکن های بزرگ زیادی بودند که تاریخ سازی کرده اند اما دیگر در تیم حضور ندارند. گاهی این اتفاق همانند من به خاطر مصدومیت ها می افتد و گاهی هم مثل ویکتور (والدز) به خاطر تجریه چالش و فضایی جدید. وقتی ما به بارسا آمدیم بازیکنان دیگری تیم را ترک کردند و حالا نیز همین اتفاق برای ما رخ داده و مهم این است که همواره به یاد داشته باشیم که تیم و موفقیت آن فرای هر بازیکنی است."

مربیگری: "افراد زیادی به من گفته اند که به این شغل روی بیاورم، اما از نظر من بهترین کار در زمین فوتبال بازیگری است که دورانش برای من به پایان رسید و حال من در نظر دارم در جایی که توانایی بیشتری دارم مشغول به کار شوم و خوشبختانه باشگاه این شانس را به من داد و من به خاطر این موضوع قدردان آن ها هستم"

شغل جدید به عنوان دستیار آندونی زوبیزارتا: "در وهله اول مهمترین نکته یادگیری ملزومات این کار است و من برای این کار نیز از همان شوق و اشتیاق آغاز دوران فوتبالم برخوردارم و امیدوارم که بتوانم تجربه ها و درس هایی را که در 19 سال حضور در زمین فوتبال فرا گرفته ام، برای موفقیت باشگاه به کار گیرم."
+++++++++++++
بارسا تنها تیم بزرگ اروپا که طی 5 سال گذشته حتی 1 مدافع مرکزی هم جذب نکرده

با توجه به لیست زیر مشخص میشه بارسا تنها تیمی توی اروپا بوده که از سال 2009 هیچ مدافع مرکزی تخصصی جذب نکرده.

g4rgicj6pkv9c9i7lw.jpg

تو این لیست هر تیمی بنا به بودجه و سطح خودش بازیکنایی رو برای پوشش ضعفش توی این خط جذب کرده.

رئال مادرید: واران، کاروالیو
اتلتیکو مادرید: میراندا، گودین
منچستر سیتی: ساگنا، دمیکلیس، ناستاسیچ، ساویچ، بواتنگ (مدافع فعلی بایرن)
منچستر یونایتند: فیل جونز، اسمالینگ
آرسنال: کوشلینی، اسکیلاچی،مرتساکر
لیورپول: سباستین کوتس، دنی ویلسن، ساخو
چلسی: کهیل، لوئیز، توماس کالاس، ضمنا کورت زوما هم امسال خریدن و قرضش دادن
بایرن مونیخ: کرشوف، دانته، بواتنگ (مارتینز هم توی این لیست مدافع محسوب نشده)
دورتموند: ماتیاس گینتر، پاپاستوپولوس
پورتو: دیگو ریس، مانگالا، اوتامندی
بنفیکا: سزار، میتروویچ، گارای، فابیو فاریا
یوونتوس: اوگبانا، سورنسن، بونوچی، بارزاگلی
رم: بن اطیه، جدواخ، مارکینیوس، کاستان، لئونادرو کاستان، بوردیسو
ناپولی: کولیبالی، البیول، هنریکه، گامبرینی، فردیکو فرناندز، میگل بیتروس، ایگناسیو فیلدف، ویکتور رویس
پی اس جی: سیلوا، الکس، مارکینیوس، لوئیز
++++++++++++

توافقات نهایی والنسیا و بارسلونا بر سر انتقال جرمی متئو؛ متئو فردا آبی اناری پوش می شود
طرفداری - به نظر می رسد جرمی متئو پس از هفته های کش و قوس اجازه انتقال به تیم رویایی اش را یافته است.

به نقل از GOAL، دو باشگاه بارسلونا و والنسیا بر سر انتقال جرمی متئو به توافق رسیدند و این انتقال فردا نهایی خواهد شد. در چند هفته اخیر مذاکرات زیادی بین دو باشگاه انجام شد و باشگاه والنسیا پس از مخالفت های اولیه با جدایی متئو، سرانجام با بارسلونا به توافق رسید.

بارسلونا حاضر شد است که مبلغ جدایی این بازیکن که حدود 20 میلیون یورو است را بپردازد. متئو 30 ساله پنجمین خرید بارسلونا برای فصل جدید خواهد بود.
++++++++++++++

کاربران الموندو دپورتیوو رای داده اند؛ اول هوملس، دوم فرتونگن
طرفداری- با وجود نیاز حیاتی بارسا به یک یا دو مدافع، این باشگاه هم چنان موفق نشده بازیکنی را در این پست به خدمت بگیرد.

از کاربران سایت الموندو دپورتیوو سوال شده بود که کدام یک از مدافعین می توانند به بارسا کمک بیشتری کنند، که در این نظرسنجی متس هولمس و یان فرتونگن بیشترین رای را کسب کردند.

بیش از 9000 نفر در این نظر سنجی شرکت کردند، که بیشتر از 4900 نفر، رای به بازیکن آلمانی دورتمند، متس هوملس دادند. تعداد رای های او به وضوح بیشتر از شار و مارکینیوس برای قلب خط دفاع بود.

تنها کسی که یک مقدار بیش از بقیه رای آورده بود، فرتونگن مدافع بلژیکی تیم تاتنهام بود. تقریبا 16 % آرا به او اختصاص یافته است. این مدافع زیر نظر مارک ویلموتس در مسابقات جام جهانی قابل قبول ظاهر شد و حال مورد توجه باشگاه بارسا و هوادارانش قرار گرفته است. با این که در آخرین ساعات نام دالی بلیند به عنوان یکی از مدافعین به لیست مورد نظر اضافه شد، اما با این حال او 13 % از آراء را به خودش اختصاص داد و پس از فرتونگن در رده سوم قرار گرفت.

در همین حال، پلن A بارسا برای خط دفاعی، یعنی انتقال متئو، تنها 4 % از رای ها را به خودش اختصاص داده بود و تنها 350 نفر خواستار خرید این بازیکن بودند.

مدافع برزیلی پاریسن ژرمن نیز بیش از 650 رای آورد و تقریبا 750 نفر او را انتخاب کردند.
++++++++++++++++

ژاوی به نیویورک سیتی پیوست
طرفداری- ژاوی هرناندز، بازیکن بارسلونای اسپانیا برای پیوستن به باشگاه نیویورک سیتی به مدت سه سال با این تیم به توافق رسید.

بر اساس گزارش روزنامه Sport اسپانیا، مدیربرنامه های ژاوی در حال نهایی کردن قرارداد انتقال هافبک بارسلونا به تیم نیویورک سیتی است و احتمال می‌رود که تا قبل از بازگشتش به تمرینات بارسلونا، این انتقال رسمی شود.

گفته می‌شود این هافبک 34 ساله با تیم نیویورک سیتی آمریکا به توافق رسیده است.قرار است این قرارداد تا پایان هفته امضا شود.
++++++++++++++++
سلطان کارلس پویول یه دونه ایی
ژاوی هم رفت :(. باید یه هافبک بخریم خیلی لازممون میشهفقط 4 تا داریم اندرس راکتیچ رافینیا بوسکتس .هر جور فکر میکنم دیگه صدرصد شد که ماسچرانو تو هافبک دفاعی هست
احتمالش زیاده که هالیلویچ تو تیم بارسا اصلی بازی کنه نه کامل
متیو هم اولین خرید دافعمون بعد از 5 سال یا علی 5 سال دفاع نخری:general611:
* منچستر یونایتد و دورتمند برای انتقال هوملس با مبلغ 16 میلیون پوند به توافق رسیده اند!!!!!!!!!! جان :general611:16 ملیون پوند!!بارسا سر جدت 20 میلیون پوند پیشنهاده بده اینو هم بیار:general111::general111::general111:

Mohammad Yek110

Registered User
لایک‌ها
1,263
متیو رو هرچی من دیدم یا دفاع راست بوده یا چپ ، چند سال پیش یادمه والنسیا و بارسا بازی داشتن لامصب حسابی نفوذ کرد کلی ضربه زد ( از سمت آبیدال! )
به هیچ دردی نمیخوره این بازیکن 30 ساله
زوج های محتمل خط دفاعی امسال :
پیکه - ماسکی
پیکه - بارترا
پیکه - متیو

جالبه پیکه توی هر سه تاشون هست :|

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
متیو رو هرچی من دیدم یا دفاع راست بوده یا چپ ، چند سال پیش یادمه والنسیا و بارسا بازی داشتن لامصب حسابی نفوذ کرد کلی ضربه زد ( از سمت آبیدال! )
به هیچ دردی نمیخوره این بازیکن 30 ساله
زوج های محتمل خط دفاعی امسال :
پیکه - ماسکی
پیکه - بارترا
پیکه - متیو

جالبه پیکه توی هر سه تاشون هست :|

این متیو درست پیره ولی خیلی بدرد بارسا میتونه بخوره نسبت به قدش سرعت قابل قبوبه ضربات سرش خیلی خوبه
دیگه اینجوریام هم نیست که بدرد نمیخوره

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
این متیو درست پیره ولی خیلی بدرد بارسا میتونه بخوره نسبت به قدش سرعت قابل قبوبه ضربات سرش خیلی خوبه
دیگه اینجوریام هم نیست که بدرد نمیخوره
معروفه که میگن اسبی که سر پیری به دو بیافته به درد میدون قیامت میخوره.
حالا این فرض که خوب. بیست میلیون یورو؟؟
عقل تو سرشون نیست اینا؟ هوملز دفاع تیم قهرمان جهان با بیست و پنج سال سن هم همین حدود
بواتنگ هم بخرن همین حدود
فرتونگن ارزون تر
ده تا بذار روش بن اتیه رو بخر سه سال جوون ترو با کیفیت تر
این امسال تموم نشده شده سی و یک سالش.
یعنی هرچی بوده اوجش دیگه گیر ما نمیاد. دقیقا در سراشیبی داریم میخریمش.
نمیدونم والله زوبی که مدیر عامل فنی تیم باشه همینه دیگه.
از رای گیری ها مشخصه دیگه نظر مردم کاتالان چیه. َسه تا دفاع جوون ار این ور اون ور بگیرن هر کدوم رو سه تا بازی بذارن باز یکی وسطش خوب در میاد در حد این متیوی زال سی و یک ساله

Last edited:

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
معروفه که میگن اسبی که سر پیری به دو بیافته به درد میدون قیامت میخوره.
حالا این فرض که خوب. بیست میلیون یورو؟؟
عقل تو سرشون نیست اینا؟ هوملز دفاع تیم قهرمان جهان با بیست و پنج سال سن هم همین حدود
بواتنگ هم بخرن همین حدود
فرتونگن ارزون تر
ده تا بذار روش بن اتیه رو بخر سه سال جوون ترو با کیفیت تر
این امسال تموم نشده شده سی و یک سالش.
یعنی هرچی بوده اوجش دیگه گیر ما نمیاد. دقیقا در سراشیبی داریم میخریمش.
نمیدونم والله زوبی که مدیر عامل فنی تیم باشه همینه دیگه.
از رای گیری ها مشخصه دیگه نظر مردم کاتالان چیه. َسه تا دفاع جوون ار این ور اون ور بگیرن هر کدوم رو سه تا بازی بذارن باز یکی وسطش خوب در میاد در حد این متیوی زال سی و یک ساله
وقتی تیم 5 سال مدافع نگیره چه توقعی داری علیرضا جان؟
همینشم خوبه که گرفتیم !! من نمیگم بهترین خریدمونه.نه .من میگم از هیچی بهتره
و این درست نیست که اصلا" بدرد نمیخوره.مطئن باش به درد تیم میخوره . حالا چی دیدی شاید تو این سن بهترین بازیهای خودشو انجام داد.
منم بارها گفتم 20 تا واسه این بازیکن خیلی زیاده . اوضاع بازار همینه هست و بعضی تیم ها اصلا" ارقام رو به کلی ترکوندن رفت این لعنت بهشون

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
جالبه 2 3 ساله دنبال هوملس هستیم ولی آخر سر داره با قیمت یه مدافع 30 ساله ای که داریم میخریم،میره یونایتد!!!اونم یونایتدی که حتی تو لیگ قهرمانان هم نیست و مجبوره بازیکنا رو گرون تر از بارسا بخره!!!یعنی خاااااکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ...:mad::general211::general312:
اگه ما متئو رو 20 تا بخریم و یونایتد هوملس رو با این قیمت من دیگه حرفی ندارم...:general208::general509:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بنظرم یکم واسه قضاوت زوده، من فکر میکنم یه چیزی داره که انریکه تا این حد برای خریدش پا فشاری میکرد. من ترجیح میدم منتظر بمونم و ببینم، در ضمن هوملز قیمتش خیلی مفته اما اصلا به درد بارسا نمیخوره.
یه مدافع کند و دریبل خور.

mohammad ir

Registered User
لایک‌ها
1,447
چقدر چند ساله از دست این مدافعان بارسلونا در سطوح مختلف رقابت ها حرص می خورم . مخصوصا اون پیکه که سرش به همه جاش پنالتی می زنه - تو جام جهانی تو بازی اسپانیا و هلند ، اسپانیا رو به خاک سیاه کشوند

ibest

کاربر فعال ادبیات
لایک‌ها
11,872
اساتید
لیگ از کی شروع میشه ؟
مسی همچنان در بارسا هست ؟!

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
بنظرم یکم واسه قضاوت زوده، من فکر میکنم یه چیزی داره که انریکه تا این حد برای خریدش پا فشاری میکرد. من ترجیح میدم منتظر بمونم و ببینم، در ضمن هوملز قیمتش خیلی مفته اما اصلا به درد بارسا نمیخوره.
یه مدافع کند و دریبل خور.
در اینکه متئو خیلی به دردمون میخوره و حداقل امسال و شاید فصل آینده خوب باشه شکی نیست و اگه مصدومیت گریبان گیرش نشه 100% خیلی کمکمون میکنه...
ولی خب این دلیل نمیشه هوملس رو که این چند سال دنبالش بودیم و بی حیثیتا هیچ جوری حاضر نبودن بفروشنش ولی الان دارن مفت میدنش نخریم!!!میتونیم هوملس رو هم بخریم چون متئو دفاع چپ هم بازی میکنه و بازی هم خیلی زیاده و به همشون میرسه...(پیکه که نزدیک نصف فصل رو مصدومه همیشه!)

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
وقتی تیم 5 سال مدافع نگیره چه توقعی داری علیرضا جان؟
همینشم خوبه که گرفتیم !! من نمیگم بهترین خریدمونه.نه .من میگم از هیچی بهتره
و این درست نیست که اصلا" بدرد نمیخوره.مطئن باش به درد تیم میخوره . حالا چی دیدی شاید تو این سن بهترین بازیهای خودشو انجام داد.
منم بارها گفتم 20 تا واسه این بازیکن خیلی زیاده . اوضاع بازار همینه هست و بعضی تیم ها اصلا" ارقام رو به کلی ترکوندن رفت این لعنت بهشون
رافا مارکز هم مصاحبه کرده گفته متیو حتی با زیر این قیمت ها هم نمی ارزه چه برسه به بیست تا.
اگر مساله اینه که از ماسکی بهتره اوکی ولی اگر یه دفاع میخوایم که دوباره سال دیگه همین حرف ها تکرار نشه به نظرم همین الان باید
بهتر به مساله نگاه کنن.
کدوم احمقی این زوبی رو کرده مدیر فنی تیم خدا میدونه.
امیدوارم متیو رو نخرن و اگر خر شدن و خریدن دست کم شانس بیاریم دو سال خوب بازی کنه.با دستمزد خودش حدود سالی 12 میلیون یورو در میاد برامون که پرداختی گرون ترین بازیکن های دنیاست.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
Xavi has accepted the role given to him by Luis Enrique. He is staying for one more season (Sport) THANK YOU GOD!
این توئیت رو الان دیدم! نمیدونم قابل اعتماد هست یا نه!
وسط این همه خبر بد موندن کاپیتان خبر خیلی خوبیه.در هفتاد درصد بازیها هنوز میتونه کمک کنه.لیگ همه ش بازیهای پرفشار سنگین نیست.
بعدش هم کی میتونه 50 درصد کیفیت پاس های ژاوی رو داشته باشه هنوز؟؟؟؟؟

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
وضعیت نقل و انتقالات بارسلونا؛ پایان حماسه انتقال متئو؛ تلاش برای خرید بلیند
به نظر می رسد حماسه انتقال متئو به بارسلونا به پایان رسیده است. تمام جزئیات قرارداد این بازیکن با بارسلونا به اتمام رسیده و او در حال جدایی از والنسیا است، مگر آن که در ساعات پیش رو اتفاقی غیر منتظره رخ دهد.
بارسلونا هیچ چاره نداشت، به جز آن که مبلغ 20 میلیون یورو را به شکل کامل به والنسیا پرداخت نماید. متئو دیروز نیز با تیمش تمرین نکرد و کنار زمین باقی ماند.
به گزارش الموندو، باشگاه کاتالان قدر دان تمایل متئو خواهد بود، چون که به باشگاه وانسیا فشار آورد تا وی را در انتها منتقل کند. هرچند که والنسیا بسته عمل می کند و حاضر نیست به هیچ عنوان بازیکنش را زیر 20 میلیون یورو به فروش برساند.
به نظر می رسد لوئیز انریکه بر روی بازی او حساب ویژه ای باز کرده است، متئو علاوه بر قد بلند و قدرت سر زنی بسیار، سرعت زیادی نیز دارد و می تواند پشت مدافعان را پوشش دهد.
بارسا چندین سال است خواهان به خدمت گرفتن این بازیکن است، اما هر سال موفق به انتقال این بازیکن نمی شود، سال قبل مبلغ پیشنهادی بارسلونا همان 10 میلیون یورو بود که از سوی والنسیا رد شد، امسال دوباره نیز 10 میلیون یورو پیشنهاد اولیه بود که به نظر می رسد سر سختی درجه والنسیا بی نظیر بوده.
در حالی که روز گذشته دنی پارخو، هافبک والنسیا علام کرده بود که متئو یک بازیکن بسیار مهم برای ما است، به نظر می رسد او با مبلغ حدود 20 میلیون یورو راهی نیوکمپ خواهد شد.
بارسا برای به دست آوردن متئو تلاش زیادی کرد، حال انتظار می رود از امروز باید برای امضای قرارداد با دالی بلیند تلاش کند.

64oc_mtyw4.jpg

++++++++++++++

خبر رسمی پیوستن ژاوی به نیویورک سیتی تا ساعاتی دیگر؛ شنبه آینده مراسم خداحافظی در نیوکمپ
طرفداری - فوق ستاره و کاپیتان باشگاه بارسلونا به پایان راه خود در این تیم رسیده است.
به گزارش Mundo Deportivo ژاوی هرناندز کاپیتان 34 ساله باشگاه بارسلونا که با 723 مسابقه با سابقه ترین بازیکن تاریخ آبی اناری ها نیز به شمار می رود. پس از اعلام تصمیم جدایی خود به باشگاه و لوئیز انریکه سرمربی جدید آبی اناری ها با تیم فوتبال نیویورک سیتی آمریکا برای قراردادی 3 ساله به توافق رسیده است.

بر اساس گزارش این وب سایت خبری جدایی ژاوی از بارسلونا و پیوستن او به لیگ MLS تا پیش از 5 شنبه صبح که زمان بازگشت ملی پوشان حاضر در جام جهانی به تمرینات تیم است، اعلام خواهد شد و سران باشگاه بارسلونا قصد دارند پیش از سفر به انگلستان برای انجام اردوی آماده سازی خود، مراسمی را برای خداحافظی وی همانند اتفاقی که در 15 ماه می گذشته برای کارلس پویول افتاده بود، در روز شنبه آینده برگزار کنند.

+++++++++++++

ادعای غیر منتظره اسپورت: پس از صحبت با لوئیز انریکه، ژاوی در بارسلونا باقی خواهد ماند!
طرفداری - سرنوشت کاپیتان و فوق ستاره باشگاه بارسلونا برای فصل آینده هنوز مشخص نشده است.

به گزارش وب سایت خبری Sport در حالی که تمام رسانه های اسپانیا از توافق ژاوی هرناندز برای جدایی از بارسلونا و حضور در تیم فوتبال نیویورک سیتی خبر داده اند و حتی وب سایت Mundo Deportivo از تدارک سران آبی اناری برای برگزاری مراسم خداحافظی این هافبک 34 ساله نیز سخن گفته است. وب سایت اسپورت در خبری فوری با اشاره به تماس تلفنی ژاوی با لوئیز انریکه و جوزپ ماریا بارتومئو ریاست باشگاه بارسلونا ادعا کرده که ژاوی پس از صحبت با سرمربی جدید بارسلونا متقاعد شده تا با همان شور و اشتیاق همیشگی از روز پنج شنبه و به همراه سایر ملی پوشان بارسلونا در تمرینات این تیم حاضر شود.

گفتنی است بر اساس این گزارش، مذاکرات مدیر برنامه های ژاوی با سران باشگاه آمریکایی متوقف نخواهد شد، اما این احتمال می رود که این قرارداد برای تابستان سال آینده به امضا برسد تا این فوق ستاره اسپانیایی برای یک فصل دیگر در نیوکمپ باقی بماند.
++++++++++++++

مارکز: متیو در حد بارسا نیست
طرفداری - رافائل مارکز، مدافع سابق آبی و اناری پوشان باشگاه اسبق خود را تشویق کرد که به مدافعی فراتر از جرمی متیو برای به خدمت گرفتن بیاندیشند.

متیو فرانسوی مدت زیادی است که در تکاپوی پیوستن به بارسا است اما ارزش گذاری والنسیا بر روی او مانعی برای انجام این انتقال بوده است. اما کاپیتان 35 ساله تیم ملی مکزیک معتقد است که لوییز انریکه باید تمرکزش را بر روی شخص دیگری معطوف کند.

به گزارش 2-4-4، مارکز در گفتگویی با RAC1 چنین گفت: "من فکر نمی کنم که او وجهه بازی برای بارسلونا را داشته باشد مخصوصا با آن قیمت. امیدوارم که آن ها مسئله را به خوبی بررسی کنند و اگر می خواهند چنین مبلغی خرج کنند، آن را خرج کسی کنند که واقعا آن قدر بیارزد."
+++++++++++
هوملس پیشنهاد بارسلونا را رد کرد؛ مت فقط یونایتد را می‌خواهد

هوملس تنها و تنها خواهان پیوستن به یونایتد است.

e576a8e2-dda9-4423-aa45-29caf81add28-cb.Jpeg

گزارش‌ها از اسپانیا حاکی از آن است که متس هوملس، برای پیوستن به منچستریونایتد پیشنهاد بارسلونا را رد کرده است. مدافع تیم ملی آلمان که به همراه این تیم قهرمان جهان شد و نمایش‌های خوبی داشت، با 16 میلیون پوند در راه اولد ترافورد است.

روز گذشته بارسلونا پیشنهادی برای او ارائه داد و این مدافع که تصمیم خود برای پیوستن به انقلاب فن خال در یونایتد را گرفته بود، آن را رد کرد.

پس از جدایی ویدیچ، فردیناند و اورا، فن خال قصد دارد با خرید هوملس خط دفاعی خود را تقویت کند.

با وجود اینکه تایید شده که دو تیم یونایتد و دورتموند در حال مذاکره هستند، کلوپ تاکید کرد که هوملس و رویس در این تیم می‌مانند.

او گفت : " هر دو این فصل در تیم می‌مانند. آنها قصد حضور در جای دیگری ندارند.

آیا آنها رقم 20 میلیون یورو را نقل کرده‌اند؟ وقتی روزنامه ها چنین ارقامی را منتشر می‌کنند مطمئن باشید که کاملا کذب است."
++++++++++

بازی خداحافظی دکو با حضور لیونل مسی، رونالدینیو، ژاوی و ژوزه مورینیو
طرفداری - فوق ستاره سابق پرتغالی فوتبال جهان جمعه شب آینده از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

به گزارش Mundo Deportivo، دکو فوق ستاره سابق تیم ملی پرتغال و باشگاه های پورتو، بارسلونا و چلسی جمعه شب آینده در دیداری دوستاه بین تیم های پورتو 2004 و بارسلونا 2006، دو تیمی که این بازیکن با آن ها به قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رسیده است، از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد.

بر اساس اخبار اعلام شده از این بازی، هدایت تیم پورتو را همچون سال 2004 ژوزه مورینیو در اختیار خواهد داشت و فرانک ریکارد نیز بر نیمکت تیم بارسلونا خواهد نشست و همچنین قرار است بازیکنانی همانند لیونل مسی، ساموئل اتوئو، ژآوی، رونالدینیو، کارلس پویول، ویکتور والدز و آندرس اینیستا در ترکیب آبی اناری ها و ویکتور بایا، ریکاردو کاروالیو، کاشتینیا برای پورتو به میدان بروند و خود دکو نیز در ترکیب هر دو تیم برای دقایقی در استادیوم دراگائو شهر لیسبون پرتغال به میدان خواهد رفت.
+++++++++++++
wtrt9xpsh7mld0faqr5.jpg

خداحافظ ژاوی

بارسلونا وژاوی برای خروج نهایی امروز به توافق می رسند

ژاوی در آستانه قرارداد با نیویورک سیتی او بارسا را آخرهفته ترک می کند

بارسلونا قبل از سفر متیو به امریکا با والنسیا به توافق کامل رسید

راسل امروز در جلسه دادگاهی قاضی رویز حاضر می شود
++++++++++++++++
uam4nmgmq1ca6hhlo7p9.jpg

کوادرادو : بله .. و فراتر از .. بله

حتی در صورت ماندن آلوز بارسلونا کوادرادو را می خواهد

نقطه شروع برای خرید این بازیکن : 35 میلیون یورو + تغییرات

دیروزمنچستر یونایتد پیشنهاد رسمی برای این انتقال ارسال کرد

واما امروز مدیر برنامه های کوادرادو پیشنهاد رسمی بارسلونا را اعلام کرد

متیو به بارسلونا نزدیک شد

نیمار در حال بهبودی بعد از مصدومیت

راسل در اولین جلسه دادگاهی دفاعیه خود را به قاضی رویز تقدیم می کند

بعد از 6 ماه همکاری بارتمئو و لوئیز انریکه برای مدیریت جدید همه پرسی برگزار می شود
++++++++++++
خب دیگه همه چی معلوم شد .البته اگر خبر مت درست باشه
حق داشتن که متیو رو بخریم
وقتی بازیکن نخواد هر کاری هم بکنی نمیتونی به خدمت بگیریش
الان بارسا 2 تا دیگه به غیر از متیو دفاع بخره حله دیگه
ژاوی هم بمونه خیلی خوب میشه
دکو هم داره خداحافظی میکنه بازیکن خیلی خوبی بود و اروم

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
بخرن بابا بخرن...حالا 20 تا یا 10 تا یکم به فصل های پیش فکر کنین ارزشش رو داره!

پولش هم که از جیب ما نمیره وقتی خود برو بچ میخوان خرج کنن دیگه الکی گیر ندین:D

هوملس هم داره اذیت میکنه ها!!یه بار میگه میخوام تو دورتمند چند سال دیگه باشم از اینطرف خبر میاد با منچستر به توافق رسیده

فقط بارساست که بو میده!؟هرکی رو میخوای یا میره تیم مقابل رو انتخاب میکنه یا پول بیشتری میخوان

الان اگه یه تیم دیگه متئو رو میخواست با قیمت 5 میلیون+یه بازیکن اشانتیون میدادن بهش

نمیدونم چی شد که سوارز و راکیتیچ بارسا رو انتخاب کردن ولی شانس آوردیم اینا هم مثل بقیه نبودن
:general304:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
هوملس پیشنهاد بارسلونا را رد کرد؛ مت فقط یونایتد را می‌خواهد

هوملس تنها و تنها خواهان پیوستن به یونایتد است.

e576a8e2-dda9-4423-aa45-29caf81add28-cb.Jpeg

گزارش‌ها از اسپانیا حاکی از آن است که متس هوملس، برای پیوستن به منچستریونایتد پیشنهاد بارسلونا را رد کرده است. مدافع تیم ملی آلمان که به همراه این تیم قهرمان جهان شد و نمایش‌های خوبی داشت، با 16 میلیون پوند در راه اولد ترافورد است.

روز گذشته بارسلونا پیشنهادی برای او ارائه داد و این مدافع که تصمیم خود برای پیوستن به انقلاب فن خال در یونایتد را گرفته بود، آن را رد کرد.

پس از جدایی ویدیچ، فردیناند و اورا، فن خال قصد دارد با خرید هوملس خط دفاعی خود را تقویت کند.

با وجود اینکه تایید شده که دو تیم یونایتد و دورتموند در حال مذاکره هستند، کلوپ تاکید کرد که هوملس و رویس در این تیم می‌مانند.

او گفت : " هر دو این فصل در تیم می‌مانند. آنها قصد حضور در جای دیگری ندارند.

آیا آنها رقم 20 میلیون یورو را نقل کرده‌اند؟ وقتی روزنامه ها چنین ارقامی را منتشر می‌کنند مطمئن باشید که کاملا کذب است."
این خبر خنده دار بود!!!
کی اینو نوشته!؟
اگه هوملس یونایتد بره فقط و فقط یه دلیل داره اونم دستمزد عجیب غریب یونایتد هست که تو این زمینه دارن روی اعراب رو هم سفید میکنن!!!البته برای اینکه بتونن برگردن مجبورن این کار رو بکنن و هیچ بازیکنی تیم خودش رو که تو چمپیونز لیگ حضور داره و حتی شانس قهرمانی هم داره ول نمیکنه بره به یه تیمی که وضعیت خوبی نداره!!!

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
این خبر خنده دار بود!!!
کی اینو نوشته!؟
اگه هوملس یونایتد بره فقط و فقط یه دلیل داره اونم دستمزد عجیب غریب یونایتد هست که تو این زمینه دارن روی اعراب رو هم سفید میکنن!!!البته برای اینکه بتونن برگردن مجبورن این کار رو بکنن و هیچ بازیکنی تیم خودش رو که تو چمپیونز لیگ حضور داره و حتی شانس قهرمانی هم داره ول نمیکنه بره به یه تیمی که وضعیت خوبی نداره!!!
همین امروز یورگن کلوپ مصاحبه کرده دقیقا گفته :"هوملز بره یونایتد با 20تا؟ خوابشو ببینی :D " گفته رویس و هوملز حداقل یه فصل دیگه دورتموند میمونن.
موندن ژاوی یه فصل دیگه هم قطعی شده.

Sent from my GT-I9300

Last edited:

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
از ما بدتر منچستر یونایتده، ویدیچ و فردیناند و اورا رو از دست دادند، و فقط لوک شاو رو برای سمت چپ گرفتن. هوملز رو میخواستن که منتفی به نظر میرسه (البته بعد از اظهار نظر کلوپ) و بلیند که بعید نیست بارسا بتونه صیدش کنه.
مطلبی که نباید اززش غافل بشیم اینه که هر مدافعی توان حضور در قلب دفاع بارسا رو نداره. این یه واقعیته که پویول و مارکز هم بهش اذعان کردند. مدافعانی سریع با قدرت پا به توپ عالی میطلبه. که بازیسازی رو از اون عقب شروع کنند و توی ضد حمله خودشونو جمع کنند.
الان مدافعی با این ویژگی ها خیلی کمه، مثلا سیلوا، مارکینیوس و لوییز. خوب آمار قیمتشون هم که دوستان دارن.
یه داوید آلابا میمونه که بایرن نمیفروشه، یه سرخیو راموس و شاید واران که در اختیار رئالن. الان مورد دیگه ای به ذهنم نمیرسه. نمیدونم چرا به موساکیو و مارتینز فکر هم نمیکنند.بنظرم بازیکنان بدی نیستن. بارسا فصل پیش مشکلی از نظر کیفیت مدافعان نداشت تقریبا، مشکل اصلیش از کمیت مدافعان بود. خداییش توی خیلی از بازیها حنیف عمران زاده رو هم توی ترکیب داشتند نتیجه میگرفتن.

بالا